Chcica dziewicy - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-11-01 10:59:16

Niebieskooka93
Do zakochania jeden krok

Chcica dziewicy

Jestem dziewicą i od jakiegoś dłuższego czasu mam ciągłą ochotę na seks. Czy to normalne? Chłopak mnie zostawił sad nie wiem co robić sad z byle kim nie chce się kochać sad kilka razy w tygodniu się masturbuję ale ciągle chce jeszcze sad pomocy

#2 2012-11-01 11:08:47

Remi
Net-Facet

Re: Chcica dziewicy

Niebieskooka93 napisał:

Jestem dziewicą i od jakiegoś dłuższego czasu mam ciągłą ochotę na seks. Czy to normalne? Chłopak mnie zostawił sad nie wiem co robić sad z byle kim nie chce się kochać sad kilka razy w tygodniu się masturbuję ale ciągle chce jeszcze sad pomocy

Zupełnie normalne. Ochotę na seks ma każda zdrowa osoba, oprócz aseksualnych. Masturbujesz się kilka razy na tydzień - to normalne, powiem ci, że ponoć mężczyźni mogą kilka razy na dzień.
Nie przejmuj się, przyjdzie i twój czas. Chyba nie chcesz stracić dziewictwa z byle kim albo wibratorem...

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

#3 2012-11-02 01:02:58

sam22
Net-facet

Znajdź sobie fajnego chłopaka i uprawiajcie seks. Nie musi to być "ten jedyny na całe życie".

Dziewictwo to dla mnie taka błona, którą trzeba kiedyś zlikwidować jak będziesz dorosła. Rozdziewiczałem swoją żonę i jakoś nie jestem z tego powodu dumny -- nie miało to dla mnie znaczenia, powiedziałem jej to nawet.

#4 2012-11-02 01:27:04

Sun on cloudless sky
Net-Facet

sam22 napisał:

Znajdź sobie fajnego chłopaka i uprawiajcie seks. Nie musi to być "ten jedyny na całe życie".

Dziewictwo to dla mnie taka błona, którą trzeba kiedyś zlikwidować jak będziesz dorosła. Rozdziewiczałem swoją żonę i jakoś nie jestem z tego powodu dumny -- nie miało to dla mnie znaczenia, powiedziałem jej to nawet.

Dziewictwo to między innymi błona....naukowcu. big_smile. To stan psychofizyczny kobiety/faceta. Inteligentna kobieta nie weźmie poważnie twoich porad bo są egocentryczne.

Ostatnio edytowany przez Sun on cloudless sky (2012-11-02 01:33:06)

#5 2012-11-02 07:55:26

yoghurt007
net-facet

sam22 napisał:

Dokładnie. Niebieskooka93 - ważne jest, abyś wybrała takiego partnera seksualnego, przy którym czujesz się pewnie, swobodnie i bezpiecznie.

Sun on cloudless sky napisał:

Inteligentna kobieta nie weźmie poważnie twoich porad bo są egocentryczne.

Ale posłucha 32letniego prawiczka...?

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

#6 2012-11-02 08:25:53

Jaga Baba07
100% Netkobieta

Dziewictwo to między innymi błona....naukowcu. big_smile. To stan psychofizyczny kobiety/faceta. Inteligentna kobieta nie weźmie poważnie twoich porad bo są egocentryczne.

Jeżeli weźmiesz poważnie poradę faceta, który w wieku 32 lat pierwszy raz ma przed sobą, to sama zostaniesz dziewicą jeszcze bardzo długo.
A to, co przeżywasz to zupełnie normalne.
Ale faktycznie warto znaleźć chłopaka, z którym chcesz stracić swoją błonę. Nie pierwszego lepszego z łapanki, który nie potraktuje Cię, jako kolejną zdobycz lub co gorsza, jak przedmiot do wsadzenia.
Choć z czasem dojdziesz do wniosku, że pierwszy raz na pewno nie będzie tym najważniejszym w Twoim życiu seksualnym.

Ostatnio edytowany przez Jaga Baba07 (2012-11-02 08:52:01)

Nie traktuj życia zbyt serio. I tak żyw z niego nie wyjdziesz.

