nadciągnięte scięgno w pachwinie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » nadciągnięte scięgno w pachwinie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: nadciągnięte scięgno w pachwinie

nadciągnełam sobie scięgno w pachwinie..bolą mnie w sumie obie pachwiny(jedna duzo bardziej) i uda.chyba byłam zbyt nadgorliwa przy wykonywaniu cwiczen az przedobrzylam...na poczatku myslałam ze to zakwasy...ale z dnia na dzień boli coraz bardziej...dodam ze mam jeszcze problemy z kręgosłupem... byłam u lekarza...narazie rodzinnego...dostałam leki pzeciwbólowe,zastrzyki.. i narazie leze.... miał ktos podobny problem?? co moge jeszcze zrobic zeby szybciej przestało bolec ??prosze pomóżcie jesli możecie ...

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: nadciągnięte scięgno w pachwinie

Środki przeciwbólowe lekami jako takimi nie są. Chyba, że mają działanie przeciwzapalne, to mogą pomóc.

Przede wszystkim wygrzewaj te miejsca i smaruj jakąś maścią na tego typu urazy (mają działanie przeciwbólowe, przeciwobrzękowe, przeciwzapalne). Ot choćby najprostszy voltaren.

To są upierdliwe urazy - będą boleć i długo się goić. Zwłaszcza w takich miejscach.

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

3

Oszczędzaj sie, jak na razie. Jezeli masz zastrzyki to nie kombinuj z innymi lekami,bierz to co lekarz przepisał. Niebawem zacznie sie poprawa.
Aby uniknąć podobnej sytuacji, na przyszłość pamiętaj o rozgrzewce, zwłaszcza gdy ćwiczysz na zewnątrz. I o rozciąganiu po ćwiczeniach, ciepłej kąpieli..

Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego w słowa.
Reklama

4

Ja się kiedyś tak pięknie załatwiłam. Nie rozciągnęłam się porządnie przed treningiem i jak potem machnęłam nogą to coś mi w ścięgnie poszło. Przez kilka miesięcy jeszcze nadal odczuwałam ból przy rozciąganiu na tą jedną nogę. Ty chyba masz bardziej drastyczny przypadek, więc nie wiem co by Ci mogło pomóc. Skoro jesteś pod opieką lekarza to jego pytaj. Ja po prostu ten czas przeczekałam i rozciągałam się bardzo ostrożnie.

5

Naciągnięte ścięgna najlepiej leczyć maściami przeciwzapalnymi, takimi jak np. Viprosal B. Dodatkowo działa przeciwbólowo i szybko łagodzi ból. Jest przeznaczona dla sportowców na wszelkiego rodzaju urazy, bóle stawów, mięśni, ścięgien.

Reklama

Witam miałam to samo co Pani opisuje .Ja podniosłam wnuczkę z wózkiem. Ból straszny .Pomogła mi rehabilitacja dwadzieścia zabiegów ,laser ,krwio terapia i masaże .Trzy miesiące to trwało zanim wyleczyłam. Ale po jakimś czasie znowu przeciążyłam stawy i to samo.Współczuję Pani bo wiem co to za ból.Pozdrawiam.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » nadciągnięte scięgno w pachwinie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016