kto ma mężą w zakladzie karnym bądz partnera??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » kto ma mężą w zakladzie karnym bądz partnera???

Strony 1 2 3 10 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 363 ]

Temat: kto ma mężą w zakladzie karnym bądz partnera???

kto ma meza w zakladzie karnym badz partnera

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: kto ma mężą w zakladzie karnym bądz partnera???

hej Dorotka ja mam sad

?Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym się dzieli z innymi.

3

a jak sobie z tym radzisz bo dla mnie jest to jakas porazka

Reklama

4

Jest mi ciężko to logiczne nagle coś trzeba było zostawić i zmienić ale z czasem jest m,i lepiej za mną już 9 miesiąc i powiem Ci ze z czasem jest lepiej. A jak Ty to znosisz? Czy masz wsparcie w kimś z rodziny bądź przyjaciół?? Pytam bo ja nie miałam radziłam sobie od początku sama ale dałam rade,.I gdzie on jest tzn miasto

?Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym się dzieli z innymi.

5 Ostatnio edytowany przez dorotkaa (2012-09-20 19:38:58)

niewiesz czy jest jakas mozliwosc

Reklama

6

ja tez nie mam  wsparcia a jeszcze w dodatku jestem w 7 miesiacu ciazy moj jest we wroclawiu ma 2 miesiace ale chciala bym zeby go wczesniej wypuscili

7

wiesz on ma krotki wyrok bo to 2 miesiące. Mojego wypościli na trzy miesiące jak byłam w ciąży tylko ze poroniłam i wsadzili go znowu. Powiem Ci szczerze ze lepiej by odsiedział to i wyszedł na czysto bo jeśli nawet się uda ze wyjdzie wczesniej co jest maloprawdopodobne to bedzie sie to wleklo. A dwa miesiace to naprawde bardzo malo, wiem ze jest Ci ciezko i to bardzo znam to uczucie ale musisz byc silna dla Niego  i dla dziecka a takze dla samej siebie. Staraj się sobie czymś dni zapełniać tak byś nie myślała o tym a szybciej Ci to zleci. Pociesz sie tym ze to dwa miesiące a nie dwa lata

8

Witam moj partner jest w zakładzie karnym. teraz mija 9ty miesiac nie jest lekko. szukalam tego typu forum z aktualnymi wypowiedziami. piszcie dziewczyny. !
ciezko jest zyc szczegolnie ze wiele osob nie rozumie dla czego czekamy. przekreslaja ich nawet nie znajac. wiem ze tutaj znajdziemy zrozumieie i bedziemy mogly sie na wzajem wspierac. W koncu kto lepiej nas zrozumie niz my same?

9

witam mój mąż jest w więzienia w Anglii mija 3 tygodnie to co przechodzę jest straszne ale nie poddam się mam dwójkę dzieci zero na koncie i pogardliwe uśmieszki ze strony rodziców ale trzeba jakoś życ

10

Współczuję partnerów. Zagubionażona, a czemu się dziwisz pogardliwym uśmieszkom rodziców? Oni sobie myślą: "tylu fajnych facetów jest na świecie a ona jest z kryminalistą"?

11

Hej ;* ja też mam faceta w ZK w Wojkowicach i już siedzi 18 miesięcy ;(

Miłość nie musi być idealna wystarczy że jest prawdziwa <3!

12

Witajcie dziewczyny,ja nie mam partnera w zk. Ale postanowilam napisac posta zeby byc moze bylo wam chodz troszke lepiej. Nie moge sobie wyobrazic co musicie przechodzic,jak jest wam.strasznie ciezko,ale tez jak musicie byc cholernie silne i kochac swoich mezczyzn. Kazda z was ma inna ale jakze podobna sytuacje a juz napewno podobne odczucia. Ja nie bd nikogo potepiala,odradzala czekania na swojego meza. Bo to ze,znalazl sie w tym strasznym miejscu nie oznqcza ze jest strasznym czlowiekiem,ludzie ktorzy tak latwo przekreslaja drugiegi czlowieka niech chodz.przez chwile pomysla jak by bylo gdyby sytuacja sie odwrocila na ich niekorzysc. Serdecznie pozdrawiam i trzymam bardzo mocno kciuki za kazda z waszych rodzin

13

Asia21011989 Dziękuje smile twoje słowa są bardzo miłe i na pewna przynajmniej ja się lepiej po nich poczułam bo szczerze mówiąc to nasłuchałam się już wiele rzeczy niemiłych...

