ubrania z internetu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 29 ]

Temat: ubrania z internetu

macie zaufanie i kupujecie je dość często, czy sparzyłyście się może w tym temacie i obchodzicie go szerokim łukiem? mówiąc szczerze, czasem jak przeglądam różne, ciuszkowe strony, mam ochotę kliknąć ?kup to?, ale mam lekkiego pietra, czy aby na pewno przyślą to co widzę na obrazku, we właściwym rozmiarze. też tak macie, czy wręcz odwrotnie?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ubrania z internetu

Oj, wiele zależy od tego co chcę kupić i gdzie. Tak naprawdę trzeba mieć nosa i odrobinę farta do takich zakupów. Raz kupiłam płaszczyk i był cud miód smile Innym razem spodnie, które niestety były przykuse? Acz nigdy nie odważyłabym się kupować w ten sposób butów i bielizny, choć niektóre moje znajome kupują na przeróżnych adresach te rzeczy. Także taka rosyjska ruletka. Albo wóz albo przewóz, ale mimo to, warto szukać i próbować.

3

Mnie zdarza się kupować bieliznę przez sieć tongue Zależy, z jakiego sklepu będziesz brać. jeżeli takiego z marką no-name, można nie trafić w rozmiarówkę i dobry materiał. Ja lubię triumpha od czasu do czasu sobie zafundować i natknęłam się na sklep telimena. sprzedają ich bieliznę, wysyłka jest załatwiana rach ciach, a rzeczy takie, jakie widziałam na miniaturkach. Czyli jednak można kupować biustonosze, nie przymierzając ich i nie biegając po sklepach.

Reklama

4

O ile ktoś nie ma czasu, to jasne, wygodne rozwiązanie. Ubrań nie kupuje, natomiast wszelkiego rodzaju sprzęty znanych mi marek, książki, płyty? Love it smile

5

kupuje dosyć czesto ubrania,wiekszość są ok,ale pary razy trafiły sie tandetne szmaty dosłownie a cena niska nie była

masz rację co do reserved, we wszystkich bluzkach,koszulkach jakie mam z tej sieciówki po 2-3 praniach zrobiły sie dziurki, chociaż nie powiem mój facet kupuje tak od kilku lat spodnie i koszulki i się nic z nimi nie dzieje

6

Ja uważam, że lepiej kupić sobie jedną porządną bluzkę niż dwie szajsowate smile A niestety jakość tych wszystkich Reserved, HM, House, Puma itd pozostawia wiele do życzenia.. Jak to mówi moja teściowa "nie stać mnie żeby kupować tanie rzeczy". Święta prawda, bo tańszych musisz kupić więcej, bo szybciej pójdą do kosza, czyli tym samym wydać wiele wiecej pieniędzy. Tyczy się to ubrań, butów, sprzętów...

.....w życiu mam różnie, raz na wozie, raz pod wozem, ale próbuje żyć najlepiej jak umiem ...w końcu nie muszę być idealna smile ....wystarczy, że jestem wyjątkowa smile

7 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2012-10-13 09:25:27)

Lubię. Kupuje markowe ciuchy w necie po niższych cenach i bardzo sobie to chwale. Ostatnie moje odkrycie to polski sklep spam z bielizna triumpha, dużo wyprzedaży i duży wybór, więc można sobie coś wyszperać taniej wink

8

U mnie przeważnie jest tak, że mierzę coś w sklepie, a potem patrzę w necie czy jest może taniej.
Na allegro czasem kupuję jakieś ciuszki, ale zawsze patrzę na opinię kupujących.
Kupuję też bieliznę Corin przez ich sklep on-line, bo już wiem jaki mam u nich rozmiar i jaki fason najlepiej mi leży.
Zdarza mi się też kupować ręcznie robioną biżuterię z różnych stron, a ostatnio nawet z facebooka.

Ogólnie lubię zakupy w sieci, bo są wygodne i szybkie, ale najpierw 10 razy się upewniam - czytam opinie, pisze maila do sprzedającego, itd. Niestety pewnie jak każdemu zdarzało mi się nie być zadowoloną z zakupu, ale jak dotąd udawało mi się zwrócić bądź reklamować towar.

9

I mi się zdarza kupować coś przez internet. Czy to ciuch czy coś innego. Póki co nie zdarzyło mi się żeby nie było tak jak czytał itp. Ale nim kupię a nie jestem tak w 100% pewna piszę wiadomość do sprzedającego czy też kontaktuję się telefonicznie jeśli jest taka możliwość i setki razy przemyśleć decyzję.

-------------------------------------------------------------------------------
Moja obojętność? Pracuję nad nią już bardzo długo...

10 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-08-02 11:47:24)

Najczęściej robię zakupy w internecie stawiam na wygodę ,oszczędność czasową oraz w wielu przypadkach finansową .
Moim sprawdzonym sklepem z sukienkami jest spam duży wybór, niskie ceny, świetna jakość,szybki czas realizacji:)
Najfajniejsze jest to że szyją tam na miarę więc nie ma obaw że coś nie będzie pasowało,  świetnie dopasowują się do ciała tuszując to co zbędne:)

Jestem jak najbardziej na tak dla zakupów on-line, choć zawsze warto wybierać te sklepy, które posiadają możliwość wymiany. Ostatnio nawet mój chłopak zaczął w ten sposób się zaopatrywać. Można naprawdę sporo zaoszczędzić, szczególnie na odzieży sportowej. Za koszulkę termoaktywną firmy Tervel zapłacił coś ponad 70 zł, a w sklepach kosztuje ok. 100 zł. Naprawdę warto czasem poszukać.

"Ludzie mają różne głupie pomysły, ale zawsze można im je wyperswadować."

