Kremy do rąk- rewelacja dla włosów kręconych! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Kremy do rąk- rewelacja dla włosów kręconych!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

1 Ostatnio edytowany przez gothka (2012-08-31 15:03:37)

Temat: Kremy do rąk- rewelacja dla włosów kręconych!

Witam smile
Tytuł może kontrowersyjny ale znalazłam fantastyczny sposób na odżywienie i podkreślenie skrętu moich kręconych włosów więc postanowiłam się tym podzielić smile
Mam długie niemal do pasa, farbowane włosy. Szybko się przetłuszczają więc myje je codziennie.
Od dawna szukałam czegoś, co zniweluje puszenie, odżywi włosy i podkreśli ich fakturę. Okrycia dokonałam przeglądając strony o pielęgnacji włosów olejkami.
W kremach do rak jest mnóstwo składników zmiękczających i olejków, mających pielęgnować delikatną skórę dłoni. Postanowiłam spróbować nałożyć odrobinę na włosy- i to był strzał w 10!
Teraz moja pielęgnacja wygląda następująco:
1.Myję włosy delikatnie szamponem do włosów farbowanych.
2. Spłukuję letnią wodą- moje włosy nie lubią się ani z za ciepłą ani za zimną wodą.
3. Lekko odciskam nadmiar wody ręką i zawijam włosy na chwilę w luźny turban.
4. Wgniatam we włosy odżywkę bez spłukiwania i rozplątuje włosy palcami. Włosów nie rozczesuję po każdym myciu- raz na dwa tygodnie w zupełności im wystarcza.
5. Rozdzielam włosy tak, jak mam przedziałek. Na każdą część nakładam roztarty w dłoniach krem do rąk o objętości 1 gr- mniej więcej od połowy długości, ze szczególnym uwzględnieniem końcówek.
6. Suszę włosy przez chwilę ciepłym nawiewem jednocześnie je ugniatając- pod wpływem ciepła olejki lepiej się wchłaniają.
7. Daję im chwilę odpocząć, po czym nakładam odrobinę żelu i dosuszam zimnym nawiewem.
Gotowe smile

Do włosów wypróbowałam już wszystkie kremy do rąk z Biedronki (najlepszy ten zielony) i Ziaji. W planach kolejne próby z innymi kremami. Kremy do stóp też się nadają ale często mają charakterystyczny zapach, który mi nie do końca odpowiada...

Jeśli ktoś zainteresowany może spróbować na własną odpowiedzialność smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kremy do rąk- rewelacja dla włosów kręconych!

A to ciekawe.... aż spróbuję wink

3

Odp: Kremy do rąk- rewelacja dla włosów kręconych!

Daj znać, jakie efekty smile

4

Odp: Kremy do rąk- rewelacja dla włosów kręconych!

Chciałabym mieć kręcone włosy, które się przetłuszczają. Zazdroszczę. Moje z natury są suche, podobnie jak włosy kręcone wszystkich osób, które znam. Własnie umyłam włosy, ale aż spróbuje następnym razem. Jak na razie próbowałam olejków zakupionych w drogeriach, kremów przeciwko puszczeniu, oliwki, oleju. W sumie skoro już i tak obcięłam włosy do ramion to i pójdę obciąć się na krótko i w końcu będę mieć swój kolor włosów (mam już spore odrosty, przez rozjaśnianie zniszczyłam swoje włosy do granic możliwości).

5

Odp: Kremy do rąk- rewelacja dla włosów kręconych!

smutna ja odkąd pamiętam mam tłuste włosy, cerę również. Podobnie jak moja mama i brat. Wszyscy mamy kręcone włosy, które się przetłuszczają. Więc może to sprawa genetyczna.

6

Odp: Kremy do rąk- rewelacja dla włosów kręconych!
gothka napisał/a:

smutna ja odkąd pamiętam mam tłuste włosy, cerę również. Podobnie jak moja mama i brat. Wszyscy mamy kręcone włosy, które się przetłuszczają. Więc może to sprawa genetyczna.

Być może, bo tak jak pisałam nie znam nikogo komu przetłuszczałyby się kręcone włosy. Cerę też mam tłustą, ale to akurat dobrze. Nie muszę używać kremów i patrząc na starsze pokolenia, bardzo późno pojawiają się zmarszczki.

7

Odp: Kremy do rąk- rewelacja dla włosów kręconych!

Słyszałam, ze można spróbować skręcać włosy piwem.
Ale krem do rąk to dla mnie zupełna nowość.
Ja na swoje kręcone włosy używam balsamu do włosów kręconych z Nivei.
I w sumie jestem zadowolona, ale może kiedyś skorzystam z kremu do rąk... wink

8

Odp: Kremy do rąk- rewelacja dla włosów kręconych!

że też na to nie wpadłam! zawsze wcieram w końcówki jakąś odżywkę, ale nieraz jak jestem poza domem też by się przydało, a krem do rąk mam zawsze przy sobie! smile

9

Odp: Kremy do rąk- rewelacja dla włosów kręconych!
agnes91 napisał/a:

Słyszałam, ze można spróbować skręcać włosy piwem.
Ale krem do rąk to dla mnie zupełna nowość.
Ja na swoje kręcone włosy używam balsamu do włosów kręconych z Nivei.
I w sumie jestem zadowolona, ale może kiedyś skorzystam z kremu do rąk... wink

Dla mnie zakręcanie włosów na piwo to nowość smile wielu rzeczy można się od was nauczyć dziewczyny smile O kremie już słyszałam. Mam koleżankę, która na swoje baaardzo pokręcone włosy nakłada oliwkę dla dzieci.

10

Odp: Kremy do rąk- rewelacja dla włosów kręconych!

Przez was teraz siedzę w pracy i wcieram krem w końcówki big_smile ktoś kto to zobaczy będzie miał ubaw big_smile

11

Odp: Kremy do rąk- rewelacja dla włosów kręconych!

agnes ja nie używam kremów do skręcania, tylko do podkreślenia skrętu i pielęgnacji- moje włosy kręcą się same z siebie wink A o kręceniu prostych włosów na piwie słyszałam big_smile Wiele lat temu moja mama kręciła tak włosy na I Komunię wszystkim moim kuzynkom:D
swowff ja używam olejku dla kobiet w ciąży na włosy. Ale na zasadzie nałożyć, potrzymać pół dnia albo całą noc i umyć włosy. A po kremie włosów już nie myje.
angella jak efekty? wink

12 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2020-10-27 14:39:04)

Odp: Kremy do rąk- rewelacja dla włosów kręconych!

W życiu bym nie podejrzewała, że krem do rak może mieć taki super wpływ na włosy. Musze wypróbować ten trik tym bardziej ze kupiłam marki niedozwolony link do rak oraz kilka z nacomi z fajnym naturalnym składem więc będę testować, jestem mega ciekawa efektów.

13

Odp: Kremy do rąk- rewelacja dla włosów kręconych!

ciekawa opcja

Odp: Kremy do rąk- rewelacja dla włosów kręconych!

Ciekawe, choć mnie pewnie by ten krem włosy obciążył. Jeśli używam odżywki bez spłukiwania to w porcji minimalnej, żeby nie mieć przyklapu...

15

Odp: Kremy do rąk- rewelacja dla włosów kręconych!

Sama się chyba załapię dzisiaj na kręcone włosy kremem do rąk. Kręcony włosy mam, także wypróbuję nietuzinkową metodę. Jedyne co mnie martwi fakt, że będą one mega tłuste. A czy można użyć dowolnego krem do rąk ?.

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Kremy do rąk- rewelacja dla włosów kręconych!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024