skup książek - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » skup książek

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: skup książek

Hej kobietki smile
Czy wiecie może, gdzie na terenie śląska a najlepiej Katowic sprzedam książki?
Obdzwoniłam już wiele antykwariatów, ale wszędzie nie przyjmą mniej niż 100książek.
A ja chcę się pozbyć wszystkich części Harrego Pottera, które mama niemiłosiernie wciskała mi przez całe dzieciństwo <przepraszam fanów, sama w sobie książka fajna, ale jakoś przez wpychanie mi jej nie mam specjalnego sentymentu>

Znacie jakieś miejsca gdzie za drobną opłatą się tego pozbędę? smile)

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: skup książek

Spróbuj może na tablica.pl albo gumtree.pl
Jest szansa, że jak się znajdzie chętny to ci wprost z domu je zabierze.

3

Odbierz maila kochana, wyslalam tobie cos na priv smile

Reklama

4

radzę wystawić na allegro, zawsze znajdą się tacy którzy chętnie kupią

5

Hobbit tu dobrze radzi- ja sprzedają książki na allegro i zwykle takie poczytne tytuły schodzą jak świeże precelki.

Reklama

6 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-05-10 12:11:02)

Wystawieniem książek na serwisy internetowe typu Allegro czy OLX jest dobrym pomysłem, ale dopóki kupiec się nie znajdzie nadal książki będą zalegać u Cibie na półce w domu. Jednym z dobrych pomysłów jest oddanie książek do lokalnej biblioteki - jest tylko jeden duży minus, że nic na tym nie zarobisz. Znaczne lepszym pomysłem jest sprzedanie książek s skupie książek lub w antykwariacie. Zaleta skupu książek jest natychmiastowe pozbycie się ich z domu a po drugie zawsze może wpaść parę groszy do portfela. Ponadto jeżeli w twojej biblioteczce znajdzie się :biały kruk" w portfelu może pojawić się bardzo ładna kwota  smile
umieszczanie linków na forum jest niezgodne z regulaminem - jest to internetowy skup książek więc nie trzeba nawet wychodzić z domu żeby sprzedać swoje książki.

7

Ja też sprzedawałem na alledrogo, chociaż faktycznie przy niektórych publikacjach przydałby się skup smile

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » skup książek

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018