Ludzie, którzy nie lubią kotów, zawsze myślą, że ta niechęć jest jakąś szczególną zaletą

#7 2012-11-02 08:40:53

Bullitt
Net-Facet

Jaga Baba07 napisał:

Jeżeli weźmiesz poważnie poradę faceta, który w wieku 32 lat pierwszy raz ma przed sobą, to sama zostaniesz dziewicą jeszcze bardzo długo.

Dobrze napisane, nic dodać nic ująć.

I feel the anger bleeding inside of me, I see your weakness growing more and more.
I share your insanity, I support your inner demons

#8 2012-11-02 09:53:38

mysza93
Słodka Czarodziejka

yoghurt007 napisał:

sam22 napisał:

Dokładnie. Niebieskooka93 - ważne jest, abyś wybrała takiego partnera seksualnego, przy którym czujesz się pewnie, swobodnie i bezpiecznie.

W pełni się z tym zgadzam.

I poszła petarda big_smile

Nie wiem czy istnieje cokolwiek, bo przecież nie zaznałam nicości. Zatem poddaję w wątpliwość to co jest, bo nie widzę tego, czego nie ma :-)

#9 2012-11-02 11:00:39

sam22
Net-facet

Niebieskooka! Chcesz seksu, jesteś młoda, więc idź na całość. Zapomnij o słowie "dziewictwo", bo to dla człowieka nie ma znaczenia. Pierwszy raz może być do bani. No i nie chodzi tylko o to, aby jakiś penis zagościł w dziurce -- seks to też pieszczoty. Jak nie zrobicie dziecka i choroby nie załapiesz, to na starość będziesz miło wspominać te czasy. Panowanie nad popędem to nie jest cnota, to walka przeciw naturze. Nie myśl, że skoro jesteś inteligentna, to musisz nad tym panować -- inteligencję zachowaj sobie do innych spraw, a natury nie hamuj. Idź za głosem serca i sumienia. Zresztą pewnie napisałaś posta, bo masz "dysonans" pomiędzy tym co mówi dusza a tym co nakładli Ci do głowy.

Potem będziesz mieć męża, dzieci, kredyt, zepsute auto, cieknący kran, nowy telewizor, leczenie grypy, komunię dziecka, problemy w pracy, dużo prania.

#10 2012-11-02 13:38:23

Nirvanka87
Przyjaciółka Forum

pierwszy raz może być do bani, zarówno pod względem odczuć fizycznych, ich braku, lub bólu. Ale warto poczekać (nie koniecznie na tego jedynego na całe życie) na kogoś kogo lubisz, szanujesz i to samo od niego dostajesz w zamian. Dobrze to zrobić z kimś z kim ma sie i będzie się miało miłe wspomnienia.
I nie naskakujcie na kogoś kto ma x lat i jeszcze tego nie robił/ miał milion pięćset sto dziewięćset partnerów, każdy ma swoje zdanie na tem temat i każda opinia może być właśnie "tą wartościową i odpowiednią" dla autorki.
Ja czekałam do 22 roku życia, zrobiłam to z kimś kogo darzyłam ucuciem i wtedy myślałam, ze on tez mnie kocha. Cóż okazało się niedawno, że jest hujusem zbolałym, z drugiej strony mogłam trafić na jeszcze kogoś gorszego:P To sa trudne decyzje, czasami też mam myśli, a mogłam zacząć wcześniej, tyle przyjemności mi umknęło, a innym razem, że mogłam poczekać na kogoś wartościowego, kto by zasłużył (nie tylko na moje dziewictwo), ale na mnie jako osobę- cały pakiet z dziewictwem;)

Odrodziłam się na nowo, miałam duszę kryształową
Lecz znów, i znów i znów kolorów szukam

#11 2012-11-02 14:55:45

Niebieskooka93
Do zakochania jeden krok

Boję się że jak już nie będę dziewicą i trafie na swojego przyszłego męża to będzie mi wypominał że się puszczałam nie wiadomo z kim przed nim...

