Witam wszystkich - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Witam wszystkich

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Witam wszystkich

Jestem z Krakowa,mam 33 lata,szybko zdecydowałam się zostać mamuśką i żoną.Teraz mam wspaniałą trójkę 15 lat syn i córa 10 lat,+ pies rasy kundelek z azylu (jak trzecie dziecko jest traktowana przeze mnie) + mąż wink...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Witam wszystkich

Witaj Kochana, widzę, że mąż jest w kolejności za kundelkiem smile. Ale nie pytam dlaczego. Jako doświadczona życiem kobieta rozumiem smile)) Pozdrawiam serdecznie smile alaska1961@interia.pl

3

Odp: Witam wszystkich

hej, mam do was pytanie, jestem tutaj nowa i jak można wstawać tu posty o z moim pytaniem , tematem ?

4 Ostatnio edytowany przez chandler (2012-11-03 18:09:56)

Odp: Witam wszystkich

Witam miłe Panie ! Również jestem tu nowy. Ola17 - sugerowałbym przypomnieć sobie regulamin w którym jest wszystko,czyli jak się poruszać po forum,rozpoczynać tematy,czy wpisywać odpowiedzi. Można też zwrócić się bezpośrednio do moderatorki z problemem(poprzez maila). Ja również często mam trudności w niektórych sytuacjach na forum(wolniej opanowuję pracę z komputerem). Pozdrawiam .

5

Odp: Witam wszystkich

Witaj cieplutko chandler, miło Cię poznać smile alaska1961@interia.pl

6

Odp: Witam wszystkich

Patrzę na Ciebie i nie da się ukryć, masz coś w sobie smile

7

Odp: Witam wszystkich

Nie..,to ty masz coś w sobie.Witaj ALASKA !!

8

Odp: Witam wszystkich

witaj ; )

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Witam wszystkich

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024