macie jakieś pomysły jak zachęcić partnera do minetki? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-10-08 21:49:47

rena25
Niewinne początki

macie jakieś pomysły jak zachęcić partnera do minetki?

Hej,
Mam problem, nad którym ostatnio się zastanawiam i to dość często.
Jestem z chłopakiem już rok. Często się kochamy, ja bardzo często pieszczę go ustami. Natomiast z drugiej strony to wygląda niestety inaczej. W ciągu tego roku mogę policzyć na palcach jednej reki ile razy zrobił mi minetkę. Pamiętam doskonale, może dlatego, że było tego tak mało. Mówiłam mu kilkakrotnie, że chciałabym, robiłam aluzje. Mimo tego nie zauważyłam zmiany. Nie chce też za każdym razem się prosić, bo zwyczajnie mi głupio. Myślałam, że faceci to lubią, nie wiem może mój nie, ale trochę mnie to dziwi, bo generalnie jest gotowy na różne eksperymenty, pozycje. Macie jakieś pomysły jak go zachęcić? Będę wdzięczna za jakiekolwiek sugestie.

#2 2012-10-08 21:56:29

sandziax2
Woman In Red

Re: macie jakieś pomysły jak zachęcić partnera do minetki?

Moze np nie odpowiada mu smak lub zapach...roznie bywa ( nie sugeruje tu ze masz problem z chigiena ) choc czasem moze u niektorych to jest przyczyna.
Moze lepiej zamiast snuc domysly zapytaj go o to, czemu tego nie robi, powiedz ze to lubisz i brakuje ci tego poprostu. Niech poda przyczyne.

"...Kto sieje wiatr ten zbiera burze..."

#3 2012-10-08 22:00:51

rena25
Niewinne początki

Niby kilka razy pytałam. Jakiś czas temu, może z 2 miesiące temu zapytałam nawet czy sie mnie brzydzi. Wiem to trochę dziecinne pytanie. On należy raczej do tych skrytych. Kilka dni po tym faktycznie sprawił mi tak przyjemność. Ale od tamtej pory znów posucha. Więc nie wiem. Nie wydaje mi się, żeby była to przyczyna ze smakiem, przynajmniej mam taką nadzieję:)

#4 2012-10-08 22:08:17

sandziax2
Woman In Red

Usiadz z nim i na spokojnie porozmawiajcie o swoich potrzebach seksualnych. Powiedz mu tez to co przed chwila napisalas ze kiedys jak mu o tym powiedzialas to na drugi dzien to zrobil i dalej nic, czyli tak na odpie***l  sie.
Wiesz, faceci juz tak maja ze czesto sami nie potrafia sie domyslic dlatego czasem trzeba im to wylozyc na talerzu.
Jesli jest skryty musisz pomoc mu sie otworzyc przed soba daj mu do zrozumienia ze moze powiedziec ci wszystko bez klutni i krzyku bo moze chlopak obawia sie twojej reakcji bo np nie lubi tego a ty bedziesz zawiedziona i strzelisz focha... Sprawy seksu rozwiazuje sie RAZEM nigdy osobno, bo to dotyczy i ciebie i jego.

#5 2012-10-08 22:21:15

karolexi
Niewinne początki

Jako płeć przeciwna ze swojego doświadczenia wiem, że ... tak " higiena intymna jest na pierwszym miejscu". wiadome smile postaraj go zachęcać do tego w jakiś sposób... Nie powiem ci jaki, bo ja swojej dziewczynie zawsze i wszędzie mogę zrobić minetke nawet bez proszenia:)

#6 2012-10-08 22:29:22

Remi
Net-Facet

Ewidentnie nie przypadło mu to do gustu, ani twój smak, ani zapach. Po rozmowie - zrobił to dla ciebie, ale nie jest to tym co lubi. Nie zmuszaj go, tak jakbyś sama mając opory przed kończeniem jego w twojej buzi broniła się.
Jeśli coś nie podpasuje, robi się to, choć nie zawsze to fajne, a nikt nie powiedział, że minetka zawsze fajna, tak samo jak odwrotnie.
Poznaj sama swój zapach, posmakuj siebie, sprawdź jak to odbierasz i dodaj 50 % tego, że On odbiera to tyle mniej.
Powodzonka życzę

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

#7 2012-10-09 00:07:46

yoghurt007
net-facet

No właśnie - nic na siłę. Skoro już kilka rozmów było na ten temat i nic się nie zmieniło, to znaczy, że on po prostu nie przepada za tego typu pieszczotami ciebie i robi to okazjonalnie jedynie dla ciebie. Poza tym, robić minetkę jest o wiele trudniej niż lodzika. Może ma krótki język i boli go potem wędzidełko ? Trywialne....ale być może prawdziwe.

