biokominek - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: biokominek

ma któraś z was biokominek? mi od zawsze marzył się kominek w domu - ale niestety mieszkam w mieszkaniu i na kominek nie ma tu najmniejszych szans. wymysliłam ostatnio, że mogę przecież mieć biokominek. zastanawiam się, jakie są wasze wrażenia, jeśli macie takie biokominki w domu? jeśli tak, to jakie?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: biokominek

Ja używam biokominka od ponad roku. Wcześniej miałam w domu kominek tradycyjny, ale niestety teraz w bloku to nie wchodzi w grę.
Mój kominek jest połączony ze stolikiem kawowym, stoi w pokoju dziennym i wygląda naprawdę super! Do tego nie dymi i nie czuć żadnego zapachu (choć obawiałam się, że będzie czuć, wszędzie przed tym ostrzegają).

Wybraliśmy model Coffee Fire Long polskiej firmy Planika.

3

Nie mogę mieć w mieszkaniu w szeregowcu kominka (pion dzielimy z sąsiadami, jest zbyt mało przewodów wentylacyjnych) i takie coś bym kupił. Zerknąłem na porównywarce cen, niektóre biokominki zaczynają się od kilkuset złotych. Pytanie ile trzeba minimum dać za jakiś sensowny ?

Reklama

4 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2012-12-20 16:04:21)

no ja oglądałam spam. mi się bardzo podoba a kosztuje tysiąc złotych - to jest w sumie mój maks, jaki chciałabym wydać. zależy mi, żeby miał taki minimalistyczny wygląd - bo chcę go właśnie dla wyglądu smile

5

Mam biokominek na ścianie w sypialni. Szczerze polecam.
Całkiem sensownie ogrzewa. Bardzo relaksuje - lubię spędzać czas siedząc w fotelu koło kominka i na przykład czytać książkę.
Zapachów żadnych nie ma. Czasem jedynie gdy kupię najtańsze biopaliwo z allegro bywa, że po wypaleniu się czuć trochę zapachu, jednak nie przeszkadza mi on. Biopaliwa ze sklepów budowlanych do tej pory nie dawały zapachu.
Biokominek daje ogień, więc tworzy się piękny klimat. A gdy za oknem pada śnieg można uprawiać seks i czuć się jak w alpejskim domku smile

Reklama

6

Dokładnie klimat jest super! I ogień wygląda bardzo naturalnie, jak w kominku tradycyjnym. Wieczór z książką i lampką wina przy takim kominku to coś fantastycznego! big_smile

7

Ja również mam biokominek. Naprawdę coś bajecznego, wisi w sypialni na wprost łóżka, ogień spory i daje klimat. W dodatku mogę użyć olejku eterycznego bo ma funkcję aromaterapii. U mnie biopaliwo nie śmierdzi.
tak więc polecam bo to świetny gadżet smile z mężem wybraliśmy model cross z serii nice-house

8

Chcieć to bym i chciała, ale mieszkanie za małe smile

9

brzmi fajnie, ale chyba jest dosyć drogi, co?

szpilki to styl życia

10

Drogie?
znalazłam sklep internetowy, który ma bardzo dużo biokominków w cenach od 200 do ponad 3000 pln... więc każda może znajdzie coś dla siebie smile

11 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-05-31 14:34:36)

biokominek to fajny element dekoracyjny. do kominka trochę brakuje, ale wyposażając się w dodatkowe akcesoria można mieć i zapach i dźwięk płomieni. biokominki można sobie nawet zaprojektować. np. producent biokominków spam oferuje taką możliwość.

12 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-06-07 15:59:11)

Ja np. zastanawiałam się jak ocieplić trochę wnętrze. Mam w domu bardzo surowy wystrój, dośc nowoczesny i czułam się tak trochę nieswojo. Taki biokominek dobrze sprawdza się w roli dodatku, który jest klamrą spajającą mieszkanie wink rzeczywiście po zainstalowaniu wnętrze jakby ociepliło się. Z tego, co czytałam, trzeba tylko uwazać, żeby ustawić go w miejscu, które jest dobrze wentylowane. A jeśli chodzi o modele, to mi bardziej podobają się klasyczne rozwiązania na kształt prostokątu (widziałam takie kominki chyba na spam, albo w jakiejs porównywarce cen). Wiem, że są jakieś trójkąty, kule, ale to dla mnie trochę kicz.

13

Taki biokominek w gruncie rzeczy jest to bardzo ciekawa sprawa. Najbardziej podoba mi się w formie wiszącej. Tym bardziej że nawet gdy się nie pali to i tak wygląda ciekawie, ponieważ można wyłożyć w środku kamieniem ozdobnym lub polaną ceramiczną. Zresztą efekt jest jeszcze lepszy jak rozpalimy w takim kominku.

14 Ostatnio edytowany przez kobieta2017 (2017-01-04 17:12:07)

Także posiadam biokominek. Rewelacyjna sprawa smile Mój wisi.. fajny daje klimat no i mieszkanie ogrzewa, dzięki czemu zaoszczędzam na ogrzewaniu z kaloryferów. I też mieszkam w bloku.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016