Lublin-noclegi/hotele - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Lublin-noclegi/hotele

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Lublin-noclegi/hotele

Moze i wyjazd do Lublina nie jest podroza moich marzen big_smile , ale mysle,ze umieszczenie tego watku tu jest odpowiednie wink

Niedlugo wybieram sie do Lublina na weekend,szukam jakiegos noclegu :
1) Najlepiej 2 osobowy( z podwojnym lozkiem) pokoj z lazienka
2) Lokalizacja-blisko centrum, albo chociaz dobry dojazd
3)W miare przyzwoite warunki
4)Bezpieczna okolica
5) Cena tak 100zl za dobe /za pokoj

Znacie cos w tym stylu i w tej cenie? jest to mozliwe? big_smile
I jeszcze czy ktos z Was byl w "Bella Vista" ?jesli tak to prosze o opinie.

?-my only love
Reklama

2

Odp: Lublin-noclegi/hotele

W Lublinie niestety nie ma zbyt dużego wyboru lepszych hoteli. Wiem, bo często muszę tam jeździć a szukając wolnych miejsc na ostatnia chwilę sprawdziłam już wiele opcji. To, co mogę Ci polecić z czystym sumieniem to hotel Mercure. Mieszkałam w nim rok temu i naprawdę jestem pod dużym wrażeniem. Jeśli o ceny chodzi, to za noc jest tam więcej niż 100zł, ale jeśli wykupisz w promocji teraz trzy noce, to płacisz za dwie, czyli wyjdzie Ci może drożej o jakieś 60zł od Twoich założeń budżetowych. Myślę, że raczej warto zapłacić kilka złotych więcej a mieć pewność, że w pokojach jest czysto. Poza tym lepszy hotel to tez więcej możliwości, na przykład strefa fitness.

3

Lublin to piękne miasto, zauroczył mnie, muszę tam kiedys wrócić...a co do noclegów to polecam Hotel Huzar Blisko do centrum, ceny w miarę, a przede wszystkim całkiem przyjemne miejsce.

---
Ja to ja, a nie Ty!
Reklama

4 Ostatnio edytowany przez cslady (2016-02-23 15:04:00)

Ja w Lublinie raz spałam w [spam]. Nie jest to może centrum, ale za to tani i warunki dobre. A okolica bardzo spokojna. Za 2-osobowy pokój płaciliśmy coś około 80 zł, także mówię, ceny są dobre.

5

Jak byłam w Lublinie to nocowałam w Pałacu Akropol, super miejsce takie z klimatem. pamietam, że dobra kuchnie mieli, bardzo czyste i ładne pokoje. Zależy w ile osób chcesz pokój bo ja byłam z dwiema innymi osobami i placilismy mniej niz stowe za osobe a wcenie pokoju śniadanko bylo

Reklama

6

Świetnym miejscem na nocleg jest Hotel Huzar - w samym centrum, niedaleko miasteczka akademickiego. Bardzo często firmy organizują tam konferencje, dlatego przy hotelu jest sporej wielkości parking. W hotelu jest też restauracja - szczególnie polecam pierogi ruskie smile

7

Macie coś jeszcze do polecenia w okolicy Lublina? Najlepiej jakiś hotel z dobrą restauracją i może jakimś kompleksem spa. Wybieramy się z mężem na weekend i chcemy trochę wypocząć w fajnym miejscu smile

8

tulpanna napisał/a:

Macie coś jeszcze do polecenia w okolicy Lublina? Najlepiej jakiś hotel z dobrą restauracją i może jakimś kompleksem spa. Wybieramy się z mężem na weekend i chcemy trochę wypocząć w fajnym miejscu smile

Jeżeli SPA ma być i w okolicy Lublina to może Nałęczów? A tanio i smacznie można zjeść w odległym o kilkanaście km Bogucinie, restauracja "Podolanka". Pokoje do wynajęcia też tam mają.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

9

W jastkowie jakieś 8 kilometrów od lublina jest taki hotel inbetween. Nie byłam wprawdzie w środku ale widziałam zdjęcia i prezentuje się całkiem ciekawie. Znajomi byli tam w restauracji i też sobie chwalili. Jakąś strefę spa mają, ale nie znam szczegółów. Nie wiem też jak z cenami. Może nie być najtaniej no ale to nowy i dość luksusowy hotel więc dziwne to nie jest

10

Przejrzałam sobie zdjęcia na facebooku i rzeczywiście całkiem fajnie to wygląda. Szkoda że nie mają na stronie cennika. Zadzwonię w takim razie i zapytam, bo nawet nie wiem czy mnie na taki hotel stać wink

11

Jeszcze jeden pomysł ze SPA.
Łubinowe Wzgórze w okolicach Nałęczowa/Wąwolnicy.
Ładne pokoje, smaczne posiłki, masaże, kąpiele w sianie, bania ruska.
Cena noclegu za osobę od 65 do 90 zł doba.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Lublin-noclegi/hotele

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016