Czy serce po przejściach potrafi jeszcze bić... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czy serce po przejściach potrafi jeszcze bić...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: Czy serce po przejściach potrafi jeszcze bić...

Witam

    Nie  po raz pierwszy w tym dziale,choć teraz z innym pytaniem, problemem. Jak chyba każdy tutaj,a na pewno większość tutaj obecnych jestem po przejściach i to nie byle jakich. Wnikanie w nie chyba nie jest teraz istotne.
   
Męczy mnie jedno, coś czego nie wyczytałam tutaj (bardzo prawdopodobne iż nie znalazłam tego przez swoją nieudolność). Czy osoba,która była w długoletnim związku,przeszła naprawdę dużo,ma już za sobą okres rozpaczy po związku i użalania się nad sobą,stanęła na nogi i znalazła kogoś wartościowego jest w stanie znów pokochać... Czy takie serce potrafi jeszcze zabić szybciej dla kogoś? Jak długo trwa otwarcie się przed nowym partnerem... Czy to w ogóle możliwe... Czy każdy następny związek to tylko działanie rozsądku...

Proszę,uświadomcie mnie jak to wygląda,gubię się w tym wszystkim i tracę wiarę w siebie...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy serce po przejściach potrafi jeszcze bić...

Sama borykam sie z tym problemem.

Ale wierze ze jesli trafi sie na odpowiednio cierpliwego partnera, ktory obdarzy nas duzą iloscią ciepla to moze i serducho na nowo zacznie bic:)

3

Odp: Czy serce po przejściach potrafi jeszcze bić...

Właśnie tego się najbardziej obawiam,że cierpliwość się kończy każdemu i to wcale nie musi świadczyć o złych cechach,czy intencjach, lub miernych uczuciach do złamanych serc.

4

Odp: Czy serce po przejściach potrafi jeszcze bić...

Kiedy po trzech latach odwidziałam się mojemu facetowi to wpadłam w głęboką depresję, byłam pewna, że życie się skończyło.. problemy zdrowotne, brak chęci na cokolwiek ;(
aż do czasu poznania K.. ja jestem pewna, że się da! wink

5

Odp: Czy serce po przejściach potrafi jeszcze bić...

Chyba każdy powinien mieć swoją drogę życia, ale dobrze jest, aby mieć kogoś kto kocha i jest z nami na tej drodze. Ten ktoś tez ma swoją drogę życia i my jesteśmy z nim. Mówią, że miłość to nie patrzeć na siebie, ale patrzeć w tym samym kierunku.

Może dobra miłośc to taka, która jednak pozostawiam 100% wolności. Może tylko to jest trwałe.

6

Odp: Czy serce po przejściach potrafi jeszcze bić...

Claudia - serce nie sługa. Jego do niczego nie zmusisz, ale i przed niczym nie powstrzymasz.

7

Odp: Czy serce po przejściach potrafi jeszcze bić...

Sama coraz czesciej zadaje sobie pytanie czy kobieta ,,po przejsciach potrafi sie jeszcze zakochac?,,I nie wiem.Bo jakim cudem?Skoro tyle razy sklejamy roztrzaskane serce...Jedyne co przychodzi mi do glowy,to chyba tylko to ze facet musialby byc super cierpliwy i wyrozumialy...Jezeli ktos takiego zna niech napisze bo ja uwazam ze to wymarly gatunek A moze TY akurat to czytasz i masz 41 lat i tez jestes ,,na zakrecie zyciowym? Odezwij sie.

8

Odp: Czy serce po przejściach potrafi jeszcze bić...

No mnie właśnie nurtuje wpytanie, czy gdy już spotkamy takiego super faceta,czy będziemy w stanie coś poczuć... Coś więcej poza wdzięcznością, bezpieczeństwem, wygodą, itp. Czy poczujemy jeszcze te motyle brzuchu, czy może każdy następny związek będziemy układać tylko z rozsądku,aby nie być samotnymi

9

Odp: Czy serce po przejściach potrafi jeszcze bić...

Ja nawet nie rozpatruję opcji wiązania się z kimś tylko dla bezpieczeństwa i wygody.
Gdyby tak było tkwiłabym w poprzednim związku, który owszem: bezpieczny i wygodny - zrujnował mnie emocjonalnie.

Same żywsze uczucia dla kogoś może się kiedyś u mnie pojawią - ale będę się bała cokolwiek z tym zrobić.
Drugi raz nie chcę przez to przechodzić. Niby teoretycznie wiem, że nie każdy facet taki sam, ale boję się, że w praktyce na siłę bym się doszukiwała wad poprzednika w nowym obiekcie uczuć. Czyli sama spaprałabym związek już na wstępie.


