Zdrada męża przez portale erotyczne - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-10-25 13:57:16

magdab
Na razie czysta sympatia

Zdrada męża przez portale erotyczne

Witam.
Jestem tu nowa. Nie mam komu się wyżalić i nie wiem co robić.
Ok. rok temu odkryłam że mój mąż ma kilka kont na portalach erotycznych. Pisał do różnych dziewczyn z naszego miasta ile biorą za spotkanie, czy chcą się spotkać i gdzie, pisał do nich obleśne wiadomości co by z nimi robił jakby się spotkali.
Myślałam że zwariuje z rozpaczy. Nie wytrzymałam i zrobiłam awanture. Błagał, przepraszał, pokasował przy mnie wszystkie konta i mówił że to było tylko takie ''głupie pisanie'', i że nigdy z nikim sie nie spotkał i nawet nie miał zamiaru. Skoro nie miał zamiaru to po co pisał?? Ja głupia uwierzyłam.

Po pół roku sytuacja się powtórzyła. Znowu założył konta na tych samych portalach tylko pod innym loginem. Pisał to samo i tłumaczenia były te same. Znowu uwierzyłam, mimo tego ze ostatnim razem przysięgał mi na kolanach ze nigdy już takiego konta nie założy.

2 dni temu mój mąż wyjechał na szkolenie, wraca dzisiaj. I właśnie 2 dni temu (kilka godzin po jego wyjeździe) odkryłam, znowu przez przypadek że po raz trzeci pozakładał konta na tych samych portalach i na kilku nowych. Myślałam że rzucę laptopem o podłoge!!! Szybko odgadłam hasło. Jak czytałam jego wiadomości to myślałam że to sen, że to się nie dzieje naprawde!
Przecież juz mi przysięgał 2 razy ze tego nie zrobi!! A zrobił po raz trzeci!! A te jego wiadomości do kilkunastu panienek, co by z nimi robił, gdzie by to robili, że pragnie, że jest napalony!! Jezuuu, myślałam że dostane zawału!! Mało tego. Założył meila do pisania do tych lasek, wysyłały mu swoje zdjęcia!! We wszystkich wiadomościach wysłanych propozycje seksu, pytania ile za spotkanie, dobra jesteś, dyskretna, masz własne lokum??!!!
Boże co ja mam zrobić??? Wykrzyczałam mu to wszystko przez telefon. Był w szoku, skąd ja to wszystko wiem? A tłumaczenia te same. Że to było głupie pisanie dla żartów. Już nie wierzę w żadne jego słowo. Juz nie jestem taka głupia jak wcześniej.
On dzisiaj wraca do domu. Powiedziałam mu że walizka z jego rzeczami bedzie stała pod drzwiami. On chyba myśli że tak nie zrobie.

Powiedzcie co ja mam robić? Wiem że nawet jak teraz pokasuje te konta to za jakiś czas założy nowe tylko pod innym loginem.
I czy to możliwe ze facet pisze takie rzeczy tylko dla żartów?? Bez zamiaru umawiania sie?? Bo mi nie chce się w to wierzyć.

Ostatnio edytowany przez magdab (2012-10-25 14:02:40)

#2 2012-10-25 14:04:55

nikandra
Przyjaciółka Forum

Re: Zdrada męża przez portale erotyczne

Noo kochana to ja nie chcę wiedzieć co on robi na tych szkoleniach hmm
Takiemu bym w życiu nie zaufała!
Albo wirtualny erotoman gawędziarz alboooo .... musisz sama się upewnić.
Spędza czas poza domem oprócz szkoleń? Zastanów się i pomyśl czy miałby okazję na takowe spotkania?
Wówczas można coś zadziałać.

#3 2012-10-25 14:07:46

magdab
Na razie czysta sympatia

ja jestem bezrobotna, szukam pracy, siedze w domu. Jego nie ma od rana do ok godz.17-18. Jeździ po całym województwie, taką ma pracę.

#4 2012-10-25 14:21:21

pati31
Przyjaciółka Forum

Zwykle tak to sie zaczyna ,najpierw internet potem real.
Mloda jestes ,zainteresuj sie praca i soba ,to Ci wyjdzie na dobre.

Kazda Twoja mysl, jest czyms realnym -jest Twoja sila..........

#5 2012-10-25 14:25:10

nikandra
Przyjaciółka Forum

magdab napisał:

ja jestem bezrobotna, szukam pracy, siedze w domu. Jego nie ma od rana do ok godz.17-18. Jeździ po całym województwie, taką ma pracę.

o szlag! to nieciekawie hmm
bo żeby go na czymkolwiek nakryć musiałabyś za nim jeździć.
Może podsłuch w aucie byłby dobrym pomysłem na początek?
Przyznam ,że nie chciałabym żyć w nieświadomości poczynań mojego "ukochanego"
Tym bardziej po tym co już wiesz....brzydziłabym się kłaść z nim do łóżka zastanawiając ile z tych panienek zaliczył.

#6 2012-10-25 14:30:31

magdab
Na razie czysta sympatia

Nie mam możliwości żeby go śledzić. Tylko nie rozumiem po co pisze takie rzeczy z tymi panienkami (dodam ze zawsze są ode mnie młodsze, ja mam 26, one po 21, 22), skoro podobno nie ma zamiaru sie spotykać?

