Brak seksu w związku-jak to zmienić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Brak seksu w związku-jak to zmienić?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

1

Temat: Brak seksu w związku-jak to zmienić?

Prosze o porade... Co zrobic jak moj Narzeczony nie chce sie ze mna kochac? Wszystko sie uklada i jest jak zawsze, ale w tej kwestii, albo nie ma czasu, albo musi wstac rano i tak w kolo, argumenty wydaja sie racjonalne, ale to trwa zbut dlugo..
Jak Go rozgrzac ?!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Brak seksu w związku-jak to zmienić?

A moze ma jakis problem, i przez to unika zblizenia? rozmawialas z nim?

3

Odp: Brak seksu w związku-jak to zmienić?

tak rozmawialam z Nim, uwaza, ze nic sie nie dzieje.. nie widzi w ogole problemu, ale ja tego po prostu nie rozumiem.. zawsze bylismy wobec siebie szczerzy, wydaje mi sie, ze tym razem tez tak bylo, ale przeciez to nie jest normalne.. ?

4

Odp: Brak seksu w związku-jak to zmienić?

Anika- faceci często tak reagują właśnie wtedy gdy mają problem( z erekcją, z pracą, z pieniędzmi). Zaprzeczają, irytują się. Spróbuj ponownie powrócić do rozmowy. Powiedz,że to cię martwi i tak dalej. Może się uda. Powodzenia.

5

Odp: Brak seksu w związku-jak to zmienić?

mysle, ze musi byc tego jakis powod...porozmawiaj z nim jeszcze raz.powiedz, ze sie martwisz, ze jest cos nie tak itd

6

Odp: Brak seksu w związku-jak to zmienić?

buu ale co ja mam zrobic, kiedy On sie nie irytuje? Tylko uwaza to za stan przejsciowy spowodowany rzeczami "wyzszymi" i nie widzi problemu i normalnie ze mna na ten temat rozmawia i wrecz mnie uspokaja podajac argumenty, z tym, ze ja potem i tak wracam do tego myslami, bo dla mnie nie jest to normalne...

moze powinnam bardziej zainicjowac bliskosc? jak myslicie?

7

Odp: Brak seksu w związku-jak to zmienić?

akurat dzis czytalam artykul o tym, ze w zyciu wielu ludzi nadchodiz czasem taki okres, ze nie maja ochoty na sex, bo inne rzeczy sa dla nich wazniejsze. i to jets normalne, byleby nie trwalo zbyt dlugo

8

Odp: Brak seksu w związku-jak to zmienić?

Facet  nie chce nawet spróbować.

9

Odp: Brak seksu w związku-jak to zmienić?

tak to prawda nie chce i to martwi najbardziej.. a mam duza (?) pewnosc, ze mnie nie zdradza..

10

Odp: Brak seksu w związku-jak to zmienić?
anika1 napisał/a:

a mam duza (?) pewnosc, ze mnie nie zdradza..

to zmienia postac rzeczy hmm
a poza sexem a wlasciwie jego brakiem wsyztsko inne jest tak jak dawniej?

11

Odp: Brak seksu w związku-jak to zmienić?

zrob mu niespodzianke smile wiesz-swiece, szmpan, ubierz sie w jakas seksowna bielizne, nastrojowa muzyka, zacznij go rozbierac, calowac i te sprawy big_smile powinno zadzialac wink

12

Odp: Brak seksu w związku-jak to zmienić?

A nie uważasz, że problem może tkwić gdzieś głębiej ? Np. on ma jakiś problem ze sobą i po prostu tak go ukrywa? Nie zawsze to kobieta jest winna, a facet często chce ukryć swój problem tymi sprawami "wyższymi". A rozmawialiście o tym problemie szczerze?

13

Odp: Brak seksu w związku-jak to zmienić?

no wlasnie rozmawialismy... postaram sie cos zadzialac smile

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Brak seksu w związku-jak to zmienić?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024