Logika kobiety w oczach faceta - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-12-05 16:21:35

loki26
Zaglądam tu coraz częściej

Logika kobiety w oczach faceta

Witam Wszystkich,

Mam dość nietyopowy problem, no chyba że jestem trochę przewrażliwony smile
Poznałem naprawdę super kobietę, gdzie od dłużego czasu mamy ze sobą kontakt. W niedzielę odwarzylem się na pocałunek i został on odwzajemniony, bo bylo to po niej widać. Później była trochę zestresowana ale to normalne nie zależnie od wieku jaki mamy.
Teraz jakby trochę unika kontatku, że nie ma czasu że dopiero weekend. Tutaj pojawiają się wątpliwości czy to jest jakiś test czy rzeczywiście coś jest na rzeczy. Staram się o nią pisze dzwonię ale nie chce być za bardzo nachalny ale czy warto isć do niej na mikołajki nawet tak z nienacka czy wyczekać do weekendu ?

#2 2012-12-05 16:30:23

Pestka86
Mój jest ten kawałek podłogi

Re: Logika kobiety w oczach faceta

Ja bym na Twoim miejscu poczekała do weekendu. Skoro mówi, że dopiero wtedy ma czas, to pewnie tak jest. Fajnie, kiedy mężczyzna się stara i zabiega, ale nie ma co robić niczego na siłę. Jakby chciała się spotkać w Mikołajki, to uwierz, że by Ci dała znak. Nachalności mówię stanowczo "nie".

Hey hey, my my
Rock and roll can never die
There's more to the picture
Than meets the eye.

#3 2012-12-05 18:00:58

Remi
Net-Facet

Jak to się mówi... hmm... Już wiem big_smile

Dziewczynie trzeba dać czas, by zatęskniła....

I to działa.

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

#4 2012-12-05 18:34:25

loki26

Czyli mam rozumieć zero kontaktów do weekendu chyba że sama się odezwie, tak ?
Co do prezentu Mikołajkowego i tak coś kupie tylko dam z lekkim opoźnieniem, myślę że to nie będzie problem

#5 2012-12-05 18:40:03

Pestka86
Mój jest ten kawałek podłogi

Dokładnie smile

Hey hey, my my
Rock and roll can never die
There's more to the picture
Than meets the eye.

#6 2012-12-05 18:48:51

Remi
Net-Facet

Loki - parę smsów, czy jakiś telefon to nie zaszkodzi przecież... A co do kupowania - co jeśli ona ci nic nie kupi? Poczuje się niezręcznie, zresztą może pomyśleć, że chcesz ją przekupić wink

#7 2012-12-05 19:06:42

klarek
Net-facet

Remi napisał:

Loki - parę smsów, czy jakiś telefon to nie zaszkodzi przecież... A co do kupowania - co jeśli ona ci nic nie kupi? Poczuje się niezręcznie, zresztą może pomyśleć, że chcesz ją przekupić wink

Tylko parę to parę smile a nie powódź, bo jeszcze ją wystraszysz.

Ostatnio edytowany przez klarek (2012-12-05 19:07:40)

#8 2012-12-05 23:15:45

loki26

Hej mam jeszcze jedną informację wiem z pewnego źródła że czeka na prezent od mikołaja tylko nie wie czy dostanie. Więc może jednak sie wyłamać i jutro zrobic niespodziankę ?

#9 2012-12-05 23:40:01

Teo
Przyjaciółka Forum

loki26 napisał:

Hej mam jeszcze jedną informację wiem z pewnego źródła że czeka na prezent od mikołaja tylko nie wie czy dostanie. Więc może jednak sie wyłamać i jutro zrobic niespodziankę ?

Ryzyk- fizyk. Możesz się wyrwać, no ok, ale musisz być przygotowany, że nie poświęci Ci czasu i na to nie możesz reagować obrażaniem się tylko z uśmiechem życzyć jej "miłego dnia" i "to do zobaczenia w weekend".

Nie jestem nerwowa. Ja tylko żwawo i asertywnie reaguję na pieprzenie głupot.
                                              ~~*~~
"Jeśli chcesz osiągnąć to, czego nigdy nie miałeś, musisz robić to, czego nigdy nie robiłeś."
Moje własne, prywatne - http://babe-zeslal-bog.blogspot.com/

#10 2012-12-06 16:08:17

loki26

Witam, wszystkich
Z prezentu nici, tak jak wspomniałem zachowywała się jakoś dziwnie i teraz wyszło.
Ja jej powiedziałem że liczę na coś wiecej, a ona że jesteśmy tylko kumplami i nie widzi tego, że to nie ma sensu bo za dużo jest różnic między nami. Do pocałunków nikt jej nie zmuszał ale jej przeszło.

