akt notarialny czy można cofnąć zapis - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-08-24 22:29:19

jurboz
Niewinne początki

akt notarialny czy można cofnąć zapis

16 lat temu rodzice przepisali mi dom i ziemię,wszystko układało sie bardzo dobrze między nami.,ale teraz wraz z wiekiem rodziców .od około pół roku  matka straszy mnie że wszystko mi obierze,wiem ze chodzi do notariusza czy jest to możliwe poniewaz przez te wszystkie lata
to ja płaciłam podatki od ziemi i nieruchomości a poza tym włozyłam mnóstwo pieniędzy w remonty domu ,podwórka płotu

#2 2012-08-25 07:48:13

dayzi
Przyjaciółka Forum

Re: akt notarialny czy można cofnąć zapis

jurboz napisał:

16 lat temu rodzice przepisali mi dom i ziemię

Przepisali jako co? Darowzna? Testament?

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

#3 2012-08-25 07:54:38

lena812
Przyjaciółka Forum

jeśli to darowizna była to musi udowodnić  rażącą niewdzięczność,czyli że np.znęcałaś się nad rodzicami,żyli w tragicznych warunkach itp,z tego co piszesz raczej tak nie było więc ciężko będzie im coś uzyskać

#4 2012-08-25 08:43:27

jurboz
Niewinne początki

przepisane dobra były praepisane aktem notarialnym jako darowizna

Stopka forum