#7 2012-10-25 14:53:54

moniaCo
Przyjaciółka Forum

magdab napisał:

Nie mam możliwości żeby go śledzić. Tylko nie rozumiem po co pisze takie rzeczy z tymi panienkami (dodam ze zawsze są ode mnie młodsze, ja mam 26, one po 21, 22), skoro podobno nie ma zamiaru sie spotykać?

Wierzysz w to? Że nie ma zamiaru się z nimi spotykać?

#8 2012-10-25 14:55:17

nikandra
Przyjaciółka Forum

"Podobno" nie znaczy ,że mówi prawdę.A ile on ma lat?

#9 2012-10-25 15:03:32

magdab
Na razie czysta sympatia

W nic mu już nie wierze. Ma 25 lat, jest ode mnie o rok młodszy. 
I teraz tak sobie myśle... Jesteśmy razem od kiedy ja miałam 17, a on 16 lat. Ślub wzieliśmy kiedy ja miałam 20, a on 19. Jesteśmy razem w sumie 9 lat, straciliśmy ze sobą dziewictwo, nigdy (podobno) nie uprawiał seksu z inną dziewczyną. I może chciał zobaczyć jak smakuje seks z kimś innym? Skoro do tej pory byłam jedyną kobietą w jego życiu z którą współżyje, to jest ciekawy jak to jest z innymi???

#10 2012-10-25 15:14:05

nikandra
Przyjaciółka Forum

Ojej,związek od młodości młodych lat smile
Może być to co podejrzewasz,możliwe że zwyczajnie mu się znudziłaś jest ciekawy innych kobiet.
Masz problem,bo jeśli już to robi albo zamierza to jak w tej sytuacji widzisz Waszą wspólną przyszłość?
Podejrzewam ,że choćbyś cuda w łóżku wyprawiała to i tak będzie go ciągnąć do "zakazanego owocu"
Trudna sprawa,bo przed Wami wiele,wiele wspólnych lat...jeszcze a Wy tacy młodzi,ciekawi świata/życia...

#11 2012-10-25 15:25:55

magdab
Na razie czysta sympatia

Ja jestem zawsze w łóżku otwarta na wszelkie propozycje. Mówie mu czego oczekuje. A on nigdy!!
Zawsze jest tak samo, te same dwie pozycje i tyle. Jak mu kiedyś powiedziałam o moich fantazjach to zaczął się śmiać i powiedział że jestem zboczona!!!!
A on tym dziewczynom pisał takie rzeczy o których mi nigdy nie mówił!!

I nie wiem co mam robić dalej. Na razie czekam na jego powrót, ma być ok 20.
Walizka spakowana, mam zamiar ją postawić pod drzwiami i go nie wpuścić. 
Tylko nie wiem co dalej. On chce porozmawiać jak wróci.
Tylko pewnie będzie próbował mi wcisnąć ten sam kit co zawsze.

#12 2012-10-25 15:28:38

Malwina69
Przyjaciółka Forum

Musisz byc bardzo radykalna w swoim postanowieniu.Jeśli nie przejął sie wczesniej mało przejmie się i teraz. A teraz TY masz przejśc do działania.

Nie ma dwóch takich samych historii......

#13 2012-10-25 15:36:10

magdab
Na razie czysta sympatia

No właśnie się nie przejął. Widział jak płacze, krzycze, jak mnie to dotknęło.
A i tak zrobił to po raz kolejny. Jestem zrozpaczona...

#14 2012-10-25 15:45:26

rolikatka
O krok od uzależnienia

Widział, ale widział też, że wystarczyły przeprosiny aby Cię udobruchać.
Musisz być teraz konsekwentna w działaniu.

#15 2012-10-25 15:50:22

magdab
Na razie czysta sympatia

Mam taki zamiar. Nie będę nawet go słuchać. On ma silny dar przekonywania. Ale znowu czuję sie oszukana, brzydka, bezwartościowa.
I myśl, że człowiek który jest miłością mojego życia, potrafi w taki sposób postępować jest potworna..

Ostatnio edytowany przez magdab (2012-10-25 15:51:13)

#16 2012-10-25 15:55:39

Malwina69
Przyjaciółka Forum

Tylko jesli moge doradzić. Pliss bez histerii, opanowana, spokojna ale bardzo zdecydoweana.. taka masz byc. Walizke wystaw, i powiedz,że obiad u panienek, pranie i prasowanie tez.. i spanko..ale o to mu na bank chodzilo w życiu...

#17 2012-10-25 17:18:47

sam22
Net-facet

Magdab! Zamiast walczyć z nim powalcz o siebie. Musisz mieć pracę choćby nie wiem co. Musisz być niezależna od niego, mieć swoje życie, znajomych/koleżanki, musisz coś robić dla siebie. Nie może być tak, że on jest dla Ciebie całym światem. Taki bym na twoim miejscu postawił sobie cel -- być w życiu niezależną. I chyba jesteś mądra, skoro on nie wie, skąd Ty tyle o nim wiesz. Po drugie jesteś młoda -- 25 lat, to hoho! ile jeszcze przed Tobą. Nie dopuść, aby spadło twoje poczucie wartości. Musisz siebie uratować. Jak już staniesz na swoich nogach, to zrobisz co bedziesz chciała, co Ci serce powie -- albo będziesz z nim, albo się rozejdziecie.

Lektura szukaj w google:   (1) "byłem uzależniony od prostytutek w męskim świecie" -- przeczytaj jak gość miał doła seksualnego    (2) "moje kochanki czyli jak zdradzam" -- czytaj od dołu, może to wyjaśni filozofię męża (3) metoda 180 stopni, post mark21, 2012-06-20, http://www.netkobiety.pl/viewtopic.php?id=42077&p=3  -- to powinno pomóc w skorygowaniu optyki męża.

W całej historii wydaje mi się dziwne, że tak pisał z tymi panienkami i silił się na fantazjowanie. Wygląda jakby sondował "rynek" i chciał się z tym "zapoznać". Normalnie, to wystarczy wziąć telefon z serwisów typu roksa/odloty i za parę minut mieć seks. Jego zachowanie jest więc dziwne. Miałem w życiu parę takich "dołów seksualnych" -- żona robiła awantury, mnie napięcie roznosiło, samemu nie wystarczało i miałem myśli, aby wszystko rzucić i wyżyć się za dwie stówy. Nigdy nie flirtowałem przez internet, bo strata czasu.

Malwina69 napisał:

Tylko jesli moge doradzić. Pliss bez histerii, opanowana, spokojna ale bardzo zdecydoweana.. taka masz byc. Walizke wystaw, i powiedz,że obiad u panienek, pranie i prasowanie tez.. i spanko..ale o to mu na bank chodzilo w życiu...

Ja bym go nie wyrzucał, jeśli autorka nie ma pieniędzy, bo potem odejdzie i będzie musiała się prosić. Jeśli autorka nie jest niezależna, to trzeba chyba najpierw sprawy bytowe załatwić.

Ostatnio edytowany przez sam22 (2012-10-25 17:34:55)

#18 2012-10-25 18:24:23

magdab
Na razie czysta sympatia

Właśnie też mam złą sytuacje bo jestem od niego uzależniona finansowo.
Rozmawiałam z przyjaciółką i ona też mówi że musze jak najszybciej znaleźć prace.
Teraz wywale go z domu. Ale za co zrobie zakupy?
Przyjaciółka powiedziała że mi pożyczy, wiec na jakieś dwa tygodnie moge go wywalić.
Ale co potem? Mam prosić go o pieniądze? Nigdy!

Ale tak myśle ze skoro mógłby mieć seks w kilka minut to po co się produkował na tych portalach??

#19 2012-10-25 18:52:36

End_aluzja
Przyjaciółka Forum

magdab

posłuchaj Malwiny - bo ona naginała własne granice, a dzisiaj.. słabo jej z tym

magdab - facet zawiódł cię trzy razy

nie wiesz co robił
ale co to znaczy?
zdradzał cię, czy nie?
jesli zdrada jest świadomym ranieniem drugiej osoby i nielojalnością wobec niej.. to zdradził
jesli widział jak cierpisz i zrobił to ponownie - to zdradził

i chodzi o to, że są dwie opcje:
po pierwsze - wydrukuj to z tych portali i maila - w razie czego będziesz miała podstawy do rozwodu z orzeczeniem

ale przede wszystkim-zrób to:
powiedz mu, że dopóki nie przerobicie tego wszystkiego, dopókinie wyjasnicie sobie wszystkiego, dopóki on nie zrozumie, jak cię zranił.. ma odejśc z domu

jesli sie okaże, że facet w tej sytuacji powie, że nie da ci na zycie, na jedzienie... to kochana - ta decyzją wezmiesz byka za rogi, bo to będzie znaczyło, że od takiego faceta powinnas sie trzymać z daleka....

jesli w tej sytuacji będzie gotów walczyć o ciebie, jesli WRESZCIE zrozumie, że nie ma przekraczania granic - to tez złapiesz bykla za rogi;)

najgorsze, co możesz zrobić, to odpuścić, wybaczyć, przyjać za dobrą monetę jego tłumaczenie.... bo wtedy będzie wiedział że PO RAZ kolejny cię przekonał i uszło mu to na sucho...

posłuchaj malwiny

i zastanów się, nad czym się zastanawiasz

już szukasz usprawiedliwień dla niego.. bo przecież .. "nie zamoczył"?????
a jakie to kurna ma znaczenie? płakałas przez nieego, cierpiałam, OBIECAŁ CI COŚ

i jeszcze ejdna sprawa.. uważasz, że fakt, że jesteście swoimi pierwszymi partnerami pozwala USPRAWIEDLIWIĆ jego zainteresowanie dupami???

o żesz!!

