Moja dziewczyna spedza wiecej czasu u kolezanki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Moja dziewczyna spedza wiecej czasu u kolezanki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez palik (2012-10-31 18:14:10)

Temat: Moja dziewczyna spedza wiecej czasu u kolezanki

Witam !Chciałbym podzielić się z wami swoja historią a raczej problemem .Otóż jestem  z dziewczyna 10 lat jesteśmy zaręczeni od około 3-4 miesięcy .Wszystko było sielanka dopóki na jej podwórku nie pojawiła się jej przyjaciółka z która trzymała najbardziej w dzieciństwie ,były najlepszymi kolezankami w dzieciństwie  itp.Przyjaciółka swo

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Moja dziewczyna spedza wiecej czasu u kolezanki

Ja ja rozumiem. Milosc i przyjaźń to oczywiście rożne uczucia, ale znajdują się u mnie na równoległych pozycjach. Trochę dziwi mnie, ze nie potrafisz zrozumieć tego chwilowego zaniedbania w imię lojalności wobec przyjaciółki. Gdybyś to Ty miał jakiś straszny problem zapewne była by przy Tobie kosztem innych. Trochę cierpliwości. Jeżeli jednak ta sytuacja bezie się przedłużać, możesz powiedzieć Jej, ze czujesz się zaniedbany, ale ja na jej miejscu odebrałabym to jako pretensje zaborczego chłopca.

3

Odp: Moja dziewczyna spedza wiecej czasu u kolezanki

Oj, nie bądź egoistycznym dzieckiem, któremu ktoś odebrał ukochaną zabawkę...

Jej przyjaciółka (od dzieciństwa!) ma problemy i potrzebuje wsparcia!
Zrozum to, chłopie.

Ty, gdybyś miał problemy, byłbyś priorytetem. W tej chwili problemy ma przyjaciółka.
Nie możesz się uzbroić w cierpliwość?

4

Odp: Moja dziewczyna spedza wiecej czasu u kolezanki

Moge uzbroic sie w cierpliwosc i moze faktycznie macie racje ... ze za duzo bije piane.

5

Odp: Moja dziewczyna spedza wiecej czasu u kolezanki

Pozwól się jej nagadać z przyjaciółką...

6

Odp: Moja dziewczyna spedza wiecej czasu u kolezanki

Wszystko tak naprawdę rozbija się o relacje Twoje i narzeczonej smile ps. ile macie lat?

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Moja dziewczyna spedza wiecej czasu u kolezanki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024