Trudne poczatki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Trudne poczatki

Witam,

Mam taki problem. Miedzy mna a moja bliska przyjacialka (10 lat znajomosci) cos sie wydazylo, juz wczesniej mielismy sie ku sobie, ale teraz to sie zdazylo. Kiedy ona byla wtedy jeszcze z kims innym. On na jakis czas wyjechala i duzo rozmawialismy i troche sie bawilismy przez skypa (z kamerka). Mowila mi o tym gosciu ale tak, ze miale wrazenie, ze to juz skonczone. Spotkala sie by z nim o tym porozmawiac, by skonczyc i sie z nim przespala. Powiedziala mi o tym i jestem pewien, ze bardzo tego zaluje. Strasznie jej pragne i nie chce stracic dziesieciu lat przyjazni. Nie wiem czy dac jeje szanse, nie chce sie spalic. Co myslicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Trudne poczatki

Za duży chaos w tej wypowiedzi by coś doradzić wink. Zacznij jeszcze raz, po kolei i bardziej szczegółowo smile

3

Odp: Trudne poczatki

ok, sprobuje

znamy sie jakies 10 lat. i zawsze bylismy blisko, ale nigdy nic sexualnego sie nie stalo. az do tego lata. potem ona wyjechala i kontynuawalismy ta znajomosc przez skype. zapytalem ja czy jest ktos inny i gdyby byl to ok, nie wkrecal bym sie.  poczekal bym co sie stanie. ale ona powiedzial mi, ze to juz skonczone i ze teraz zalezy mi tylko na mnie. spotkala sie z mnie by mu o tym powiedziec i sie stalo poszla z nim do lozka. wiem, ze ona tego zaluje, ale ciezko jest mi byc jej pewnym. widze, ze bardzo sie stara, zeby cos miedzy nami bylo mozliwe. na duzo mi pozwala, zgadza sie bym ja kontrolawal (chociaz ja tego nie robie) i rozumie moje obawy. Jak chcesz jeszcze jakies informacje, to pytaj.

4

Odp: Trudne poczatki

dziewczyna nie nie czego chce od zycia i tyle.

5

Odp: Trudne poczatki
ziemniaczana napisał/a:

dziewczyna nie nie czego chce od zycia i tyle.

Duzo zmian w jej zyciu teraz, wiec chyba naprawde nie wiem. Tylko tylko, ze trudno teraz zaufac.

6

Odp: Trudne poczatki

Doklanie, nie wie czego od zycia chce! sad

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024