nie wiem co juz mam ze soba robic :( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » nie wiem co juz mam ze soba robic :(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez aknebulka (2013-01-02 09:06:27)

Temat: nie wiem co juz mam ze soba robic :(

Rozstaliśmy się po 2 latach. Może to z mojej winy i na ogół jestem dziewczyną zazdrosną zawsze miałam wgląd do jego telefonu a tu raptem zaczął chować ten telefon albo mi mówić ze to jego rzecz prywatna i nikt nie ma prawa ją dotykać. Rozstaliśmy się po czym zachowywaliśmy się jak znajomi dla innych. Dla siebie byliśmy wciąż para. Jednak na imprezie on wolał mnie olać totalnie wyrzuciłam się do niego po czym odeszłam i napisałam sms żegnaj. Pisał dzwonił, kiedy napisał że: "jak jeszcze coś do mnie czujesz to odpiszesz" wtedy napisałam "chciałabym żebyś wiedział że Cie Kocham" i już mi nic nie odpisał. Jedynie na sylwestra złożył mi życzenia przez sms. Niedawno weszłam do niego na fejsa pisze z jaka dziewczyna... nie wiem co mam robić....

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: nie wiem co juz mam ze soba robic :(

Na pewno przestać go sprawdzać - jak nie jesteście razem to po co to robisz? Chciałabyś w przyszłości mieć takiego faceta który non stop cię kontroluje, sprawdza. Powinnaś wyleczyć się z takiej zazdrości. Nie jesteście już razem a ty wchodzisz na jego fejsa. Niech sobie chłopak ułoży życie. Myślałaś kiedyś o nim jak on może się czuć? Postawiłaś się kiedyś w jego sytuacji?
weź się w garść i jeśli chcesz do niego wrócić to nie rób tak - widzisz ze z kimś pisze na fejsie i jesteś zła i co pójdziesz do niego i zrobisz mu awanturę ze pisze a ty go kochasz - daj spokój - no, na pewno wtedy wróci do ciebie.. nikt nie lubi być kontrolowany wiec już lepiej tego nigdy nie rób. Najlepiej mu powiedz żeby zmienił sobie hasło do fejsa i na inne portale bo cie korci. Może po poważnej rozmowie oboje stwierdzicie dać sobie jeszcze szanse.

3 Ostatnio edytowany przez UrokGrozy (2013-01-02 15:37:10)

Odp: nie wiem co juz mam ze soba robic :(

Aknebulka - napiszę Ci tak... Nie jest zbyt kolorowo, u Ciebie jak widzę... Ale, jeżeli wciąż Cię kocha, zrób to co on - zacznij żyć, zacznij pisać z kimś, nie musi to być zobowiązujące czy też nowa miłość - wiem jak to boli, niedawno sama rozstałam się z chłopakiem ale nie będę się wdrażała w ten temat, bo teraz Tyczy się to Ciebie. Zadbaj o siebie !! Pomyśl o sobie, pokaż mu że jesteś świeża, że inni faceci się Tobą interesują, i niech on poczuje się zazdrosny. Ponieważ teraz, On wie - jest tak pewny siebie - że jeżeli tylko zechce, to może do Ciebie wrócić a Ty go przyjmiesz z otwartymi rękoma. Zmyl go, nawet jeżeli jest to prawdą, że mu wybaczysz i przyjmiesz z powrotem, nie daj mu tego odczuć. Bądź pewna siebie, bądź kobietą. Bądź piękna dla siebie, zobaczysz on to odczuje. Pododawaj sobie nowe ładne zdjęcia, choćby ze znajomymi, niech on się teraz zastanawia co Ty robisz. Bądź uśmiechnięta - wtedy on będzie wiedział że jesteś interesująca - absolutnie nie rezygnuj z siebie, nie poddawaj się, bo to go tylko zniechęci. Nie poniżaj się. Daj mu odczuć, że potrafisz o siebie zadbać, że jesteś piękną i wartościową dziewczyną. Że potrafisz sobie poradzić i bez niego. A on na pewno to odczuje. Zaczniesz go przyciągać. Jeżeli zależy ci na tym byście znów razem byli - spróbuj. I tak teraz jest Ci źle, i tak już tyle się męczyłaś i przeszłaś. Dziś grzebałam trochę na tym portalu... i natrafiłam na taki wątek, przeczytaj bo warto! poniżej podaję link i życzę Ci powodzenia.

http://www.netkobiety.pl/t19808.html

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » nie wiem co juz mam ze soba robic :(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024