Jak spędzacie wolny czas - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Jak spędzacie wolny czas

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Jak spędzacie wolny czas

Jak się jest samemu to też czasem przychodzi samemu ze sobą spędzać czas!!!Co wtedy robicie???No jak akurat wszyscy znajomi są zajęci i nie mogą się z Wami spotkać ani nigdzie wyjechać...Hmm

Poleć temat na :

2

Odp: Jak spędzacie wolny czas

Ja wtedy czytam, czasem robię coś na komputerze, niekiedy idę sama do kina albo na koncert, no taka proza życia,robię różne rzeczy i to jest  niezalezne od innych osób:) Umiem po prostu być sama ze sobą i w tym towarzystwie świetnie prosperuję i fantastycznie się czuję:) Ja sama najlepszym moim przyjacielem:)

3

Dokładnie, trzeba nauczyć się zyć ze samą sobą :) Piszę, słucham muzyki, pracuję na komputerze, lenię się, wychodzę - sama też mogę przecież ;)

Heaven must come

4

Od czasu do czasu lubie byc sama.Robie wtedy sobie goraca kapiel, maseczke itp.
Lubie tez czytac, lub poprostu polezec i poogladac telewizje.

5

Ja też robię różne rzeczy, chodze na pływalnię, spotykam się ze znajomymi, chodze na koncerty, czasem właśnie zosaję w domu i pracuję na komputerze, czytam, jest naprawdę dużo rzeczy , do których robienia nie jest potrzebna ta druga połówka. I wcale nei można być z tego powodu nieszczęśliwym.Jak się jest samemu to sztuką jest nauczyć się być ze sobą:)

6

a ja wam powiem, że lubie ze znajomymi najzwyczajniej piwka się napić. od czasu do czasu w plenerze Perłę się napiję jak praży słońce (od czasu do czasu).

7

Czytam ksiazki,jezdze na rolkach,narowerze, ogladam filmy,na kompie siedze... Najlepiej jednak ze znajomymi

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Jak spędzacie wolny czas