14

Domyslam sie bo gdyby u mnie sie stala.taka.sytuacja to tez bym miala tyle gadania. "a nie mowilam.ze to chlopak nie dla ciebie","a nie mowilam ze on nie jest nic wart" i takie podobne. Doczekacie sie wspolnych szczesliwych dni.:-)

15

No mam taka nadzieję wink

16

A jesli mozna wiedziec i chcesz rozmawiac to jak dlugo juz tam jest,jak sie czuje.tam?czy macie dzieci,i jak im wytlumaczylas brak.tatusia?

17

1,5 roku już tam jest a on czuję się tam "dobrze" jak można tak powiedzieć wiesz pracuje po za ZK więc jakoś mu czas leci, a dzieci nie mam jeszcze więc nie mam takiego problemu żeby im tłumaczyć dlaczego tatusia nie ma w domu...

18

Asia21011989 napisał/a:

Domyslam sie bo gdyby u mnie sie stala.taka.sytuacja to tez bym miala tyle gadania. "a nie mowilam.ze to chlopak nie dla ciebie","a nie mowilam ze on nie jest nic wart" i takie podobne. Doczekacie sie wspolnych szczesliwych dni.:-)

Zakład karny to nie przedszkole i nieodwracalnie wywiera piętno na każdym człowieku w mniejszym lub większym stopniu. Resocjalizacja w Polsce to mit, tacy ludzie często potem wychodzą z więzienia jeszcze gorsi, niż weszli. Środowisko robi swoje, temat rzeka.
Do więzienia nie trafia się przez przypadek. Rozumiem, że mógł się tam znaleźć ktoś kto np. śmiertelnie kogoś potrącił. Ale trafiają też tam kolokwialnie rzecz ujmując złodzieje i bandyci. Nie znamy przyczyn pobytu więc skupiam się tylko na tym, co więzienie robi z człowiekiem. Jest też duża szansa, że jak spędzi w pudle więcej lat, to wasze uczucie po prostu wygaśnie i problem po części się rozwiąże.

19

No czywiscie ze mit. Ale nie nalezy skreslac takiegi czlowieka.  Czy ty czy ja jak.bysmy wyszli na wolnosc to chcielibysmy zeby ktos na.nas czekal. Ludzie sie zmieniaja,jedni na.lepsze drudzy na gorsze ale szansa nalezy sie kazdemu.

20

Ja co üprawa juz nie mam ale mialam.

Jedno cialo dwa oblicza. Raz aniolek raz diablica.

21

Asia21011989 napisał/a:

No czywiscie ze mit. Ale nie nalezy skreslac takiegi czlowieka.  Czy ty czy ja jak.bysmy wyszli na wolnosc to chcielibysmy zeby ktos na.nas czekal. Ludzie sie zmieniaja,jedni na.lepsze drudzy na gorsze ale szansa nalezy sie kazdemu.

Jeśli tylko taki człowiek wykazuje chęć poprawy i wciela to w czym, to jak najbardziej, należy mu się.

22

Zgadzam sie z.Toba w 100%:-)

23

2 miesiace to jest nic.
Skoro jestes w 7 miesiacu ciazy to do porodu bedzie z toba.
Musisz byc silna. DASZ RADE: POWODZENIA.