#12 2012-11-02 15:42:28

Wielokropek
Moderator

Czemu na swego męża masz WYBRAĆ mężczyznę, który będzie miał takie zdanie na temat Twój i Twego życia? Bo, moim zdaniem, męża/żonę, partnera życiowego/partnerkę wybiera się, a nie na niego/nią się trafia.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

#13 2012-11-02 15:49:02

sam22
Net-facet

Niebieskooka93 napisał:

Boję się że jak już nie będę dziewicą i trafie na swojego przyszłego męża to będzie mi wypominał że się puszczałam nie wiadomo z kim przed nim...

Moja żona czekała, a ja tego "nie doceniłem". Jakoś nie miało dla mnie znaczenia co robiła wcześniej. Nie wydaje Ci się dziwne, że on wymagałby od Ciebie dziewictwa, a sam nie przedstawiłby żadnych dowodów fizycznych bycia prawiczkiem? Poza tym lepiej jeśli się pozna wielu chłopców, bo po ślubie nie będziesz myśleć "jak by to było z innym". Tak samo z miłością -- jak się wiele razy było w związku to się chyba więcej wie o życiu. Ludzie doświadczeni, "którzy z niejednego pieca chleb jedli" prawdopodobnie stworzą lepszy związek niż tacy, którzy chcą mieć siebie na wyłączność w całej wieczności -- przed przysięgą i po przysiędze.

A poza tym można uprawiać seks tysiąc razy i "błony dziewiczej" nie zerwać. W zasadzie poza "fochami" jakie prezentowałby przyszły mąż, to nie znajduje uzasadnienia dlaczego miałabyś nie uprawiać seksu będąc młodą dziewczyną.

Ostatnio edytowany przez sam22 (2012-11-02 15:51:50)

#14 2012-11-02 16:26:13

pan.maczek
Net-facet

Niebieskooka93 napisał:

po pierwsze - to całe gadanie o tym że jak dziewczyna z kimś się prześpi to jest 'puszczalska' itd to jest gadanie na poziomie gimnazjum i nie należy a nawet NIE POWINNO się nimi przejmować. Z doświadczenia wiem że o takich rzeczach w ten sposób mówią albo dzieciaki które nic nie wiedzą o niczym, albo faceci którzy są zazdrośni ze ktoś uprawia seks a oni nie bo wolą siedzieć w domu. Przykre to jest że podstawowe potrzeby kobiet są tak tłamszone przez to.
Druga sprawa jest taka że 'chcica' o której piszesz to jest pociąg seksualny i jest całkiem normalny w takim wieku - co nie znaczy że musisz od razu to robić. Zrobienie tego z pierwszym lepszym gościem jak tu ktoś poradził jest bardzo kiepskim pomysłem, totalna wstrzemięźliwość bo ktoś powie że jestem 'dziwka' też jest słabym wyborem. Wyjdź do ludzi, poznaj kogoś, chyba najważniejszą rzeczą jest to żeby nie powierzać siebie w ręce jakiegoś niedojrzałego dupka który nie będzie wiedział co zrobić i jak, człowieka z którym będziesz się mogła dobrze czuć, kogo będziesz pożądała, i co chyba najważniejsze taki który nie będzie naciskał na ciebie. Chyba nie  ma nic żałośniejszego niż to jak facet naciska dziewczynę żeby 'no dała już bo mi się należy, chodzimy już tydzień no nie?' - od takich gości uciekaj od razu!
Wiem że nikt nie jest idealny, ale wiem że są ludzie którzy spełniają powyższe warunki, nawet znam trochę takich facetów. Tak więc, nic na siłę młoda smile więc moja opinia jest taka że lepiej jest zaczekać chwilę. Ja z moją np, zanim do czegoś doszło to powoli się wszystko rozwijało. Najpierw trochę ją rozebrałem, potem ona mnie i tak dalej. Fajnie było np. jak siedzieliśmy oboje nadzy i się oswajaliśmy ze sobą, żeby to nie wyszło tak 'nagle' wszystko, nie ma się gdzie spieszyć, naprawdę. Dopiero potem kiedy ona powiedziała że ma ochotę na seks ze mną to wzięliśmy się za to, i było naprawdę super. Dużo lepiej niż żeby to zrobić po 2 dniach znajomości.