kobieto - szanuj się

jesli mu nie odpowiada wasz związek i relacje niech spada

i jeszcze jedno  - nie wiem skąd jesteś, masz 26 lat, nie masz pracy. nie masz tez dzieci, a więc siedzisz w domu io grzejesz stołek??
ja rozumiem, że nie ma PRACY - PŁATNEJ pracy.. ale skończyłas jakąs szkołę? masz jakiś zawód?/ a staż? a wolontariat? oczekujesz, że ktoś ci mozliwości podstawi pod nos? uważasz, że wysyłanie cv wystarczy?
ja ich dziennie dostaje kilka.. i wiesz co z nimi robię???
puuuuuuu

wiesz dlaczego?
bo jesli ktoś jest zdeterminowany, szuka pracy, chce pracowac u mnie-to nie pisze standardowego pisemka, ale wysyła OSOBISTY list motywacyjny, który jerst tylko dla mnie i ma mnie przekonać do niego, przychodzi na spotkanie, wysyła tylko dla mnie przygotowaną oferte.. nawet jak teraz nic nie mam, taką osobe zapamiętam, gdy ktoś przychodzi do mnie z propozycją wolontariatu, stażu - rozumiem motywacje, chęc zdobywania dośświadczenia i pomagam

SZANUJĘ

ale nie postawę... mam pracy bo cięzko z pracą..jestem od niego UZALEZNIONA FINANSOWO

dziewczyno - masz 26 lat
jak masz siedzieć w domu i pierdzieć w stołek.. to idz do jakies organizacji pozarzadowej i zrób coś dla innych...
'

Ostatnio edytowany przez End_aluzja (2012-10-25 18:54:29)

serca na zakręcie...rozpoznamy się;)

#20 2012-10-25 18:57:14

End_aluzja
Przyjaciółka Forum

magdab napisał:

ja jestem bezrobotna, szukam pracy, siedze w domu. .

to jest własnie ta postawa.... okresliłaś siebie:
JA JESTEM BEZROBOTNA
dlaczego jestes bezrobotna magda?
skończyłas studia i nie pójdziesz do pracy gorszej niż 2 koła na rękę pewnie... i stała umowa o pracę, od razu.. i super warunki, praca od do i super pracodawca...

to taka postawa włąsnie

a juz wiem.. za mniej ci sie nie opłąca pracować....

kobieto - się otrząśnij

#21 2012-10-25 19:14:35

ligoria
Powoli się zadomawiam

No to masz super męża.Rozumiem Cię i dimyślam się co teraz czujesz.Napewno jesteś teraz wkurzona na maxa,ale postaraj się być spokojna jak wróci Twój mąż.Powiedz mu spokojnie,ale dobitnie,że to co robi jest obrzydliwe,że brzydzi Cię to i że kolejnego kredytu zaufania już nigdy nie dostanie.

#22 2012-10-25 19:15:23

magdab
Na razie czysta sympatia

Wszystko z tych portali i meila juz skopiowałam.
Mamy 6-cio letnią córke, chodzi do pierwszej klasy.
Pracy nie mam od pół roku, codziennie wysyłam kilkanaście cv, chodzę na rozmowy i nic! Pracowałam zawsze w branży finansowej, w kredytach. Chodze po placówkach, wysyłam cv, wszyscy znajomi z branży wiedzą że szukam pracy i NIC, posucha!!

I nie usprawiedliwiam go. Tylko szukam jakiegoś wytłumaczenia do tego co zrobił.
Bo tego nie pojmuję! Jak można przysięgać dwa razy i zrobić to samo po raz trzeci?!

Przyznaję że kilka miesięcy temu pisałam smsy z pewnym facetem (tylko smsy, żadnych spotkań), on to odkrył, zrobił mi awanture.
Przeprosiłam go i obiecałam ze już nigdy tak nie zrobie. I do dzisiejszego dnia dotrzymałam słowa!

On chyba z niczego nie zdaje sobie sprawy. Napisał mi smsa kilkanaście minut temu że ma dla nas kupe słodyczy! On jest nienormalny. Pisze do mnie jakby nic sie stało. I dalej myśli że porozmawiamy jak wróci, i że z tą walizką to żart!!

#23 2012-10-25 19:22:42

ligoria
Powoli się zadomawiam

Pęłno słodyczy,ha ha ha, najlepiej unknąć niewygodnego tematu,więc udaje,że nic się nie stało.Jemu jest napewno strasznie głupio i wolałby jakoś tą rozmowę ominąć.Powiedz mu,że Ty coś mu kiedyś obiecałaś tzn. te smsy z kolegą i obietnicy dotrzymałaś,ale jeśli on Cię okłamuje to Ty też nie będziesz szczera wobec niego,zobaczymy jak zareaguje.

#24 2012-10-25 19:25:55

End_aluzja
Przyjaciółka Forum

magdab napisał:

Wszystko z tych portali i meila juz skopiowałam.
Mamy 6-cio letnią córke, chodzi do pierwszej klasy.
Pracy nie mam od pół roku, codziennie wysyłam kilkanaście cv, chodzę na rozmowy i nic! Pracowałam zawsze w branży finansowej, w kredytach. Chodze po placówkach, wysyłam cv, wszyscy znajomi z branży wiedzą że szukam pracy i NIC, posucha!!

I nie usprawiedliwiam go. Tylko szukam jakiegoś wytłumaczenia do tego co zrobił.
Bo tego nie pojmuję! Jak można przysięgać dwa razy i zrobić to samo po raz trzeci?!

