Prawnik Z Trójmiasta (BARDZO DOBRY) potrzebny - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Prawnik Z Trójmiasta (BARDZO DOBRY) potrzebny

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1 Ostatnio edytowany przez cachmir (2012-08-27 13:34:09)

Temat: Prawnik Z Trójmiasta (BARDZO DOBRY) potrzebny

Szukam adwokata z Trójmiasta,cieszącego się wysoką ilością wygrywanych spraw. Taki,który na prawdę się sprawą zajmuje.
Chodzi o rozwód i podział majątku.
Bardzo proszę o odpowiedzi

.
.
.
zawsze myśli są szybsze niż oczy i fałszują ich prawdziwy obraz
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Prawnik Z Trójmiasta (BARDZO DOBRY) potrzebny

Witaj Cachmir. Niestety nie mam dobrych wieści. Moja koleżanka nie zna nikogo z Twoich okolic.
Nie poddawaj się. W końcu znajdziesz kogoś odpowiedniego. Popytaj jeszcze kobiet rozwodzących się na stronach, "Mój wymarzony rozwód".    Pozdrawiam.  smile

3

spróbuj adwokat Beatę nowakowską. Wiem, że jest strasznie drapieżna, bo prowadzi sprawę mojej koleżanki. Podobno na sali sądowej jest jak na holywoodzkich filmach.

Reklama

4

znalazłam rozwodgdansk.pl i adwokatnowakowska.pl

5

swoją drogą, z tego co słyszałam, to są dwie oddzielne sprawy. jeden proces da rozwód, a drugi oddzielny da podział majątku.

Reklama

6

kobietko nawet nie podziękowałam i już prostuje swoje zachowanie
                      Bardzo.ale to bardzo dziękuje
                      Od dwóch miesięcy jest moim prawnikiem

.
.
.
zawsze myśli są szybsze niż oczy i fałszują ich prawdziwy obraz

Super, że znalazłaś, mam nadzieję, że sprawa zakończyła się dobrze, choć wiadomo, że rozwód to raczej nie jest dobra sprawa. Ja niedawno miałam podobny problem i szukałam rozwiązana także tutaj, ale na szczęście znalazłam panią Natalię Zielmachowicz z radcaprawny-trojmiasto no i chciałam na przyszłość polecić, gdyby ktoś szukał smile

8

joankawalczak89 napisał/a:

Super, że znalazłaś, mam nadzieję, że sprawa zakończyła się dobrze, choć wiadomo, że rozwód to raczej nie jest dobra sprawa. Ja niedawno miałam podobny problem i szukałam rozwiązana także tutaj, ale na szczęście znalazłam panią Natalię Zielmachowicz z radcaprawny-trojmiasto no i chciałam na przyszłość polecić, gdyby ktoś szukał smile

O tak, też polecam tę Panią jeśli by ktoś na przyszłość szukał smile

Chcesz wiedzieć jak skutecznie odzyskać odszkodowanie?
http://refundo.eu/

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Prawnik Z Trójmiasta (BARDZO DOBRY) potrzebny

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016