Czuję się nic niewarta bo mnie zostawił. Jak przestać interesować się - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czuję się nic niewarta bo mnie zostawił. Jak przestać interesować się

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

1

Temat: Czuję się nic niewarta bo mnie zostawił. Jak przestać interesować się

jego życiem?

Już raz się rozstaliśmy, wtedy zachowałam się obojętnie, nie odzywaliśmy się do siebie, ja żyłam normalnie (wychodziłam ze znajomymi, wyjeżdżałam itd). Potem znów zaczęliśmy się spotykać, a on teraz uznał, że to i tak nie ma sensu. Zrobiłam z siebie kretynkę (albo po prostu dałam ujście wszystkim do tej pory skrywanym emocjom) i długo z nim o tym dyskutowałam (po prostu mało brakowało, żebym go prosiła o szansę, na szczęście w porę z powrotem się wycofałam). On natomiast tłumaczył dlaczego to nie wyjdzie itd. Czarno na białym, mi zależało, a jemu nie. Gdyby sytuacja potoczyła się odwrotnie teraz nie miałabym żadnego problemu (to ja miałam przemyśleć kwestię powrotu, on był wcześniej tego "pewny").

To strasznie odbiło się na mojej i tak już kulejącej samoocenie. Gdybym była ładniejsza/mądrzejsza/bardziej błyskotliwa to przecież chciałby ze mną być za wszelką cenę.

Jak sobie pomyślę, że niebawem kogoś pozna (kogoś zapewne lepszego ode mnie), albo, że zacznie się zabawiać nawet z przypadkowymi dziewczynami, to boli mnie serce. Zaczęły się u mnie też dolegliwości fizyczne, tak bardzo boję się tej sytuacji. Odechciewa mi się żyć (i wstyd mi to pisać i nawet o tym myśleć)... nie wiem jak poskładać się do kupy. Co gorsza chyba nawet tego nie chcę

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czuję się nic niewarta bo mnie zostawił. Jak przestać interesować się
Emelie napisał/a:

(...)Odechciewa mi się żyć (i wstyd mi to pisać i nawet o tym myśleć)... nie wiem jak poskładać się do kupy. Co gorsza chyba nawet tego nie chcę

To jest decyzja, która niesie za sobą (jak zwykle) konsekwencje.
Zastanów się, czemu zdecydowałaś się na bycie osoba zgorzkniałą, zależną, nieszczęśliwą. I wyjdź trochę dalej niż standardowa w takich wypadkach odpowiedź "bo go kocham".

Wbrew pozorom odpowiedź na pytanie zawarte w tytule jest prosta: przestać się interesować.

3

Odp: Czuję się nic niewarta bo mnie zostawił. Jak przestać interesować się
Emelie napisał/a:

Odechciewa mi się żyć .... nie wiem jak poskładać się do kupy. Co gorsza chyba nawet tego nie chcę

A jeśli po śmierci dusza uzna, że nie przeżyła swojego życia w sposób właściwy i jeszcze musi się uczyć, czyli znowu się narodzić i przeżyć taki sam problem? Czy nie lepiej problem rozwiązać już teraz niż od nowa się rodzić i cierpieć? Samobójstwo się nie opłaca.

Czy czasem nie jest tak, że w swoim życiu mało czynisz dobrego? Czy dużo pracujesz dla innych ludzi? Szczęście jakie przynosisz innym wraca do Ciebie. Może to jest właściwa droga? Czy poza tym facetem masz jakąś rzecz, którą mogłabyś się zająć?

Życie jest jak jazda pociągiem z punktu A do punktu B. Pociągi są brudne i śmierdzące, pełne huliganów. Niektórzy ludzie chcą wysiąść z pociągu w połowie drogi, wrócić do punktu A i wsiąść do innego pociągu. Ale tam znowu jest to samo. Proponuję zacisnąć zęby i jednak dojechać do B.

To ważne zadanie, aby się nie poddać, zrozumieć swój los i skorygować działanie tak, aby więcej szczęścia otrzymać.

4

Odp: Czuję się nic niewarta bo mnie zostawił. Jak przestać interesować się

Nie pisz do niego, nie dzwon, w ogole się nie odzywaj, wykasuj go z każdego możliwego portalu społecznościowego, telefonu-będzie łatwiej.Kilka tygodni to będzie masakra, u mnie każda czynność bez niego to był ogromny ból(boję się,że nadal jest) i albo jak zobaczy,że Ty dajesz sobie radę bez niego to się odezwie albo nie i to wtedy lepiej dla Ciebie.
Wiem,że to tak łatwo powiedziec po co Ci taki facet, ktory nie wie czego chce.Raz wraca, raz rzuca mogłoby to trwac w kółko.A niech idzie w cholerę i się bawi, niech Cię to nie obchodzi,Ty tez wychodź, niech dojdzie do jego uszu od znajomych,że się swietnie bawisz bez niego.Oni wtedy zazwyczaj wracają, tylko po co Ci on właściwie?
Facet powienien wiedziec od razu czego chce.Zapisz się gdzieś.Mnie pomogło, musisz się zająć za wszelką cenę sobą, biegaj, zapisz się na jakis kurs, tańcz, wychodź z domu.
Trzeba się podnieść chociaż jest bardzo trudno...

