MÓJ PRZYSZLY MĄŻ CHCE KOCHAĆ SIE Z INNĄ - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » MÓJ PRZYSZLY MĄŻ CHCE KOCHAĆ SIE Z INNĄ

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 30 ]

Temat: MÓJ PRZYSZLY MĄŻ CHCE KOCHAĆ SIE Z INNĄ

NIE WIEM CO MAM ROBIC BO MÓJ PSZYSZŁY MĄŻ CAŁY CZAS MNIE NAMAWIA ŻEBYM JA JESZCZE JEMU JAKĄŚ ŚCIĄGNEŁA ŻEBY ON MUGL Z INNA SIE KOCHAC NA MOICH OCZACH JESTEM CHOROBLIWIE ONIEGO ZAZDROSNA
PARE RAZY SIE ZGODZILAM  I TERAZ MAM TAKI WSTRET DO NIEGO I SAMA DO SIEBIE ZE NA TAKIE COS SIE ZGODZILAM.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez dziwnaismutna (2012-09-19 19:19:01)

Odp: MÓJ PRZYSZLY MĄŻ CHCE KOCHAĆ SIE Z INNĄ

..... sama jestes sobie winna ze zgodzilas sie - przyzwolilas na zdrade. facetowi trzeba mowic z gory - zdrada = koniec.

o co, o kogo jestes zazdrosna??? szanuj sie kobieto, wywal dziada ze swojego zycia.

3 Ostatnio edytowany przez BlackPearl (2012-09-19 19:24:05)

Odp: MÓJ PRZYSZLY MĄŻ CHCE KOCHAĆ SIE Z INNĄ

Prowokacja????????????????

A i tak na marginesie to nie pisz drukowanymi! I naucz się ortografii...

4

Odp: MÓJ PRZYSZLY MĄŻ CHCE KOCHAĆ SIE Z INNĄ

skoro jest "przyszły" to naprawdę nie masz się o co martwic słońce Ty moje smile

5

Odp: MÓJ PRZYSZLY MĄŻ CHCE KOCHAĆ SIE Z INNĄ

Dlaczego się zgodziłaś wcześniej? ... chore.

6

Odp: MÓJ PRZYSZLY MĄŻ CHCE KOCHAĆ SIE Z INNĄ
alicja123456 napisał/a:

NIE WIEM CO MAM ROBIC BO MÓJ PSZYSZŁY MĄŻ CAŁY CZAS MNIE NAMAWIA ŻEBYM JA JESZCZE JEMU JAKĄŚ ŚCIĄGNEŁA ŻEBY ON MUGL Z INNA SIE KOCHAC NA MOICH OCZACH JESTEM CHOROBLIWIE ONIEGO ZAZDROSNA

To jest chore! Jeśli chce się z jakąś kochać to niech sam to robi. Po co masz na to patrzeć? Nie rozumiem.

7

Odp: MÓJ PRZYSZLY MĄŻ CHCE KOCHAĆ SIE Z INNĄ
sam22 napisał/a:

To jest chore! Jeśli chce się z jakąś kochać to niech sam to robi. Po co masz na to patrzeć? Nie rozumiem.

Bo niektórych facetów to podnieca, tak samo jak podnieca patrzenie jak żona robi to z innym partnerem. Dziwne? dla mnie tak.
Jeżeli to nie jest prowokacja to co ja mogę powiedzieć? no cóż głupio zrobiłaś, sama jesteś sobie winna, trzeba go było kopnąć w dupsko jak tylko to zaproponował, a nie dalej to ciągnąć. Zerwij z nim i po problemie, ale wcześniej zaproponuj mu, żeby on popatrzył jak Tyto robisz z innym

8

Odp: MÓJ PRZYSZLY MĄŻ CHCE KOCHAĆ SIE Z INNĄ

Myślę,że powinnaś z nim poważnie porozmawiać,gdyż są tacy ludzie, którym seks jeden na jeden nie wystarcza.

Szukają na przykład małżeństwa o podobnych zainteresowaniach by mogli wspólnie uprawiać miłe chwile i wymieniać się partnerami.
Chodzą do swingers clubów
Chętnie bywają na plażach FKK (nudystów)

Jeżeli Twój przyszły mąż jest kimś takim a Ty nie, to Wasze małżeństwo i tak nie wytrzyma.