Może coś faktycznie jest nie tak ze smakiem/zapachem? Abstrahując od higieny czy jakiś infekcji to zła dieta też nie pozostaje bez wpływu. Niestety Polacy kiepsko się odżywiają, a to ma swoje skutki później. Na dzień dobry odgranicz kawę i herbatę, a pij dużo więcej wody. Zapach i smak powinny stracić wtedy na intensywności.

Od czasu do czasu możesz użyć bitej śmietany, polewy jakiejś czy nutelli i nałożyć to w wiadome miejsca wink

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

#8 2012-10-09 01:00:01

Przemo77
Net-facet

Robienie minetki jest dużo trudniejsze od robienia loda?????? wink
Skąd ta hipoteza? Sam sprawdzałeś ? wink

Chcę wiedzieć , nie tylko wierzyć... Nauka zawsze wygra z wiarą.
Bóg- mityczna fantasmagoria stworzona przez człowieka. Tak samo prawdziwa jak smoki , elfy i krasnoludki...
GOTT IST TOT - Fryderyk Nitzche

#9 2012-10-09 01:12:13

yoghurt007
net-facet

Buahahaha - od strony technicznej jest łatwiej wziąć lizaka do buzi niż takiego samego lizaka ciągle lizać. Mam przyjaciółki, z różnymi doświadczeniami. O ile łatwiej im było dać oralnie przyjemność drugiej kobiecie, to wygodniej było z facetem. Nie wiem jak to mam inaczej opisać, bo doświadczeń homoseksualnych - jako takich - nie mam.

#10 2012-10-09 01:20:42

Przemo77
Net-facet

Wiesz , nie wiem jak dużo facetów jest dobrych w robieniu minetki ale jeśli chodzi o kobiety i robienie loda to wydaje mi się (mowię to z autopsji) że tych które lubią i umią to robić jest naprawdę niewiele.

Bóg- mityczna fantasmagoria stworzona przez człowieka. Tak samo prawdziwa jak smoki , elfy i krasnoludki...

#11 2012-10-09 09:55:16

loveaellie
Przyjaciółka Forum

yoghurt007 napisał:

Poza tym, robić minetkę jest o wiele trudniej niż lodzika.

Nie zgadzam sie :>

Life is hard. After all it kills you.

#12 2012-10-09 10:10:20

yoghurt007
net-facet

Nie wiem, nie znam się. Tak słyszałem.

#13 2012-10-09 14:32:55

rena25
Niewinne początki

Może on faktycznie tego nie lubi. Miałam w przeszłości innych partnerów i się nie wzbraniali przed tego typu pieszczotami. Spróbuje z nim pogadać innego wyjścia nie ma. Ale boję się, ze to nic nie zmieni. Prawda jest też taka, że obawiam się, ze za bardzo go przyzwyczaiłam do tego, że ja go często pieszczę. Nawet za często. Może to sprawiło, że stał się leniwy. Bo ogólnie to naprawdę fajny facet, nie zauważyłam aby był egoista z natury. Generalnie wygląda to tak, nie zawsze ale powiedzmy często, że ja go trochę popieszczę, on jest gotów (wiecie o co chodzi:) i się kochamy. Ja zostaje bez pieszczot. Moja jakaś wewnętrzna frustracja przekłada się na to, że jak dotąd nie miałam z nim orgazmu. Wiem, że jestem do tego zdolna, bo z poprzednim partnerem miałam. Paradoksem jest to, że tego kocham bardziej za to jakim jest człowiekiem, o wiele bardziej niż poprzedniego partnera, ale z tym orgazmów brak. Ale tak jak mówię, to wynika (moim zdaniem, co wcale nie musi przekładać się na prawdę), z faktu, że czuję się mało ważna przy nim w łóżku, nigdy chyba nie było jeszcze tak, że mogłam leżeć i on się mną tylko zajmował, powiedzmy przez godz, nawet jeśli do stosunku stricte nie musiało by dojść, mam na myśli same pieszczoty.
W sumie zawsze jest jakaś interakcja z mojej strony, co jak mniemam spowodowało jego lenistwo. A skoro to tak długo trwa to boje się po prostu, że trudno to będzie zmienić. Tego chyba obawiam się najbardziej.
PS. ale ta opcja z bitą śmietaną to jest coś. Tego chyba spróbuje w ten weekend już tak myślę:)