Przyznaję że kilka miesięcy temu pisałam smsy z pewnym facetem (tylko smsy, żadnych spotkań), on to odkrył, zrobił mi awanture.
Przeprosiłam go i obiecałam ze już nigdy tak nie zrobie. I do dzisiejszego dnia dotrzymałam słowa!

On chyba z niczego nie zdaje sobie sprawy. Napisał mi smsa kilkanaście minut temu że ma dla nas kupe słodyczy! On jest nienormalny. Pisze do mnie jakby nic sie stało. I dalej myśli że porozmawiamy jak wróci, i że z tą walizką to żart!!

przepraszam magda.. nie znając faktów oceniłam. wyobraziłam sobie, że jak masz 26 lat to pewnie jestes po studiach i nie znalazłas jeszcze pierwszej pracy
uznajmy, że to, co napisałam, nie odnosi sie do ciebie, ale do innych;))

#25 2012-10-25 19:29:17

magdab
Na razie czysta sympatia

Już mu tak powiedziałam przez telefon.
Że ja dotrzymałam słowa i potem nawet przez myśl mi nie przeszło żeby z kimś pisać. BO MU OBIECAŁAM.
On na to że wie, że jest poj.....any, że nie wie dlaczego to zrobił, że kocha tylko mnie itd itp
Czyli to co zwykle mówił.

#26 2012-10-25 19:38:07

ligoria
Powoli się zadomawiam

No to powiedz mu,że dana obietnica,którą mu złożyłaś jest już  nieaktualna.Że zastanawiasz się nad odnowieniem znajomości z tym kolegą od smsów.

#27 2012-10-25 19:43:22

Malwina69
Przyjaciółka Forum

Smutne..i wkurzające.. że dla BYLE czego mozna zrujnować zaufanie, szacunek...uczucie.. i machnąc ręką na szanse.. Gdzie rozsądek i logika?????Gdzie opamietanie..?

#28 2012-10-25 19:43:40

End_aluzja
Przyjaciółka Forum

magdab napisał:

Już mu tak powiedziałam przez telefon.
Że ja dotrzymałam słowa i potem nawet przez myśl mi nie przeszło żeby z kimś pisać. BO MU OBIECAŁAM.
On na to że wie, że jest poj.....any, że nie wie dlaczego to zrobił, że kocha tylko mnie itd itp
Czyli to co zwykle mówił.

jaby powiedział to raz..
ale mówi to trzeci raz

#29 2012-10-26 20:17:47

Zissu_
O krok od uzależnienia

magdab napisał:

Ja jestem zawsze w łóżku otwarta na wszelkie propozycje. Mówie mu czego oczekuje. A on nigdy!!
Zawsze jest tak samo, te same dwie pozycje i tyle. Jak mu kiedyś powiedziałam o moich fantazjach to zaczął się śmiać i powiedział że jestem zboczona!!!!
A on tym dziewczynom pisał takie rzeczy o których mi nigdy nie mówił!!

Witajcie, dziś widzę ucichł wątek, ale jeśli mogę powiedzieć coś z realnego życia koleżanki. Otóż, mąż znajomej nie wyobrażał sobie tego , żeby ona w trakcie uprawiania sexu dotykała się , pieściła itp. Nazwał ją idiotką , niewyżytą sexualnie, przede wszystkim chorą która powinna się leczyć. Nie będe opisywała ich historii, ale efekt końcowy tego wszytkiego był taki iż po rozstaniu ona ułożyła sobie życie na nowo, on został sam ( z wyboru) i oczywiście spełnił zapewne swoje erotyczne zachcianki  w domach publicznych , na necie itp.
Jaki morał z tego?
Moim zdaniem bardzo niska samoocena , poczucie bezwartościowego człowieka , obawa przed ośmieszeniem się przed ukochaną. A strony erotyczne i miejsca do tego stworzone - idealne ponieważ osoba "opłacana" ma zaspokoić potrzebe "klienta" i świadomość że bliska osoba nie będzie gardzić "mną"!

Takie tam przemyślenia, a propozycje przeczytania podane przez SAM22 warte uwagi.
pozdrawiam

_______________________________________________________________________________________

#30 2012-10-26 20:54:57

miodowyblond
Dobry Duszek Forum

magdab napisał:

Witam.
Jestem tu nowa. Nie mam komu się wyżalić i nie wiem co robić.
Ok. rok temu odkryłam że mój mąż ma kilka kont na portalach erotycznych. Pisał do różnych dziewczyn z naszego miasta ile biorą za spotkanie, czy chcą się spotkać i gdzie, pisał do nich obleśne wiadomości co by z nimi robił jakby się spotkali.
Myślałam że zwariuje z rozpaczy. Nie wytrzymałam i zrobiłam awanture. Błagał, przepraszał, pokasował przy mnie wszystkie konta i mówił że to było tylko takie ''głupie pisanie'', i że nigdy z nikim sie nie spotkał i nawet nie miał zamiaru. Skoro nie miał zamiaru to po co pisał?? Ja głupia uwierzyłam.

Po pół roku sytuacja się powtórzyła. Znowu założył konta na tych samych portalach tylko pod innym loginem. Pisał to samo i tłumaczenia były te same. Znowu uwierzyłam, mimo tego ze ostatnim razem przysięgał mi na kolanach ze nigdy już takiego konta nie założy.

