Leczenie nadżerki a współżycie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Leczenie nadżerki a współżycie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Leczenie nadżerki a współżycie

Witam! Mam 19 lat i jestem w trakcie leczenia niewielkiej nadżerki globulkami Gynalgin. Została mi do wzięcia ostatnia tabletka, ale na dniach mam dostać miesiączkę. Czy 1,5 dnia po wzięciu 9 tabletki z 10 mogę współżyć z chłopakiem (z zabezpieczeniem w postaci prezerwatywy)? Proszę o w miarę szybką odpowiedź. Pozdrawiam, Ilona

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Leczenie nadżerki a współżycie

Lepiej odczekaj, gynalgin rozpuszcza się jakieś dwa dni. Rozumiem, że po zakończeniu kuracji antybiotykiem(gynalgin) idziesz do lekarza na kontrolę?? ja na Twoim miejscu wstrzymalabym się do czasu kontroli i do tego czasu zastosowała inne formy zbliżenia. Nadżerka może podczas stosunku zacząć krwawić etc.

Cel bez planu jest tylko marzeniem

3

Moja nadżerka jest bardzo malutka, tak powiedziała pani ginekolog. Po okresie mam stosować globulki z kwasem hialuronowym i doustnie biorę lek na poprawienie flory bakteryjnej. Do kontroli mam się zgłosić za 2-3 miesiące, takie dostałam zalecenie. Ja mojej nadżerki nigdy ani podczas stosunku ani w czasie innych form nie czułam, nigdy nie krwawiła, gdyby nie usg nie wiedziałabym w ogóle, że ją mam. Wynik cytologii miałam dobry, II grupę i ginekolog powiedziała, że nadżerką takiej wielkości nie należy się przejmować, nie powiedziała też nic o zaprzestaniu współżycia. W trakcie leczenie nie współżyliśmy, to wiadome, ale jutro będzie jakieś 30parę godzin od ostatniej tabletki i chciałabym już kochać się z chłopakiem, zważywszy na to, że niedługo będę miesiączkować...

Reklama

4

hmm no ok, więc jesli jutro mija ok 30 godzin od przyjęcia ostatniej tabletki to raczej nie ma obaw.

Cel bez planu jest tylko marzeniem

5

Też tak mi się wydawało, ale wolałam się poradzić, dziękuję :-)

Reklama

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Leczenie nadżerki a współżycie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016