Byłam pijana, boję się, że jestem w ciąży - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Byłam pijana, boję się, że jestem w ciąży

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Byłam pijana, boję się, że jestem w ciąży

Witam . a więc mój problem toczy się ponad 2 miesiące temu.. bo poznałam pewnego chłopaka. piałam z nim  miesiąc widywaliśmy się od czasu do czasu, wszystko było pięknie ładnie aż mnie zaprosił na imprezę tylko pech chciał że nie miałam dowodu przy sobie bo jak to ja zawsze uważam że nie potrzebny mi i mnie nie puścili na imprezę to poszliśmy do jego znajomych na domówkę napiliśmy się tam i poszliśmy do niego bo miałyśmy ja z koleżanką  za daleko do domu a późno było żeby wrócić do domu, i wykorzystał on sytuację że byłam piana położyłam się spać ale przyszedł do mnie i no kochaliśmy się z tym że połowę zdarzenia nie pamiętam co i jak.. i po tym zdarzeniu pisalismy chyba jeszcze tydzień i kontakt się urwał, mam mętlik w głowie bo okres mi się kończy robiłam 3 testy już i każdy wyszedł negatywnie, a parę miesięcy temu leczyłam się na torbiel i nie wiem czy to może być przez to bo brałam tabletki anty i przestałam brać jak mi się skończyły. proszę pomóżcie bo nie mam pojęcia co myśleć a do lekarza na razie nie mogę iść bo nie ma mnie w kraju aktualnie sad  pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Byłam pijana, boję się, że jestem w ciąży

Nie martw sie na zapas!!!!!!!!!!!!!!!   czasu nie cofniesz, jak masz wynik ujemny to o co chodzi????????????

3

Odp: Byłam pijana, boję się, że jestem w ciąży

może zrób test beta, on daje 100% pewności

4

Odp: Byłam pijana, boję się, że jestem w ciąży

dziękuje:* no może ie potrzebnie sobie głowę zawracam tym ale okres powinnam mieć 4 i dalej nawet znaku nie ma jego:( i nie wiem poczekam jeszcze trochę i znowu dla pewności zrobię test. no z tego co wiem to testy nie zawsze są pewne ale mam nadzieję że jednak nie jestem w ciąży ale dziękuje wam dziewczyny

5

Odp: Byłam pijana, boję się, że jestem w ciąży

bedziw dobrze,  czasem okres moze sie przesunac nawet o 10dni, zwlaszcza jak tak sie martwisz i wyczekujesz  na niego....

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Byłam pijana, boję się, że jestem w ciąży

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024