Jednorazowy sex i mozliwa wpadka-Co zrobic? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-11-28 03:47:28

redi
Zaglądam tu coraz częściej

Jednorazowy sex i mozliwa wpadka-Co zrobic?

Witam! Jestem meszczyzna, poznalem niedawno dziewczyne, mlodsza o kilka lat. Spotkalismy sie kilka razy i wyladowalismy w lozku...Oboje tego chcielismy i bylo milo. Od razu ustalilismy ze to sex bez zobowiazan. Nie mielismy wiekszych planow wobec siebie, wiec nasz kontakt sie urwal. Po naszym stosunku jeszcze kilka dni pisalismy ze soba, powiedziala mi ze okres jej sie spoznia kilka dni a nigdy to sie nie zdazalo. Troszke sie zaniepokoilem, dodam ze nie bylo finalu w niej, ale nie sprawdzilem gumki po stosunku...roznie to bywa-czlowiek sobie zaraz wkreca rozne scenariusze. Powiedzialem jej zeby poszla do lekarza i zbadala sie, zawsze moznaby w razie co jeszcze szybko cos zaradzic...Ona nic nie zrobila z tym...Nasz kontakt sie urwal, wiem ze mocno imprezowala przez kilka tygodni, spotykala sie z facetami, pisala z nimi, rozmawiala telefonicznie..wiem bo robila to juz spotykajac sie ze mn-ogolnie ma duze branie. Po ok 2 miesiacach braku kontaktu, nagle pisze mi ze jest w ciazy i ze z nikim nie spala oprocz mnie,,,jakas masakra! nie wiem co sobie wyobraza i co mam zrobic teraz, dodam ze napisala mi jeszcze kilka wiadomosci z zapytaniem czy pomoge jej finansowo i ze chce usunac ciaze. To jakis koszmar, wiem ze sex zawsze niesie ryzyko ciazy ale to jest jakas kpina, czuje ze chce mnie w cos wrobic albo wyludzic kase. Nie wiem co robic teraz, czy wogole sie odzywac, jesli tak to co jej napisac? Dodam ze jak sie spotykalismy pozyczylem jej troche pieniedzy...ktorych nie widze do dzisiaj?Co myslicie? Co powinienem zrobic i co ona moze zrobic?

#2 2012-11-28 07:17:19

vinnga
Moderator

Re: Jednorazowy sex i mozliwa wpadka-Co zrobic?

Odezwij się. Wytłumacz dziewczynce, że nie można zajść w ciążę w prezerwatywie i z finałem na zewnątrz.
Przypomnij jej też o spłacie długu.
Jesteś w stanie przypomnieć sobie ile czasu po Waszym erotycznym epizodzie pisaliście ze sobą? Ile dni konkretnie? Więcej niż 2 tygodnie? To jest istotne dla ustalenia jeszcze większego nieprawdopodobieństwa ciąży.

#3 2012-11-28 08:01:01

redi

Pisalismy kolo 3 tygodni jeszcze ale o niczym konkretnym. Ogolnie zrezygnowalismy wspolnie z dalszej znojomosci...teraz nagle sie odezwala i wypalila z ta ciaza i pieniedzmi...

#4 2012-11-28 08:08:37

lena812
Przyjaciółka Forum

niech w ogóle najpierw Ci udowodni że jest w ciąży,może tak mówić żeby kasę od Ciebie wyciągnąć

#5 2012-11-28 08:10:06

vinnga
Moderator

No to jeśli pod koniec trzeciego tygodnia Ci napisała o spóźniającym się okresie to przynajmniej jest w jej postępowaniu logika, bo wychodzi na to, że kochaliście się w jej dni płodne. Ale i tak przez prezerwatywę się w ciążę nie zachodzi. Chyba, że jest przypadkiem jednym na wiele milionów...

#6 2012-11-28 08:23:55

redi

Najchetniej wogole bym sue nie odzywal do niej, ale chyba zaproponuje,jej wspolna wizyte u lekarza, zeby sprawdzic czy jest w ciazy..tylko jesli jest ale z kims innym? Co wtedy? Poki nie urodzi nie sprawdze tego, zreszta niby twierdzi ze nie chce tego dziecka, to jakies wszystko chore...