Czy mi może ktoś wyjaśnić jak to możliwe, bo nie nadążam za tym.

#11 2012-12-06 18:13:16

Remi
Net-Facet

Ja to widzę tak - dziewcze się nudziło, więc spotykało z Tobą dla zabicia czasu, a że babki są ciekawe to i pocałowała się, bo sprawdzić jak to jest z Tobą. Zacząłeś się angażować, więc delikatnie odkładała spotkanie, skoro nie wyczaiłeś tego, powiedziała Ci to konkretniej.

Widać jej nie zainteresowałeś sobą. Może za bardzo Ci zależało...A może po prostu nie pasujesz jej.

Ale niech wypowiedzą się netkobietki.

#12 2012-12-06 18:29:16

Teo
Przyjaciółka Forum

Nie zgadzam się z tym, że dziewczynie się nudziło. Może też się zastanawiało czy jej się podobasz? Na "chemię" składa się wiele czynników w tym całowanie. Okazało się, że jednak jej nie podszedłeś więc powiedziała Ci wprost, że nie masz na co liczyć. Wiedza na czym się stoi jest dużo lepsza niż zawieszenie i zwodzenie.

~~*~~
"Jeśli chcesz osiągnąć to, czego nigdy nie miałeś, musisz robić to, czego nigdy nie robiłeś."

#13 2012-12-06 18:47:17

Remi
Net-Facet

Chemia - osławione kobiece słowo, wyznacznik tego, czy z tym mężczyzną coś może być.

Zawsze mnie ciekawiło - dlaczego jeden facet miał 15 kobiet, a inny wcale. Czy to oznacza, że ma w sobie większą chemię, a inny nie ma jej wcale? I dlaczego wraz ze wzrostem doświadczenia mężczyzna bardziej działa, liczba kobiet, które poczuć mogą chemię rośnie...

Owa chemia to nic innego jak umiejętność wpływania na kobiece myślenie. Na ową chemię - czy jest lub nie - mamy wpływ. Ona uznała kolego, że nie ma tej chemii. Dlaczego? Bo latający za znudzoną dziewczyną gość i kupujący prezenciki to nie jest to o czym marzą kobiety.
Chemia zachodzi w sytuacji gdy facet traktuję ją raz lepiej raz gorzej, gdy daje cukierka, potem olewa, gdy ma swoje życie, które ją ciekawi i chce tam wejść, gdy go podziwia, szanuje, wie, że ma zasady i się ich trzyma, jest odważny i bierze co chce, gdy może pomartwić się, czy wszystko ok, bo on się nie odzywa już 2 godziny( o Boże, czy to koniec?, Czy mu już nie zależy na mnie, Czy coś czasem źle na ostatnim spotkaniu nie zrobiłam lub powiedziałam...? ) Tym jest owa osławiona chemia.

#14 2012-12-07 10:09:12

Teo
Przyjaciółka Forum

Remi, glupoty piszesz. Chemia to  nie jest umiejętność manipulowania drugą osobą. Chemia to chemia, czysty chemiczny, naukowy składnik. Jeżeli partner nam pasuje to w mózgu zaczyna się burza chemiczna, dosłownie. Więc nie pisz, że to kobiety sobie takie słowo wymyśliły.
Nie podoba mi się też, że piszesz, że ona była znudzona. Bo jakby jej się nie nudziło to by z nim była? To nie umowiła się na randkę? No zastanów się. To trzeba teraz być znudzonym, żeby się z kims umówić?

A to, co piszesz o dawaniu cukierka i trzymaniu w ciągłej niepewności, to działa na facetów, nie na kobiety, przynajmniej nie na większość. Głupia będzie za nim latać i zastanawiać się dlaczego dwie godziny nie pisze. Mądra w ogóle nie zauważy tych dwóch godzin, a jak dawanie/zabieranie cukierka się powtarzać będzie, to zgarnie zabawki i pójdzie do drugiej piaskownicy.

~~*~~

#15 2012-12-07 13:56:26

loki26

To co w tym przypadku radzicie, bo że weekend nie wypali to wiem od razu, bo ją znam.

#16 2012-12-07 14:15:43

Teo
Przyjaciółka Forum

loki26 napisał:

To co w tym przypadku radzicie, bo że weekend nie wypali to wiem od razu, bo ją znam.