#15 2012-11-02 17:15:42

marios34
Net-facet

Niebieskooka93 napisał:

a co mają powiedzieć inne pary które są w aktualnym związku a wcześniej miały już pierwszy sex za sobą:) nie mogą mieć pretensji o to że "nie byłem twoim pierwszym czy nie byłam twoja pierwszą" życie jest nieprzewidywalne,  nigdy nie będziesz wiedziała czy ten facet z którym będziesz zostanie z tobą na całe życie jeśli tak będzie to gratuluje smile, twoje zasady są w porządku ale nie na dzisiejsze czasy:) teraz każda młoda dziewczyna chce jak najszybciej mieć to za sobą, twój przypadek jest odskocznia od tego. Każda młoda dziewczyna czy młody chłopak ma parcie na to to jest jak najbardziej normalne ale nie rozdziewiczaj się jakimiś głupimi sposobami typu wibrator. Powodzenia:)

#16 2012-11-02 17:31:24

Nirvanka87
Przyjaciółka Forum

Niebieskooka93 napisał:

o to akurat się nie martw. wyobraź sobie, że poznajesz faceta, który dla Ciebie jest idealny, ma tylko jeden minus- robi fochy bo nie bylaś dziewicą jak się poznaliście. zatem jednak nie jest idealny dla Ciebie, bo ten mały, lub duży minus na 100% zniweczy Wasze przyszłe życie. O ile facet sam nie jest prawiczkiem, nie może wymagać "czystości" od partnerki. A jezeli jest prawiczkiem i ta kwestia jest dla niego ważna, trzeba szczerze porozmawiać i dojśc do wspólnych sensownych wniosków. Żeby związek był szczęśliwy trzeba go oprzec na szczerości i rozmowie. Inaczej nic z tego nie będzie.

#17 2012-11-03 08:03:02

kokoko6
Net-Facet

witaj, ja rozdziewiczyłem swoją dziewczynę po 3 miesiącach związku i myślę że nawet gdyby była chętna to zrobić po 2 tygodniach nie miał bym Jej za łatwą czy coś w tym stylu bo w wieku 18 lat jest się napalonym jak diabli big_smile, z początku wiadomo nie mogliśmy przewidzieć czy związek przetrwa, a.... jesteśmy ze sobą ponad 2 lata i bardzo się kochamy, dlatego moim skromnym zdaniem: 1. znajdź po prostu miłego i fajnego chłopaka którego lubisz, podoba Ci się itp. 2. poznajcie się odrobinę w sferze intymnej 3. zrób to na co masz ochote 4. nie miej nigdy wyrzutów sumienia nawet jak związek nie wyjdzie smile a jeśli chodzi o pytanie czy "chcica dziewicy" i masturbacja kilka razy w tygodniu jest normalna odpowiadam że tak, każdy w wieku dojrzewania ma chcice mniejsza lub wieksza a masturbacja nawet codziennie w Twojej sytuacji jest ok smile

Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty.

#18 2012-11-03 20:50:51

xerxes
Net-facet

zjechaliscie prawiczka troche buracko. Chyba nikt rozsadny nie uwaza ze strcenie dziewictwa to przebicie blony. Nie przestaje sie byc dziewica po zabawie wibratorem czy na zajeciach gimnastyki

#19 2012-11-03 22:44:35

Nirvanka87
Przyjaciółka Forum

xerxes napisał:

zjechaliscie prawiczka troche buracko. Chyba nikt rozsadny nie uwaza ze strcenie dziewictwa to przebicie blony. Nie przestaje sie byc dziewica po zabawie wibratorem czy na zajeciach gimnastyki

w moim odczuciu, po zabawie wibratorem już sie nie jest dziewicą i to na dodatek przez własna w moim odczuciu głupotę. natomiast przerwanie błony podczas ćwiczeń, wkładania tamponu, czy nawet w przypadku gwałtu nie "dyskwalifikuje" kobiety jako dziewicy. Oczywiście to tylko moje zdanie

