Cienie pod oczami jak sie ich pozbyc? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Cienie pod oczami jak sie ich pozbyc?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 30 ]

Temat: Cienie pod oczami jak sie ich pozbyc?

Dziewczyny mam pytanie.
Mam straszne cienie pod oczami niewem jak sie ich pozbyc.
Na dzien stosuje korektor, ale on wysusza mi skore.
Znacie moze jakies sprwdzone kosmetyki lub sposoby na pozbycie sie cieni?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Cienie pod oczami jak sie ich pozbyc?

Mam ten sam problem. Stosuję różne kremy polecane przez farmaceutów, markowych firm i nic. Kupując je wszystkie z nadzieją, że będzie lepiej za każdym razem się zawodziłam. Każde moje zmęczenie czy choroba jest wypisane na mojej twarzy. Wtedy moje cienie są jeszcze ciemniejsze. Też używam korektora. Nie każdy jest odpowiedni. Nauczyłam się z tym żyć, ale gdyby była możliwość coś tym zrobić, też z każdej rady skorzystam.

3

Odp: Cienie pod oczami jak sie ich pozbyc?

są specjalne żele pod oczy, które możesz kupić w drogerii; jednak to zależy od wieku, niektóre mają ograniczenia np >30, ale myślę, że trafisz na odpowiedni dla siebie

4

Odp: Cienie pod oczami jak sie ich pozbyc?

Mam podobny problem,póki co szukam skutecznych środków.Zatem chętnie skorzystam z porad forumkowiczek.

5

Odp: Cienie pod oczami jak sie ich pozbyc?

Czytałam kiedyś że pomagają okłady z zaparzonej torebki herbaty nieważne jakiej i oczywiście śiweży ogórek..choć sama nie próbowałam:)ale używam kremów pod oczy specjalnie do cieni pod oczami jest dużo takowych na rynku,mogą być bardziej do zmarszczek lub nie, ale też polecam korektory w płynie bo one nie wysuszają skóry pod oczami..np. maybelline czy rimmel,najlepiej gdy korektór jest o ton lub dwa jaśniejszy od cery lub rozświetlający z drobinkami odbijającymi świątło.Nie polecam też pokrywania oczodołów podkłądem bo wtedy uzyskuję się efekt odwrotny(pogłębienie ciemnej barwy),powodzenia życzę!

6

Odp: Cienie pod oczami jak sie ich pozbyc?

Dziekuje za rady skorzystam:)

7

Odp: Cienie pod oczami jak sie ich pozbyc?

No i przede wszystkim wysypiajcie się dziewczyny! bo trzeba walczyc z problem, a nie tuszować :-)

8 Ostatnio edytowany przez Olina (2010-12-11 10:51:07)

Odp: Cienie pod oczami jak sie ich pozbyc?

A ja polecam serdecznie te dwa produkty, a w szczególności pierwszy smile Działa bardzo dobrze, najlepiej położyć na noc smile Nie wiem czy Wam też pomoże, u każdego może mieć mniejsze lub większe efekty, ale radzę spróbować!

ŻEL ZE ŚWIETLIKIEM I RUMIANKIEM
ŻEL  Z ARNIKĄ

Można kupić w sklepie internetowym za 9 zł/szt, także wydatek niewielki smile

Post został edytowany ze względu na złamanie regulaminu forum. Przypominam jednocześnie, że nie umieszczamy tu treści o charakterze reklamowym, nie wklejamy linków do komercyjnych stron internetowych i innych forów. Pozdrawiam, Moderatorka Olina

9

Odp: Cienie pod oczami jak sie ich pozbyc?

też mam straszne cienie..
Niestety to nie kwestia wyspania się, ba - nie choroby nawet (radzę pójść do lekarza, może to coś z nerkami albo wątrobą)..
Taka po prostu moja "uroda", muszę z tym żyć... mi odpowiada mineralny korektor maybelline'a, ale chyba na większe wyjścia kupię sobie kamuflaż..

10

Odp: Cienie pod oczami jak sie ich pozbyc?

