Moim kompleksem są rozstępy!!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Moim kompleksem są rozstępy!!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 38 ]

Temat: Moim kompleksem są rozstępy!!!

Witam,moim problemem są  rozstepy.Mam dwoje dzieci,a po nich zostały mi rozstępy na brzuchu,udach i pośladkach.Moje małżeństwo się rozpada a ja już chyba z nikim nie ułożę sobie życia na nowo bo moją najgorszą zmorą są rozstępy i obawiam się,że jak już kogoś sobie znajdę i go pokocham to nie dojdzie między nami do żadnego zbliżenia,bo wstydzę się swojego ciała bo mam okropne rozstępy.Czy któraś z was miała kiedyś podobną sytuację? Jak mam siebie zaakceptować?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

jest dóże kremow na rastepy... i mysle ze jak juz bys sobie kogos znalazla to nie patrzyl by na twoje razstepy... akceptuj siebie taka jaka jestes.... wiem ze to latwo mówic ale kazda kobieta ma w sobie cos pieknego;-) i przepraszam ze zadam to pytanie... ale myslisz ze twoje małożenstwo sie rozpada z powodu rozstepów??i jak moge wiedziec to w jakim wieku jestes??

3

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

Nie moje małżeństwo nie rozpada się z powodu rozstępów,ale popadłam w kompleksy i moje życie sexualne z tego powodu bardzo się pogorszyło i mąż mnie zdradził.Jeśli przeczytasz moje posty to dowiesz się więcej na ten tamat.A ile mam lat jestem twoją rówieśniczką.Pozdrawiam cieplutko:)

4

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

Sorki bo spojrzałam na posty i pomyliłam się,że to twój wiek mam 27 lat,właśnie przeczytałam co ciebie w życiu spotkało,bardzo mi przykro z tego powodu i rozumiem cię ja też jestem w tej sytuacji co ty zostałam zdradzona:(

5

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

Kochanie rozstępy to nie tragedia ciesz się, że jesteś zdrowa nie rozumiem przez własne zapatrzenie w siebie tracisz męża i zabierasz dzieciom ojca. Czy rzeczywiście warto się tak dręczyć?  Masz aż tak złego męża żeby pozwolić mu odejść? Weź się w garść i nie pozwól sobie na samolubność bo ja jestem najważniejsza, jesteś matką, żoną a to duża odpowiedzialność powinnaś rodzinę łączyć a nie rozbijać. Ja też mam 2 dzieci i rozstępy po porodzie ale nigdy by mi nie przyszło do głowy żeby z tego powodu moje małżeństwo miało się rozpaść. Więc do dzieła i postaraj się zadowolić swojego ukochanego a kompleksy same miną. Pozdrawiam serdecznie.

6

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

Jest dużo kremów na rozstępy,które można stosować.Napewno nie usuną tych rozstępów z Twojego ciała,ale zmniejszą ich widoczność.Warto spróbować.Każda z nas chce wyglądać rewelacyjnie,ale nie zawsze natura obdarza nas tym,co byśmy chciały.Twoje ciało zmieniło się po porodzie i każda z nas ma sobie coś do zarzucenia,ale czy warto się zadręczać takimi rzeczami.Masz w domu dwójke wspaniałych dzieci dla których warto powalczyć o swoje małżeństwo.Mąż napewno akceptował Twoje zmiany ,które zaszły na Twoim ciele i nie potrzebnie zadręczasz się z tego powodu.Ja karmiłam swoje córki bardzo długo piersią,więc wyobraż sobie jak wyglądają moje piersi...Ale stosuję regularnie serum do biustu.Troszkę się zmieniły i ujędrniły,ale już nigdy nie będą takie same.Też miałam kompleksy z tego powodu,ale nie robę już problemu,bo nie warto.Radzę Ci zmień swoje myślenie i spróbuj zaakceptować swoje ciało.Kup jakiś dobry krem,który zmniejszy widoczność tych rosztępów.Tylko pamiętaj,że takie kremy musisz stosować systematycznie,żeby był efekt.No i napewno dołóż wszelkich starań i ratuj swoje małżeństwo.Powodzenia

7

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

Słyszałam że należy "szorować" się twardszą gąbką, żeby pobudzać krążenie. Albo taką grubą solą morską. Pić dużo wody, jeść cytrusy.W kremy jeśli o to chodzi to nie bardzo wierzę.. kiedyś próbowałam ale mi nie pomogły.