Nic. Pogodzić się z faktem, że ona Cię nie chce i żyć dalej smile

~~*~~

#17 2012-12-07 14:36:20

Normalna21
Zbanowany

eh,trzeba bylo ja zaciagnac do lozka poki miales mozliwosc,moze na to czekala?Widac jej przeszlo,znudziles sie jej,okazales sie slabeuszem a nie prawdziwym facetem.Zapomnij i ja olej.Moze liczyla na przelotny romans bo jej tego brakowalo?

#18 2012-12-07 15:02:32

Bullitt
Net-Facet

Remi podobnie jak Teo nie uważam, że chemia to to samo co manipulacja. Powiem wprost ja nie wiem co to jest owa "chemia" ale na manipulacji się znam. Tzw. chemia wg mnie to czasowa bardzo mocna fascynacja na tle seksualnym co na pdst własnych doświadczeń twierdzę. Co do logiki kobiecej to moim zdaniem nie ma się co głowić bo jest ona nieodgadniona dla męskiego pojmowania otaczającego go świata.

I feel the anger bleeding inside of me, I see your weakness growing more and more.
I share your insanity, I support your inner demons

#19 2012-12-07 16:40:09

Sadie
Przyjaciółka Forum

Remi napisał:

I dlaczego wraz ze wzrostem doświadczenia mężczyzna bardziej działa, liczba kobiet, które poczuć mogą chemię rośnie...

Chemia z doswiadczeniem nie ma nic wspolnego.

Remi napisał:

Owa chemia to nic innego jak umiejętność wpływania na kobiece myślenie.

Bzdura.

Remi napisał:

Na ową chemię - czy jest lub nie - mamy wpływ. Ona uznała kolego, że nie ma tej chemii. Dlaczego? Bo latający za znudzoną dziewczyną gość i kupujący prezenciki to nie jest to o czym marzą kobiety.

Skad wiesz o czym marza kobiety?

Remi napisał:

Chemia zachodzi w sytuacji gdy facet traktuję ją raz lepiej raz gorzej, gdy daje cukierka, potem olewa, gdy ma swoje życie, które ją ciekawi i chce tam wejść, gdy go podziwia, szanuje, wie, że ma zasady i się ich trzyma, jest odważny i bierze co chce, gdy może pomartwić się, czy wszystko ok, bo on się nie odzywa już 2 godziny( o Boże, czy to koniec?, Czy mu już nie zależy na mnie, Czy coś czasem źle na ostatnim spotkaniu nie zrobiłam lub powiedziałam...? ) Tym jest owa osławiona chemia.

Bzdury, bzdury, bzdury.
Takiemu facetowi powiem do widzenia od razu bo nigdy nie lubilam dlugotrwalych burzy emocjonalnych.
A zeby az t ak sie zamartwiac meskim mysleniem to trzeba samemu nie miec nic na mysli smile

Kiedy się urodziłam, diabeł spojrzał, skrzywił się i mruknął...szlag konkurencja big_smile

#20 2012-12-07 18:11:11

Remi
Net-Facet

Teo napisał:

Remi, glupoty piszesz. Chemia to  nie jest umiejętność manipulowania drugą osobą. Chemia to chemia, czysty chemiczny, naukowy składnik. Jeżeli partner nam pasuje to w mózgu zaczyna się burza chemiczna, dosłownie. Więc nie pisz, że to kobiety sobie takie słowo wymyśliły.
Nie podoba mi się też, że piszesz, że ona była znudzona. Bo jakby jej się nie nudziło to by z nim była? To nie umowiła się na randkę? No zastanów się. To trzeba teraz być znudzonym, żeby się z kims umówić?

A to, co piszesz o dawaniu cukierka i trzymaniu w ciągłej niepewności, to działa na facetów, nie na kobiety, przynajmniej nie na większość. Głupia będzie za nim latać i zastanawiać się dlaczego dwie godziny nie pisze. Mądra w ogóle nie zauważy tych dwóch godzin, a jak dawanie/zabieranie cukierka się powtarzać będzie, to zgarnie zabawki i pójdzie do drugiej piaskownicy.

Teo - jeżeli partner nam pasuje. A pasuje oczywiście ten, który nam się podoba, ma w sobie coś  niezwykłego, coś innego niż wszyscy. Zauważyłem, że najczęściej problemy z poznaniem kogoś mają grzeczne, cukierkowate, poukładane osoby pozbawione nutki że tak powiem "złego pierwiastka" w sobie. Ci mili faceci mają najtrudniej, te kochające żony są zdradzane najczęściej. Bo wydają się nudni, a jeśli tak, to nie ma już albo wcale nie było chemii.

Gdyby autor był odważniejszy, ciekawszy dla niej, zauroczył ją - na bank by powiedziała - jest między nami coś...hmm to chemia. A tak to co najwyżej Loki - ona powie, nie czuję do ciebie chemii... I tyle.