Nieraz kremy są strasznie przereklamowane, firmy kosmetyczne przebijają się w ich zachwalaniu a tak na prawdę to tylko niewielkie ilości aktywnych substancji się w nich znajdują, najlepsze są uważam domowe sposoby-spróbujcie okładów z plasterków świeżego ogórka lub przecierajcie wacikiem nasączonym w cytrynie, tylko ostrożnie żeby nie miał kontaktu z gałka oczną bo może trochę szczypać smile

11

Odp: Cienie pod oczami jak sie ich pozbyc?

Ostatnio kupiłam roll-on pod oczy z garniera. Pomaga.

12

Odp: Cienie pod oczami jak sie ich pozbyc?

Nie wiem, może to już taka moja przypadłość, ale na cienie pod oczami jedyne co mi naprawdę pomaga to...solidny sen. Wiem, że na rynku jest sporo kosmetyków i farmaceutyków przeciw tej przypadłości, ale mimo wszystko mam do nich raczej sceptyczne podejście. Owszem, mogą wspomóc, ale bez soldnego odpoczynku naprawdę można zapomnieć i pełnym blasku spojrzeniu. Tak więc, drogie panie, wysypiajmy się smile.

13

Odp: Cienie pod oczami jak sie ich pozbyc?

Też mam ten problem.Cieni niestety nie da się usunąć, można je ewentualnie zatuszować aby nie był aż tak widoczne.Stosowałam różne kremy, niektóre powodowały,że cienie znikały na godzinę, dwie.Obecnie używam żelu z Ziaji http://www.vitanea.pl/product/details/z … -15ml.html a na niego nakładam fluid.Muszę się w końcu zaopatrzyć w korektor.Może macie jakieś wypróbowane, które są godne polecenia wink

14

Odp: Cienie pod oczami jak sie ich pozbyc?

ja też jak większość kobie mam cienie pod oczami,na razie nie są bardzo uciążliwe. Spędzam sporo czasu przed komputerem, dużo czytam więc oczy i powieki się męczą. Od jakiegoś czasu stosuję żel ze świetlikiem Flosleku i jestem z niego bardzo zadowolona. Wiadomo, że dobry korektor pod oczy to coś co każda z nas powinna mieć w swojej kosmetyczce, ale ten żel również pomaga. Więc nie zaszkodzi go kupić i stosować smile

15

Odp: Cienie pod oczami jak sie ich pozbyc?

Pod oczki kremik musi być przedewszystkim bardzo delikatny, gdyż jak wiadomo skóra pod oczami jest bardzo delikatna. Najlepiej aby miał konsystencję delikatnego żelu. Ja właśnie używam od czasu do czasu żelu pod oczy komfort młodej skóry.

16

Odp: Cienie pod oczami jak sie ich pozbyc?

Cienie pod oczami mogą być oznaką wycieńczenia organizmu lub anemii. Radzę zrobić badanie krwii i polubić szpinak i inne zielone warzywka smile

17

Odp: Cienie pod oczami jak sie ich pozbyc?

Cienie pod oczami maja rożne przyczyny- choroby, zmęczenie, ale tez mogą być genetycznie uwarunkowane , a na takie to żadne kosmetyki i domowe sposoby nie pomogą. Ja się właśnie z takimi męczyłam przez pół życia- stosowałam wszystko co medycyna wymyśliła- zrobiłam badania, starałam się wysypiać, stosowałam okłady z ogórka, cytryny i ...nic. Potem najdroższe kremy, korektory - najbardziej pomagały mi korektory w kolorze żółtym, takie mocno kryjące, ale to i tak zawsze trzeba sprawdzić na własnej skórze, bo wszystko zależy od koloru cieni. Ja miałam takie szarawo- niebieskawe. Ale postawiłam wszystko na jedną kartę i  pozbyłam się ich na zawsze, no - może przesadzam, tak na kilka dobrych lat może i mogę polecić Wam skuteczną metodę..  Minusy to to, że trochę kosztuje i jest odrobinkę inwazyjna, ale rekompensują to zdecydowanie rezultaty i późniejsze oszczędności na tych wszystkich drogich kremach, korektorach , podkładach i innych specyfikach. Ja wykonałam sobie zabieg wstrzyknięcia własnego tłuszczu pod oczy- efekt jest taki, że cienie zniknęły, a moja twarz wygląda jakby ubyło mi tak z dziesięć lat - naprawdę pełna rewelacja- twarz stała się taka promienna, młoda, dlatego polecam wszystkim- warto o tym pomyśleć , bo naprawdę jak to się mówi "raz a dobrze".