5

Odp: Czuję się nic niewarta bo mnie zostawił. Jak przestać interesować się

Norina, po pierwszym rozstaniu widział jak mi dobrze bez niego, ale kontakt nawiązaliśmy przypadkowo (sam pewnie by się nie odezwał bo sam mi mówił, że raczej nie utrzymuje kontaktu z byłymi). Ja żyję normalnie. Mam zajęcia, pracę, życie towarzyskie. To jest ok, ale kiedy mam choć jedną wolną chwilę to myśli wracają do niego.

Odp: Czuję się nic niewarta bo mnie zostawił. Jak przestać interesować się

Przechodziłam to samo, wszystko kojarzyło mi się z byłym, dodatkowo on nie ma żadnych kont na portalach więc praktycznie byłam odcięta od jakichkolwiek informacji o nim, też wychodziłam ze znajomymi, ale i tak myślałam aż w końcu przyszedł dzień, że obudziłam się i pierwszą myślą nie był on! Teraz z każdym dniem myśle o nim coraz mnie, czuje się też coraz lepiej. Im mniej informacji o nim dochodzi do Ciebie tym lepiej naprawde. Tutaj czas działa na Twoją korzyść.

7

Odp: Czuję się nic niewarta bo mnie zostawił. Jak przestać interesować się

Babieniedogodzisz, kiedy się rozstaliście jeśli mogę zapytać?

8

Odp: Czuję się nic niewarta bo mnie zostawił. Jak przestać interesować się

Emelie, daj sobie więcej czasu. To tak nie przechodzi w tydzień , dwa. Niektórzy aby się zupełnie otrząsnąć potrzebują wielu miesięcy. Zawsze coś w serduchu zostaje, jakaś myśl. Ale z czasem jest coraz lepiej. Ważne aby móc wypełnić swój czas do maksimum, aby tylko nie myśleć. Nawet rano jak obudzisz się z myślą o nim od razu staraj się coś z tym zrobić.
Banalne ale prawdziwe powiedzenie, że czas leczy rany.

9

Odp: Czuję się nic niewarta bo mnie zostawił. Jak przestać interesować się
Emelie napisał/a:

Gdybym była ładniejsza/mądrzejsza/bardziej błyskotliwa to przecież chciałby ze mną być za wszelką cenę

Pod żadnym pozorem NIE WOLNO Ci tak myśleć!!!! To nie ma znaczenia - jeśli ktoś nie chce być z kimś to nie będzie, nie powstrzyma go dobry wygląd/kasa/dzieci itp. Widocznie tak miało być - z jakichś powodów on nie chce Ciebie - ale to nie znaczy, że przez to stałaś się mniej wartościowym człowiekiem.
Najgorsze, co możesz zrobić to rozmyślanie o tym, co on robi i z kim, albo porównywanie się do ewentualnych dziewczyn.

10

Odp: Czuję się nic niewarta bo mnie zostawił. Jak przestać interesować się

Ja tez właśnie zaczynam tę ciężką drogę.
Na pierwsze dni program jest prosty. Przetrwać, doczołgać, zerwać kolejną kartkę i jak najmniej sobie zaszkodzić - w zdrowiu fizycznym i psychicznym.

11

Odp: Czuję się nic niewarta bo mnie zostawił. Jak przestać interesować się

Chwile po rozstaniu są takie... Przeżyć każdy dzień, kolejny... ale z czasem jest już tylko lepiej !! smile Wiem to.Trzeba to przejść... Po prostu.

12

Odp: Czuję się nic niewarta bo mnie zostawił. Jak przestać interesować się

To jest koszmarne uczucie stracić kogoś, odszedł- nie wróci ból niesamowity. Mój ex odszedł 4mce temu po 6 latach, tyle, że już wcześniej próbował odejść i nadszedł moment. Boli cholernie mimo czasu, ale żyje, tyle, że on ma młodszą o 13 lat szook! A mi serce krwawi, zapewne kiedyś i dla mnie zaświeci słońce