2 dni temu mój mąż wyjechał na szkolenie, wraca dzisiaj. I właśnie 2 dni temu (kilka godzin po jego wyjeździe) odkryłam, znowu przez przypadek że po raz trzeci pozakładał konta na tych samych portalach i na kilku nowych. Myślałam że rzucę laptopem o podłoge!!! Szybko odgadłam hasło. Jak czytałam jego wiadomości to myślałam że to sen, że to się nie dzieje naprawde!
Przecież juz mi przysięgał 2 razy ze tego nie zrobi!! A zrobił po raz trzeci!! A te jego wiadomości do kilkunastu panienek, co by z nimi robił, gdzie by to robili, że pragnie, że jest napalony!! Jezuuu, myślałam że dostane zawału!! Mało tego. Założył meila do pisania do tych lasek, wysyłały mu swoje zdjęcia!! We wszystkich wiadomościach wysłanych propozycje seksu, pytania ile za spotkanie, dobra jesteś, dyskretna, masz własne lokum??!!!
Boże co ja mam zrobić??? Wykrzyczałam mu to wszystko przez telefon. Był w szoku, skąd ja to wszystko wiem? A tłumaczenia te same. Że to było głupie pisanie dla żartów. Już nie wierzę w żadne jego słowo. Juz nie jestem taka głupia jak wcześniej.
On dzisiaj wraca do domu. Powiedziałam mu że walizka z jego rzeczami bedzie stała pod drzwiami. On chyba myśli że tak nie zrobie.

Powiedzcie co ja mam robić? Wiem że nawet jak teraz pokasuje te konta to za jakiś czas założy nowe tylko pod innym loginem.
I czy to możliwe ze facet pisze takie rzeczy tylko dla żartów?? Bez zamiaru umawiania sie?? Bo mi nie chce się w to wierzyć.

Zrób na klawiaturze PRINT SCREEN tylu wiadomości ilu zdołasz i zapisz je chociażby w Paintcie! To będzie ważne dla sprawy rozwodowej!
Poza tym Kochana, strasznie Ci współczuję!! sad Mój narzeczony 2 lata temu (mając konto na portalu dla modelek i fotografów, ponieważ rysował portrety za pieniądze) na portalu napisał kilka wiadomości (na tym portalu nie można usuwać wiadomości z kosza) prywatnych do dziewczyn o treści, że są bardzo ładne, że powinny się rozwijać, a jednej nawet napisał, że ma ładne piersi. neutral No myślałam, że go uduszę!! Miał szczęście, że to był początek naszego związku, bo gdyby to zrobił później to już by mnie nigdy nie zobaczył. Miał też szczęście, że tam nie było pytania o nr telefonu, czy o adres e-mail. Zrobiłam mu awanturę, a on z płaczem przepraszał. 2 miesiące się biłam z myślami (dlatego choć w małym stopniu wiem co czujesz:(), ale ja wiem, że on w życiu by nie spojrzał na inną, choć może się wydawać po tamtej sytuacji inaczej. Generalnie zrobił to dlatego, że rozstaliśmy się na 3 tygodnie po kłótni, a ja w tym czasie spotykałam się z innym - po prostu tymi wiadomościami chciał się jakoś "głupio odegrać" jak to sam powiedział. Poza tym w kwestii zdrad i flirtów jest święty, tak święty, że aż mi głupio. tongue

W każdym razie Autorko... Odejdź od męża. To jakiś erotoman! Zrobił to już 3 raz, kto wie, czy Cię nie zdradził. Po 1: zrób te screeny wiadomości z tego portalu, zapisz na jakimś pendrive, gdziekolwiek. Po 2: zrób sobie szczegółowe badania na różne choroby przenoszone drogą płciową, kto wie, czy wracając z pracy się zatrzymywał gdzieś... hmm No i po 3: nie wybaczaj! Na prawdę jesteś zbyt dobrą kobietą, żeby pozwolić się tak ranić! Propozycja płatnego seksu jest taką samą zdradą jak ta właściwa zdrada. Dla sądu to będzie jasne tylko zrób te screeny z widocznym jego nickiem i mailem oraz oczywiście zmień mu hasło do poczty, na którą wysyłano mu maile ze zdjęciami, żeby czasem tych maili nie usunął. Musisz mieć dowód! Ostatnie, po 4: koniecznie wyrzuć go z domu, a sama w poniedziałek zapisz się do psychiatry, który da Ci skierowanie do psychologa (NFZ), pomoże Ci to przetrwać i zacząć sobie radzić bez niego.
A na koniec po 5: jak wróci to koniecznie całą kłótnię z nim nagraj na telefon/mp3 jeśli ma dyktafon, wyduś z niego słowa, w których się przyznaje do tego, że to jego nick i jego e-mail i pisał te wszystkie rzeczy. To również Ci się przyda.
Powodzenia!

EDIT: a jak Cię nie będzie błagał o wybaczenie na kolanach to wiesz co? Ja bym te wiadomości, maile i zdjęcia pokazała jego rodzicom, rodzeństwu, komuś to jest dla niego ważny i spowoduje, że on zapadnie się pod ziemię ze wstydu. Ja to w kwestii zdrady byłabym okrutna.

