Może znajdzie się ktoś o ciepłym serduszku :-) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Może znajdzie się ktoś o ciepłym serduszku :-)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1 Ostatnio edytowany przez Malwinka5 (2012-11-11 15:15:22)

Temat: Może znajdzie się ktoś o ciepłym serduszku :-)

Kochane   forum jestem matka samotnie wychowująca dwójkę dzieci w dodatku jestem.osoba niepełnosprawna .Odeszlam  od męża ktory znęcał się nademna i dziećmi fizycznie i psychicznie .Mieszkam teraz 400km od niego.Czekam na papiery rozwodowe .Ma zasądzone alimenty w kwocie 700zł ale nie płaci.Oddalam sprawę do komornika ale muszę czekać dwa miesiące aby dostać z funduszu alimentacyjnego.Jest mi bardzo ciężko .Najgorsze w tym że brakuje mi opału a tu zaraz zimą .Jedyną pomoc jaką otrzymałam z opieki społecznej z tego oplacilam rachunki i kupiłam.małe jedzonko.Może znajdą się osoby które podałyby nam cieplutkie serduszko.Brakuje mi ciepłych ubrane synek.ma rozmiar  spodnie 43cm sweter rękaw od paski.33.nr obuwia 23.Natomiast córka ma rozmiar spodnie 54 cm swetry długość rek.36  a nr obuwia 26.Brakuje nam wszystkiego.Żywność ,śr.czystości po ubrania .Najbardziej ucieszył by mnie też jaki kwiek grosz żeby moje dzieciaki nie marzly i w święta Bożego Narodzenia było ciepło .Dzieciaki bardzo ucieszyly by się z zabawek .Curcia uwielbia kolorowanki .Mogę także udokumentować moja sytuację jeśli zajdzie taka potrzeba.Za okazanego mi serce i dzieciom .Bardzo dziękujemy z całego serca.Informacje mozna kierowac poprzez poczte email  ewmc@interia.pl

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Może znajdzie się ktoś o ciepłym serduszku :-)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024