Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

Strony 1 2 3 16 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 586 ]

1

Temat: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

Każda społeczność ma swoje pisane lub niepisane zasady, które pomagają w jej lepszej organizacji i wpływają na komfort psychiczny jej członków, którzy dzięki nim znają swoje prawa, przywileje, ale także pewne warunki funkcjonowania danej grupy.

Netkobiety - także mają swój REGULAMIN do którego przeczytania i przestrzegania bardzo gorąco Cię zachęcamy ...

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z serwisu internetowego Netkobiety.pl zwanego dalej Forum, prowadzonego przez spółkę ?NETKOBIETY? SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie (adres siedziby i adres do korespondencji: ul. Złota 61/100; 00-819 Warszawa); wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000382492; sąd rejestrowy, w którym przechowywana jest dokumentacja spółki: Sąd Rejonowy dla M. ST. Warszawy XII Wydział Gospodarczy KRS; NIP: 5272646807; REGON: 142783495; adres poczty elektronicznej: redakcja@netkobiety.pl.           

                                         REGULAMIN FORUM NETKOBIET           

Rejestrując się na forum - uzupełnij swój Profil. To pomoże innym dowiedzieć się czegoś o Tobie. Powinno pomóc także przy udzielaniu porad na Twoje posty - bowiem, sama przyznasz, że rzeczą dość istotną jest wiek osoby, której chcemy pomóc i której odpowiadamy. Innej odpowiedzi - na to samo czy podobne pytanie - udzielimy 18 latce,  innej kobiecie 30+, a jeszcze innej 40+ czy więcej. Forum przeznaczone jest dla Użytkowników pełnoletnich.           

1. Każdorazowo przed założeniem interesującego Cię tematu sprawdź w wyszukiwarce, czy taki temat już istnieje - może się okazać, że odpowiedź na Twoje pytanie już figuruje na forum i na interesujący temat toczy się już dyskusja, do której możesz dołączyć. Prosimy: nie dubluj wątków!

2. Zanim założysz temat, wybierz właściwy dział. Opisz swój temat tak, by zainteresował jak najszersze grono użytkowników. Im więcej osób weźmie udział w dyskusji, tym będzie ona ciekawsza i dostarczy Ci więcej wartościowych informacji. Temat Twojego wątku jest bardzo ważny i kluczowy - pamiętaj o tym!

3. Zakładanym tematom nadawaj tytuły adekwatne do ich treści. Temat "Ratunku", "Pomocy", "Do wszystkich pań",  czy też "Pilne" nic nikomu nie powie i nie zachęci innych do udzielania odpowiedzi. Moderatorzy mają prawo bez żadnego ostrzeżenia edytować i zmieniać nic nikomu nie mówiące tematy.

4. W zakładanym wątku staraj się poruszać tylko i wyłącznie JEDNO, konkretnie interesujące Cię zagadnienie lub tylko jeden, konkretny problem. Ułatwi to odpowiedź i późniejsze jej wyszukanie dla innych. Wyjątkiem są wątki dotyczące problemów w związku. W tym przypadku obowiązuje zasada: 1 związek=1 wątek, gdyż łatwiej udzielić odpowiedzi mając więcej danych i szerszy pogląd na daną kwestię.

5. Nie zakładaj kilku wątków na ten sam, identyczny temat.

6. Nie zbaczaj z tematu, który ma dany wątek! Wszelkie mało merytoryczne wypowiedzi (w szczególności zaś prywatne pogaduszki, podziękowania czy przekomarzania użytkowników), odbiegające w jednoznaczny sposób od wyznaczonego tematu, mogą zostać przez Moderatorki potraktowane jako off topic i usuwane bez ostrzeżenia.

7. Miejsce na luźne pogawędki użytkowników na każdy temat znajduje się w netkafejkach. W celu nawiązania bezpośredniego kontaktu z innym użytkownikiem, wyślij do niego wiadomość prywatną poprzez kontakt mailowy. Podawanie jakichkolwiek danych kontaktowych w poście (mail, GG, Skype, jakiekolwiek inne dane itp.) będzie skutkowało usunięciem wypowiedzi, a kolejne próby łamania regulaminu ostateczną blokadą konta w serwisie.

8. Zabronione jest udostępnianie konta innym osobom, co każdorazowo może skutkować nałożeniem bana. Ponadto każda użytkowniczka może posiadać tylko jedno konto w serwisie. Zakładanie więcej niż jednego konta jest równoznaczne z usunięciem przez Redakcję wszystkich dodatkowych kont i pozostawieniem wyłącznie tego, które zostało założone jako pierwsze. W przypadku rażącego lub nagminnego łamania tej zasady, użytkowniczka może zostać zbanowana we wszystkich "wcieleniach" bez możliwości powrotu na forum.

