Chciałabym się serdecznie przywitać :-) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Chciałabym się serdecznie przywitać :-)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Chciałabym się serdecznie przywitać :-)

Witam was serdecznie,
jestem tutaj nowa, mam 22 lata i nigdy nie pisałam na żadnym forum...co wynika z nieśmiałości itp, ale zamierzam to przełamać, bo od dawna chciałam się zapisać na wasze forum... Wielokrotnie tutaj zaglądałam szukając odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, jako anonimowa użytkowniczka internetu - teraz przyszedł chyba czas że, chciałabym nawiązać jakiś bezpośredni kontakt? Otworzyć się... Ok, więc do meritum, to jestem z Wrocławia, mam dużo czasu wolnego, ponoć miły głos i bardzo lubię wymieniać myśli w internecie.. Lubię bardzo zawsze z rana pić kawę, ostatnio też głaskać mojego kota, od czasu do czasu przeczytać coś z literatury pięknej i mam chłopaka na odległość, do którego jeżdżę.
Pozdrawiam serdecznie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Chciałabym się serdecznie przywitać :-)

Witaj na forum smile
Na początek zachęcam do zpoznania się z regulaminem i uzupełnienia profilu.
U nas napewno będziesz się czuła dobrze smile

3

Odp: Chciałabym się serdecznie przywitać :-)

Hej Agata,
właśnie uzupełniłam nie dawno profil, abyście mogły mnie bardziej poznać i wiedzieć jaka jestem :-). Dziękuję, pozdrawiam.
Regulamin w wolnej chwili też przelecę, aby znać zasady tu panujące ;-).

4

Odp: Chciałabym się serdecznie przywitać :-)

Witaj cieszę się że w końcu się przełamałaś i jesteś tu z nami  wink udanej zabawy życzę na forum...

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Chciałabym się serdecznie przywitać :-)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024