18

Odp: Cienie pod oczami jak sie ich pozbyc?

Ciekawe to, o czym piszesz bacha smile Taka nasza uroda niestety.. zastanawiam się ile taki zabieg kosztuje i czy trzeba go co jakiś czas powtarzać?

19 Ostatnio edytowany przez Lena (2011-01-19 19:43:14)

Odp: Cienie pod oczami jak sie ich pozbyc?

No tak- niestety trzeba go powtarzać bo ten tłuszcz się podobno po prostu wchłania po jakimś czasie, ale to tak po jakiś 5 latach podobno, wiec wówczas można powtórzyć całą zabawę. Ja  na pewno to zrobię.  Fajne jest to, że się młodziej, naprawdę młodziej wygada i to cieszy. A koszt- ja płaciłam 4tys. za taką przyjemność, ale tutaj masz link do strony centrum, w którym to robiłam, tam mają dokładny cennik  spam to sprawdzisz sobie, czy się nic nie zmieniło

20

Odp: Cienie pod oczami jak sie ich pozbyc?

Też mam taki problem i sama do tej pory nie znalazłam jakiegoś świetnego kosmetyku. Po części pomaga mi Floslek, ale szukam czegoś, co da mi lepszy efekt.

21 Ostatnio edytowany przez huanita (2011-01-10 14:02:11)

Odp: Cienie pod oczami jak sie ich pozbyc?

na cienie pod oczami mogę polecić dobry i tani sposób otóż połoz na oczy plasterki zielonego ogórka na około 15 minut powinno rozjaśnić te cienie,poza tym dobrze dobrany kolektor zgodnie z danym typem cery,niekiedy korektory nie spełniają swojej funkcji bo są po prostu źle dobrane.podaje jeszcze klika innych sposobów domowych znalezionych gdzieś w necie:
1.OKŁAD Z HERBATY
Tak jak w przypadku opuchniętych oczu, herbata doskonała wpływa na przebarwienia i dodatkowo odświeża oczy.
Zaparzone i ostudzone torebki czarnej herbaty nakładamy na sińce na około 15 minut, po czym płuczemy oczy w chłodnej wodzie.
2.OKŁAD Z ZIEMNIAKA
Ziemniakowi przypisuje się działanie odświeżające, rozjaśniające i ściągające. Z pewnością okaże się on pomocny w walce z cieniami pod oczami.
Schłodzonego ziemniaka tniemy na plasterki i kładziemy na powieki na 10 minut. Po tym czasie delikatnie przemywamy oczy chłodną wodą.
3.OKŁAD Z SOKU Z OGÓRKA
Ogórek gruntowy trzemy na drobnej tarce, po czym odcedzamy sok. Następnie moczymy w nim waciki i nakładamy je na skórę pod oczami na 15 minut. Na koniec przemywamy oczy chłodną wodą.
Ogórek zielony ma właściwości odświeżające, nawilżające, ściągające i rozjaśniające. Często stosowany w okolicach oczu pomoże zredukować cienie pod oczami.

22

Odp: Cienie pod oczami jak sie ich pozbyc?