#20 2012-11-04 20:01:33

Niebieskooka93
Do zakochania jeden krok

Nie no co Wy? smile wibrator odpada smile czekam na tego jedynego w swoim rodzaju faceta który mnie będzie tak kochał że wytrzyma i nie będzie naciskał smile dotykanie ok ale penetracja na razie nie będzie miała miejsca wink oj biedny ten mój przyszły chłopak smile

#21 2012-11-04 23:27:02

singiel84
Net-Facet

Niebieskooka93 napisał:

Nie no co Wy? smile wibrator odpada smile czekam na tego jedynego w swoim rodzaju faceta który mnie będzie tak kochał że wytrzyma i nie będzie naciskał smile dotykanie ok ale penetracja na razie nie będzie miała miejsca wink oj biedny ten mój przyszły chłopak smile

Po tym wpisie sugerowałbym Ci raczej sięgnąć do książek i pomyśleć o wykształceniu niż szukać chłopaka. Sam fakt że pytasz o coś takiego sugeruje że nie jesteś zbytnio na to gotowa.

I nie traktuj faceta jak żywego wibratora co musi brzęczeć 24h na dobę bo inaczej się zepsuje.... "który mnie będzie tak kochał że wytrzyma"...  to jest strasznie płytkie i dziecięce sformułowanie..... hmm

#22 2012-11-05 11:24:44

rockwoman7
Netbabeczka

Ja mam 22 lata i jeszcze nie zdarzył mi seks w moim życiu. Natomiast inne formy zaspokajania jak najbardziej, nie wiem czy jestem dziewicą i czy mogę się nią nazwać, biorąc pod uwagę te inne formy wink w każdym razie, chciałabym już mieć to za sobą, tym bardziej, że jestem w takim a nie innym wieku, gdzie dla większości seks, to normalna sprawa.
Sama nie wiem, chciałabym zasmakować tego ale również, czekam na właściwego. Mimo, że mialam wiele okazji do tego by pozbyć się " ciężaru dziewictwa" nie skorzystałam.

ja­ka jes­tem? żyję, ma­luję, śnię i marzę, tworzę, go­nię motyle.

#23 2012-11-05 11:27:32

rockwoman7
Netbabeczka

xerxes napisał:

Zgadzam się, to kwestia ducha a nie błony.

ja­ka jes­tem? żyję, ma­luję, śnię i marzę, tworzę, go­nię motyle.

#24 2012-11-05 11:29:42

vinnga
Moderator

singiel84 napisał:

Niebieskooka93 napisał:

Po tym wpisie sugerowałbym Ci raczej sięgnąć do książek i pomyśleć o wykształceniu niż szukać chłopaka. Sam fakt że pytasz o coś takiego sugeruje że nie jesteś zbytnio na to gotowa.

I nie traktuj faceta jak żywego wibratora co musi brzęczeć 24h na dobę bo inaczej się zepsuje.... "który mnie będzie tak kochał że wytrzyma"...  to jest strasznie płytkie i dziecięce sformułowanie..... hmm

Singiel, przeczytaj to jeszcze raz, potem jeszcze raz, i jeszcze - aż zrozumiesz, że to wcale nie jest płytkie sformułowanie. Powiedziałabym, że jest romantyczne i idealistyczne tongue

#25 2012-11-05 12:23:53

singiel84
Net-Facet

Płytkie jest sprowadzanie faceta do roli zwierzaka udowadniającego swoją miłość przez wstrzemięźliwość. To on nie czuje nic poza popędem płciowym??
Całe reszta, owszem jest romantyczna i idealistyczna, choć w sumie gdzieś tam się już wkradają "robótki ręczne" wink