Może zgodzisz się dla świętego spokoju kilka razy aby go nie stracić, jednak w końcu odezwie się Twoje wewnętrzne ja,które krzyczy stop.
Nie wytrzymasz tego na dłuższą metę.

9

Odp: MÓJ PRZYSZLY MĄŻ CHCE KOCHAĆ SIE Z INNĄ

Jeśli to prawda,co piszesz,a nie jakaś ściema,facet nie nadaje się na męża,tylko do leczenia,a Ty powinnaś zakończyć ten chory,toksyczny związek i starać się zapomnieć.

10

Odp: MÓJ PRZYSZLY MĄŻ CHCE KOCHAĆ SIE Z INNĄ

Forma i tresc wskazuje na prowokacje. Pamietajcie, ze niekarmiony troll sam zdycha.

11 Ostatnio edytowany przez cachmir (2012-09-20 08:02:23)

Odp: MÓJ PRZYSZLY MĄŻ CHCE KOCHAĆ SIE Z INNĄ
nocnalampka napisał/a:

Forma i tresc wskazuje na prowokacje. Pamietajcie, ze niekarmiony troll sam zdycha.

Dziewczyny nie koniecznie!!!

Ludzie o takich zainteresowaniach posuwają się krok po kroku by zaszczepić swoje zboczenie u partnera.
Dawkują to porcjami.
Nie doszliby do niczego wywalając kawę na ławę bo partner by uciekł.
Stosując małe dawki z dodatkiem "zgodziłaś się na to i było fajnie to może spróbujemy jeszcze to"
często im się udaje

12

Odp: MÓJ PRZYSZLY MĄŻ CHCE KOCHAĆ SIE Z INNĄ
cachmir napisał/a:
nocnalampka napisał/a:

Forma i tresc wskazuje na prowokacje. Pamietajcie, ze niekarmiony troll sam zdycha.

Dziewczyny nie koniecznie!!!

Ludzie o takich zainteresowaniach posuwają się krok po kroku by zaszczepić swoje zboczenie u partnera.
Dawkują to porcjami.
Nie doszliby do niczego wywalając kawę na ławę bo partner by uciekł.
Stosując małe dawki z dodatkiem "zgodziłaś się na to i było fajnie to może spróbujemy jeszcze to"
często im się udaje

Zgadzam się z tym co napisałaś, znałam takich: ona rozpaczliwie zakochana w nim godziła się na wszystko co zaproponował,dopiero sytuacja taka sama, jak opisana przez autorkę wątku, otworzyło jej oczy. Wtedy dopiero zrozumiała, że z tego małżeństwa nic nie będzie.

Autorko,nie rozumiem twojej "chorobliwej zazdrości" skoro nie przeszkadza ci , że twój wybranek, zdradza cię, na twoich oczach. Jeszcze sama mu te zdrady organizujesz...to jakieś chore.

13

Odp: MÓJ PRZYSZLY MĄŻ CHCE KOCHAĆ SIE Z INNĄ

Macie racje, ze nie takie perwersje ludzie maja, wiec tego nie kwestionuje, ze taka historia moglaby byc realna. Choc ja jak widze taki poziom ortograficzny i gramatyczny, to jakos trudno mi uwierzyc, ze ktos naprawde reperezentuje taki poziom i wesze trollowanie.

14

Odp: MÓJ PRZYSZLY MĄŻ CHCE KOCHAĆ SIE Z INNĄ
nocnalampka napisał/a:

Macie racje, ze nie takie perwersje ludzie maja, wiec tego nie kwestionuje, ze taka historia moglaby byc realna. Choc ja jak widze taki poziom ortograficzny i gramatyczny, to jakos trudno mi uwierzyc, ze ktos naprawde reperezentuje taki poziom i wesze trollowanie.

Myślę,że ten właśnie poziom, jak i ten bardzo wysoki (np.lekarze i adwokaci) do tego skłania.
Dziewczyna może mieć jakiegoś perwersa,który ją od siebie uzależni.
Często bez szkoły albo pracy dziewczyny decydują się na różne cuda.

15

Odp: MÓJ PRZYSZLY MĄŻ CHCE KOCHAĆ SIE Z INNĄ

cachmir, no z tej strony na to nie patrzylam. Ty faktycznie mozesz miec racje! Dzieki za danie mi innej perspektywy.

