Do kobiet po rozwodzie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Do kobiet po rozwodzie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Do kobiet po rozwodzie

Prosze napiszcie mi pare rzeczy w temaccie. A mianowicie, czy od razu jak sie wyprowadze od meza mozna zlozyc pozew o rozwod? Jakie znaczenie maja warunki mieszkalne i stan finansowy gdy chodzi o przyznanie opieki nad dzieckiem? Czy jezeli maz ma lepsze warunki mieszkalne to moge sie juz pozegnac z dzieckiem? Czy jezeli nie mam stalej pracy to tez jestem na przegranej pozycji?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Do kobiet po rozwodzie

A czemu najpierw ni wystąpisz o rozwód, przed przeprowadzką? Ile macie dzieci? Czy Twój mąż dużo zarabia? Czy masz podstawy do wystąpienia o rozwód z orzeczeniem o jego winie? Co jest przyczyną rozwodu? To wszystko może mieć wpływ na Twoją sytuację. Każda sprawa rozwodowa jest inna i owszem - pewne rzeczy są stałe, ale sądy indywidualnie często podchodzą do takich spraw.

3

Odp: Do kobiet po rozwodzie
Lydia napisał/a:

Każda sprawa rozwodowa jest inna i owszem - pewne rzeczy są stałe, ale sądy indywidualnie często podchodzą do takich spraw.

Będę się upierała, że ZAWSZE indywidualnie. Owszem pytania są TE same - bo to te przesłanki do udowodnienia. Jednak odpowiedzi są różne, gdyż KAŻDORAZOWO dotyczą innych osób i innych sytuacji.
Np. jeżeli wyprowadzasz się do innego faceta i nie masz środków do życia to sytuacja twoja jest nie do pozazdroszczenia w kwestii opieki nad dzieckiem. W sytuacji odwrotnej nic nie jest przesądzone. Za mało danych, żeby powiedzieć coś konkretnie. Ale zawsze decydując się na rozwód trzeba zadać sobie szereg pytań - w tym: gdzie będziemy z dziećmi mieszkać i z czego się utrzymywać.
Tyle ogólnie

?Panie, daj mi SIŁĘ, abym zmienił to, co zmienić mogę,
daj mi CIERPLIWOŚĆ, abym zniósł to czego zmienić nie mogę
i daj mi MĄDROŚĆ, bym odróżnił jedno od drugiego.? ? F.C. Oetinger
Reklama

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Do kobiet po rozwodzie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018