Taaaa, z moim podejściem to mi się romantyczna przyszłość szykuje...  wink

10

Odp: Czy serce po przejściach potrafi jeszcze bić...

Hej, ciężko odpowiedzieć tutaj jednoznacznie. Zapewne jak poznamy tą właściwą osobę i będzie nam z nią dobrze nie będziemy czuły tego strachu i paniki przed nowym. Ja też się boję, abym nie popełniła tych samych błędów co w poprzednim związku. Jestem 4mce po rozstaniu a tkwiłam 6 lat  w toksycznym związku gdzie facet nie wiedział czego chce,a ma 34 lata bał się samotności, rujnował mnie emocjonalnie i psychicznie, myślał tylko o sobie a jak pojawiła się nowa na horyzoncie odszedł zranił mnie i moją córkę. Nie chcem znowu pakować się w coś bez przyszłości nie tylko patrząć na siebie, ale i na dziecko. Jakoś to będzie bo musi być pozdrawiam

11

Odp: Czy serce po przejściach potrafi jeszcze bić...

tak jakoś będzie bo jakoś być musi, też zostałam sama z dwójką dzieci na dodatek nie atrakcyjna kto taką zechce?
takie życie w zawieszeniu,nie chce być sama do końca życia ale też boje się komuś na nowo zaufać, jakoś nie wyobrażam sobie życia,pustka w środku. Podobno na rozwodzie świat się nie kończy i nie może być zawsze źle i wszystko na nie...

Odp: Czy serce po przejściach potrafi jeszcze bić...
Claudia87 napisał/a:

No mnie właśnie nurtuje wpytanie, czy gdy już spotkamy takiego super faceta,czy będziemy w stanie coś poczuć... Coś więcej poza wdzięcznością, bezpieczeństwem, wygodą, itp. Czy poczujemy jeszcze te motyle brzuchu, czy może każdy następny związek będziemy układać tylko z rozsądku,aby nie być samotnymi

Rozsądek w związku świadczy o dojrzałości wg mnie i jest niezbędny do stworzenia fajnego,partnerskiego zwiazku.A motyle w brzuchu pojawić się mogą póżniej,niekoniecznie na początku związku.Natomiast bezpieczeństwo w zwiazku jest dla mnie priorytetem,bez tego nie można poczuć się szczęsliwą.

13 Ostatnio edytowany przez mala456 (2012-09-30 19:40:48)

Odp: Czy serce po przejściach potrafi jeszcze bić...

Czy naprawdę można jeszcze znaleźć kogoś kto pokocha mnie tak mocno, taką jaką jestem? Czy ja będę w stanie pokochać jeszcze kogoś ze wszystkich sił? Dzisiaj on powiedział mi któryś już raz, że nie wróci do mnie. Wiem, że muszę przestać żyć nadzieją na to, że to się jeszcze naprawi, ale nie umiem. Ciągle w to wierzę, a dzisiaj jest mi już tak ciężko, że nie mogę:( nie umiem uwierzyć w to, ze potrafię jeszcze pokochać

14

Odp: Czy serce po przejściach potrafi jeszcze bić...
mala456 napisał/a:

Czy naprawdę można jeszcze znaleźć kogoś kto pokocha mnie tak mocno, taką jaką jestem? Czy ja będę w stanie pokochać jeszcze kogoś ze wszystkich sił? Dzisiaj on powiedział mi któryś już raz, że nie wróci do mnie. Wiem, że muszę przestać żyć nadzieją na to, że to się jeszcze naprawi, ale nie umiem. Ciągle w to wierzę, a dzisiaj jest mi już tak ciężko, że nie mogę:( nie umiem uwierzyć w to, ze potrafię jeszcze pokochać

Wydaje mi sie,ze dopóki będziesz żyć nadzieją do czegoś czego nie ma,stawiać na pierwszym miejscu te wszystkie przykre i bolesne emocje  to nawet nie znajdziesz nikogo,kto by Cię zechciał. Dopiero,gdy pogodzisz się z tym wszystkim i zaczniesz inne rzeczy stawiać na pierwszym miejscu,skupiać się na czymś innym to wtedy napewno pojawi się ktoś chętny dać Ci to wszystko,czego oczekujesz od partnera,ale nie potrafię Cię zapewnić,że ty pokochasz kiedyś bo sama stoje w tym właśnie miejscu i się zastanawiam, czy będę mogła odwazjemnić uczucia z tamtej strony

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czy serce po przejściach potrafi jeszcze bić...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024