Kiedy facet jest miły i pomocny a kiedy świadczy to o zainteresowaniu? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-11-18 14:03:55

anulka87
Dobry Duszek Forum

Kiedy facet jest miły i pomocny a kiedy świadczy to o zainteresowaniu?

No właśnie od zawsze mam problem, żeby rozpoznać kiedy facet jest miły, uprzejmy, pomocny, dobrze wychowany, a kiedy świadczy to o tym, że podoba mu się kobieta i jest nią zainteresowany?

Szczególnie proszę o komentarz męską część tego forum;)

#2 2012-11-18 14:29:44

Remi
Net-Facet

Re: Kiedy facet jest miły i pomocny a kiedy świadczy to o zainteresowaniu?

anulka87 napisał:

No właśnie od zawsze mam problem, żeby rozpoznać kiedy facet jest miły, uprzejmy, pomocny, dobrze wychowany, a kiedy świadczy to o tym, że podoba mu się kobieta i jest nią zainteresowany?

Szczególnie proszę o komentarz męską część tego forum;)

Kiedy mężczyzna jest zainteresowany to jest miły, uprzejmy, pomocny, chce pokazać się w dobrym świetle.
Jednocześnie daje sygnały, że mu się kobieta podoba - rzuca tekst - masz ładne usta, masz śliczne oczy, zgrabną figurkę, daje takie podteksty dotyczące fizyczności. Próbuje adorować kobietę - to jasny znak - daje kwiaty, zaprasza do kina, kawiarni, do galerii...

Jeśli  nie jest zainteresowany - nie robi nic poza byciem miłym, a jak zauważy, że kobieta czegoś więcej chce, to się delikatnie odsuwa.

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

#3 2012-11-18 14:57:15

brzanka26
Cioteczka Dobra Rada

najprosciej rzecz ujmujac jak powiedzialabys zakochanemu mezczyznie zlapiesz mi tego motyla:)to bedzie biegal z andzieja ze go zlapie bo w tym momencie zrobi dla ciebie wszystko bo poprostu mu zalezy a jak nie jest zainteresowany dluzsza znajomoscia to chyba tez daje jakies znaki...

#4 2012-11-18 15:04:10

BETKA79
Niewinne początki

tak na prawde nigdy nie poznasz drugiego człowieka, nigdy też nie będziesz wiedzieć kiedy stara się o Ciebie a kiedy okazuje swoje dobre wychowanie. Czas jest tutaj najlepszym doradcą i TWÓJ zdrowy rozsądek.

#5 2012-11-18 15:16:53

Remi
Net-Facet

BETKA79 napisał:

tak na prawde nigdy nie poznasz drugiego człowieka, nigdy też nie będziesz wiedzieć kiedy stara się o Ciebie a kiedy okazuje swoje dobre wychowanie. Czas jest tutaj najlepszym doradcą i TWÓJ zdrowy rozsądek.

Dlaczego twierdzisz, że dopiero czas przyniesie odpowiedź, czy nie jest czasem tak, że mężczyzna może dość szybko dać znaki kobiecie że zależy mu na niej ?

Jak mężczyzna będzie miał owe motylki to kobieta zauważy to z pewnością smile

#6 2012-11-18 15:45:07

Sadie
Przyjaciółka Forum

Remi napisał:

BETKA79 napisał:

Dlaczego twierdzisz, że dopiero czas przyniesie odpowiedź, czy nie jest czasem tak, że mężczyzna może dość szybko dać znaki kobiecie że zależy mu na niej ?

Jak mężczyzna będzie miał owe motylki to kobieta zauważy to z pewnością smile

Motyle maja to do siebie ze sa bardzo ulotne i nie wytrzymuja proby czasu i konfrontacji z brutalnym zyciem  smile

Kiedy się urodziłam, diabeł spojrzał, skrzywił się i mruknął...szlag konkurencja big_smile

#7 2012-11-18 17:28:48

luc
Przyjaciółka Forum

Prawdę mówiąc to problemu z tym nie mam. Zawsze (chyba?) wiem kiedy facet jest zainteresowany. Myślałam, że wszystkie kobiety mają taki "szósty zmysł". Są pewne sygnały, najczęściej niewerbalne, które o tym świadczą. My je widzimy tylko nie zawsze prawidłowo interpretujemy. Czasem można nadinterpretować jeśli kobiecie bardzo zależy, żeby facet był zainteresowany, albo przeciwnie, mozna je bagatelizować, kiedy kobieta zainteresowana nie jest.

#8 2012-11-18 19:57:02

anulka87
Dobry Duszek Forum

aaa bo faceci są jacyś dziwni...kto by ich zrozumiał wink nie wiem, ale mam tak, że jak wydaje mi się, że facet jest zainteresowany to znajomość stoi w miejscu, a jak wydaje mi się, że w ogóle mnie nie zauważa, to on jest bardzo zainteresowany.. smile I jak tu Was drodzy mężczyźni zrozumieć smile

Kobietki, a jak Wam mężczyźni okazują,  że chcieliby coś więcej ?

#9 2012-11-18 20:07:25

Remi
Net-Facet

mężczyźni są prostsi, w użyciu. Od dzieciństwa to wiem, kiedyś mając ze 12 lat bawiłem się w szukanie kogoś, kto znajdzie itp... Cóż moja rówieśniczka poszła ze mną, by dobrą kryjówkę znaleźć - udało się. Ale po jakichś 20 minutach zaczęła gadać, że niedaleko jeziorko i tam są fajne bazie(tataraki),wyszliśmy z kryjówki doskonałej i szliśmy zobaczyć te bazie - wtedy odkryto nas i jak tu wierzyć kobiecie ? tongue

#10 2012-11-18 20:56:24

alfaalfa
Przyjaciółka Forum

anulka87 napisał:

aaa bo faceci są jacyś dziwni...kto by ich zrozumiał  nie wiem, ale mam tak, że jak wydaje mi się, że facet jest zainteresowany to znajomość stoi w miejscu, a jak wydaje mi się, że w ogóle mnie nie zauważa, to on jest bardzo zainteresowany..  I jak tu Was drodzy mężczyźni zrozumieć

Ja mam ten sam problem. Kiedyś myślałam że kiedy facet mówi do mnie "kotku tęsknię" czy "kocham" coś oznacza - teraz nauczyłam się każde zachowanie/ słowa przyjmować z dużym dystansem. To chyba jest tak, że oni sami do końca nie wiedzą czego chcą.. dlatego próba czasu jest chyba najlepszym sposobem.

bo ważna jest dla mnie
równowaga
uczynków i słów

#11 2012-11-18 21:34:24

ogień
Przyjaciółka Forum

też, jak Remi , odpowiedziałabym że prawi komplementy. ale zdarza się też tak że prawi komplementy, jest miły uprzejmy , pomocny i nie chce nic więcej smile ale zdaje się że to tylko w takim przejściowym etapie kiedy nie jest pewien "co dalej zrobić z daną dziewczyną ". jeśli facetowi zależy .. to ewidentnie to widać.

#12 2012-11-18 22:37:52

anitus30
Wkręcam się coraz bardziej

mi też jakoś to nie pasuje żeby dorosły facet tak się niańczył ;/

Stopka forum