#14 2012-10-09 16:38:46

sam22
Net-facet

rena25 -- jeśli znacie się już długo, znacie swoje ciała to chyba orgazm powinniście mieć oboje; jeśli jemu ciężko jest Ciebie doprowadzić do szczytu to powinnaś mu pomóc -- niech on np. pieści twoje piersi i w dziurce, a Ty łechtaczkę; no i niech mu się chce nawet jak ręka czasem boli sad ; bita śmietana, ciuszki, świece -- to chyba nie pomoże, a przynajmniej na mnie nie działa; natomiast musi być idealnie czysto -- wtedy jest fajnie

#15 2012-10-09 21:55:00

rena25
Niewinne początki

Dziekuje Wam za rady. Czasem dobrze jest się wygadać, zwłaszcza że to tak intymny problem. Ja bardzo dbam o higienę także to nie powinno być to co go odstrasza, ale któż to wie.

#16 2012-10-10 20:33:05

paulla777
Przyjaciółka Forum

Kurczę, ja czasami nie mogę odpędzić go od mojej pipki...

Zamknij oczy,ale nie umieraj... Masz prawo do płaczu...       
A teraz wstań i walcz o następny dzień...

#17 2012-10-10 21:09:34

Remi
Net-Facet

paulla777 napisał:

Kurczę, ja czasami nie mogę odpędzić go od mojej pipki...

Tym tekstem chcesz poradzić autorce? Czy się pochwalić?
Post zupełnie niezrozumiały i opisujący swoje subiektywne życiowe wrażenia...

Rena25 - brak orgazmów nie wynika tylko z lenistwa partnera. Może warto mu pokazać, co lubisz.

#18 2012-10-10 21:27:28

Przemo77
Net-facet

Remi - nie przesadzaj. Może i post nic nie wnosi ale jest na temat w dodatku zabawny. Dziewczyna ma partnera który lubi takie zabawy więc się nim chwali wink

#19 2012-10-10 21:35:46

Remi
Net-Facet

Przemo77 napisał:

Remi - nie przesadzaj. Może i post nic nie wnosi ale jest na temat w dodatku zabawny. Dziewczyna ma partnera który lubi takie zabawy więc się nim chwali wink

No tak - a co to ma wspólnego z tematem - jak zachęcić partnera do minetki? Czy jeśli powiesz - mi żona robi fajnego lodzika, zachęcisz inne żony by robiły lodzika? Nie sądzę, z całym szacunkiem do postu Pauli i twoich słów.

#20 2012-10-10 22:04:09

sandziax2
Woman In Red

Moze to bylo na zasadzie " a niech zazdrosci" hehe:D
Tez uwazam ten wpis niczego nie wniusl do tematu , ktos ma problem a inny  zamiast doradzic to dobija...

#21 2012-10-11 19:57:09

Robcio73
Net-Facet

Wygląda mi to na małe nygustwo Twojego partnera Reno sad..  jak można nie zajmować się tylko i wyłącznie partnerką i nie dawać jej przyjemności ?.. chociaż przez godzinę tak jakbyś Ty chciała Reno.. dla mnie sytuacja nie do pomyślenia !.. rozkosz partnerki jest na pierwszym miejscu smile.. bynajmniej u mnie...  REMI luźna guma !.. czep się autobusu a nie Paulli..

Ostatnio edytowany przez Robcio73 (2012-10-11 20:06:28)

#22 2012-10-11 20:28:21

Remi
Net-Facet

Robcio73 napisał:

Wygląda mi to na małe nygustwo Twojego partnera Reno sad..  jak można nie zajmować się tylko i wyłącznie partnerką i nie dawać jej przyjemności ?.. chociaż przez godzinę tak jakbyś Ty chciała Reno.. dla mnie sytuacja nie do pomyślenia !.. rozkosz partnerki jest na pierwszym miejscu smile.. bynajmniej u mnie...  REMI luźna guma !.. czep się autobusu a nie Paulli..

