Poparzenie na solarium - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Poparzenie na solarium

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

1

Temat: Poparzenie na solarium

Dzisiaj straszną głupotę popełniłam i pierwszy raz opalałam się na solarium bez stanika. Rzecz w tym, że za długo tak siedziałam i chyba sobie poparzyłam trochę skórę bo czuję taki ból jak po oparzeniu i skóra jest strasznie wysuszona. Nie chcę by mi skóra schodziła, albo by mój dekolt nieładnie wyglądał. Co mogę z tym zrobić?

Poleć temat na :

2

Odp: Poparzenie na solarium

chyba zostaje smarowanie jakimiś balsamami,ile siedziałaś na tym solarium?

3

Najpierw nałóż grubą warstwę kefiru/jogurtu naturalnego. Ludowy sposób, ale działa super. A później smaruj np. panthenolem lub innym specyfikiem na oparzenia.

4

kefir albo jogurt? nie chodze na solarium ale wymiękam z tym sposobami big_smile nie am poprostu jakiegoś kremu który by poradził na taką sytuacje tylko trzeba jogurty kupowac? big_smile

5

werp napisał/a:

kefir albo jogurt? nie chodze na solarium ale wymiękam z tym sposobami big_smile nie am poprostu jakiegoś kremu który by poradził na taką sytuacje tylko trzeba jogurty kupowac? big_smile

nie trzeba chodzic na solarium, zeby znac ten sposob....:|

6

no tak najlepiej nie przesadzać z solarium smile

7

W życiu nie byłam na solarium, ale zdarzało się zbyt mocno poopalać. W sumie nie wiem o co chodzi z tym jogurtem - może o bakterie kwasu mlekowego? Ważne, że działa. Chyba nigdy mi skóra nie schodziła jak odpowiednio szybko się kefirem wysmarowałam smile

Kremy są, a jakże. Np. Alantan i jego różne odmiany. Ale prędzej w domu znajdzie się jogurt niż Alantan wink

8

Kefiry, jogurty- stary, dobry sposób na złagodzenie bólu. Ale po co się tym smarować skoro można dostępnymi na rynku kremami odpowiednimi do tego, które oprócz ulgi dadzą nawilżenie smile

9

prędzej mogę polecić  Sudocremu niżeli krefic z carefulla big_smile chyba że ma być to jakiś specjalny kefir, sorka tak tylko pisze tongue naprawde krem powinien ci lepiej pomoć w tej sytuacji

10

To dobry pomysł, więc nie czekaj tylko idź po niego. Szybko przyniesie ulgę, tak było w moim przypadku gdy się poparzyłam. Więc w Twoim pewnie też tak będzie działał smile

11

Nawilżaj i może pomyśl nad jakiś żelem na oparzenia, ukoi ból.

12

Dzięki dziewczyny, Sudocrem faktycznie pomógł i mam nauczkę na przyszłość. Skóra już jest wygojona

13

Masz szczęście, że nic poważnego się nie stało. Mój znajomy poszedł kiedyś na solarium. Był tam pierwszy raz i miał normalne oparzenia. Był cały czerwony, woda zatrzymywała mu się w organizmie. Musiał wzywać lekarza. Przesadzić z opalaniem na solarium jest bardzo łatwo, trzeba uważać.

14

ciekawe co tam z autorem postu, żyję czy naprawdę źle się zrobiło?? Sudocermu powinien był pomóc więc mam nadzieję że pomogliśmy

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Poparzenie na solarium