24

Hej Fajnie ze jest wkoncu jakies aktualne forum na ten temat...ja mam meża tez w ZK narazie ma do stycznia sankcje grozi mu bite 3 lata. juz Predzej też siedzial za to samo kradzieże włamania za dzieciaka wyszedł pobralismy sie było ok dopuki nie zaczło kasy brakowac na zycie wynajelismy piekne mieszkanie ale z jednej pesji nie bylismy wstanie go utrzymac gdy poszlismy do opieki to idiotki.. kazały mu isc do domu dla bezdomnych a mi do domu samotnych matek skoro nas nie stac na zycie ,,Pomoc Państwa Dziekuje temu Krajowi wola meneli urzymywac niz pomagac rodzina.." i zaczoł krasc wkońcu go złapali Szczeze mam dosc tego Kraju  Maż chodzil za praca gdzie sie dało prosił o jaka kolwiek robote i nikt mu jej nie dał nie pomugł robił dorywczo na dachach ale jeden koles go wywalił na kase potem drugego zamkneli za jakis dług.. i zaczły sie schody jego kurator porażka dawał mu namiary gdzie jest robota Mąż jezdził szukał ale okazywało sie ze nie ma takiego zakladu albo wogule nie potrzebowali... dobra dla Was dziewczyny bieżcie meża dzieci i Spier.... z tego kraju bo tu nigdy dobrze nie bedzie a pomoc??jałomużna albo brak pomocy Mąż robił w zk ponad 2 lata poszedł  do PUP o pieniadze to myslałam ze mnie Szlak trafi oczywiscie mu sie nie nalezy bo robił na akord i miał za mały dochud krew
sie  gotuje co
tu sie dzieje bo nagle nie patrza na lata przepracowane tylko na dochud ...znam pare osub które robiły tylko rok a przez nastepne lata kase ciagły i po co maja isc do pracy jak te 700zł lekko maja maż pracuje opieka da To chore.ja Przez to Wszystko wpadłam w depresje mam stany lekowe chodze do czuba by jakos funkcjonowac ale nie daje rady czasem bo człowiek chce zyc załozyc rodzine a tu ciagle coś wcale sie nie dziwie ze sa samobujstwa ze ludzie z tad uciekaja kocham swego meża ale nie nawidze tego Państwa a za granice tez trudno sie dostac...

25

a mam pytanie jeszcze macie może meżów partnerów w zk w Raciborzu??

26

mój narzeczony jest w zakładzie karnym mamy kochanego syna i na dodatek jestem w ciązy i mam zagrożoną ciazy.był on jedynym zywicielem rodziny jest mi teraz ciezko..czy moge cos zrobic zeby on wyszedł

27

dorotkaa napisał/a:

ja tez nie mam  wsparcia a jeszcze w dodatku jestem w 7 miesiacu ciazy moj jest we wroclawiu ma 2 miesiace ale chciala bym zeby go wczesniej wypuscili

Mojego zabrali jak byłam w 5 mc. Owszem było smutno, źle, miałam totalnego doła wiadomo samotna ciąża i poród - ale jakoś to przetrwałam.

...jesteś dla mnie prawdziwym powietrzem...

28

ja jestem w 4 miesiacu ciazy. jest mi bardzo dziecko niewiem co robic. a słyszałam ze moze on wyjsc na warunkowe ale niewiem jak taki wniosek pisac

29 Ostatnio edytowany przez lexi260189 (2013-04-13 20:26:41)

Wpz, warunkowe przedterminowe zwolnienie. Występuje o to zk, lub osadzony jeżel jest petką to po połowie kary staje na wokadnę i sąd penitencjarny orzeka, czy wyjdzie na wpz czy też nie. Szanse przy pierwszej są marne i zazwyczaj kończy się to blachą, po 3mc może stawać ponownie. Jak ma p2, przepustki czy np pracę szanse są większe. W przypadku recydywy chyba po 2/3 kary ale nie jestem pewna.

W przypadku skrajnie ciężkiej sytuacji bytowej rodziny, gdy osadzony jest jedynym żywicielem itp można starać się o przerwę w karze.

Jeśli się nie uda, można skorzystać z Mopsu. Są zasiłki okresowe, celowe i tzw. dieta.