#7 2012-11-28 08:47:35

Animus
Net-facet

redi napisał:

Witam! Jestem meszczyzna, [...] wiem ze mocno imprezowala przez kilka tygodni, spotykala sie z facetami, pisala z nimi, rozmawiala telefonicznie..wiem bo robila to juz spotykajac sie ze mn-ogolnie ma duze branie. Po ok 2 miesiacach braku kontaktu, nagle pisze mi ze jest w ciazy i ze z nikim nie spala oprocz mnie,,,jakas masakra! [...]Co powinienem zrobic i co ona moze zrobic?

Są trzy możliwości:
1. Była już w ciąży, kiedy spotykaliście się.
2. Skorzystałeś z 98 procentowej pewności antykoncepcyjnej prezerwatywy, udało Ci się trafić na te dwie na sto i jesteś Ojcem.
3. Zaszła po Waszym spotkaniu.

Jako że jesteś "męszczyzną", jak napisałeś, a spotkała się jeszcze z innymi "facetami", więc miał prawo pominąć "facetów" i wybrać "męszczyznę" jako obiekt swoich macierzyńskich szantaży.

Nie wiem co masz zrobić, ale wiem, co ja bym zrobił. Otoczyłbym ją opieką, jako matkę swojego potencjalnego dziecka, ale nie zgodziłbym się na przerywanie ciąży. Niech urodzi, potwierdź swoje ojcostwo i zaopiekuj się dzieckiem, pozbawiając ją praw rodzicielskich. Dziecko ma prawo mieć przynajmniej jednego z Rodziców.

Czyn szlachetny zmazuje grzech lekkomyślności.

Ostatnio edytowany przez Animus (2012-11-28 08:48:35)

BÓG jest wzorem mądrości: mnóstwo dzieci, żadnych alimentów, żadnej żony i żadnej teściowej. Objawia się wybranym, rozmawia z nielicznymi i wpuszcza do swoich wielu mieszkań kogo chce.  I dzięki tej Bożej Mądrości niektóre dzieci darzą Go Zaufaniem, Uwielbieniem i Miłością. Pozostali próbują rzucać kamieniami Panu Bogu w okna i trafiają kulą w płot swojego własnego ograniczenia.

#8 2012-11-28 09:40:59

revelmans
Net-Facet

Coś mi tu nie pasuje.
"Po ok 2 miesiącach braku kontaktu, nagle pisze mi ze jest w ciąży"
Czyli wcześniej nie zrobiła testu? Powinna to zrobić natychmiast jak się jej okres spóźnił.

"Ona nic nie zrobila z tym...Nasz kontakt sie urwal, wiem ze mocno imprezowala przez kilka tygodni"
Wydaje mi się, że inaczej by się zachowywała jeżeli faktycznie byłaby w ciąży ale... różni są ludzie.
Zaraz ale ona przecież nie widziała... bo nie chciało się testu zrobić... Bez komentarza.

Odezwała się po około 8 tygodniach a w 6 dziecko ma już malutkie, bijące serduszko, niemalże kompletny układ nerwowy i mózg.
Na takim etapie chcę usuwać dziecko? Coś to zupełnie jest nie tak z jej głową.

Weź też pod uwagę, że to może być prostu wkręt na kasę.
Zacznij od upewnienia się, że naprawdę jest w ciąży = Wspólna wizyta u lekarza.

PS. Szkoda ze test na ojcostwo w czasie ciąży jest na dzień dzisiejszy testem wysokiego ryzyka. Jeżeli byłoby inaczej, w przypadku gdy faktycznie jest w ciąży, mógłbyś zacząć właśnie od jego wykonania.

#9 2012-11-28 15:00:45

redi

Witam.Po przeczytaniu wadzych opini od razu postanowilem cos zrobic. Odezwalem sie do niej, dzwonilem lecz nie odbierala, napisalem wiec, ze chce pojsc z nia do lekarza, aby przekonC sie, czy jest w ciazy. Napisalem ze jesli ja zaplAce za ta wizyte i jesli jest pomoge finansowo itp. Odpisala mi ze nie chce isc ze mna, ze nie ma ochoty widziec mnie i ze mam to uszanowac...To jakies chore. Dodatkowo obrzucila mnie kilkoma wyzwiskami, zebym sie wulgaryzm, jak moge myslec ze mnie klamie itp. Dla mnie to jakas oszustka! W tej sytuacji nie zamietzam juz wiecej nic zrobic...Najgorzej sie tylko boje co dalej wymysli, czy nie pojawi sie z dzieckiem kiedysa ja np bede z kims i zrobi jakas jazde itp. Wariatka jakas, nie wiem co zrobic?

Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2012-11-28 15:02:47)

#10 2012-11-28 15:03:00

vinnga
Moderator

Jeśli pojawi się z dzieckiem to poprosisz o testy na ojcostwo. Jej zachowanie ewidentnie wskazuje na to, że nie masz się czym przejmować.

#11 2012-11-28 15:44:19

revelmans
Net-Facet

I pamiętaj, zachowaj te wiadomości do/od niej (stare/nowe/przyszłe), tak na wszelki wypadek.
Kto wie, co takiej osobie strzeli do głowy. Będziesz miał dowód, że nie byłeś obojętny.

Głowa do góry, to raczej jedna wielka ściema.

Ostatnio edytowany przez revelmans (2012-11-28 15:45:31)

#12 2012-11-28 15:52:20

ban
Net-Facet

redi napisał:

Odpisala mi ze nie chce isc ze mna, ze nie ma ochoty widziec mnie i ze mam to uszanowac...

Sprawa życia i śmierci a ona nie ma ochoty. Są chece.

W tej sytuacji nie zamietzam juz wiecej nic zrobic...

Też bym już nic nie robił. Podjąłeś krok, aby pomóc dziewczynie, ale ona uniemożliwiła twoje zaangażowanie. Zatem bierze ciężar na siebie.

czy nie pojawi sie z dzieckiem kiedysa ja np bede z kims i zrobi jakas jazde

Nie rozumiem... takie rzeczy się zdarzają. Jesteś w związku z dziewczyną, a tutaj pojawia się ona z trzyletnim dzieckiem i mówi, że Ty jesteś ojcem. Wtedy robisz test na ojcostwo, a potem płacisz alimenty i dalej jesteś z tą dziewczyną z którą byłeś. Zagrożenie jest takie, że ta dziewczyna będzie miała żal, że jej nie powiedziałeś na początku, ale trudno każdą zajomość zaczynać od zastrzeżenia "UWAGA!!! Być może mam dziecko, o którym nie wiem.".

#13 2012-11-28 20:03:57

redi

Napisze co dalej sie dzisiaj dzialo. Pisala znow czy jej pomoge finansowo...Ani be ani me, nic nie pisze w zwiazku z czym ta pomoc, ani ze np byla u lekarza i napewno jest w ciazy itp. Wiec nie odzywalem sie nic. Niedawno napisala ze jak moge sie tak zachowywac, nie odpisywac itp, ze nie chce jej pomoc, ze to nieodpowiedzialne. Jakas niepowazna jest. Widze ze dalszy kontakt z nia nie ma sensu. Juz raz zaproponowalem pomoc i jeszcze mnie zwyzywala, teraz chce kase? Nawet nie wiem na co i czy wogole jest w ciazy. Paranoja jakas! Nie zamierzam wiecej nic robic w tj sprawie. Jesli zeczywiscie mialem pecha i jakims cudem zaszla.ze mna w ciaze, w co nie wierze, czekam na jej kolejne ruchy. Jesli przyjdzie do udowodnie.ia ojcostwa nie bede mial.wyjscia i jezeli wyjdzie ze to moje dziecko bede musial placic alimenty. Kurcze pechowa akcja ale nigdy do konca nie wiemy z kim mamy do czynienia. Ps. Najbardziej nie rozumiem faktu iz chcialem pomoc, zaproponowalem wspolna wizyte u lekarza a ona odmowila, bo uznala ze nie chce mnie widziec...To chore bo oboje bylismy swiadomi tego co robimy, a teraz traktuje mnie jakbym zrobil jej krzywde. Wiec w jaki sposob mam ja otoczyc opieka skoro ona mnie nie chce widziec? Wyczuwam ze chodzi tutaj o latwa kase, tylko ciezko teraz wyczuc jak sie zachowac.

Ostatnio edytowany przez redi (2012-11-28 20:08:31)

#14 2012-11-28 20:41:09

Dussia
Przyjaciółka Forum

jak sie odezwie to dalej jej zaproponuj ze pojdziesz z nia do lekarza i nadal stój przy swojej wersji

przygarnij kropka...

#15 2012-11-28 20:44:28

redi

Napisalem jej o tym ze tylko tak to widze i bez niczego nie dam jej pieniedzy, to logiczne. Po tej serii wyzwisk z jej strony nie mam ochoty sie odzywac i przekonywac, jest dorosla, odpowiedzialna i juz zna moj stosunek do sprawy.

#16 2012-11-28 20:45:04

kokoszka567
Do zakochania jeden krok

Myślę, że ta dziewczyna chce wyciągnąć od Ciebie wyłącznie kasę. Skoro nie chce iść z Tobą do lekarza, być może wcale nie jest w ciąży. Nie daj się wrobić. Na prawdę jest bardzo małe prawdopodobieństwo, że zaszła z Tobą w ciążę. Ale gdyby w przyszłości zdarzyło się tak, że pojawiłaby się u Ciebie z dzieckiem pierwsze co robisz to test na ojcoswo. A i na przyszłość uważaj z kim sypiasz.

Ostatnio edytowany przez kokoszka567 (2012-11-28 20:45:48)

#17 2012-11-28 21:57:42

vinnga
Moderator

Redi, zaproponowałeś, że pójdziesz z nią do lekarza. To bardzo logiczna propozycja. Jej reakcja potwierdza tylko, że żadnej ciąży nie ma. Nie masz co się dopytywać i za nią biegać. Jesteś gotów ponieść konsekwencje - bardzo dobrze. Ale nie daj się robić w jajo!
Gdyby była w ciąży, gdyby faktycznie potrzebowała pomocy - zgodziła by się na tą wspólną wizytę.

Ile ona  w ogóle ma lat?

#18 2012-11-28 22:27:42

redi

Ma 20 lat

#19 2012-11-28 22:30:58

McMiodek
Przyjaciółka Forum

No tak, łatwa kasa. Nie być w ciązy, wyłudzić kasę na ew "zabieg", (którego w rzeczywistosci nie ma i nie będzie, bo pustej macicy nikt nie wyskrobie,a wiadomo, że w podziemiu zabiegi drogie).. i pławić się w nie swoich pieniądzach. A to spryciula.

Życie jest małą ściemniarą,
wróblicą, wygą, cwaniarą...
Plącze nam nogi i mówi "Idź"...

#20 2012-11-28 22:36:46

redi

Dodam iz o pienadzach, ktore jej pozyczylem ani slychu...Chetnie dodalbgm jej numer do czarnej listy na telefonie, ale narazie nie zrobie tego aby sledzic co daldj bedzie pisac.

#21 2012-11-29 14:43:18

mortisha
Przyjaciółka Forum

Mi tu wiele rzeczy nie pasuje,.Miales nalozoną prezerwatywe, do wytyrysku doszlo na zewnatrz a nie w niej (podzas stosunku prezenrwatywe miales na sobie)) wiec tu  jest cos nie tak, ona chyba chce cie w robic w tatuskowanie nie twojego dziecka
.Nie widze mozliwosci aby zaszla w ciąze, jesli nawet wytrysku nie miales w niej tylko poza+ kondom w trakcie sexu

#22 2012-11-29 15:59:36

Artemida
Przyjaciółka Forum

A jakieś wnioski na przyszłość? Na przykład: seks z obcą osobą może kosztować bardzo drogo.

"Egoizm nie polega na tym, że się żyje jak chce, lecz na żądaniu od innych, by żyli tak, jak my chcemy" - Oscar Wilde
"Wszystko jest trudne, nim stanie się proste" - Margaret Fuller

#23 2012-11-29 16:12:40

redi

Racja, teoretycznie sero szans, chyba ze byl dziurawy, czego po sexie nie sprawdzilem i cos sie przedostalo z plynu wydzielanego podczas sexu. To glupie i wiem ze prawdopodobienstwo jest bardzo male. Dzieki wszystkim za rady, ogolnie nie zamierzam nic wiecej robic bo nie ma sensu. Mam tylko nadzieje ze nic sie nie przedostalo i nie bede ojcem. Nauczka jest, tylko ciezko wyczuc na przyszlosc z kim mozna a z kim nie, a wiadomo ze bez sexu-ciezko ;-)  Bede teraz czekal na dalszy odzew, co wymysli i probowal to jakos wyjasnic, dojsc do prawdy.

#24 2012-11-29 17:54:17

szutruknahhunte
Wkręcam się coraz bardziej

Ahoj!
Trzy razy w życiu byłem straszony ciążą... Za pierwszym razem po dwóch miesiącach pojawiła się miesiączka... Za drugim razem winny okazał się mój kolega... Za trzecim razem Pani nie była pewna, z kim jest w ciąży, czy ze swoim byłym, czy ze mną... kiedy się okazało, że ciąży nie ma, zdradziła mnie z moim żonatym kolegą...
Kobiety potrafią straszyć... A młode dziewczyny lubią i potrzebują kasy... Dlatego radzę na przyszłość nie podchodzić do Kobiet bez kija i z wężem w kieszeni... Nie warto dla ładnej laleczki tracić głowy... A prezerwatywy lubią pękać...
Mam nadzieję, że nauka nie pójdzie w las...

#25 2012-11-29 23:02:42

Artemida
Przyjaciółka Forum

redi napisał:

Nauczka jest, tylko ciezko wyczuc na przyszlosc z kim mozna a z kim nie, a wiadomo ze bez sexu-ciezko ;-)

Zawiąż sobie na supełek albo jedź na ręcznym.

Nawet mnie nie wkurzaj. Niczego się nie nauczyłeś? Potrzebujesz wpadki? Potrzebujesz nieszczęścia dziecka?

Jak się jest w stałym związku, z rozsądną kobietą, to ona się zabezpiecza, Ty się zabezpieczasz i niebezpieczeństwo jest minimalne. A w razie wpadki dajecie sobie radę i po prostu nieco wcześniej niż planowaliście stajecie się rodziną.

Jesteś zwierzęciem? Czy myślisz penisem?

"Egoizm nie polega na tym, że się żyje jak chce, lecz na żądaniu od innych, by żyli tak, jak my chcemy" - Oscar Wilde
"Wszystko jest trudne, nim stanie się proste" - Margaret Fuller

#26 2012-11-30 00:45:27

redi

Racja. Nauczka jest, nawet jesli wszystko sie dobrze skonczy. Nigdy wiecej sexu z nieznojomymi!

#27 2012-12-16 17:42:16

euzeb
Zbanowany

Najlepiej się nie przyznawać, jeśli wiesz że popelniłeś błąd i nie masz zamiaru tego powtarzać. Uznaj to za nauczkę i nic jej nie mów. Jeżeli powiesz, to zrzucisz tylko z siebie ten ciężar na nią i wcale to nie jest lepsze rozwiązanie.
spam

Ostatnio edytowany przez Olinka (2012-12-16 18:04:38)

#28 2012-12-16 18:53:41

Diabeł Stróż
Net-Facet

Diabeł Stróż napisał:

redi napisał:

Racja. Nauczka jest, nawet jesli wszystko sie dobrze skonczy. Nigdy wiecej sexu z nieznojomymi!

Najlepiej leb popiolem posypac i do klasztoru wink Wyluzuj, zmien numer telefonu i zapomnij o sprawie .
Pozyczyles jej raz kase ,nie upominasz sie o zwrot wiec mysli ze jeszcze z Ciebie pociagnie .
W przyszlosci rob jednak selekcje wstepna tych panienek.

#29 2012-12-16 19:00:13

sandra2013
Przyjaciółka Forum

Moim zdaniem to zwykła manipulanta nie chce isc z toba do lekarza bo nie jest w ciazy w innym razie zgodziłaby sie....nie przejmuj sie zaproponowałes pomoc odrzuciła wiec spij spokojnie nie powinnienes miec wyrzutów tylko nauczke na przyszłosc od takich kobiet a slyszy sie ostatnio ze ich coraz wiecej

Ostatnie tematy :

Stopka forum