Gdzie/jak znaleźć przyjaciół? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Gdzie/jak znaleźć przyjaciół?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1 Ostatnio edytowany przez Lejdi_in_red (2012-10-20 14:30:01)

Temat: Gdzie/jak znaleźć przyjaciół?

Kiedyś miałam sporo znajomych i przyjaciół. Dziś została tylko garstka, z którymi spotykam się kilka razy w roku ze względu na to, że mają już swoje rodziny i mało czasu na spotkania bądź wyjścia, albo powyjeżdżali na drugi koniec Polski/świata. Od jakiegoś czas doskwiera mi samotność i tęsknię za czasami, kiedy można było spontanicznie wyjść na piwo bądź imprezę, pogadać, pośmiać się.
Gdzie i w jaki sposób można znaleźć znajomych, przyjaciół? Nie chcę siedzieć w domu cały czas, chcę się jeszcze bawić póki mogę, wygłupiać wyjść gdzieś z kimś pogadać....

Poleć temat na :

2

Odp: Gdzie/jak znaleźć przyjaciół?

A jak zdobyłaś poprzednich znajomych?

3

Lejdi_in_red napisał/a:

Kiedyś miałam sporo znajomych i przyjaciół. Dziś została tylko garstka, z którymi spotykam się kilka razy w roku ze względu na to, że mają już swoje rodziny i mało czasu na spotkania bądź wyjścia, albo powyjeżdżali na drugi koniec Polski/świata. Od jakiegoś czas doskwiera mi samotność i tęsknię za czasami, kiedy można było spontanicznie wyjść na piwo bądź imprezę, pogadać, pośmiać się.
Gdzie i w jaki sposób można znaleźć znajomych, przyjaciół? Nie chcę siedzieć w domu cały czas, chcę się jeszcze bawić póki mogę, wygłupiać wyjść gdzieś z kimś pogadać....

Hej a skąd jesteś ? smile

4

disney napisał/a:

A jak zdobyłaś poprzednich znajomych?

Są to głównie znajomi z liceum, studiów, czyli ze szkoły.

A jestem z lubelskiego.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Gdzie/jak znaleźć przyjaciół?