Człowieku ostatni raz się odniosę do twego postu, gdyż atakujesz mnie bezpodstawnie.
Wiem, że porażasz wszystkich mądrością swych tekstów, że uwielbiasz seks i jesteś w tym mistrzem, przynajmniej w pisaniu, że lubisz proponować, by kobiety do ciebie pisały i namawiasz do tego, lecz zachowaj swoje aluzje dla ludzi swego pokroju. Dla mnie są śmieszne i nie życzę sobie prymitywnych gadek pod moim adresem.

Poza tym każda osoba potrafi sie sama wypowiedzieć i nie sądzę, by potrzebowała Robcia adwokata. Choć może ty wyjaśnisz - jak pomóc komuś, komu np. brak pieniędzy - tekstem - wiesz, ja mam ich zawsze pod dostatkiem...
Pozdrawiam.

Posty nie związane z tematem, będące osobistymi wycieczkami w stronę innego użytkownika należy zgłaszać moderacji (poprzez odnośnik "zgłoś post redakcji". To znacznie lepsze rozwiązanie niż samodzielne odpowiadanie na zaczepki. Mod. Vinnga

Ostatnio edytowany przez vinnga (2012-10-12 22:08:04)

#23 2012-10-11 22:37:07

rena25
Niewinne początki

Zdaje sobie sprawę, że może to nie tylko jego lenistwo. W każdej gazecie można przeczytać przecież, że faceci sami się nie domyślą, trzeba powiedzieć o swoich potrzebach. I wiem, że w tym duża moja wina pewnie, bo chyba rzadko albo nieodpowiednio to robię. Po części na pewno wynika to z mojej nieśmiałości troszkę. Na początku związku wiadomo krepowałam się dyrygować i sądziłam (teraz wiem błędnie), że on sam będzie chętny na takie pieszczoty. Więc milczałam. A jak to często bywa czas mijał i coraz trudniej było mi nagle tak zacząć zmieniać, przyznać, że bardzo to lubię a od roku zrobiłeś mi to parę razy zaledwie. Jakoś sądziłam, że odczyta to jak rzut obuchem.
Jedno wiem, z czasem jest coraz trudniej, bo nie chce by pomyślał, że do tej pory tylko udawałam, bo było by to nieprawdą. Naprawdę lubię się z nim kochać,a to że nie mam orgazmów to inna sprawa. Dlatego ostatnio intensywnie się nad tym zastanawiam jak to przełamać nieśmiałość i coś zdziałać, aby go zachęcić.
PS. Paullo777 super masz ze swoim partnerem. To jakiś bodziec dla mnie, aby coś zrobić by mój też nie mógł:)

#24 2012-10-11 23:06:08

Przemo77
Net-facet

Trzeba o takich sprawach rozmawiać choć wydają się nie łatwe. Oboje jesteście odpowiedzialni za wasze szczęście (także w sprawach sexu).
Zdziwiłabyś się jak większość facetów reaguje na wyznania kobiety że pieszczoty oralne dają jej wiele przyjemności i bardzo je lubi. Zdecydowana większość traktuje to jak zaproszenie jego ust i języka między uda partnerki wink
Mam nadzieje że twój facet po takiej rozmowie na nic nie będzie juz czekał i tracił czasu...
Ja w każdym razie szybko bym tak zrobił wink

Ostatnio edytowany przez Przemo77 (2012-10-11 23:23:26)

#25 2012-10-11 23:12:04

yoghurt007
net-facet

A jak to często bywa czas mijał i coraz trudniej było mi nagle tak zacząć zmieniać, przyznać, że bardzo to lubię a od roku zrobiłeś mi to parę razy zaledwie. Jakoś sądziłam, że odczyta to jak rzut obuchem.

Nie żartuj nawet z tym obuchem. Uśmiechnij się i powiedz "tylko się ze mnie nie śmiej....ale....uwielbiam jak mnie pieścisz swoimi ustami...dajesz mi taką rozkosz....że mam ochotę na więcej....i częściej". I wyrazisz siebie i jego ego rozrośnie się jak balon na gorące powietrze wink

#26 2012-10-11 23:56:17

Robcio73
Net-Facet

Na forum dbamy o kulturalną wymianę zdań i przyjazną atmosferę. Obrażanie innych użytkowników, bezpośrednie wycieczki w czyimś kierunku nie są u nas tolerowane. Byłoby bardzo wskazane, żebyś zapoznał się z regulaminem forum i zwracał uwagę moderacji wyłącznie błyskotliwymi postami. Mod. Vinnga

Ostatnio edytowany przez vinnga (2012-10-12 22:05:19)

#27 2012-10-12 14:44:12

kingaiga
Zaglądam tu coraz częściej

Pozycja sześć na dziewięć. Nie będzie miał wyjścia ;P

#28 2012-10-12 15:46:28

Ojciecpiotr
Wróżka Zębuszka

Może wartości nie pozwalają mu obcować z miejscami intymnymi kobiety.