9. Korzystając z forum zobowiązujesz się do podejmowania tylko i wyłącznie działań zgodnych z obowiązującym prawem, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami oraz wystrzegania się używania określeń wulgarnych, ubliżających innym użytkownikom. Użytkownik zobowiązuje się również do powstrzymania się od jakichkolwiek działań, które naruszałby prywatność innych użytkowników, przede wszystkim polegającym na zbieraniu, przetwarzaniu i rozpowszechnianiu informacji o innych użytkownikach.

10. Pisz poprawną polszczyzną. W postach zachowuj zasady polskiej pisowni, interpunkcji i ortografii. Posty na forum piszemy kolorem czarnym. Miejsce na kolorowe eksperymenty czcionką (z wyjątkiem koloru czerwonego i niebieskiego) - jest w sygnaturkach smile Kolor czerwony i niebieski zarezerwowany jest dla redakcji forum.

11. Nie zamieszczaj na forum reklam (w żadnej formie), linków do innych forów, stron internetowych, linków do zdjęć lub filmów pornograficznych. Nazwa Twojego profilu nie może mieć formy linku do strony internetowej, nie może być nazwą własną produktu lub firmy. Stopka nie może zawierać aktywnych linków prowadzących na inne strony internetowe, chyba, że są to prywatne, niekomercyjne strony użytkowników  (w żaden sposób nie obrażające użytkowników tego forum ani niczego nie reklamujące ) - wtedy możesz dać swojego linka w stopce w zamian za umieszczenie naszego Logo i linka na swoim blogu.

12. Nie pisz swoich postów jeden pod drugim - jeśli chcesz coś dopisać edytuj swój post. Nie nabijaj "licznika postów" na przykład lecąc od góry do dołu forum i dopisując w kolejnych tematach po jednozdaniowym poście. Jeśli na jakieś pytanie lub temat nie znasz odpowiedzi lub nie wiesz co napisać, to nic nie pisz.  Jak to powiadają - milczenie bywa czasem złotem... Na pewno jest mnóstwo innych dyskusji na forum, w których będziesz mieć coś do powiedzenia. Posty typu "Ja nie wiem, ale na pewno ktoś odpowie" - także są traktowane jako "pompowanie" swoich postów. Tak samo jak posty typu "Zgadzam się", lub cytujące zawartość poprzedniej wypowiedzi z dopiskiem np. "Super", "Zgadzam się" itd. lub emotikonką. Nie kopiuj swoich postów i nie przeklejaj ich w inne miejsca.
Takie działania tylko zaciemniają temat, nie wnoszą niczego sensownego do dyskusji i będą sukcesywnie wychwytywane i usuwane przez Moderatorów. Posty mające charakter reklamy - także są usuwane.

13. Aby zachować dotychczasowy bardzo dobry poziom forum - stawiamy na merytoryczne, sensowne i pomagające innym użytkowniczkom wypowiedzi i wątki. Autor/Autorka postów/wątków jednozdaniowych, nie rozwijających i niczego sensownego nie wnoszących do dyskusji lub uznanych przez Moderatorów oraz innych użytkowników za prowokację otrzyma ostrzeżenie, które przy braku reakcji może ostatecznie zakończyć się banem.

14. Administrator i Moderatorzy mogą zamykać wątki, edytować i usuwać posty (jeżeli naruszają regulamin tego forum, zasady dobrego wychowania i netykiety, przepisy prawa obowiązującego na terytorium RP lub mają charakter działań konkurencyjnych) oraz przenosić je na inne, bardziej odpowiednie podfora. W przypadku rażącego naruszenia Regulaminu użytkownik, może zostać zbanowany bez wcześniejszego ostrzeżenia.

15. Treści porad Net-Expertów mają charakter wyłącznie informacyjny. Mimo dołożenia wszelkich starań, aby były one na jak najwyższym poziomie merytorycznym, właściciele forum ani osoby współpracujące nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji publikowanych porad.

16. Wszelkie komentarze, opinie, publiczne wypowiedzi na forum, stają się własnością i integralną częścią serwisu z chwilą ich umieszczenia. Jeśli się z tym nie zgadzasz, nie umieszczaj na Netkobietach żadnych treści.

17. Każda użytkowniczka łamiąca zasady tego Regulaminu ma prawo do dwóch ostrzeżeń z zaznaczeniem punktu Regulaminu, który złamała.  Ostrzeżenia użytkowniczka otrzymuje mailowo lub bezpośrednio na forum.