16

Odp: MÓJ PRZYSZLY MĄŻ CHCE KOCHAĆ SIE Z INNĄ

Znałam takie małżeństwo. Kupowali w kiosku gdzie pracowałam 'gazetki' i takie z ogłoszeniami.
Mieli synka chyba około 3 lat, którego na weekendy oddawali do dziadków, a sami zabawiali się w taki sposób.
Szukali małżeństw o podobnych upodobaniach.
Nie myślę, żeby autorka była trollem.
Myślę, że skoro tu o tym napisała, to chce poznać nasze zdanie, ma dużo wątpliwości, albo nabiera sama ochoty na wypróbowanie tego sposobu.
A jeśli sobie zażartowała, to przecież temat nie rodem z księżyca.

17

Odp: MÓJ PRZYSZLY MĄŻ CHCE KOCHAĆ SIE Z INNĄ

To może dla odmiany niech zaproszą sobie jakieś pana, który przeleci autorkę na oczach przyszłego, no chyba że się okażę że przyszły lubi tez panów big_smile

18 Ostatnio edytowany przez cachmir (2012-09-20 10:21:09)

Odp: MÓJ PRZYSZLY MĄŻ CHCE KOCHAĆ SIE Z INNĄ
Glock napisał/a:

To może dla odmiany niech zaproszą sobie jakieś pana, który przeleci autorkę na oczach przyszłego, no chyba że się okażę że przyszły lubi tez panów big_smile

Bardzo często jest to kolejnym etapem tego zboczenia
Najpierw ma kobieta się o patrzeć i przyzwyczaić a potem kolej na nią, tylko kobieta zwykle się boi czuje się zawstydzona.
Więc szukają małżeństwa
Nie myśl,że nie. On też będzie chciał to widzieć.

Możliwe też,że jest tak jak mówisz i dewiacja jest głębsza.
Orgie rzymskie w clubach bardzo mile widziane

19

Odp: MÓJ PRZYSZLY MĄŻ CHCE KOCHAĆ SIE Z INNĄ
cachmir napisał/a:

Bardzo często jest to kolejnym etapem tego zboczenia
Najpierw ma kobieta się o patrzeć i przyzwyczaić a potem kolej na nią, tylko kobieta zwykle się boi czuje się zawstydzona.
Więc szukają małżeństwa
Nie myśl,że nie. On też będzie chciał to widzieć.

Swing i wymiana partnerów to jest stosunkowo powszechne wśród par z dużym 'przebiegiem', co nie którzy/które uważają to nawet za specyficzną formę terapii. W związkach 'otwartych' bądź koleżeńskich to mogłaby być fajna opcja, dla małżeństw zbyt duże zagrożenie, że któremuś z partnerów psyche padnie i się rozstaną.
Jeśli wierzyć autorce to jej przyszły rzeczywiście sprawia wrażenie yebniętego.

20

Odp: MÓJ PRZYSZLY MĄŻ CHCE KOCHAĆ SIE Z INNĄ

"Przyszły mąż"? Jak dla mnie to byłby "Były " . Tak jak ktoś napisał ,sama sobie jesteś winna , zgodziłaś się na to wcześniej . Co sobie myślałaś ? Że facet na tym poprzestanie ? Spodobało mu się .
Co masz zrobić? Jak dla mnie to ....pakowałabym manatki a nie zastanawiała sie co mam dalej robić .
Z drugiej strony sama w tym uczestniczysz więc o co ci teraz chodzi ?

A twój facet nie powiem ,że ma się iść leczyć , bo ludzie mają różne zboczenia.( Czasami gorsze) ,ale ja bym zastanawiała sie czy wogóle jest tu mowa o jakiejkolwiek miłości do ciebie.

Zgodziłaś się z miłości ,czy zostałaś przyparta do muru ?

21

Odp: MÓJ PRZYSZLY MĄŻ CHCE KOCHAĆ SIE Z INNĄ

ale łykneliscie prowokacje smile

22

Odp: MÓJ PRZYSZLY MĄŻ CHCE KOCHAĆ SIE Z INNĄ
Glock napisał/a:
cachmir napisał/a:

Bardzo często jest to kolejnym etapem tego zboczenia
Najpierw ma kobieta się o patrzeć i przyzwyczaić a potem kolej na nią, tylko kobieta zwykle się boi czuje się zawstydzona.
Więc szukają małżeństwa
Nie myśl,że nie. On też będzie chciał to widzieć.