#26 2012-11-05 13:25:58

Niebieskooka93
Do zakochania jeden krok

To mam dać się chłopakowi bo on nie może czekać?? Mój chłopak z którym już się nie kontaktuje bo jest za granicą więc nie wiem czy nadal jest moim chłopakiem czy nie powiedział że nie będzie mnie zmuszał do seksu i zrobimy to tylko kiedy ja będę na 100% gotowa a na peting już nie chce długo czekać smile czyli można czekać z seksem smile a wy mnie tu obrażacie że jestem dziecinna itd. Może pod względem seksu tak bo nie mam doświadczenia. Jestem zdania że jeśli ktoś kocha to jest w stanie poczekać aż ta osoba będzie na to gotowa. Jeśli myślicie inaczej faceci to znaczy że z wami jest coś nie tak bo kobieta potrzebna jest wam w pierwszej kolejności do seksu a inne wartości się nie liczą. Dla mnie seks nie jest najważniejszy i dlatego jestem nadal dziewicą. Po części boję się niechcianej ciąży ale też nie chce robić tego z wieloma. Marzę o tym by zrobić to ze swoim przyszłym mężem. Nie będę żałować że w młodości sobie nie poszalałam bo nie należę do tego typu ludzi. Jestem wierząca i nie chce być jakąś łatwa. Jeśli komuś się to nie podoba to jego problem. Dzisiejszy świat jest oparty tylko na egoistycznych przyjemnościach i nie liczy się to co ktoś czuje tylko seks. Dla wielu jak widzę ale są tacy którzy zasługują żeby z nimi stracić dziewictwo. Nie traktuje faceta jak żywego zaspokajacza swoich pragnień. Szczerze? Gdy z nim się spotykałam to wolałam się mocno przytulić i poczuć to ciepło niż od razu pchać się do łóżka. Płytki jest facet który zmusza do seksu a nie dziewczyna która mówi że chce zrobić to z jednym.

#27 2012-11-05 15:51:12

singiel84
Net-Facet

Taaak.... i pomyśleć że jeszcze 10 lat temu byłem w stanie napisać coś podobnego, aż mnie ciarki przechodzą big_smile

#28 2012-11-09 00:59:36

Sun on cloudless sky
Net-Facet

yoghurt007 napisał:

Jeśli jest inteligentna to tak. Bo idąc Twoim tokiem rozumowania terapeuta singiel nie mógł by udzielać porad małżeńskich ...no bo nie ma żony. big_smile
Zastanów się nad sobą

#29 2012-11-09 01:47:25

Sun on cloudless sky
Net-Facet

Jaga Baba07 napisał:

A to, co przeżywasz to zupełnie normalne.
Ale faktycznie warto znaleźć chłopaka, z którym chcesz stracić swoją błonę. Nie pierwszego lepszego z łapanki, który nie potraktuje Cię, jako kolejną zdobycz lub co gorsza, jak przedmiot do wsadzenia.
Choć z czasem dojdziesz do wniosku, że pierwszy raz na pewno nie będzie tym najważniejszym w Twoim życiu seksualnym.

Idąc Twoim tokiem rozumowania psychoterapeuta nie żonaty nie mógł by udzielać porad małżeńskich...no bo nie ma zony:D Zostanie dziewicą nie wiadomo jak długo jak będzie miała pecha....coś o tym wiem.

Bullitt napisał:

Jaga Baba07 napisał:

Dobrze napisane, nic dodać nic ująć.

Idąc Twoim tokiem rozumowania psychoterapeuta nie żonaty nie mógł by udzielać porad małżeńskich...no bo nie ma żony:D

sam22 napisał:

Niebieskooka! Chcesz seksu, jesteś młoda, więc idź na całość. Zapomnij o słowie "dziewictwo", bo to dla człowieka nie ma znaczenia. Pierwszy raz może być do bani. No i nie chodzi tylko o to, aby jakiś penis zagościł w dziurce -- seks to też pieszczoty. Jak nie zrobicie dziecka i choroby nie załapiesz, to na starość będziesz miło wspominać te czasy. Panowanie nad popędem to nie jest cnota, to walka przeciw naturze. Nie myśl, że skoro jesteś inteligentna, to musisz nad tym panować -- inteligencję zachowaj sobie do innych spraw, a natury nie hamuj. Idź za głosem serca i sumienia. Zresztą pewnie napisałaś posta, bo masz "dysonans" pomiędzy tym co mówi dusza a tym co nakładli Ci do głowy.