...jesteś dla mnie prawdziwym powietrzem...

30

Witam pierwszy raz jestem na takim forum. Moj maz od 2 miesiecy jest w zakladzie karnym.ma 3 wyroki za oszustwa finansowe  sumie 3 lata. Jestem z bialegostoku a on jest ok 120 km po za miejscem zamieszkania. Zaklad karny przytuly stare.
Mamy dwoje dzieci. W tym starszy syn uposledzenie umyslowe. Corka zdrowa. Zupelnie sobie nie radze. Tesknie .syn bardzo to przezywa bo bardzo silnie zwiazany z ojcem. Maz zalamuje sie. Czekamy na posiedzeniew sprawie przerwy. We wtorek jjade do meza. Po dwoch miesiacach. Jak to przetrwac z chorym dzieckiem.....

31

Witam .
Chciał bym dowiedziec sie czy jest taka możliwosc komunikacj telefonicznej  do partnera  który siedzi w zakładzie karnym ?? czy tylko On może wykonywać połaczenia ?? I czy moge dowiedziec sie czegoś wiecej od kogoś jak moge sie z nim kontaktowac ?? i co sie z nim dzieje ..  ?

32

To zalezy czyy siedzi na sledczym czy normalnym. Tak moze wykonywac telefony ale jak czesto zalezy gdzie siedzi. Ja swojemu wysylalam karty...

33

Witam wszystkich. Jestem na tym forum po raz pierwszy. Chciałam się zapytać czy któraś z Was miała w swojej rodzinie do czynienia z systemem dozoru elektronicznego, czyli odbywaniem kary w domu?

34

betka789 napisał/a:

Witam wszystkich. Jestem na tym forum po raz pierwszy. Chciałam się zapytać czy któraś z Was miała w swojej rodzinie do czynienia z systemem dozoru elektronicznego, czyli odbywaniem kary w domu?

Ja siedzę trochę w tym temacie. W rodzinie nikt  nie ma wyroku, ale mniej więcej wiem jak to wygląda.

'I can feel the magic floating in the air
Being with you gets me that way...'

35

Dzięki, że się odezwałaś. Mój mąż ma założoną tzw. "obrączkę" na na nodze od dwóch dni, dzięki temu uniknął pobytu w Zakładzie Karnym przez okres jednego roku. Miał wyrok 3 lata w zawieszeniu na rok czasu. Chodziło to o jakieś sprawy finansowe w jego byłym zakładzie pracy. Przez okres tych trzech lat nie spłacił kwoty którą miał naprawić jako szkodę. Jednocześnie sąd odwiesił mu wyrok, ale udało się z tym dozorem elektronicznym. No ale do rzeczy. Boję się strasznie żeby go nie zamknęli do Zakładu Karnego. Jak narazie stosuje się do tych godzin co ma wyznaczone, ale zawsze lubiał wypić i robi to nawet teraz (w mniejszych ilościach, ale alkohol jest). Odpowiedz mi jak możesz czy może ktoś przyjść do domu i zbadać go alkomatem, jak to wogóle wygląda - czy kurator przychodzi do domu?, jeżeli tak to jak wyglądają takie wizyty?
Bardzo proszę Cię napisz mi jak coś wiesz na ten temat.

36

ma ktoś swoją połówkę w zk ?? sad

37

Ja mam o to wszystko jest straszne:(

,,W końcu przyjdzie ten dzień, że spełni się marzenie
Otworzy się klapa to nie będzie widzenie
Nie będzie to spacer, to nie będzie świetlica
Nie będzie peronki tylko będzie ulica"

38

Witajcie
po osmiu latach ciagnacej się sprawy moj brat dostal wezwanie do odbycia kary  w zk w Przytułąch Starych koło ostrołęki> jest pierwszy raz skazany. Wiecie może jak tam jest?...

Posty [ 1 do 38 z 363 ]

Strony 1 2 3 10 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » kto ma mężą w zakladzie karnym bądz partnera???

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016