13

Odp: Czuję się nic niewarta bo mnie zostawił. Jak przestać interesować się

rozumiem Twój stan bo chyba kazda z nas ma tak po rozstaniu. ja sie rozstałam z chłopakiem 5 miesiecy temu po 2 latach i do dzis mam dziwne momenty w ktorych nagle mi sie przypomina i nie moge go wybic z glowy. rowniez mi sie cos dzieje w srdku jak pomysle ze to wszystko co bylo miedzy nami kiedys bedzie miedzy nim a jakąś inną. ze te wszystkie słowa które mi mówił, bedzie mówił innej. ze kolejna zajmie moje miejsce, ale trzeba sie z tym pogodzić. w Twoim ptrzypadku jest tak ze on Cię zostawił wiec powinnas czuc do niego zal i to moglo by Ci pomóc w tym zebyś o nim zapomniała a jezeli chodzi o mnie to ja sama go zostawiłam na dodatek w okropny sposób to wyobraz sobie co ja czułam kiedy chciałam sie do niego porzytulic a wiedziałam ze to nie realne i na dodatek przez własną głupotę. musisz z tym sie nauczyc zyc. minie Ci troche czasu zanim to zrozumiesz bo ja po kilku misicach nie rozumiem tego do konca, ale przyjdzie czas ze powiesz ze miałysmy rację.

14

Odp: Czuję się nic niewarta bo mnie zostawił. Jak przestać interesować się

Wiecie, większość moich ładnych i fajnych koleżanek jest w długich, kilkuletnich związkach, a ich faceci za nimi dosłownie szaleją. Dlatego doszukuję się wad u siebie, co go ode mnie odepchnęło ;/

15

Odp: Czuję się nic niewarta bo mnie zostawił. Jak przestać interesować się

Kurcze mam to samo co Ty. Tyle ze Mnie zostawił juz prawie 1,5 roku temu i to nadal boli. Nie wiem jzu co robic. Zerwałam z nim wszelkie kontakty, nie odpisuje na sms ale nadal on i to wzystko we Mnie siedzi. I właśnie u Mnie podobnie samoocena poleciała maksymalnie w dół. Ciagle zastanawiam się co zrobiłam nie tak? Czy gdybym zachowywała sie inaczej to moze by Mnie nei zostawil, moze nie przestałby kochać ? Bo przeciez ładnych i naprawde fajnych dziewczyn sie nei zostawia, on zostawił wiec moze to ze Mna jest cos nie tak? No ale żyje...wiem że musze. Dopóki mam rodzine, jakichs bliskich ktorym na mnie zalezy wiem ze niw moge się poddac...

16

Odp: Czuję się nic niewarta bo mnie zostawił. Jak przestać interesować się
Dorotkaaa26 napisał/a:

Bo przeciez ładnych i naprawde fajnych dziewczyn sie nei zostawia, on zostawił wiec moze to ze Mna jest cos nie tak?

Dorotka,muszę Ci przyznać,że też tak myślałam na początku,jak mój eks mnie zdradził. Myślałam,że jestem wybrakowana bo przecież jakbym była ładna,mądra,seksowna,wystarczająca kochająca to by mnie nie zostawił,mielibyśmy gromadkę dzieci i kochalibyśmy się aż do grobowej deski... Gówno prawda smile. Spojrzałam w lustro i zrozumiałam,że jestem nie tylko śliczna,ale też ciekawa,dobra i bardzo mądra i co? Zrozumiałam,że nie ma sensu płakać za idiotą,który nie docenił takiej wspaniałej osoby jak ja! Jasne,że z perspektywy czasu widzę błędy,które popełniłam w naszym związku(byłam mu za bardzo uległa),ale to jest kapitał na przyszłość,coś czego z pewnością nie powtórzę w mojej następnej relacji. Nie rotkliwiaj się,że jakbyś była fajna i blablabla to by Cię nie zostawił,tylko pokaż mu,że jesteś super babką i niech żałuje,że Cię stracił! Powodzenia i dasz sobie radę,tylko zacznij myśleć dobrze o sobie ! Troszcz się o siebie,to jest najważniejsze!

17

Odp: Czuję się nic niewarta bo mnie zostawił. Jak przestać interesować się
Emelie napisał/a:

Wiecie, większość moich ładnych i fajnych koleżanek jest w długich, kilkuletnich związkach, a ich faceci za nimi dosłownie szaleją. Dlatego doszukuję się wad u siebie, co go ode mnie odepchnęło ;/

Jego głupota! smile Zrobilas co moglas, staralas sie a jemu nie zalezalo, co sam Ci nawet przyznał. Wiec nie warto wylewac lez za nim.
I prosze, nie szukaj w sobie wad, napewno jestes piekna kobieta, ktorej on po prostu nie docenil smile I mysle, ze warto by mu pokazac co stracil, zadbaj o siebie, miej zainteresowania, pasje aby nie myslec o nim. A byc moze to on kiedys pozaluje i bedzie chcial wrocic..
Zycze powodzenia

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czuję się nic niewarta bo mnie zostawił. Jak przestać interesować się

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024