Czy kręci Was muzyka bez instrumentów? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » KULTURA » Czy kręci Was muzyka bez instrumentów?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Czy kręci Was muzyka bez instrumentów?

Nie wiem czy pamiętacie, taka grupę zagraniczną STOMP? Grają na wszystkim co możliwe i tworzą swojego rodzaju show... . Grupa jak już wspomniałam jest zagraniczna ale nie znam polskiego odpowiednika przychodzi mi tylko do głowy Audiofeels ale oni używają tylko głosów- są super byłam na koncercie niesamowite przeżycie i ciarki:-)
Teraz w Polsce będzie właśnie STOMP. Tak to wygląda w praktyce... Podoba Wam się tego rodzaju muzyka? Czy raczej należy do niszowych?
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7EZ7kTm1rRo

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy kręci Was muzyka bez instrumentów?

Tak,  znam stomp, i będę na ich koncercie 15. listopada w Łodzi. Btw. Audiofeels nie są tak dobrze jak stomp, ale jesli ktos wie o co chodzi z pewnością wie o tym od dawna. Tyle że Audiofeels są dobrzy na rynku polskim. Ale pokazu stomp nie odpuszczę, jeśli już pofatygują się do Polski, nie można tego przegapić. smile

3

Odp: Czy kręci Was muzyka bez instrumentów?

Rzeczywiście  wygląda na to że w Polsce zagoszczą dość długo jak na nich! Na ich oficjalnej stronie są podane kolejne koncerty i wygląda na to że w innych krajach mają tylko po jednym koncercie tj. Pradze, Belgradzie, Paryżu, Londynie a w Polsce kilka i oprócz Warszawy to w takich miastach jak Zabrz, Bydgoszcz i wspomniana przez Ciebie Łódź. SUPER!

A oprócz adiofelsów i stomp znasz jeszcze jakieś zespoły tworzące tego typu muzykę które wg Ciebie są godne polecenia?

4 Ostatnio edytowany przez Kamilalala (2012-10-28 19:27:13)

Odp: Czy kręci Was muzyka bez instrumentów?

Raczej skupiłam się na tych zespołach, bo jak już słucham czegoś to na całego, a słuchanie chociażby jeden płyty w kólko zajmuje trochę czasu dopóki się znudzi tongue
Tym bardziej że stomp mają długie filmiki, ale bardzo lubię poświęcać "im "czas big_smile

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Czy kręci Was muzyka bez instrumentów?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024