samotność i zaufanie do innych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » samotność i zaufanie do innych

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: samotność i zaufanie do innych

Witam jestem tu od niedawna, ponieważ chciałam się komuś wygadać i poprosić o rady. Może spotkam tu osoby podobne do mnie, które podpowiedzą mi jak sobie radzą w życiu wink
Mam 19 lat i czuje, że coraz bardziej odsuwam się od rzeczywistości. Gdy miałam sześć lat odszedł od nas tata (wybrał alkohol). Następnie mama znalazła wspaniałego człowieka, który zastąpił mi ojca, wychowywał mnie i mojego brata, wspierał,pomagał, a co najważniejsze kochał mamę. Tworzyliśmy szczęśliwą rodzinę a wszystkie smutki z dzieciństwa odeszły. Niestety rok temu zdradził mamę i odszedł. Początkowo utrzymywałam z nim jakiś kontakt lecz teraz całkiem Nas zignorował. Ten płacz i smutek mamy, nigdy go nie zapomnę.Dodatkowo miałam wypadek (paliłam się) lekarze zadecydowali o przeszczepie skóry. Mam blizny na całych plecach i udzie. przyjaciółka, przynajmniej tak wtedy myślałam miała dość mojego płaczu po odejściu ojca i dziwiła się dlaczego nie chce jeździć na imprezy,spotykać się w tłumie znajomych czy jeździć na plaże (choć muszę unikać słońca, zresztą i tak bym się już nie pokazała w bikini) i mnie zostawiła. Nie wychodziłam często z domu wiec koleżanki potem miały już inne tematy. Nie wiem, nie mogę się pozbierać ciągle błądzę myślami co ze mną jest nie tak, że każdy ode mnie ucieka. Już nie potrafię ufać ludziom boje się do kogoś zbliżyć bo uważam że i tak odejdzie dlatego nie dopuszczam do siebie żadnych chłopaków. Kiedyś byłam zorganizowana miałam czas i na naukę i na spotkania z przyjaciółmi, teraz już tego nie potrafię. Prawie nie wychodzę z domu, nie mam motywacji do nauki a najlepiej czuje się we własnym pokoju.

Proszę o rade jak mam z tego wyjść, jak otworzyć się na ludzi.
Przepraszam, że się tak rozpisałam i dziękuje za każdy post :*

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: samotność i zaufanie do innych

Witam:)

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » samotność i zaufanie do innych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin