Szukam pracy w domu:( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez madzia3007 (2012-09-04 20:06:51)

Temat: Szukam pracy w domu:(

Hej. Potrzebuje pomocy a właściwie poszukuje pracy w domu. Mam 5 dzieici i potrzebuję trochę grosza dorobić.
Bardzo proszę jeżeli ktoś ma coś sprawdzonego i pewnego o namiary. Bardziej mnie interesuje praca przy komputerze gdyż najmniejsza moja kruszynka ma 13 miesięcy i chciała bym z nim spedzić jeszcze trochę czasu.

Zobacz podobne tematy :
Odp: Szukam pracy w domu:(

A co umiesz i jakie masz zainteresowania? Jak z Twoją obsługą komputera?

3

Odp: Szukam pracy w domu:(

Z wykształcenia jestem pielęgniarką. Obsługa komputera bardzo dobra.

Odp: Szukam pracy w domu:(

W internecie jak sama wiesz, głównie wszystko opiera się na informacji, sprzedaży, marketingu. Zakładam, że nie masz na tym polu doświadczenia ale masz znajomość własnej branży i możesz również to wykorzystać.

SEO Copywriting - na początek głównie pod zaplecza pozycjonerskie a medycyna zawsze była pożądana. Ceny różne - minimum od 1 zł za tekst z 1000 znaków (tekst na poziomie gimnazjum, pisany w 5 minut).
Można również szukać w sklepach internetowych - chodzi o przeredagowanie istniejących opisów produktów - stosowane przy SEO sklepu.

To jest najprostsze co można robić w internecie ale uprzedzam, masa osób po dziennikarstwie zaczepia się właśnie przy tym.
Dorabiają również studenci jak i sami gimnazjaliści.
Kasa z tego jest kiepska, zwłaszcza na początku.
Za tekścik właśnie takiej długości o przysłowiowej dupie Maryny dostaniesz 1 zł - o ile znajdziesz nabywce np. na PiO

Po niedzieli, postaram się przygotować krótki poradnik na temat samych podstaw, faktycznego zarabiania w internecie.
Zapomnijcie drogie panie o chałupnictwach typu składanie długopisów itp. - to oszustwa.

5

Odp: Szukam pracy w domu:(

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Była bym zinteresowana tego typu pracą.

6

Odp: Szukam pracy w domu:(

Mogę zaproponować ci współpracę, polega ona na szukaniu klientów dla firmy przez Internet, dostajesz do 21% za każde zamówienie osoby którą dla firmy pozyskasz.
Jeśli to Cię zainteresuje, pisz na anna.s124(małpa)interia.pl ja się z tej pracy utrzymuję i chętnie pomogę Ci uzyskać podobny dochód. Mi kiedyś też ktoś tak pomógł stanąć na nogi, dlatego robię to samo.

7

Odp: Szukam pracy w domu:(

witaj smile

jeśli interesuje Cię naprawdę taki zarobek, to zapraszam do kontaktu asia2710(małpa)op.pl smile Płatne do ręki, od zaraz smile

pozdrawiam

8 Ostatnio edytowany przez grzelakg (2012-10-09 11:21:54)

Odp: Szukam pracy w domu:(

Witam.
Jestem po 40. Mam stały dostęp do internetu i chciałabym to jakoś wykorzystać do pracy. Usilnie szukam czegoś, ale nie mogę na nic ciekawego trafić. Jeśli któraś ma coś konkretnego, to dajcie namiar. Bardzo mi zależy.
Pozdrawiam
mój adres: grzelakg66@wp.pl

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024