12

Też jestem za ponieważ mozna dostać fajne ciuchy bardzo dobrej jakosci i dość przyzwoitej cenie. Ja natomiast przeważnie przeglądam oferty sklepów ktore są u mnie w mieście i tylko potem jadę przymierzam i kupuję wink

13

Do tej pory miałam dwie próby i obie mogę uznać w sumie za udane. Przy drugim podejściu bluza okazała się dobra w ramionach i na długość rękawów, ale nieco za luźna jak na mój gust. Niemniej noszę, bo ją lubię. Ciuch jest takiej jakości, jakiej się spodziewałam.

Myślę, że najlepiej kupować ze stron, które oferują zdjęcia "live". Niekoniecznie te z sesji.

14

Większość ubrań kupiłam przez internet i jestem z nich bardzo zadowolona.Fakt,zdarzyło mi się kilka razy odesłać,ale mimo tego wolę zakupy on-line.I to nie tylko ubrań.

,,Kiedy wiesz czego szukasz, jest łatwiej to znaleźć''.

15 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-11-18 16:22:33)

Ja też nie poprzestaje na ubraniach. Teraz jestem zachwycona stroną spam. Wszyscy mężczyźni z mojej rodziny dostaną prezenty z tej strony. Mam nadzieję, że trafię w gust wink a polecicie jakąś stronę z prezentami dla kobiet? Najlepiej taką, gdzie jest sporo gadżetów codziennego użytku?

16

Czasem zdarza mi się kupić coś przez Internet.

Jednak należe do osób które wolą przymierzyć zanim kupią.

25.03.2013 r. <3

17

Niebieska_sukienka napisał/a:

Jestem jak najbardziej na tak dla zakupów on-line, choć zawsze warto wybierać te sklepy, które posiadają możliwość wymiany. Ostatnio nawet mój chłopak zaczął w ten sposób się zaopatrywać. Można naprawdę sporo zaoszczędzić, szczególnie na odzieży sportowej. Za koszulkę termoaktywną firmy Tervel zapłacił coś ponad 70 zł, a w sklepach kosztuje ok. 100 zł. Naprawdę warto czasem poszukać.

A co cena ma do możliwości wymiany?

Koniusia napisał/a:

Czasem zdarza mi się kupić coś przez Internet.

Jednak należe do osób które wolą przymierzyć zanim kupią.

Kupując online zawsze masz minimum 10 dni na zwrot.

Co prawda jestem facetem i nie wiem na ile Was obchodzi moja opinia ale ja kupuję w necie dosłownie wszystkie ciuchy. Chyba tylko skarpetek i bokserek tak nie kupuję bo się zwyczajnie nie opłaca kiedy równie tanie są w sieciówkach. Dodatkowo nie lubię chodzić po sklepach a poza tym wiele ubrań które kupuję to rzeczy, których firmy nie mają swoich sklepów stacjonarnych w Polsce a w necie tak. Tylko raz zamówiłem bluzę w rozmiarze L, która okazała się mała jak S-ka i musiałem wymieniać

mysik napisał/a:

A co cena ma do możliwości wymiany?

Nic. Napisałam, ze to dwa kryteria którymi kieruje się podczas wyboru sklepu.

20

Wątłusz_Pierwszy napisał/a:

Co prawda jestem facetem i nie wiem na ile Was obchodzi moja opinia ale ja kupuję w necie dosłownie wszystkie ciuchy. Chyba tylko skarpetek i bokserek tak nie kupuję bo się zwyczajnie nie opłaca kiedy równie tanie są w sieciówkach. Dodatkowo nie lubię chodzić po sklepach a poza tym wiele ubrań które kupuję to rzeczy, których firmy nie mają swoich sklepów stacjonarnych w Polsce a w necie tak. Tylko raz zamówiłem bluzę w rozmiarze L, która okazała się mała jak S-ka i musiałem wymieniać

Męska rozmiarówka przedstawia się zupełnie inaczej niż damska niestety. Co innego kupić T-shirt a dopasowaną sukienkę.

mysik napisał/a:
Wątłusz_Pierwszy napisał/a:

Męska rozmiarówka przedstawia się zupełnie inaczej niż damska niestety. Co innego kupić T-shirt a dopasowaną sukienkę.

Racja. Jednak z tą męska rozmiarówką też rożnie bywa dlatego ja zawsze szukam albo proszę sprzedawcę o dokładne wymiary w cm

22

Nie kupuje.

Wszystkie ubrania kupuje w sklepach. Musze dotknąć, przymierzyć i widziec realnie dana rzecz a nie wirtualnie smile

mysik napisał/a:

Nie można się nie zgodzić. Chociaż przez neta ja raczej kupuję odzież sportową niż sukienki...

24

I tak można nie trafić, dobrze, że jest ta możliwość zwrotu....

25

Nie, muszę dotknąć materiału. I koniecznie przymierzyć. Latwiej jest cos odwiesic, niż odesłać smile
W Internecie nie wszystko złoto,co się świeci.

Słowa ranią najbardziej. Szczególnie takie jak: "nie ma mleka do kawy" i "zjedz sałatę".

26

Ja nie mam czasu na zakupy tradycyjne i większość moich "modowych inwestycji" robię w necie.

27

Legginsy jedynie kupowałam przez net z ubrań, bo zaufania za bardzo nie mam do tego rodzaju zakupów (odzieżowych) bez mierzenia.

28

A ja sporo rzeczy tak kupowałam i kupuje,w wiekszosci jestem zadowolona ale sparzylam sie kilka razy,na allegro mozna towar zwrocic o ile sie kupuje u dobrego sprzedawcy ale na olx juz zgoła inaczej jest wiec ja i tak zawsze prosze o dokladne podanie wymiaro bo roznie bywa z tymi rozmiarowkami.

Posty [ 29 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016