Śmierć ukochanego męża, jak sobie z tym radzić? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-10-27 19:28:30

gibuś
Niewinne początki

Śmierć ukochanego męża, jak sobie z tym radzić?

Witam!Na forum jestem po raz pierwszy.Niespełna miesiąc temu straciłam ukochanego męża, zginął jadąc na motorze. Tak poprostu wyszedł i za 10 minut dowiedziałam się że nie żyje. Nie dano mu szansy by walczyć, by walczyć dla nas. Jest mi bardzo źle, ciągle płacze, a najgorsze są wieczory i noce, kiedy wszystko wraca a sen nie przychodzi. Wróciłam do naszego mieszkania ale nie umiem się w nim sama odnaleźć. Uprałam wszystkie jego rzeczy z kosza i do tej pory wiszą, nie umiem ich zdjąć, schować...Byliśmy małżeństwem od 3 lat i to cudownym małżeństwm tzn. była wielka miłość, zrozumienie, wsparcie, poprostu prawdziwe dwie połówki i dlatego to tak strasznie boli. Nie mieliśmy dzieci, staraliśmy się o nie i niestety nam nie wyszło. Do ostatniej chwili już po jego śmierci wierzyłam, że może jestem w ciąży, że może ten cudowny człowiek zostawił po sobie dzieciątko a ja będę miała kogo kochać i kim się opiekować...Niestety nie było tego szczęścia, zostałam zupełnie sama. Owszem mam rodziców, przyjaciół, prace ale tak naprawde to ja chce tylko jego...Ciągle nie dociera do mnie, że jego juz nigdy nie zobacze, że mnie nie przytuli, nie wesprze. Nie rozumiem dlaczego nas to spotkało, nie wyobrażam sobie życia bez niego, dla mnie życie się skończyło...

#2 2012-10-27 20:22:35

skorpionica
O krok od uzależnienia

Re: Śmierć ukochanego męża, jak sobie z tym radzić?

Bardzo mi przykro z powodu śmierci Twojego męża , ale istnieje już taki watek- poczytaj ,pewnie znajdziesz tam porady kobiet, które już przez to przeszły.

Śmierć męża - jak sobie poradzić?

"Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł."
- Robert Kiyosaki

#3 2012-10-27 23:00:52

gibuś
Niewinne początki

Dzięki właśnie poczytałam i nie zdawałam sobie sprawy że jest tyle kobiet w podobnej sytuacji tyleże dla każdej jak i dla mnie nasza osobista tragedia wydaje się wyjątkowa i niedoopisania! Myślałam że jak moze będę pisac o tym bólu to będzie mi łatwiej ale chyba tak nie jest. Nie potrafię poprostu zrozumieć że on już nigdy nie wróci...

#4 2013-03-19 15:13:24

załamana0077
Na razie czysta sympatia

Witam!Doskonale wiem co czujesz bo przeżyłam własnie to samo, tyleże byliśmy małżeństwem. Poprostu pojechał się przejechać a za 10 minut przybiegli i mi powiedzieli że nie żyje...Mój świat się zawalił...Dla mnie wogóle się skończył...Tym bardziej ze byliśmy jak te dwie idealne połówki.Nie mogę się z tym pogodzić, ciągle na niego czekam bo nie mogę uwierzyć że już nigdy go nie zobaczę...Zastanawiam się wogóle nad sensem naszego bycia- po co los daje nam takie szczęście, tak cudownego człowieka a potem go odbiera? Nie ma to sensu...

Hej napisałaś to na moim wontku... jak byś chciała pogadać zostawiam ci moje gg 45374034.

#5 2013-03-19 15:23:49

mirusieq
Przyjaciółka Forum

Przytulam Ciebie i zobacz jest post - Smierc Meza  sa tam dziewczyny ktore pomoga Tobie>>

Dawca.pl - Bądź świadomym dawcą narządów

http://www.dkms.pl/

#6 2013-08-23 14:20:56

madzialena2013
Dobry Duszek Forum

Czesc dziewczyny!Od kilku dni czytam wasze wpisy i dziekuje ludziom ktorzy zalozyli ten wontek.Jak wiele z was ja rowniez stracilam ukochanego meza w wypadku, wracal z pracy ale do domu juz nie dotarl, zmarl 17 sierpnia...nikt z mojego otoczenia nie potrafi zrozumiec tego co czuje maz mial 29 lat ,ja dzien przed pogrzebem powinnam obchodzi 30 urodziny,mamy dwoch synkow 8letniego i 2,5 latka dookola slysze ze musze sie trzymac bo mam dzieci ale jak mam to zrobic stracilam czlowieka ktory byl dla mnie calym swiatem,nie bylo dnia w ktorym nie pokazywalby jak bardzo jestem dla niego wazna przez ostatnie 9 lat bylam najszczesliwsza kobieta pod sloncem mam wrazenie ze umarlam razem z nim zycie stracilo sens......

CALY SWIAT OZNACZA MNIEJ, NIZ JEDEN CZLOWIEK KTOREGO BRAK...

#7 2013-08-23 14:24:36

mwdowa81
Przyjaciółka Forum

madzialena2013 napisał:

Czesc dziewczyny!Od kilku dni czytam wasze wpisy i dziekuje ludziom ktorzy zalozyli ten wontek.Jak wiele z was ja rowniez stracilam ukochanego meza w wypadku, wracal z pracy ale do domu juz nie dotarl, zmarl 17 sierpnia...nikt z mojego otoczenia nie potrafi zrozumiec tego co czuje maz mial 29 lat ,ja dzien przed pogrzebem powinnam obchodzi 30 urodziny,mamy dwoch synkow 8letniego i 2,5 latka dookola slysze ze musze sie trzymac bo mam dzieci ale jak mam to zrobic stracilam czlowieka ktory byl dla mnie calym swiatem,nie bylo dnia w ktorym nie pokazywalby jak bardzo jestem dla niego wazna przez ostatnie 9 lat bylam najszczesliwsza kobieta pod sloncem mam wrazenie ze umarlam razem z nim zycie stracilo sens......

Kochana tu nas jest więcej                 Śmierć męża - jak sobie poradzić?

Ostatnie tematy :

Stopka forum