To o czym piszesz to super recepty na cienie z przemęczenia i  niewyspania - naprawdę warto próbować, bo to najtańsze metody ( ja tylko ziemniaka nie próbowałam )  tylko niestety ...nie pomogą tam, gdzie występują cienie uwarunkowane genetycznie z powodu braku tłuszczu pod oczami ale jak pisałam wyżej- na to i najdroższe kosmetyki nie poradzą- tylko tłuszcz z brzusia big_smile ale próbować zawsze warto big_smile

23

Odp: Cienie pod oczami jak sie ich pozbyc?

jak by nie było to nie zaszkodzi spróbować tym bardziej ze to takie "sposoby za grosze" ,warto je wypróbować choćby dla samego odświeżenia spojrzenia.

24 Ostatnio edytowany przez Bożena (2011-03-30 13:04:21)

Odp: Cienie pod oczami jak sie ich pozbyc?

nie wiem jak wy, ale ja chyba udam się ze swoimi cieniami do lekarza, wyczytałam tutaj, że tak należy zrobić ;] szkoda mi już kasy na te nic nie warte kremy....


Na forum nie podajemy linków do innych stron i portali. Moderator Bożena

25

Odp: Cienie pod oczami jak sie ich pozbyc?

Cześć dziewczyny! Ja też mam cienie pod oczami ale z tym się nie da nic zrobić. To te "genetyczne". Wątrobę mam zdrową, woreczek wycięty. Nie wiem jakie są tego przyczyny. Nie cierpię swoich zdjęć bo widzę na tych zdjęciach te cienie wyjątkowo wyraźnie. Do tego mam głęboko osadzone oczy i to zwiększa efekt (negatywnie sad  )

26

Odp: Cienie pod oczami jak sie ich pozbyc?

Ja też mam raczej ze względu na swoją budowę i cienką skórę, więc używam dobrego korektora. Ale cały czas szukam jakiegoś kremu, który zmniejszy cienie. Teraz testuję floslek z arniką i na pewno jest bardzo przyjemny efekt na zmęczenie, jest w dobrej cenie, jeszcze nie wiem czy na cienie podziała, bo krótko używam, dam znać.

27

Odp: Cienie pod oczami jak sie ich pozbyc?

Ja miałam podobny problem. Niestety częściowo wynikający z notorycznego niewyspania. Ale wspieram się naturalnymi sposobami, np. marokańskim olejkiem ogórkowym. Nawilża i rozjaśnia cienie, ale też zmniejsza opuchliznę pod oczami, bo ja to zawsze jak miś koala...

28

Odp: Cienie pod oczami jak sie ich pozbyc?

Polecam Ci zdecydowanie na zmęczone oczy oraz brzydko wyróżniające się wory Eko ampułkę 4 "Pod oczy" od Pat&Rub. Rewelacyjnie regeneruje opuchliznę oraz cienie pod oczami, redukuje widoczność zmarszczek a także działa łagodząco i odmładzająco smile Zdecydowanie jeden z lepszych zakupów w tym roku jak dla mnie, idealne oraz szybkie efekty i piękna zadbana skóra. Koniecznie spróbuj!

Odp: Cienie pod oczami jak sie ich pozbyc?

Mi bardzo pomagają żelowe okulary, te które się wkłada do zamrażalnika. Fajnie też, z naturalnych metod, działa napar z czarnej herbaty - mocno schłodzony na wacik i na 10 minut na oczy. Ładnie schodzi opuchlizna

30

Odp: Cienie pod oczami jak sie ich pozbyc?
princess-rosalia napisał/a:

Mi bardzo pomagają żelowe okulary, te które się wkłada do zamrażalnika. Fajnie też, z naturalnych metod, działa napar z czarnej herbaty - mocno schłodzony na wacik i na 10 minut na oczy. Ładnie schodzi opuchlizna

a nie bolą Cię potem zatoki? moje eksperymenty z żelowymi płatkami do schłodzenia w lodówce kończyły się bólem w okolicy nosa i kości jarzmowych. Od tej pory trochę boję się eksperymentów tego typu, a wiem, że to mogłoby trochę pomóc.

Chociaż u mnie niestety oprócz cieni prześwitują też żyłki, a na to chyba się nic nie poradzi hmm

Posty [ 30 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Cienie pod oczami jak sie ich pozbyc?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024