8

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

mysle ze powinnas ratowac swój zwazek... wybaczyc mezowi zdrade i przestac se dolowac.. bedzie dobrze zobaczysz zycie ci sie jakos ulozy i nabierze swojego tempa... w jakim wiku masz dzieci?? jak moge wiedziecoczywiscie...

9

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

Moje dziewczynki mają jedna 6 lat a druga skończyła niedawno 4.Uwieżcie mi dziewczynki,że chcę ratować mój związek,ale niestety mąż powiedział mi,że kocha tą drugą z którą mnie zdradził to przykre ale prawdziwe takie są fakty.Powiedziałam mu że chcę dać mu szansę ale on ją odrzucił.Więc kochane dziewczynki powiedzcie mi jak trwać w takim związku wiedząc,że już nie jest się kochanym przez osobę którą tak bardzo się kocha.To wcale nie jest tak,że ja chcę zabrać dziecią ojca,więc nie oceniajcie mnie z góry liza,bo wcale tak nie jest ja dla dobra dzieci byłabym w stanie nawet poświęcić siebie.Dziękuję wszystkim i pozdrawiam.

10

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

Kasiamruczek, bardzo mi przykro poinformowac Cie, ze niestety rozstepow sie nigdy juz nie pozbedziemy. Jak raz przerwiemy tkanke skory, nie mozemy jej odbudowac. Jednak sa sposoby na to, aby sprawic, aby staly sie one mniej widoczne dla oczu wink Napise Ci szczerze, ze nie wierze w domowe kuracje. Jedyny sposob i nadzieja to kremy. Jesli chcesz, moge Ci przeslac link z kremem, ktory uznawany jest za najbardziej skuteczny. Ostrzegam tylko, ze bardzo duzso kosztuje. Jednak efekty sa. Tak wiec polecam smile

11

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

Dziękuję maleństwo,zawsze można spróbować czegoś nowego,ja już stosowałam różne kremy nawet te z vichy,ale bardzo proszę o linka.

12

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

Ja Cię nie osądzam nawet mi to do głowy nie przyszło jeżeli tak to odebrałaś to przepraszam. Chodziło mi abyś nie zadręczała się i ratowała swoje małżeństwo ale po przeczytaniu następnego postu o tym, że on kocha tą drugą ciężko jest cokolwiek doradzić to już inny temat. Pozdrawiam serdecznie.

13

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

Ja też bardzo przepraszam ale tak to odebrałam,więc sama widzisz liza ja już chyba nie mam co tu ratować,choć bardzo bym tego chciała,bo ja mimo że tak bardzo mnie skrzywdził bardzo go kocham.

14 Ostatnio edytowany przez Delicious (2009-05-06 18:43:30)

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

słuchaj pozwól mu odejść a prędzej czy później wróci na kolanach z kwiatami błagając o przebaczenie... kobiety są silne ... dasz sobie radę wierzę w ciebie;-) jesteś silna i świadoma tego co robisz masz 2 małych dzieci wiec masz dla kogo żyć i się uśmiechać a nim się nie przejmuj wiem ze to łatwo powiedzieć;-( ale będzie dobrze i mogę ci to obiecać ;-* trzymaj się cieplutko i pisz co i jak;-*

15

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

Dziękuję Ana za słowa otuchy,strasznie mnie poruszyło to co napisałaś.Ja też mam taką nadzieję,że będzie dobrze i napewno dam znać co i jak.Pozdrawiam cieplutko:)