18. Forum jest dedykowane kobietom. Mężczyźni są jedynie gośćmi naszego portalu i liczymy na to, że dostosują się do zasad i kultury tutaj panującej. Posty Panów powinny być szczególnie merytoryczne: posty zawierające wulgaryzmy; zaniżające poziom forum nieznajomością zasad ortografii; posty zbyt krótkie - aby naświetlić właściwie temat lub mało konkretne - w których panuje chaos i nie wiadomo o co chodzi, będą systematycznie usuwane bez ostrzeżenia, a jeżeli jest to działanie nagminne - osoba tak postępująca kwalifikuje się do zbanowania. Z uwagi na fakt, że Netkobiety są forum kobiecym, mężczyźni mają prawo do jednego ostrzeżenia. Jeżeli chodzi o netkafejki - Panowie mają wstęp jedynie do netkafejki męskiej. W przypadku chęci przystąpienia do kobiecych netkafejek muszą poprosić o zgodę pań tam przebywających.

19. Forum nie jest portalem randkowym, więc posty mające charakter "Poznam Panią..." będą usuwane przez Redakcję. Miejscem na ewentualne ankiety - jest dział "ogłoszenia".

20. W przypadku świadomego i wielokrotnego naruszenia któregokolwiek z punktów Regulaminu  przez użytkownika forum i braku reakcji oraz poprawy na ostrzeżenia Moderatorów i Admina - użytkownik zostanie zbanowany. W wyjątkowych sytuacjach Redakcja ma prawo podjąć decyzję o zbanowaniu użytkownika bez ostrzeżenia. Ze względu na indywidualny, nierzadko osobisty, charakter każdej sprawy, decyzje moderacji omawiane są wyłącznie z osobą, której dany temat dotyczy.

21. Każda ewentualna prośba o przywrócenie z powrotem niepokornego dotąd użytkownika do społeczności Netkobiet rozpatrywana jest indywidualnie i zależy od popełnionego "wykroczenia". W razie zbanowania skontaktuj się w celu wyjaśnienia sytuacji i ewentualną reaktywację z Moderatorem, którego nick i e-mail zostanie wyświetlony. Samowolne powroty będą banowane.

22. Użytkownicy zobowiązani są do rozwiązywania spraw i konfliktów prywatnych poza forum publicznym.

23. Rejestracja w serwisie Netkobiety.pl jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na otrzymywanie wiadomości dotyczących funkcjonowania serwisu Netkobiety.pl w tym także informacji marketingowych i reklamowych związanych z akcjami i wydarzeniami mającymi miejsce w serwisie Netkobiety.pl.

24. W celu umożliwienia komunikacji pomiędzy Użytkownikiem a Redakcją, każda osoba rejestrująca się w serwisie Netkobiety.pl ma obowiązek podać istniejący i używany adres mailowy, podanie adresu fikcyjnego może skutkować banem.

25. Polityka prywatności serwisu

(Ostatnia aktualizacja Regulaminu: 03.01.2011 )

To co, inni robią, myślą, czują i piszą, jest bezcennym przewodnikiem w zrozumieniu tego kim jesteśmy i dokąd zmierzamy...
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

Przeczytałam i sądzę, iż to forum jest w pełni kulturalne i raczej nie zdarzają się tu wulgaryzmy, a zwłaszcza obrażające netkobietki ;p

Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet. 

3

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

mam również taką nadzieję.myślę, że trafiłam we właściwe dla siebie forum

Reklama

4

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

akceptuję regulamin forum smile

5

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

Witam!mam nadzieję,że znajdę tu odpowiedzi na swe pytania i czas przeznaczony na waszej stronce niebędzie czasem straconym!pozdrawiam

Działanie jest najlepszym lekarstwem na rozpacz.
Reklama

6

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

Pierwszy raz biorę czynny udział w forum, regulamin jest OK i go akceptuję, mam nadzieję że znajdę tu odpowiedzi na wiele nurtujących mnie pytań, jak również postaram się udzielać odpowiedzi na pytania innych forumowiczek smile

pozdrawiam

Nadzieja nie jest marzeniem, lecz sposobem przekształcania marzeń w rzeczywistość.

7

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

akceptuję regulamin smile

"Trudno jest iść przez życie wieloma drogami jednocześnie"
Pitagoras

8

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

pełna  akceptacja

9 Ostatnio edytowany przez Aguśka20 (2009-09-29 15:22:20)

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

Miło że trafiłam na to właśnie forum:) Mam nadzieje że się nie rozczaruje. Witam wszystkich:) I akceptuje regulamin!

Życie jest łatwiejsze niż się wydaje.
Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia,
obywać się bez tego, co niezbędne
i znosić rzeczy nie do zniesienia.

10

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

Przeczytałam i akceptuje regulamin forum smile

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

11

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

Regulamin jest ok, porządek musi być!