Swing i wymiana partnerów to jest stosunkowo powszechne wśród par z dużym 'przebiegiem', co nie którzy/które uważają to nawet za specyficzną formę terapii. W związkach 'otwartych' bądź koleżeńskich to mogłaby być fajna opcja, dla małżeństw zbyt duże zagrożenie, że któremuś z partnerów psyche padnie i się rozstaną.
Jeśli wierzyć autorce to jej przyszły rzeczywiście sprawia wrażenie yebniętego.

Pary swingowe laczy gleboka wiez emocjonalna ,Ci ludzie sie kochaja naprawde.
Niema szans by taki zwiazek utrzymac bez prawdziwej i glebokiej relacji.

23

Odp: MÓJ PRZYSZLY MĄŻ CHCE KOCHAĆ SIE Z INNĄ

Jeśli to co piszesz jest prawdą, to powinnaś to jak najszybciej zakończyć. To jest chory związek.

24

Odp: MÓJ PRZYSZLY MĄŻ CHCE KOCHAĆ SIE Z INNĄ
delikvent napisał/a:

ale łykneliscie prowokacje smile

big_smile

Tymbardziej ,że autorka wątku wogóle się nie wypowiada....prowokacja czy wstyd ?:D

25

Odp: MÓJ PRZYSZLY MĄŻ CHCE KOCHAĆ SIE Z INNĄ
pati31 napisał/a:

Pary swingowe laczy gleboka wiez emocjonalna ,Ci ludzie sie kochaja naprawde.
Niema szans by taki zwiazek utrzymac bez prawdziwej i glebokiej relacji.

Pati nie wszystkie, wszędzie (homo,les,Sm,Trans itd.) jest tak jak w zwykłych związkach hetero. Jednym pisana super relacja a drugim rozstanie.

26

Odp: MÓJ PRZYSZLY MĄŻ CHCE KOCHAĆ SIE Z INNĄ

A gdzie autorka wątku ? Chyba jakaś ściema totalna umysłowego gówniarza.

27

Odp: MÓJ PRZYSZLY MĄŻ CHCE KOCHAĆ SIE Z INNĄ
klarek napisał/a:

A gdzie autorka wątku ? Chyba jakaś ściema totalna umysłowego gówniarza.

No jak to gdzie? gdzieś na jakimś Party smile smile smile
a my sobie pogadaliśmy
Ściema, to ściema pogadać można

28

Odp: MÓJ PRZYSZLY MĄŻ CHCE KOCHAĆ SIE Z INNĄ
cachmir napisał/a:
pati31 napisał/a:

Pary swingowe laczy gleboka wiez emocjonalna ,Ci ludzie sie kochaja naprawde.
Niema szans by taki zwiazek utrzymac bez prawdziwej i glebokiej relacji.

Pati nie wszystkie, wszędzie (homo,les,Sm,Trans itd.) jest tak jak w zwykłych związkach hetero. Jednym pisana super relacja a drugim
rozstanie.

Decydujac sie na takie urozmaicenie sfery fizycznej zwiazku jest mozliwe pod warunkiem ze ludzie sa gleboko swiadomi tego co robia.
Znaja sie i tworza gleboka relacje emocjonaln-duchowa.Maja granice i nie oszukuja sie .
Wtedy jest to super napewno i wszyscy zadowoleni.
Gorzej gdy jedno robi to bo boi sie stracic partnera ,ktory to lubi-ale to oszustwo relacji dla mnie.

29

Odp: MÓJ PRZYSZLY MĄŻ CHCE KOCHAĆ SIE Z INNĄ
cachmir napisał/a:
klarek napisał/a:

A gdzie autorka wątku ? Chyba jakaś ściema totalna umysłowego gówniarza.

No jak to gdzie? gdzieś na jakimś Party smile smile smile
a my sobie pogadaliśmy
Ściema, to ściema pogadać można

HEHEHHE dokladnie.

Posty [ 30 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » MÓJ PRZYSZLY MĄŻ CHCE KOCHAĆ SIE Z INNĄ

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024