Umiejętność wpływania na kobiece myślenie nie musi być manipulacją, jak Bullitt wywnioskował, to jest instynktowne, podświadome robienie tych właśnie rzeczy, które wpływają. Zauważmy - prosta rzecz - kwiatek dany kobiecie na pierwszej randce, ileż teorii jest, ile za i przeciw... A prawda jest taka, że to nie jest manipulacja a super miły gest, który wpływa na kobiecą psychikę. Zbierzmy wiele takich czynników i po krótkim czasie mamy - czuję chemię...

Teo - wierz mi kobiety lubią dla zabicia czasu się pospotykać, właśnie  z nudów, tak samo jak z nudów idę pograć w kosza, albo oglądam tv.

Sadie - z Tobą nie idzie dyskutować, dlatego nie odnoszę się do twoich tekstów. Piszesz same zaprzeczenia, nagminnie używając słowa bzdura, a nie podajesz żadnych konkretów, żadnego wyjaśnienia czemu się nie zgadzasz, jaki jest twój punkt widzenia. Nie mam zamiaru dyskutować z osobą, która nie ma absolutnie żadnych argumentów na poparcie swoich zaprzeczeń. Może popatrz jak piszą inne osoby - Bullitt ma jakieś argumenty, Teo również i idzie podyskutować.

#21 2012-12-07 18:59:57

Teo
Przyjaciółka Forum

Remi napisał:

Teo - wierz mi kobiety lubią dla zabicia czasu się pospotykać, właśnie  z nudów, tak samo jak z nudów idę pograć w kosza, albo oglądam tv.

Remi smile Nie tłumacz mi co kobiety robią z nudów i dla zabicia czasu, bo sama jestem kobietą i, mimo wszystko, "nasz gatunek" znam lepiej niż Ty smile
Owszem, są takie, które z nudów idą na randkę, ale czy to jakaś wielka zbrodnia jest? I dlaczego wychodzić z założenia, że tej akurat ta nuda doskwierała? Bo nie spodobał jej się Autor? A może jej się podobał, ale po tej randce i pocałunku stwierdziła, że to nie to. Sama tak miałam, wodziłam oczami za pewnym młodzieńcem i bujałam w obłokach, gdy był obok, aż poszłam z nim na randkę, pogadałam dłużej i nawet się pocałowałam. Efekt? Przeszło mi zuuupeeeełnie, od ręki. Bywa tak, jak się wyobrażenie z rzeczywistością zetrą. z nudów, to ona mogła z nim flirtować i wcale nie mówić, że do siebie nie pasują, bo takie przypadki znam. A ona powiedziała wprost, że nie i koniec tematu.

Ostatnio edytowany przez Teo (2012-12-07 19:00:42)

~~*~~

#22 2012-12-07 19:32:08

Remi
Net-Facet

Ja na szczęście wolę mieć za sobą 2,3 randki, wyczuć kobietę i mieć czas, by poczuła tą chemię, wtedy pocałunek tylko podwyższa adrenalinę u mnie jak i kobiety wink Lepsze to zdecydowanie niż pocałować kogoś od razu i mieć świadomość, że nie jestem tym...

Ps. Poza tym dlaczego kobieta ma szybko otrzymać pocałunek, czy coś więcej. Na to trzeba sobie zasłużyć.
I szczerze - nigdy nie zdarzyło mi się, żebym po pocałunku nie był właśnie tym. smile

Ostatnio edytowany przez Remi (2012-12-07 19:35:15)

#23 2012-12-07 20:06:38

Teo
Przyjaciółka Forum

Tak, Remi, wiemy, żeś wielce doświadczony wyjadacz kobiecych serc smile Ale ze wszystkich postów delikatnie wnioskuję, że nie trafiłeś na godna przeciwniczkę, która wszystkie Twoje teorie i praktyki bardzo szybko skonfrontowała z rzeczywistością smile

~~*~~

#24 2012-12-07 20:46:45

Remi
Net-Facet

Teo napisał:

Tak, Remi, wiemy, żeś wielce doświadczony wyjadacz kobiecych serc smile Ale ze wszystkich postów delikatnie wnioskuję, że nie trafiłeś na godna przeciwniczkę, która wszystkie Twoje teorie i praktyki bardzo szybko skonfrontowała z rzeczywistością smile

Teo - jestem najzwyklejszym mężczyzną, człowiekiem czasami nieśmiałym, czasami odważnym bardzo, jedyne co mam to, że uwielbiam kobiety i staram się słuchać, co mówią...
Do wyjadacza, do doświadczonego wiele mi brakuje, ale swoje zdanie jak zawsze miałem tak i mam.
Nie jestem nieomylny i wszechwiedzący i nie chciałbym byś taką opinię o mnie miała.