#29 2012-10-13 08:57:00

paulla777
Przyjaciółka Forum

Jeju, przepraszam. Nie chcialam swoim postem wywołać takiego oburzenia. Rzeczywiscie niczego on nie wnosi, ale szczerze sie przyznając pisalam go na szybkiego... Bezmyślnie, ale byl pod wpływem, w zasadzie ogromnym, zdziwienia, ze autorki facet ma taki problem z tym, a u mnie jest zupełnie na odwrót.... 
Hmmm... Co Ci moge poradzić... Skoro rozmowy nie pomagają, Ty prosic za każdym razem sie nie chcesz, to moze sama przestan go tak pieścic.Chociaz wiem, wiem, to nie jest dobry pomysl, ząb za ząb, choc moze jedyny... Jezeli zauważy problem, wtedy powaznie, ale tak powaznie porozmawiajcie o tym, co mu dolega, czy moze czegoś nie lubi w tego rodzaju zabawach....
Nie czepiajmy sie żadnych autobusów:)

Zamknij oczy,ale nie umieraj... Masz prawo do płaczu...       
A teraz wstań i walcz o następny dzień...

#30 2012-10-27 21:42:30

chandler
Net-facet

Miłe Panie! Jak lubicie mieć zrobioną minetkę.Opinie panów poznałem , ale chciałbym wiedzieć co szczególnie sprawia Wam przyjemność. Moja żona za Chiny nie chce mi powiedzieć czy jej się podobało.. Może dodałbym coś nowego? O tym że uwielbiam w ten sposób pieścić małżonkę , chyba nie muszę się rozpisywać.

"..Kto mówi o walce z biedą , a nie o obniżce podatków - ten jest albo idiotą , albo oszustem.." - Janusz Korwin Mikke

#31 2012-10-29 03:01:30

paulina20
Przyjaciółka Forum

chandler napisał:

Miłe Panie! Jak lubicie mieć zrobioną minetkę.Opinie panów poznałem , ale chciałbym wiedzieć co szczególnie sprawia Wam przyjemność. Moja żona za Chiny nie chce mi powiedzieć czy jej się podobało.. Może dodałbym coś nowego? O tym że uwielbiam w ten sposób pieścić małżonkę , chyba nie muszę się rozpisywać.

Chandler, ale ty nie rozmawiasz z żoną? Jest taka niedoświadczona, że się wstydzi? Czy nie zależy jej na zadowoleniu w seksie? Przecież powinna ci mówić, czego oczekuje i co szczególnie lubi - inaczej skąd masz wiedzieć ;P Może jeśli trudno to wypowiedzieć, spróbujcie to opisać w liście. Albo zaproponuj jej, żeby ci pokazywała, co lubi, jak się sama dotyka. Wtedy te ruchy mógłbys przełożyć na ruchy języka ;>
Mi szczególną przyjemnośc sprawia: lizanie warg sromowych, w pionie, takie powolne, całym językiem (wtedy ładnie nabrzmiewają^^), "mazanie" językiem od jednej wargi do drugiej (czyli od prawej do lewej) - powolne lub szybsze, różne tempo, może też łapanie ustami, lekkie podkryzanie. Na poczatku tylko warg i okolic, może tez całowanie podbrxusza lub masowanie go dłonią. Te rzeczy sa dobre na rozgrzewkę, to jak zachęcanie kwiatu, żeby rozkwitł, odchylił płatki i pokazał, co ma w środku ;> Z kolei po rozgrzaniu do orgazmu może doprowadzić: lizanie/przyciskanie/pocieranie miejsca "u góry" między wargami sromowymi (tzw "guziczek", ale trzeba znaleźć właściwie, bo w innych to by bolało), z czasem coraz szybsze i silniejsze; wkładanie języka lub palca do pochwy, lizanie wejścia do pochwy i w ogóle robienie wokól niej różnych miłych rzeczy ;>
Pomogłam? Czy wiekszość sam wiedziałeś? tongue

rena25 napisał:

Niby kilka razy pytałam. Jakiś czas temu, może z 2 miesiące temu zapytałam nawet czy sie mnie brzydzi. Wiem to trochę dziecinne pytanie. On należy raczej do tych skrytych. Kilka dni po tym faktycznie sprawił mi tak przyjemność. Ale od tamtej pory znów posucha. Więc nie wiem. Nie wydaje mi się, żeby była to przyczyna ze smakiem, przynajmniej mam taką nadzieję:)

Też się zastanawiałam, czy może mój się nie brzydzi czy coś. Kilka razy mi robił, ogólnie baardzo rzadko. Ale.. potrafił powiedzieć, że jestem ''pyszna'', a więc z tym jest ok wink Widocznie mój ma na to ochotę tylko sporadycznie. To też jest typ "skryty", spokojny, i wiem, że dla niego mineta to nie byle co, tylko wyrażenie szczególnej bliskości. Cóż.. ale mi tego w sumie nie brakuje, zwłaszcza, że duzo mnie pieści (dłońmi) i naprawdę o mnie bardzo dba. Hm, przez ten temat nawet nabrałam ochoty na odświeżenie tematu minetki wink U ciebie, widze, brakuje pieszczot i uwagi z jego strony, i może nawet nie potrzebowałabyś o tyle minety, co zwykłego dotyku. Zanim zaczniecie "akcję" to powiedz mu, że chciałabyś, żeby cię popieścił -  jesli będzie widział, jak ci się to podoba, to na pewno później będzie chciał sam tongue A i twój orgazm na pewno sprawi mu przyjemność.

A co może skłonić do minetki? Zaproponowanie, przede wszystkim, a także szczególne staranie o to, by druga osoba dobrze się czuła. Unikanie kłótni, wzmacnianie bliskości, okazywanie, jak jest dla nas ważna. No i może mój chłopak sam nie wpada na to, że chcę minetkę, ale kiedy już zaproponuję, to widać, że sprawia mu przyjemność. Może wystarczy, że będziesz często proponowała (ale też z wyczuciem, później mogą być tylko aluzje), a podczas okazywała, jaką ci to sprawia przyjemność. I "po" pochwaliła, że jest w tym cudowny i jest ci z nim bosko. Wtedy sam z siebie powinien chcieć częściej wink

Screw gravity.

#32 2012-10-29 21:47:52

chandler
Net-facet

Hej Paulina20 ! Czasami próbuję porozmawiać z nią o seksie , o tym czy było dobrze,o tym że ja też bym od niej chciał odwzajemnienia tego co ja jej daję.Cóż - mało mówi , albo się uśmiecha.Może nie czuje konieczności zagłębiania się w seksualne tematy.Może jest zmęczona na tyle że ten temat odkłada(praca,dom,karmienie piersią-także w nocy).  Między nami śpi nasza mała córcia, tak że by się poprzytulać to też musimy mieć trochę szczęścia. Innym powodem może być trochę zbyt konserwatywne podejście nas do spraw związanych z seksem.To chyba prawda że wchodzący w wiek średni (ona 30+;ja 40+) traktują  ''te'' tematy bardziej wstydliwie niż osoby ok.20+. Naturalnie postaram się położyć niedługo większy nacisk na tą stronę życia.
Jeśli chodzi o sam stosunek to wygląda on tak,  że raczej zawsze zaczynamy od gry wstępnej. Oczywiście dokładam coraz więcej elementów i paluszki mi chodzą i całowanie bujnych piersi.. Następnie głowa moja osuwa się w celu zasmakowania najsmaczniejszego smaku na świecie. Minetka trwa i rozpala ją , aż wreszcie przyciąga mnie w górę i wchodzę w nią.Przerabiamy 2-4 pozycje i finał...Gdy żonka kończy pierwsza to po chwili pyta mnie jak chcę teraz i tak kończę. Kiedyś kończyłem dosyć szybko, ale od niedawna mogę bardzo długo. Minetkę robię prawdopodobnie tak, jak Ty opisujesz swoją  paulina20.Dzięki Ci za zwierzenie się. Myślałem że kobiety lubią różnie , ale chyba się myliłem. Panowie !! Nie wiecie co tracicie !! Polecam...

"..Kto mówi o walce z biedą , a nie o obniżce podatków - ten jest albo idiotą , albo oszustem.." - Janusz Korwin Mikke

Stopka forum