Potem będziesz mieć męża, dzieci, kredyt, zepsute auto, cieknący kran, nowy telewizor, leczenie grypy, komunię dziecka, problemy w pracy, dużo prania.

big_smile Widać ,ze psychologiem nie jesteś ....ani samouczkiem ani z dokumentem

sam22 napisał:

Niebieskooka93 napisał:

Poza tym lepiej jeśli się pozna wielu chłopców, bo po ślubie nie będziesz myśleć "jak by to było z innym". Tak samo z miłością -- jak się wiele razy było w związku to się chyba więcej wie o życiu. .

Pytanie "jak by to było z innym" doskwiera w związku tym , którzy:
- nie czują się spełnieni jako mąż, zona , partner, partnerka
- czują się zaniedbywani przez partnera
- cierpią na niedowartościowanie
- mają skłonności do promiskiuityzmu, poligamii
- nie czują się kochani przez partnera

sam22 napisał:

Ludzie doświadczeni, "którzy z niejednego pieca chleb jedli" prawdopodobnie stworzą lepszy związek niż tacy, którzy chcą mieć siebie na wyłączność w całej wieczności -- przed przysięgą i po przysiędze..

big_smile przysięga nie zawsze ma znaczenie, a resztę sensacji jest wyssana z palca.

Zbyt wczesna inicjacja zarówno jak i zbyt późna bywa szkodliwa. To samo tyczy się związków- ich ilości. Ludzie, którzy z niejednego pieca chleb jedli to najgorsze co może być Często są to osoby po przejściach, niekiedy wstydliwych dla nich samych. Magazyn "Charaktery " podaje ,ze to głównie egocentrycy -co tłumaczy tak częste zmiany partnerów.

Jeśli ktoś ma mnie zjechać i oskarżyć o sprzedawanie taniej psychologii .....to proszę o konkretne argumenty i źródła.

Nirvanka87 napisał:

Ja czekałam do 22 roku życia, zrobiłam to z kimś kogo darzyłam ucuciem i wtedy myślałam, ze on tez mnie kocha. Cóż okazało się niedawno, że jest hujusem zbolałym, z drugiej strony mogłam trafić na jeszcze kogoś gorszego:P To sa trudne decyzje, czasami też mam myśli, a mogłam zacząć wcześniej, tyle przyjemności mi umknęło, a innym razem, że mogłam poczekać na kogoś wartościowego, kto by zasłużył (nie tylko na moje dziewictwo), ale na mnie jako osobę- cały pakiet z dziewictwem;)

Powiedz to temu jak to on się zwie....Sam 22 czy jakoś tak.

pan.maczek napisał:

Niebieskooka93 napisał:

po pierwsze - to całe gadanie o tym że jak dziewczyna z kimś się prześpi to jest 'puszczalska' itd to jest gadanie na poziomie gimnazjum i nie należy a nawet NIE POWINNO się nimi przejmować. Z doświadczenia wiem że o takich rzeczach w ten sposób mówią albo dzieciaki które nic nie wiedzą o niczym, albo faceci którzy są zazdrośni ze ktoś uprawia seks a oni nie bo wolą siedzieć w domu. Przykre to jest że podstawowe potrzeby kobiet są tak tłamszone przez to.

Nie chodzi o zabranianie, tylko o decyzje podejmowane pod wpływem emocji. Są one najbardziej opłakane. Emocje to najgorszy doradca ze wszystkich możliwych. Głównie chodzi o to by nie doprowadziła do sytuacji ,że będzie później płakała,że zrobiła to z panem A a chciała by z panem B.

marios34 napisał:

Niebieskooka93 napisał:

a co mają powiedzieć inne pary które są w aktualnym związku a wcześniej miały już pierwszy sex za sobą:) nie mogą mieć pretensji o to że "nie byłem twoim pierwszym czy nie byłam twoja pierwszą" życie jest nieprzewidywalne,  nigdy nie będziesz wiedziała czy ten facet z którym będziesz zostanie z tobą na całe życie jeśli tak będzie to gratuluje smile, twoje zasady są w porządku ale nie na dzisiejsze czasy:) teraz każda młoda dziewczyna chce jak najszybciej mieć to za sobą, twój przypadek jest odskocznia od tego. Każda młoda dziewczyna czy młody chłopak ma parcie na to to jest jak najbardziej normalne ale nie rozdziewiczaj się jakimiś głupimi sposobami typu wibrator. Powodzenia:)