Z całym szacunkiem dla Ciebie, Teo.
smile

#25 2012-12-07 23:36:17

Bullitt
Net-Facet

Remi napisał:

Ja na szczęście wolę mieć za sobą 2,3 randki, wyczuć kobietę i mieć czas, by poczuła tą chemię,

Tu się nie zgadzam, chemia się tworzy samoistnie bez udziału świadomych działań, to kwestia pragnienia kogoś poza racjonalnością. Moim zdaniem to co napisałeś nie ma nic wspólnego z chemią bo żadna ze stron nie może jej tak poprostu stworzyć - albo pojawią się znikąd albo nie ma jej wcale.

I feel the anger bleeding inside of me, I see your weakness growing more and more.
I share your insanity, I support your inner demons

#26 2012-12-11 23:07:03

loki26

Hej, Wszystkim
Chciałem jeszcze wrócić do sedna sprawy pomijając ciekawą dyskusję o chemii.
W momencie kiedy koleżanka powiedziała że nic z tego nie będzie (głębszy związek) czy odsunąć się od niej ?
To nurtuje mnie i zastanawiam się jak to rozegrać, bo Ona jasno określiła dość pokrętnie ale jasno, a ja póki co - wiadomo jak się przyjmuje sprawę odrzucenia. Na razie muszę stwierdzić że mam iskierkę nadziei a może jednak, coraz mniejszą ale jednak.

Po za tym też nie chce się obudzić z ręką w nocniku że będę tylko od pogadania i spotykania a tu pojawi się ktoś do kochania, a taka sytuacja w ogóle mnie nie interesuje i wolałbym jej uniknąć za wczas.

#27 2012-12-12 01:28:06

ShyShe
Dobry Duszek Forum

Teo napisał:

Remi, glupoty piszesz. Chemia to  nie jest umiejętność manipulowania drugą osobą.

Bullitt napisał:

chemia się tworzy samoistnie bez udziału świadomych działań, to kwestia pragnienia kogoś poza racjonalnością.

Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami w 100%

Loki26
Może napiszę jak ja uznałam za stosowne postąpic w podobnej sytuacji ( w moim przypadku był to jeden mail wskazujący, że coś jest na rzeczy):
Zaczęłam go traktowac jak normalnego kolegę tzn. poświęcałam mu tyle uwagi, ile zgodnie z podjętą przez niego decyzją powinien otrzymywac. Nie ignorowałam go, kiedy się ze mną kontaktował, niemniej jednak dałam mu odczuc, że szanuję siebie na tyle, że mam własne życie i akceptuje fakt, że nie chce w nim uczestniczyc więc idę dalej smile Zrobiłam to po to, żebyśmy oboje czuli się komfortowo w tej sytuacji...

i tu znowu wrócę do poruszanych wcześniej tematów:
Nieświadomie okazało się, że zaczęłam nim manipulowac- mężczyźni chyba już tak mają, że im mniej uwagi poświęca się im tym oni większą tobie- sam zaczął szukac kontaktu ze mną... ale perspektywa udawania kogoś kim się nie jest, aby tylko podtrzymac zainteresowanie kogoś swoją osobą nie wróży moim zdaniem udanego związku...

#28 2012-12-12 01:35:15

Sadie
Przyjaciółka Forum

Remi napisał:

Sadie - z Tobą nie idzie dyskutować, dlatego nie odnoszę się do twoich tekstów. Piszesz same zaprzeczenia, nagminnie używając słowa bzdura, a nie podajesz żadnych konkretów, żadnego wyjaśnienia czemu się nie zgadzasz, jaki jest twój punkt widzenia. Nie mam zamiaru dyskutować z osobą, która nie ma absolutnie żadnych argumentów na poparcie swoich zaprzeczeń. Może popatrz jak piszą inne osoby - Bullitt ma jakieś argumenty, Teo również i idzie podyskutować.

A to fakt ze jestem kobieta i o tym rodzaju z zalozenia wiem wiecej nie ma zadnego znaczenia?
Musze ci argumenty przytaczac?
Zreszta, jak ci przytaczam to i tak nie rozumiesz smile

Wypowiadasz sie o kobietach bardzo autorytatywnie a ja ci po prostu mowie ze sie mylisz smile

Kiedy się urodziłam, diabeł spojrzał, skrzywił się i mruknął...szlag konkurencja big_smile

Stopka forum