Wasze sposoby na pozyskiwanie klientów? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-01-07 10:11:22)

Temat: Wasze sposoby na pozyskiwanie klientów?

Do założenia tematu natchnął mnie inny wątek, w którym podsunęłam tekst - moim zdaniem ciekawy, bo dotyczący pozyskiwania klientów za przysłowiowe grosze (dla zainteresowanych wstawianie linków jest sprzeczne z regulaminem). Pomyślałam, że to ciekawy pomysł na dyskusję. Zapraszam smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wasze sposoby na pozyskiwanie klientów?

Wyślij mi proszę na maila. Dzięki !

3

Cześć, z uwagi na duże doświadczenie handlowe a także jeszcze kilka aspektów chętnie włącze się do dyskusji, ale czy poza linkiem ( którego nie można na forum umieszczać- mam głeboką nadzieję, że nie była to forma reklamy??;) ) to chciałabyś coś więcej opowiedzieć o tych sposobach? i doprecyzować o jakim targecie klientów piszesz?  Chętnie podzielę się wnioskami i doświadczeniem.pozdr.

Cel bez planu jest tylko marzeniem
Reklama

4

Hmm... Myślę że powinno wykorzystać się potencjał internetu i reklamy wink

5

Witem wszystkie kobietki, bardzo mi przyjemnie dołaczyć do waszego grona.Czytam wasze wszystkie tematy , są bardzo interesujące.
Ja jestem kobietą pracującą ,więc nie mam zawiele czasu aby się właczac w te dyskusje ale bardzdo chętnie skorzystam z wielu wypróbowanych porad.
Najbardziej terez interesuje mnie wyjazd do pracy za granicą ,sprawdzałam w internecie w ogłoszeniech i naciełam się na oszusta, teraz dmucham na zimne i nie chcę pochopnie podejmować decyzji wolałabym się poradzić osób które pracowały za granicą. jeżeli ktoś możemi coś napisć na temat pracy w szklarni będę bardzo wdzięczna. pozdrawiamć

Reklama

6

Prowadzę biuro tłumaczeń. Jest to ciężki rynek ze względu na dużą konkurencję. Był moment ze kompletnie nie wiedziałam skąd mam wziąć klientów. Kasy coraz mniej, pomysłów coraz mniej aż w końcu pomyślałam ze call center to byłoby coś co nakręci koło. Niech ktoś kto ma gadane zajmie się reklamą mojej firmy smile Strzał w 10 smile

Prowadze salon fryzjerski i stwierdziłam, ze zrobię dodatkowe szkolenie- padło na kurs trychologiczny Hair medici smile na poczatku bylam troche sceptycznie nastawiona, nie wiedzialam co mi to w sumie da,ale ze mialam dofinansowany ten kurs to stwierdzilam,ze raz kozie smierc smile teraz ciesze sie, ze zapisalam sie na ten kurs!! super sprawa, wprowadzilam sporo nowych uslug w swoim salonie- badanie skory glowy czy wlosow- i biznes sie kreci smile pozyskanie klientow nie jets takie trudne, trzeba byc po prostu otwartym na nowe mozliwosci, szanse smile

8

Najlepszym sposobem na pozyskanie klienta jest jakość świadczonych usług. Tak naprawdę to w tym zawodzie trzeba się cały czas doszkalać. Trzeba być cały czas na topie. Ja też pomimo już 20 letniej praktyki, cały czas się dokształcam i nabywam nowych umiejętności. Teraz też niedawno odbyłam szkolenie dla zaawansowanych fryzjerów w akademii gnatyshyn, gdzie nauczyłam się najnowszych technik i koloryzacji i strzyżenia.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2018