16

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

Hej, ja również po urodzeniu dziecka zostałam przyozdobiona rozstępami na biodrach. Mimo, iż mam figurę wstydziłam się założyć bikini właśnie ze względu na błyszczące fioletowo- różowe rozstępy.
Teraz są mało widoczne, no, praktycznie niewidoczne a to wszystko dzięki praeparatowi z heparyną. Gdzieś na forum kulturystycznym czytałam, że 3 miesiące kuracji i rozstępy przesają być widoczne.Stężenie musi być przynajmniej 1000 jednostek w 1 gramie (np. Lioton 1000). Ale ja ostatnio znalazłam środek w sprayu, który ma aż 2400 jednostek w jednym gramie. To LIPOHEP (ok.23 zł). Kuracja moja trwa zaledwie miesiąc ale rozstępów praktycznie nie widać. Myślę, że jeszcze miesiąc a nie będzie ich wcale.
Tak więc polecam LIPOHEP, cena może nie jest niska ale dla mnie jedno opakowanie wystarczyło na ok. miesiąca. POLECAM!!!

17

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

Witam koleżankę po "fachu" ;D
Ciąża to wspaniały okres w zyciu kobiety , niestety często zostawia po sobie pamiątki.

Moja ciąża była dość frustrująca- 30kg na plusie no i te okopne rozstępy...
Przyozdobiły bez pytania nie jeden element mojego kobiecego ciałka.
Najperw z nimi walczyłam teraz nawet polubiłam bo co niby innego miałam zrobić?
Przecież nie załamie sie dlatego,że moj tyłek wygląda jak mapa Polski;D
W końcu słuzy on do siedzenia ewentualnie do kręcenia-w zależnosi od sytuacji;D
Grunt to zaakeptować zmiany.
To nam sie wydaje,że niekorzystne.
Życze dużo sympati do samej siebie;D

Pozdrawiam.;D

18

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

Ja podczas ciąży nabrałam ponad 20 kilo,a że byłam szczupłą osobą i tak szybki przyrost masy spowodował,że zostało mi pełno rozstępów.monicca napewno skorzystam z LIPOHEP,bo każda próba jest dobra,stosowałam już wiele środków nawet kosmetyków z firmy Vishy,oczywiście rozstępy zrobiły się nieco mniej widoczne ale nadal są i to mi bardzo pszeszkadza...

19

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

A peeling z kawy?
Napewno spłyci głebsze rozstępy ;-D

20

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

Ja mam straszne dziury na tyłku, bo mam tendencję do nagłych i szybkich spadków wagi jak i jej wzrostu równie nagłego. Staram się ćwiczyć i używam teraz kremu AA- ładnie pachnie i skóra jest miła w dotyku, ale nie zauważyłam jakiś szczególnych zmian. Najważniejszy jest ruch- rano i wieczorem chociaż 15-30 minut. Po kilku ćwiczeniach będziesz się czula nie tylko lepiej fizycznie ale i psychicznie- ja teraz ćwiczę głównie dla "ducha" a nie "ciała".

21

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

iziaaaaak Twoje metody to bardziej na celluit smile

cepan - to taką maść na blizny, napewno pomoże na roztępy smile
kosztuje w aptece coś koło 13 zł smile

Poza tym Dziewczyny te przyszle Mamy smile najlepiej dbać już podczaqs pierwszych miesięcy ciąży- stosować maść przeci roztępą , aby zapobiegać ich powstawaniu no i nawilzać...najlepiej oliwką dla dzieci no ale można tez balsamami smile
Napewno intesywna dobra pielegnacja podczas ciązy zapobiegnie powstawaniu rozstępów choć w tym małym skutku smile

22

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

ja osobiscie stosowałam olejek z winogron kiedys taki znalazłam tylko kurcze nie pamietam jakiej firmy ale w miare sie spraawdził  smile

23

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

No niestety rozstepow niczym sie nie da zlikwidowac.jest to naderwanie tkanki i zaden krem jej nie "zwiaze" jedynie ujedrni rozjasni i lekko splyci ale naprawde minimalnie.Jednym ze skutecznych zabiegow w zaleznosci od glebokosci jest mikrodermabrazja lub piling chemiczny.Mikrodermabrazja jest dosc kosztowna i niekiedy trzeba powtarzac zabieg Polecam również mezoterapię, która polega na wstrzyknięciu bezpośrednio do skóry substancji leczniczych.

