kobiety-bicie, przemoc - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-12-28 19:16:44

nika29
Przyjaciółka Forum

kobiety-bicie, przemoc

mój kuzyn drugi raz został porzucony przez kobietę, ma dwoje dzieci; ciągle słyszę złe wypowiedzi o kobietach. powiedzcie skąd biorą się takie kobiety, które same ładują się do łóżka damskim bokserom i czemu po pierwszym lańsku od nich nie odchodzą, ale męczą się kilka lat.
jak mnie(jako studentkę) spotkał koleś, który raz coś powiedział(babcię strzelił) i dostał za nią wyrok to  odeszłam na drugi dzień, byliśmy chyba ze 2 miesiace razem. i co z miłosci, skoro się go bałam?
nie rozumiem tego i nie mogę się z tym pogodzić:(
to straszny dyshonor być damskim bokserem.

Ostatnio edytowany przez nika29 (2012-12-28 19:18:55)

ambicja i brak rozumu to najlepsze wiosła w drodze do sukcesu

#2 2012-12-28 23:42:32

Emilia
100% Netkobieta

Re: kobiety-bicie, przemoc

To choroba, uzależnienie emocjonalne. Bierze się zazwyczaj z ciężkiego dzieciństwa, kiedy wiara w siebie zostaje mocno pokopana przez rodziców, a kobieta później nie jest w stanie stworzyć dobrego związku z dobrym człowiekiem. Po prostu w jej podświadomości zapisany został pewien wzorzec i w życiu dorosłym go powtarza. To mogą być różne wzorce, na przykład kobieta była w dzieciństwie bita i w jakiś specyficzny sposób potrafi sobie świetnie radzić tylko w związkach, w których partner jest agresywny.
Poczytaj trochę o kobietach kochających za bardzo: http://www.netkobiety.pl/t17705.html.

"Kiedy życie domaga się od ciebie zmiany, zastanów się co dokładnie należy zrobić, i bez najmniejszej wątpliwości i bez żadnego oporu odważ się na nią, wiedząc, że każda zmiana zakłada rozwój". Eileen Caddy

#3 2012-12-29 08:52:56

nika29
Przyjaciółka Forum

Re: kobiety-bicie, przemoc

wlasnie kuzyn to typowy looser, znajdowal jakies dziewczyny nawet ladne i fajne, czy je oczarował?
teraz porzucony po raz kolejny debatując o dziewczynie brata używa słów: wxxxxxxl albo bic. rece mi opadly. no szok.

ambicja i brak rozumu to najlepsze wiosła w drodze do sukcesu

Stopka forum