Ostatnio edytowany przez miodowyblond (2012-10-26 21:03:15)

#31 2012-10-27 18:22:25

adamson123
Niewinne początki

moja kobieta wchodziła na [colour=blue]spam[colour], robiła to od sierpnia, dowiedziałem się o tym na początku października.
Zainstalowałem w komputerze program KGB Keylogger, ten program nawet w wersji demo zapamiętuje (działając w tle bez wiedzy piszącego) wszystkie wciśnięte klawisze (dzięki temu poznałem wszystkie hasła do stron, konta e-mail, itp) oraz robi zrzuty ekranu z tego co kto robi na komputerze (jakie włącza programy, na jakie strony wchodzi, itp).
Okazało się , że też pisze pornograficzne teksty z różnymi ludźmi...ale to był dopiero początek.
Dostała od jednego gościa jego zdjęcie całego gołego z penisem w erekcji, to mu wysłała zdjęcie swoich narządów.
Kiedy jej to pokazałem, to powiedziała, że to tylko, głupia, ale tylko zabawa, że jej twarzy nie zna, itp.
Powiedziała, że to koniec i żeby zlikwidował jej konta na tych stronach.
Zrobiłem to ale wciąż nie wierzyłem, byliśmy ze sobą 10 lat więc wiedziałem, że coś jeszcze jest nie tak, nie usuwałem więc tego programu szpiegowskiego.
Po 3 tygodniach niepewności dowiedziałem się bolesnej prawdy.
Wzięła sobie wolne i siedząc w domu napisała do swojej "przyjaciółki" mejla, że wspomina tamten wieczór z jednym z nich, że chyba się w nim zakochuje (tamten ma żonę i dziecko).
Nasz związek się skończył. Jak więc widzicie, takie tragedie dotykają nie tylko kobiety (mamy 5-letniego synka - więc to dotyka również dzieci).
Reagujcie natychmiast i nie wierzcie w zapewnienia, że to tylko głupia zabawa.

Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2012-10-27 21:16:49)

#32 2012-10-29 09:29:58

Jade
Do zakochania jeden krok

Witaj magdab .Wiesz ja w moim zyciu terz duzo przeszlam .Kiedys kiedy moj maz malo sie mna interesowal zagladalam w te portale .Umawialam sie ze 150 razy i rozmawialam o roznych rzeczach z innymi mezczyznami.Panowie opowiadali mi co by ze mna chcieli robic i mi sie to podobalo ,tak brakowalo mi zainteresowania czegos innego niz dom dzieci i ta prostota chcialam byc pozadana i bylam ale tylko przez internet nigdy nie poszlam na umowione spotkanie.Chcialam tylko pogadac i tyle.Moj maz sie o tym dowiedzial byl w szoku niepoznawal mie byl baaardzo zly chcial odejsc a ja bylam spokojna i nie interesowalo mie co bedzie dalej.Mimo przysiegi zagladalam tam jeszcze terz sie dowiedzial i wkoncu mu powiedzialam ze jak sie nic nie zmieni w naszym zwiazku to bede tam zagladac i flirtowac,,,,,No moze nie jest dokonca tak jak bym chciala ale przcujemy nad naszym zwiazkiem/Powiem ci jedno wygonic kogos mozna w jednej chwili bo to najprostrze /pogadaj z ukochanym moze jest cos w waszym zwiazku moze czegos jest mu brak i nie mozesz powiedziec ze ci slubowal i musi byc tak jak jest i basta....Zabaw sie ty w kochanke poflirtuj z nim moze wszystko sie jakos ulozy i mezulek zapomni o poralach/powalcz/pozdrowionka pa....

#33 2012-10-29 11:14:34

magdab
Na razie czysta sympatia

adamson123 napisał:

moja kobieta wchodziła na [colour=blue]spam[colour], robiła to od sierpnia, dowiedziałem się o tym na początku października.
Zainstalowałem w komputerze program KGB Keylogger, ten program nawet w wersji demo zapamiętuje (działając w tle bez wiedzy piszącego) wszystkie wciśnięte klawisze (dzięki temu poznałem wszystkie hasła do stron, konta e-mail, itp) oraz robi zrzuty ekranu z tego co kto robi na komputerze (jakie włącza programy, na jakie strony wchodzi, itp).
Okazało się , że też pisze pornograficzne teksty z różnymi ludźmi...ale to był dopiero początek.
Dostała od jednego gościa jego zdjęcie całego gołego z penisem w erekcji, to mu wysłała zdjęcie swoich narządów.
Kiedy jej to pokazałem, to powiedziała, że to tylko, głupia, ale tylko zabawa, że jej twarzy nie zna, itp.
Powiedziała, że to koniec i żeby zlikwidował jej konta na tych stronach.
Zrobiłem to ale wciąż nie wierzyłem, byliśmy ze sobą 10 lat więc wiedziałem, że coś jeszcze jest nie tak, nie usuwałem więc tego programu szpiegowskiego.
Po 3 tygodniach niepewności dowiedziałem się bolesnej prawdy.
Wzięła sobie wolne i siedząc w domu napisała do swojej "przyjaciółki" mejla, że wspomina tamten wieczór z jednym z nich, że chyba się w nim zakochuje (tamten ma żonę i dziecko).
Nasz związek się skończył. Jak więc widzicie, takie tragedie dotykają nie tylko kobiety (mamy 5-letniego synka - więc to dotyka również dzieci).
Reagujcie natychmiast i nie wierzcie w zapewnienia, że to tylko głupia zabawa.

