Wyjazd do UK - może wyjedziemy razem? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Wyjazd do UK - może wyjedziemy razem?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Wyjazd do UK - może wyjedziemy razem?

Witam. Pół roku temu wróciłam do Polski po rocznym pobycie w Angli. Myślałam, że sytuacja rynku pracy w PL się chociaż troszeczke zmieniła. Wróciłam z nastawieniem, że znajde prace i będzie super. Cóż, przeliczyłam się. Nie mam pracy i jestem już w dołku psychicznym sad.  Chcę znowu wyjechać do UK ale tym razem do większego miasta (mieszkałam w miasteczku). Oczywiście kryzys, kryzysem ale z informacji znajomych wiem, że każdy ma tą samą prace i robią same nabory. Tak więc nastawiam się optymistycznie smile. Problem w tym, że muszę od początku wszystko zaczynać tzn. wynajem mieszkania/pokoju, szukanie pracy, nowe kontakty itd. Dlatego poszukuje kompanki na wspólny wyjazd. Mam nadzieję, że znajdzie się jakaś chętna dziewczyna co też chce wyjechać? Możemy wyjechać razem smile. Oczywiście pomogę w załatwianu podstawowych formalności odnośnie pracy. Razem zawsze jest weselej i taniej.  Która z Was jest chętna ???

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wyjazd do UK - może wyjedziemy razem?

Ja jadę do Londynu jeśli Pani też to proszę o kontakt. Moje gg 10843280

3

Odp: Wyjazd do UK - może wyjedziemy razem?

Pod tym linkiem  laarysaa bardziej szczegółowo napisała o tym wyjeździe:
http://www.netkobiety.pl/t4559.html

4

Odp: Wyjazd do UK - może wyjedziemy razem?

Kochana, moje gg: 7918018

5

Odp: Wyjazd do UK - może wyjedziemy razem?

ja tez jestem hetna... ale jak moge wiedziec to ile masz lat??i jak sie nazywasz..

6

Odp: Wyjazd do UK - może wyjedziemy razem?

A jakiego typu pracy kochane szukacie?

7

Odp: Wyjazd do UK - może wyjedziemy razem?

Czesc Dziewczyny. Fajnie, ze sie odezwalyscie smile

kasienka990 - wiesz bralam wszystkiem wieksze miasta pod uwage ale nie Londyn sad. Tak naprawde to boje sie zaryzykowac w stolicy.  Londyn jest za duzy, za drogi a na poczatek kazdy funt jest wazny. Nie wiem, moze sie myle bo nie mieszkalam w Londynie (bylam tylko turystycznie) ale mimo wszystko nie jestem przekonana do tego miasta.

A jezeli chodzi o prace to : gastronomia/turystyca lub opieka nad dziecmi najbardziej mi pasuje.

8

Odp: Wyjazd do UK - może wyjedziemy razem?
laarysaa napisał/a:

Czesc Dziewczyny. Fajnie, ze sie odezwalyscie smile

kasienka990 - wiesz bralam wszystkiem wieksze miasta pod uwage ale nie Londyn sad. Tak naprawde to boje sie zaryzykowac w stolicy.  Londyn jest za duzy, za drogi a na poczatek kazdy funt jest wazny. Nie wiem, moze sie myle bo nie mieszkalam w Londynie (bylam tylko turystycznie) ale mimo wszystko nie jestem przekonana do tego miasta.

A jezeli chodzi o prace to : gastronomia/turystyca lub opieka nad dziecmi najbardziej mi pasuje.

Fakt troche drogie miasto, ale wiekszy wybor pracy. Mieszkanie przeciez nie musi byc w centrum. Sa schludne i tanie mieszkania na przedmiesciu. Ale juz sama nie wiem.....

A praca.....podobnie jak Ty..:)

9

Odp: Wyjazd do UK - może wyjedziemy razem?

Dziewczyny ja mieszkam w Lodndynie- jakby ktoras potrzebowala informacji itp to piszcie gg 9033308 (nie jestem za czesto, ale na pewno odpisze!)

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Wyjazd do UK - może wyjedziemy razem?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024