24

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

nokia cepan też stosowałam,ale skutki były minimalne.Przed ciążą ważyłam 48 kilo a jak już wyżej pisałam nabrałam w bardzo szybkim tępie na siebie ponad 20 kilo,więc moja skóra potwornie się rozciągnęła i wtedy pojawił się mój koszmarny problem...Ach te rozstępy...

25

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

Hej wiecie co ostatnio przeczytałam,że na rozstępy dobry jest collagen i kosmetyki z jego zawartością.Co o tym myślicie.Czy któraś z was używała takich właśnie kosmetyków? Może warto spróbować?

26

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

Kasimruczku;) klagen nie ma wlasnciwosci przenikania w glebokie warstwy skory jego czasetczki sa zbyt duze i nie ma nawet nośnika w ktorym kolagen mogłby przeniknac przez warstwy .Kolagen ma dzialanie nawilzajace poniewaz skora tak szybko sie nie odwadnia zawiera proteiny wiec daje efekt wygladzenia i miękkosciTen sam efekt uzyskasz kupujac dobry kosmetyk nawilazajacy lub ujedrniajacy .Polezam pilingi masaze i to co napisalam wyzej smile

27

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

Jeśli mogę coś powiedzieć... Mam dopiero 19 lat, nie urodziłam ani jednego dziecka, a mam rozstępy, jakbym urodziła co najmniej troje. Wstydzę się rozebrać już nawet na plaży, bo mam wrażenie, że widzą to dziewczyny ładniejsze ode mnie i śmieją się po kątach... Do tego mam jeszcze kilka innych kompleksów, ale o nich może innym razem. Choć muszę się pochwalić, że jednego się pozbyłam: trądziku! Jestem gładka na twarzy jak niemowlę:D pozdrawiam:)

28

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

Doskonale cię rozumiem,mam to samo też wstydzę się rozebrać na plaży,bo mam wrażenie że wszyscy na mnie patrzą.Ale wiesz co w tym roku się tego pozbyłam szłam pewna siebie brzegiem morza w stroju dwuczęściowym i wiesz co nikt nie zwracał na mój brzuch z rozstępami wcale uwagi:) Także Madziulinka więcej wiary w siebie smile

29

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

Również mam rozstepy, mimo że nigdy nie byłam w ciąży. Głównie na udach i pośladkach. Mam problem z utrzymaniem stałej wagi (zawsze parę kilogramów w tą czy drugą stronę) i moja skóra kiepsko to znosi.

Mam pytanie do pań, które rodziły dzieci. Zdaje sobie sprawę, że to indywidualna sprawa, ale czy macie rozstępy (nie wiem jak nazwać tą część ciała:)) tak pośrodku między piersią a biodrem z boku ciała? Planuję zrobić w tym miejscu tatuaż i obawiam się, że w przypadku ewentualnej ciąży się 'rozejdzie'. pozdrawiam

30

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

I sprawdza się porzekadło,że lepiej zapobiegać niż leczyć.W trakcie ciąży należy smarować się kremami po to aby nie dopuścić do wysuszenia skóry bo to powoduje jej pękanie tak samo jak szybkie przybieranie na wadze.Teraz to już "musztarda po obiedzie".Jedyne co to na pewno z czasem staną się dużo,dużo jaśniejsze.
Kolagen w jakiś sposób zmniejsza rozstępy optycznie powodując przyrost tkanki skórnej,likwiduje cellulit,doskonale ujędrnia biust.Tworzy na powierzchni skóry właściwej film zatrzymujący wodę dając skutek doskonałego nawilżenia nie doprowadzając do odwodnienia skóry.Ma jeszcze dużo innych cennych właściwości ale to inny wątek.