Mój mąż robił to wszystko ze swojego służbowego laptopa. Z drugiego laptopa ''domowego'' korzystam głównie ja. Nie wiem jak miałabym zainstalować taki program skoro swojego laptopa bierze zawsze do pracy i siedzi przy nim w domu. Po za tym to chyba by sie zorientował że ma coś takiego na kompie?
Jeśli chodzi o zdjęcia to na każdej stronie nie było żadnych jego zdjęć i też żadnych nie wysyłał meilem.
Nie było też wiadomości świadczących ewidentnie o tym że się z kimś spotkał.

#34 2012-10-29 11:18:06

magdab
Na razie czysta sympatia

Jade napisał:

Witaj magdab .Wiesz ja w moim zyciu terz duzo przeszlam .Kiedys kiedy moj maz malo sie mna interesowal zagladalam w te portale .Umawialam sie ze 150 razy i rozmawialam o roznych rzeczach z innymi mezczyznami.Panowie opowiadali mi co by ze mna chcieli robic i mi sie to podobalo ,tak brakowalo mi zainteresowania czegos innego niz dom dzieci i ta prostota chcialam byc pozadana i bylam ale tylko przez internet nigdy nie poszlam na umowione spotkanie.Chcialam tylko pogadac i tyle.Moj maz sie o tym dowiedzial byl w szoku niepoznawal mie byl baaardzo zly chcial odejsc a ja bylam spokojna i nie interesowalo mie co bedzie dalej.Mimo przysiegi zagladalam tam jeszcze terz sie dowiedzial i wkoncu mu powiedzialam ze jak sie nic nie zmieni w naszym zwiazku to bede tam zagladac i flirtowac,,,,,No moze nie jest dokonca tak jak bym chciala ale przcujemy nad naszym zwiazkiem/Powiem ci jedno wygonic kogos mozna w jednej chwili bo to najprostrze /pogadaj z ukochanym moze jest cos w waszym zwiazku moze czegos jest mu brak i nie mozesz powiedziec ze ci slubowal i musi byc tak jak jest i basta....Zabaw sie ty w kochanke poflirtuj z nim moze wszystko sie jakos ulozy i mezulek zapomni o poralach/powalcz/pozdrowionka pa....

Czyli mam rozumieć, że na niego zrzuciłaś całą winę za to co robisz? Bo nie czaje.
Po tym co piszesz moge wywnioskować że to moja wina że mój mąż tak sie zachował?

#35 2012-10-29 11:25:05

sam22
Net-facet

Magdab! Nie twoja wina. Zdarza się, że facet szuka seksu poza związkiem. Nie pytaj mnie o szczegóły, odczucia, dlaczego, a jak a po co. Nie flirtuję przez internet, ale sa tacy co flirtują -- to widać na tym forum.

Ale to nie twoja wina.

#36 2012-10-29 11:26:06

End_aluzja
Przyjaciółka Forum

magdab napisał:

Jade napisał:

Czyli mam rozumieć, że na niego zrzuciłaś całą winę za to co robisz? Bo nie czaje.
Po tym co piszesz moge wywnioskować że to moja wina że mój mąż tak sie zachował?

ja też nie czaję magdadb.

#37 2012-10-29 13:09:23

Jade
Do zakochania jeden krok

Nie oczywiscie ze nie jest to twoja wina.Moj maz terz nie byl sam winny.Zapomielismy o pewnych warznych rzeczach czasem i o sobie ,ja przcuje wiecej prowadze prywatna dzialalnosc moj maz wiecej poswieca uwagi dzieciom az wkoncu bylo tak ze nie bylam wogole dostrzegana obowiazki domowe przejal itp,,,,Zachowywal sie tak jakbym mu nie byla potrzebna.Po naszych rozmowach mowil ze on terz tesknil za mna ale mial dzieci kogos <<<<a ja po pracy troche z dziecmi i bylam sama i tak to trwalo przez 2 lata az wkoncu ktos sie z nas obudzil i zapragnal czegos innego a to bylam ja...Madziu z pewnoscia jestes wspaniala kobieta dbasz o wszystko tak jak to robia Polki ,Porozmawiaj szczerze z mezem bo mysle ze tak sobie tego nie zrobil.....I nie mysl mowic mozna o wszystkim z z byle kim warzne jest to co robimy..Jestem pewna ze maz Cie kocha ponad zycie .......

#38 2012-10-29 13:15:54

nikandra
Przyjaciółka Forum

No dobsz...a co postanowiłaś Magda? Jakieś poczynania w kierunku wyniuchania odrobiny prawdy? Jak tam walizki?
Jak sam winny i Wasza rozmowa?
Czy tylko kończy się na domysłach i gdybaniu co by było gdyby było.... albo nie było?

Stopka forum