świeczki zapachowe, aromaterapia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » świeczki zapachowe, aromaterapia

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

1

Temat: świeczki zapachowe, aromaterapia

Dziewczyny znacie dobre świeczki zapachowe, o intensywnych mocnych zapachach, ktore po rozpaleniu czuć mocno,intensywnie ?
Zwykle kupuje swieczki ale ich zapach jest bardzo delikatny i malo intensywny
chcialabym takie ktore czuc mocniej
ale by nie kosztowaly tez 50zl za sztukę big_smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: świeczki zapachowe, aromaterapia

A może spróbowałabyś z olejkiem eterycznym i kominkiem? Na górę wlewasz kilka kropel olejku, pod spodem zapalasz podgrzewacz i po kilku minutach intensywny zapach roznosi się po mieszkaniu smile

3

Ja mam podobny problem z świeczkami, pachną jak je wącham przed zapaleniem, a potem zapach jakoś znika. Nie wiem ile musiałabym ich zapalić jednoczesnie by cos poczuc. Przerzuciłam sie na kadzidełka, mam ich  mnóstwo i żongluję zapachami, bo nos przyzwyczaja mi sie do tego samego zapachu. Gdzies czytałam, ze z kadzidełkami nie wolno zbyt szaleć, bo powodują raka, no, ale co go nie powoduje. smile Az se zapale teraz smile

- I may not be there yet but I'm closer than I was yesterday.
Wzrost 158 cm
03.01.2013 58,00 kg
31.05.2013 54,5 kg     Cel I  30.06.2013 53 kg; Cel II 01.09.2013 50 kg big_smile
Reklama

4

kominek mam, ale wole jakos swieczki, takie duze zapachowe chcialam... ale widocznie taki ich urok ze zapach jest bardzo delikatny. Coz pozostaje mi kominek. A kadzidelka jakie kupujesz? bo ja mialam takie smierdzące dymem i mnie to zniechęcilo tongue jakies specjalne są co pachna nie dymowo?

5

Mam dużo rodzajów kadzidełek, jakiś dziwny zbiór: mojego chłopaka, mój, troche od mojej siostry i czasami jak gdzies jestesmy na wakacjach za granicą to tez kupujemy jakieś dziwne. Niektóre ładnie się palą i przyjemnie pachną, niektóre śmierdzą i dymią wtedy łapie mojego kota jak jest w domu i przenosze go w inne miejsce, az sytuacja sie unormuje smile

Wzrost 158 cm
03.01.2013 58,00 kg
31.05.2013 54,5 kg     Cel I  30.06.2013 53 kg; Cel II 01.09.2013 50 kg big_smile
Reklama

6

Air Wick Multicolor:) Super są! Świecąc zmieniają kolory:) Ale chyba tylko jeden zapach jest taki że go naprawdę czuć (jak dla mnie:)) I akurat jest to zapach typowo "zimowy" - cynamonowe jabłko:) Świetny nastój do grzańca!:)

7

Sama nie próbowałam, ale przyszły mi do głowy pałeczki zapachowe (te zanurzone w olejku), może one się sprawdzą...

8

Ja swego czasu też szukałam świeczek zapachowych. I co zakup to rozczarowanie hmm Nawet takie, które wydawały się pachnieć intensywnie, po zapaleniu pachniały tyle co nic. Więc przestawiłam się na kominek zapachowy i teraz sama sobie określam intensywność zapachu smile

Chciałby nad poziomy człek - a tu ciągle niż.
Nie uciągnie pusty łeb ciężkiej dupy wzwyż.

9

Pamiętam, jak kiedys za małolata gdzies usłyszałam, ze jak psiknie sie perfumem na żarówkę (oczywscie gdy jest gorąca i gdy mamy włączone cały czas swiatło) to bedzie pachniec, nie pamietam jak mi poszło, az sobie teraz psiknę smile

Wzrost 158 cm
03.01.2013 58,00 kg

10

Mam podobny problem ze świeczkami... Czasem jak zapalę kilka i wyjdę z pokoju to czuć taki lekki zapach, ale gdy siedzę sobie i zapalę jedną to dopiero gdy przy świeczce jestem to czuć lekki zapach.

Ale podobnie jak niektóre Panie rekompensuje to sobie olejkami eterycznymi i od czasu do czasu kadzidełkami :-)

"Człowiek, który nie robi błędów, zwykle nie robi niczego."

11

Normą jest że gdy przebywacie w pomieszczeniu gdzie palą się świeczki zapachowe to po pewnym czasie przyzwyczajacie sie do zapachu i przestajecie go czuć. Podobnie jak z perfumami. Jeżeli sie nimi spryskasz i nie czujesz ich zapachu to znaczy że jest to zapach dla ciebie - nie drażni cię. Ale wu\iem o czym mówicie bo sama też czasami chciałabym bardziej intensywnie czuć zapach. Zdarzyło mi się tylko raz. Świeczkę kupiłam na rynku w Kazimierzu była z kitu pszczelego nie ze steryny (mniej toksyczne są te z kitu) i rzeczywiscie mocno pachniała wanilią.

12

no ale to też zależy od świeczki. te markowe typu kringle candle czy yankee są wyczuwalne cały czas wink

13

Ja kupuje ikeowskie świeczki..super pachną smile

14

A czy czesto używacie w domu takich mini kominków z olejkami zapachowymi ?? Co o tym myslicie ? Ładnie pachnie w domach?

15

Są też takie perfumowane świece zapachowe, które teoretycznie są mocniejsze. Ja mam zawsze wrażenie, że świeczki zapachowa bardziej pachną jak stoją niż jak się palą.

[tu był niedozwolony link]

16

Ja mam całą kolekcje  takich świeczek, ale wydaje mi się, że nie pachną wcale aż tak intensywnie.

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » świeczki zapachowe, aromaterapia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016