To nie ma znaczenia czy czasy są dzisiejsze czy wczorajsze. Pewności nigdy nie ma ale jest za to prawdopodobieństwo, nawet opisane przez naukowców. Taka granica to 4- 6 lat, po jej przekroczeniu prawdopodobieństwo rozpadu związku spada niemalże do zera.

Nie wstawiaj linków, jest to zabronione (-> Regulamin). I proszę, zmniejsz na przyszłość przerwy pomiędzy cytatami, bo w ten sposób Twój post "rozjeżdża się" na pół strony.
Anemonne

Ostatnio edytowany przez Anemonne (2012-11-09 08:43:14)

#30 2012-11-09 08:32:25

yoghurt007
net-facet

yoghurt007 napisał:

Jeśli jest inteligentna to tak. Bo idąc Twoim tokiem rozumowania terapeuta singiel nie mógł by udzielać porad małżeńskich ...no bo nie ma żony. big_smile
Zastanów się nad sobą

Mechanik w teamie rajdowym nie siedzi za kółkiem, a pojazd zna lepiej niż kierowca. A psycholog czy seksuolog pełni rolę właśnie takiego mechanika. Także twoja argumentacja mija się z celem.

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

#31 2013-04-29 14:20:19

Norbi777
Net-facet

Remi napisał:

Niebieskooka93 napisał:

Zupełnie normalne. Ochotę na seks ma każda zdrowa osoba, oprócz aseksualnych. Masturbujesz się kilka razy na tydzień - to normalne, powiem ci, że ponoć mężczyźni mogą kilka razy na dzień.
Nie przejmuj się, przyjdzie i twój czas. Chyba nie chcesz stracić dziewictwa z byle kim albo wibratorem...

Ja z kolei wiem, ze to wlasnie kobiety potrafia czesciej sie masturbowac i to do orgazmu, po 5 razy, 10 razy lub nawet kilkanascie razy na dzien. Mezczyznie nie jest tak latwo miec wytrysk za kazdym razem. Jezeli specjalny trening orgazm bez wytrysku, to tak.... mezczyzna tez moze jak kobieta wiele razy szczytowac! mam koleznaki, ktore sie masturbuja bardzo czesto i nie uwazaja, tego za nolog, a jesli juz to bardzo fajny nalog. Mozliwe, ze masz dziewczyno taki okres w swoim zyciu, czyms spowodowany, ze tak bardzo tego pragniesz. Taka fala, ale wiadomo, fale mijaja i moga sie ewentualnie pojawic nowe fale..... czasem jeszcze wieksze. Takie juz jest morze... humorystyczny przyklad pasujacy do ciebie. Ustal tylko co moze to powodowac probuj przejac nad tym kontrole.

#32 2013-05-01 08:55:10

Natashaa21
Słodka Czarodziejka

Myślę że  powinnaś  zrobic to ,co dyktuje Ci sumienie. Ale moim zdaniem ,warto się wstrzymac , i poczekac na odpowiedniego faceta, chyba że zdecydujesz się na sex bezobowiązań , a nie kazdy się do czegoś takiego nadaje, ja raczej bym odrzuciła taki pomysł.
Nie jestem za tym,żeby kierowac się fizycznoscią , i leciec tylko dlatego że ma się chcice, sa inne wyższe wartosc, z którymi trzeba się liczyc.
Poza tym trzeba nad sobą panowac,nie jesteśmy jakimiś zwierzętami .

Ja tez jestem dziewicą, i ma podobny problem do twojego,ale nawet przez myśl mi nie przeszło żeby szukac sobie faceta do sexsu.

Ostatnio edytowany przez Natashaa21 (2013-05-01 08:58:19)

Ostatnie tematy :

Stopka forum