Problemy z erekcją, a zabawa z psem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Problemy z erekcją, a zabawa z psem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1 Ostatnio edytowany przez Zaskoczona25 (2012-08-26 15:46:01)

Temat: Problemy z erekcją, a zabawa z psem

Witam,  jestem tutaj ponieważ przydarzyło mi się dzisiaj coś dziwnego i nie wiem  co o tym myśleć, mam nadzieje, że pomożecie mi trochę poukładać to wszystko. A zatem, od kilku miesięcy spotykam się z pewnym chłopakiem, wszystko byłoby ok., bo świetnie się dogadujemy, mamy podobne zainteresowania itp. Jest tylko jeden problem, on czasami ma problemy z erekcją.  Jak go dotykam to wszystko  ładnie staje, ale potem jak ma dojść do penetracji to czasami oklapuje. Dzisiaj  A. nocował u mnie, wszystko poszło ok. za pierwszym razem (za drugim nie skończył), natomiast rano do nas do łóżka wskoczył mój pies. Piesek jest bardzo zabawowy skakał po A. lizał go i w pewnym momencie dotknął łapą jego krocza, cały czas liżąc go po rękach i próbował po twarzy. Jak wygoniłam psa z łóżka okazało się, że penis A. jest gotowy do ?zabawy?. Nie miał żadnego problemu z erekcją. Jak myślicie dlaczego tak się stało, dlaczego przy pocałunkach często leży, dopiero po bardzo długich pieszczotach staje, a wystarczyło jedno dotknięcie psa aby się wyprężył i był sztywny przez bardzo długi okres czasu. Nie wiem co mam o tym myśleć.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez gojka102 (2012-08-26 18:54:21)

Odp: Problemy z erekcją, a zabawa z psem

A może pomyśl po prostu,że to przypadek- jak wiele takich...

3

Odp: Problemy z erekcją, a zabawa z psem

Nad ranem penis często samoczynnie staje w stan gotowości, niezależnie od woli mężczyzny. Szczególnie, jeśli dodatkowo otrzymał jakiś bodziec, w tym przypadku zwyczajne dotknięcie przez łapę psa (czasami wystarczy zwykłe otarcie się o coś). Ja również sądzę, że to przypadek i nie powinnaś się martwić.

4

Odp: Problemy z erekcją, a zabawa z psem

Dziękuję za odpowiedzi, wiem, ze faceci mają taką "przypadłość" jak wzwód poranny, ale rano właśnie tak nie stał nawet jak się całowaliśmy i dotykaliśmy, ale wystarczyło jedno dotknięcie mojego psa aby go postawić, więc to nie może być tylko spowodowane "porannym drągiem".

5

Odp: Problemy z erekcją, a zabawa z psem

Bardzo często faceci mają rano silne erekcje. Jest to spowodowane parciem pełnego pęcherza na gruczoł prostaty i wysokim poziomem testosteronu we krwi jaki mają mężczyźni rano. Wtedy stymulacja nie jest często potrzebna aby wzwód był pełny i długi. Poranki to najlepsza pora na sex z tego właśnie powodu.
A dlaczego u twojego partnera erekcja była po dotknięciu łapą psa- myślę że to czysty przypadek. Gdybyś to Ty go podobnie dotknęła też pewnie miałby wzwód. Delikatny kobiecy dotyk w tych okolicach działa szybciej niż pocałunki w usta. Tak już jest i nie ma się czym przejmować.

6

Odp: Problemy z erekcją, a zabawa z psem

A Twój pies to PIES czy SUCZKA?

7 Ostatnio edytowany przez McMiodek (2012-08-27 10:52:44)

Odp: Problemy z erekcją, a zabawa z psem
agasta napisał/a:

A Twój pies to PIES czy SUCZKA?

A to ma jakieś znaczenie? lol Suczki delikatniej miziają łapami? lol

Nie no, sorry big_smile

Autorko, a macasz swojego faceta z rana? Ja z rana nawet nie całuję, dopóki zębów nie umyjemy, dlatego macanki o tej porze mają bezwzgledne pierwszeństwo.

8

Odp: Problemy z erekcją, a zabawa z psem

jak jeszcze do tego lubi pozycje na pieska to ja bym się zaczęła martwić... wink

żartuję oczywiscie, sytuacja z psem powinna zignorować, natomiast jego problemów z erekcją nie...

9

Odp: Problemy z erekcją, a zabawa z psem

Zaaranżuj powtórkę z tego poranka, będziesz miała pewność.  Może ma mocno nietypowe skłonności  i co z tego? Jeśli się kochacie i chcecie być razem, wszystko można wykorzystać.  Może wystarczy, gdy włożysz futrzane zabawki erotyczne. Nie wiesz, dopóki nie sprawdzisz.

10 Ostatnio edytowany przez Zaskoczona25 (2012-08-27 13:50:30)

Odp: Problemy z erekcją, a zabawa z psem

Już nie będę cytować konkretnych wypowiedzi, bo wiele się powtarza dlatego ogólnie odpowiem. Z rana się całowaliśmy i mizialiśmy- (nie sprecyzowałam wcześniej "miziania") czyli dotykałam go wszędzie, także bawiłam się jego penisem. Troszkę postał, potem oklapywał, jak dotykałam innych części ciała, potem znowu stał i oklapywał i tak w kółko. natomiast jak pies go dotknął to potem stał i stał przez długi okres czasu. Poza tym był o wiele twardszy niż podczas gdy ja się nim bawiłam.


Co do wypowiedzi: Jest to spowodowane parciem pełnego pęcherza na gruczoł prostaty i wysokim poziomem testosteronu we krwi jaki mają mężczyźni rano. - rzeczywiście rano wystąpiła erekcja, nie wywołana moim dotykiem, ale po wizycie w toalecie "wszystko zeszło". Dopiero potem się bawiliśmy i wystąpiła sytuacja opisana przeze mnie powyżej.

Mam psa, a nie suczkę, ale to chyba nie ma większego znaczenia:)

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Problemy z erekcją, a zabawa z psem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024