12

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

akceptuje regulamin,zasady powinny być wszędzie;>

13

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

a ja jestem tu od 6września i dopiero teraz przeczytałam regulamin. postaram sie do niego dostosować, w przypadku jeżeli zrobie jakiś błąd to wina mojej pamięci i choroby sad

14

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

Witam,jestem tutaj od kilku chwil zapoznałam się z regulaminem i oczywiście akceptuję pozdrawiam wszystkich

15

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

Dopiero dziś przeczytałem uważnie, no i muszę powiedzieć, że widać od razu iż wymyśliła to kobieta. Całkowicie przemyślane - nic dodać, nic ująć. Całkowicie akceptuję.

Always look on the bright side of life.

16

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

jestem tu nowa Was polecila mi corka chetnie porozmawiam na kazdy temat  i sama rowniez mam wiele watpliwosci. Regulami jest oki

17

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

ja również jestem nowa, regulamin w pełni akceptuję i zgadzam się, jakiś porządek musi tu byc.. pozdrawiam

...Już teraz wiem, szczęście chowa się wśród zwykłych dni...

cool wink cool big_smile

18

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

To jest to, czego szukałam.Akceptuje wszystkie punkty.Miło,kulturalnie,bezpiecznie.

19

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

akceptuje...a mozna inaczej?

20

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

To chyba jedno z nielicznych forum z tak wysokim poziomem kultury smile
Kultura i klasa. Cieszę się, że tu trafiłam smile

"Bo nie żyję ani w przeszłości, ani w przyszłości. Dla mnie istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej. Jeśli kiedyś uda ci się trwać w teraźniejszości, staniesz się szczęśliwym człowiekiem."

21

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

Witaj na forum.Milego klikania

22

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

Witam Wszystkich jestem tu juz chwilke - regulamin - rzecz święta big_smile pozdrawiam owocnego bycia na forum Wszystkim smile

Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności.
   Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się smile

23

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

Regulamin ok piekna sprawa jestem od wczoraj juz w nocy oczekiwalam rana by otworzyc kompa i wejsc na forum pozdrawiam.

Naucz sie zachowywac obojetnosc wobec fałszywych sadow o Tobie...
Bez takiej obojetnosci człowiek nie moze byc wolny;)

24

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

Regulamin Forum Netkobiety, Przeczytany! Zrozumiany! Akceptuję smile

"Dobrze widzi się tylko sercem"

25

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

Przeczytałam i uważam że wasza pomoc mi pomoże pozdrawiam serdecznie:)

26

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

Ja jestem w takim wieku,że zastanawiam się czy tutaj pasuję mam 51 lat i pomomo dosyć dobrej sytuacji finansowej i rodzinnej czuję się samotna.Mam 30 letniego syna i dobrego męża.Syn jest już żonaty synowa też jest dobra.A jednak pomimo tego ja czuję że czegoś mi brak.Mieszkamy z moim mężem w dość dużym mieszkaniu i kiedy zostajemy sami ja zaczynam płakać bo naraz robi mi się bardzo smutno.Poradzcie co mam robić,co się ze mną dzieje?

27

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

Kochana zapoznaj się z regulaminem i poszperaj w tamatach a napewno znajdziesz cos dla siebie , nie wiek jest wazny !!!Gdyby nikt nie czuł się samotny i miał mase zajęć miłosci i przyjazni nie było by takiego forum.... Takze witam i zapraszam smile

Mężczyzni są po to by świat był real ,a kobiety by był virtual......

28

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

jolu tak już jest że nie wystarczy mieć to co materialne czasem brakuje nam tego czegoś ,pozaglądaj na różne kafejki i na pewno znajdziesz miejsce dla siebie i nie musi byc to kafejka po 50 może się odnajdziesz w 30+ .wypełnisz swój czas i tak jak dla wiele tu dziewczyn będzie to odskocznia od codzienności.Więc śmiało pomalutku się wkręcisz ,i polubimy się nawzajem .:)

29

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

Akceptuję i witam koleżanki,mam nadzieję że znajdziemy tu porady dotyczące naszych problemów

30

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

akceptuje regulamin

31

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

Reguły są ok,akceptuje

32

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

Witam wszystkich regulamin w porządku. Pozdrówki smile

33

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

witam regulamin przeczytalam jest ok
mysle ze dobrze trafilam
pozdrawiam

34

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

Przczytałam, widze ,że ktoś dba o poziom tego forum. to dobrze rokuje.

35

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

Przeczytałam regulamin i oczywiście akceptuję go smile

,,Zrobię naszyjnik z muszelek i zamknę w nim mój głos, żebyś mógł mnie usłyszeć ilekroć będę daleko, a jeśli o mnie zapomnisz, muszle stracą swój kolor"

36

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

Przeczytałam regulamin i jest ok

37

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

akceptuje regulamin.jest ok.

38

Odp: Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

akceptuję regulamin tongue

Jestem jaka jestem i się nie zmienię

Posty [ 1 do 38 z 586 ]

Strony 1 2 3 16 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Na dobry początek - poznaj REGULAMIN naszego forum

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016