Nie potrafie zwierzac sie swojemu chlopakowi - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2013-01-04 19:49:08

lotnik20
Niewinne początki

Nie potrafie zwierzac sie swojemu chlopakowi

Czesc dziewczyny, mam chlopaka i bardzo mi na nim zalezy ale jest jeden problem chce w nim odnalezc przyjaciela, mam przyjaciolke bardzo dobrze sie z nia dogaduje ale to jednak nie to co z chlopakiem, chce bardzo zwierzac sie mu o swoich problemach ale tak jakos nie potrafie, on tez bardzo chce byc moim przyjacielem... mam glupie problemy i moj chlopak po ostatniej rozmowie ze mna stwierdzil ze moze to sa glupie problemy ale bardzo  by chcial ich sluchac i jakos doradzac, a problem u mnie jest taki ze placze z kazdej glupiej rzeczy np. jak mama na mnie nawrzeszczy, mam tez duzo gorsze problemy ale tak jakos nie moge sie otworzyc przed swoim chlopakiem. prosze o pomoc:>

#2 2013-01-04 19:53:40

rudi5
Tajemnicza Lady

Re: Nie potrafie zwierzac sie swojemu chlopakowi

Wychodzę z założenia, ze chłopak może stać się przyjacielem dopiero po kilku latach, albo i nawet po kilkunastu, czasem jest to kompletnie niemożliwe. Zależy to od ludzi. To że chcecie być przyjaciółmi, nie musi oznaczać, że nimi będziecie. Poza tym, jeśli nie jesteś gotowa na zwierzanie się chłopakowi, to znaczy, ze nie ufasz mu w 100%, zastanawiasz się jak on to odbierze. Przyjaciela trzeba być pewnym. Ty jego nie jesteś. Potrzeba Wam czasu.

#3 2013-01-04 20:09:22

czarnulka456
Tajemnicza Lady

Związek buduje sie na podstawie przyjażni...po co Ci chłopak ??...żeby pochwalic sie przed koleżankami itp a przyjaciółce latasz sie zwierzasz, bo swojemu facetowi nie ufasz...sorrry ale to dziecinada...

#4 2013-01-04 20:13:16

brunetka236
Woman In Red

Dziewczyny lubią sobie komplikować życie. Jeśli chce Cię słuchać to spróbuj krok po kroczku się przełamywać. Prawdziwy związek buduje się na przyjaźni. Jak mu nie ufasz, to o czym mówimy?

#5 2013-01-04 20:15:41

rudi5
Tajemnicza Lady

Ja uważam, że przyjaźń nie jest konieczna w związku. Nie bez powodu rozdziela się miłość od przyjaźni. Miłość to zaufanie i na nim się go buduje. Problem pojawia się wtedy, gdy z czasem przestajesz ufać.
Zaufaj swojemu chłopakowi,a właściwie niech zrobi tak, żebyś mu zaufała. Pogadaj z nim o tym wink)

#6 2013-01-04 20:49:13

mia91
O krok od uzależnienia

A długo jesteście razem? Bo jeśli nie, to nie masz się czym przejmować. Otworzenie się przed drugim człowiekiem nie należy do najprostszych rzeczy, zwłaszcza gdy jest się nieśmiałą osobą. Na wszystko potrzeba czasu:)

#7 2013-01-04 20:59:25

natalcia
Mój jest ten kawałek podłogi

" Prawdziwa przyjaźń poznaje się w biedzie"  nie znajdziesz przyjaźni wtedy kiedy tego chcesz i na siłę jej nie wynajdziesz to tak jak z miłością. Nic na siłę! Jeśli jesteście sobie bliscy to na tą przyjaźń musi cie poczekać na to trzeba czasu.

Nie tylko od kogoś trzeba wymagać a od siebie również..spójrz jaka jest z ciebie przyjaciółka która chce ciągle obciążać swoimi problemami partnera? postaw się też w jego sytuacji..

To jak się zwierzasz koleżance nie możesz porównywać z tym jak zwierzasz się facetowi. Kobieta zawsze zrozumie kobietę. A facet kobietę nie zawsze..mężczyźni są z marsa a kobiety z wenus.

#8 2013-01-04 21:06:32

natalcia
Mój jest ten kawałek podłogi

Oj mi się wydaje że chyba coś z nudów wymyślasz. jak jest wam teraz razem dobrze to cieszcie się każdą wspólną spędzoną chwilą kochajcie się. a wtedy nawet się nie obejrzysz to będziesz dla niego całym światem..największa miłością i najlepszą przyjaciółką pod słońcem:-)

Stopka forum