Kasiamruczek1-na pewno warto spróbować.Zaszkodzić nie zaszkodzi...a naprawdę wpłynie wyśmienicie na stan Twojej skóry.
Na pewno nie powinnaś dołować się swoimi rozstępami.Mężczyzna,który Cię pokocha ...pokocha też Twoje niedoskonałości.
Pozdrawiam:)

31

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

Beatriz35 dziękuję za słowa otuchy,właśnie używam takiego kremiku z kolagenem i nawet są jakieś efekty bo robią się nieco płytsze i mniej widoczne,ale to jednak moja zmora:( Podczas ciąży też się smarowałam,ale przybrałam na wadze ponad 20 kilo a byłam bardzo szczupła więc moja skóra niestety nie wytrzymała i zaczęła pękać,no cóż napewno już się ich nie pozbędę muszę nauczyć się z nimi żyć.Ahhhh te rozstępy:(

32

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

Kochanie...ja w ciąży przytyłam 25 kilo.Chodziłam jak napompowany balon.Po porodzie miałam mnóstwo rozstępów...ale uważałam,że to normalne.Nie przejmowałam się choć nieraz mnie to wkurzało.Dziś moja córka ma 15 lat...a moje rozstępy mają kolor skóry,są niewidoczne i naprawdę nie przeszkadzają mi w żaden sposób.Dodam,że specjalnie nie poświęcałam im za dużo uwagi.Nie stosowałam jakichś specjalnych kremów.Po prostu tylko natłuszczałam skórę...i to w najzwyklejszy sposób...stosując dziecięcą oliwkę pod prysznicem.Żaden balsam nie da takiej aksamitności skórze jak właśnie ona...przynajmniej w moim wypadku:)

33

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

Warto spróbować także oliwki,ja to już chyba wszystkiego prubowałam,nawet zastanawiałam się nad laserowym usuwaniem blizn,ale z tego co się orientuję są to kosztowne zabiegi:(

34

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

Daj sobie spokój...rób to co do tej pory i nie zawracaj sobie głowy laserem.Czasem wyrządzi więcej szkody niż pożytku...wiem coś o tym;jestem kosmetyczką.Najważniejsze to skórę nawilżać i odżywiać.Po za tym unikać stresu!!!!!!!!

35

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

Stresu to teraz mi nie brakuje,ale nie widzę,żeby mi z tego powodu jakieś nowe rozstępy się zrobiły,ale skoro mówisz,że laser mi nie pomoże to posłucham rady specjalistki i zastosuję oliwke,zobacze jakie bedą tego efekty,choć na już powstałe rozstępy nie wiem czy to cos mi pomoże ale co mi zależy...pozdrawiam:)

36

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

Od stresu Ci oczywiście rozstępów nie przybędzie...nie napisałam tego...ale za jakiś czas będziesz miała problem z poszarzałą cerą,workami pod oczami i grymasem na twarzy.Zobaczysz jak szybko to weźmie "górę" nad rozstępami.I to to będzie Twoim dużym problemem.Pamiętaj,że wszystkie emocje pięknie rysują się na twarzy...zwłaszcza te negatywne...i nie od razu...tylko powoli.
Pisząc,żebyś unikała stresu miałam na myśli raczej niepotrzebne zadręczanie się tym tematem.

37

Odp: Moim kompleksem są rozstępy!!!

Wiesz co powoli zaczynam uczyć sie z nimi żyć,ale także i w pewien sposób z nimi walczyć,a o tym co napisałaś o poszarzałej skórze to nie wiedziałam,wiec dzięki za dobrą radę na przyszłość:)

Posty [ 38 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Moim kompleksem są rozstępy!!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024