Jak przeprosić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Jak przeprosić?

Witajcie, jestem tu nowa, ale po przeczytaniu bardzo wielu postów i ja postanowiłam zwrócić się do Was po radę drogie Kobietki smile
Otóż jestem w związku od roku i nie ma co ukrywać, że od około miesiąca kompletnie nam się nie układa. Nie możemy znaleźć wspólnego języka. Wczoraj miejsce miała kłótnia w wyniku której padło w moim kierunku wiele zarzutów odnośnie mojego charakteru. Zabolały mnie te słowa, ale nie potrafie im zaprzeczyć. Mój luby bardzo się wtedy wzburzył i teraz zupełnie nie potrafimy się porozumieć. Wiem, że jest wściekły, smutny i zagubiony zarazem. Postanowiłam zakończyć te ciężkie dni i go przeprosić. I tutaj pojawia się problem... Nie mam pojęcia jak to zrobić.
Zwracam się więc do Was. Jak przeprosić mężczyznę, który czuje się jak zero ? Co zrobić, aby chciał ze mną rozmawiać i przekonać się, że warto kontynuować związek?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Poleć temat na :

2

Odp: Jak przeprosić?

Witaj. Widocznie źle podchodziliście do spraw wad i rzeczy które wam przeszkadzają. Nie mówiliście sobie tego od razu, więc wyszło to wszystko za jednym razem.

Najlepszym sposobem będzie usiąść razem i zacząć rozmowę od " Musimy rozmyć tą atmosferę. Chciałabym wiedzieć, co Ci we mnie przeszkadza, dlaczego i co byś proponował żeby takie sytuacje jak ta nigdy się nie powtórzyły."

Nie [przepraszaj. Przepraszam nic tu nie da.

Lepiej usiądźcie i pogadajcie o swoich wadach. Trzeba takie rzeczy robić od razu.

Nie wiem jak by Ci tu ukazać przykład z mojego związku. Ooo mam.. ja na przykład byłam straszną plotkarą.
Pewnego dnia, gdy znów zaczęłam plotkować mój ukochany wziął mnie na stronę i powiedział mi, ze nie podoba mu się to co robię, że to jest nie w porządku. Powiem Ci, że nie miałam o to do niego żalu. Przeciwnie. Dało mi to do myślenia i zmieniłam swój brzydki nawyk. On również lubi, kiedy ja mówię od razu co mi ie pasuje:)

Także nie przepraszaj.. Powiedz " mam wady jak każdy inny.. ale może jeśli porozmawiamy o nich to razem dojdziemy  do tego jakie negatywne skutki niosą." i nie atakuj go od razu po tej rozmowie " a Ty masz takie i takie wady.. bo przyjmie to jako atak. Zrób to kiedy znajdziesz się w sytuacji w której zrobi coś co Ci nie pasuje. Weź go na stronę i powiedz mu o tym. Nie przy kuplach.. na osobności. Doceni to. Zapewniam Cię. smile)

You're beautiful. You're beautiful. You're beautiful, it's true. I saw your face in a crowded place,
And I don't know what to do, 'Cause I'll never be with you.

3 Ostatnio edytowany przez Artemida (2012-08-24 17:36:03)

Skąd wiesz, że jest wściekły, smutny itp.? Może właśnie odpoczywa, jest wyluzowany i zadowolony że Ci dokopał.

Jestem przeciwna rozwijaniu się Kobiety dla konkretnego faceta. Może się okazać, że się zatracisz - dostosujesz do niego, zrezygnujesz z siebie, a on Cię zostawi, bo nie będziesz interesująca jako jego echo czy jego cień.

Rozwijaj się dla siebie. Doskonal się żebyś była dumna z siebie, ze swoich postępów. I szukaj mężczyzny, który Cię pokocha. Ciebie, nie jakiś ideał, do którego masz się na jego rozkaz upodobnić.

Ale... To nie jest odpowiedź na pytanie, które zadałaś, tylko moja opinia, o którą nie prosiłaś.

Oto odpowiedź: napisz do niego. @. bardzo przyjaznego. Bez wypominania. Poproś o spotkanie. Napisz, że wiele przemyślałaś i że miał rację. I że go kochasz, zależy Ci na nim.

Ale to raczej droga do katastrofy, jeśli chcesz wiedzieć.

"Egoizm nie polega na tym, że się żyje jak chce, lecz na żądaniu od innych, by żyli tak, jak my chcemy" - Oscar Wilde
"Wszystko jest trudne, nim stanie się proste" - Margaret Fuller

4

Nie przepraszaj nachalnie.. Spróbuj stopniowo się do niego zbliżyć.. Ale przeproś dopiero wtedy jak on już w miarę będzie zachowywał się normalnie jak mogę to tak ujęć.. Przeczekaj te ciężkie dni i jak już będzie dobrze między Wami wtedy na spokojnie i bez nerwów zacznijcie ze sobą rozmawiać.

W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca.

5

A dlaczego to Ty masz przepraszać skoro to w Twoim kierunku padły jakieś zarzuty? To Ciebie coś zabolało, nie jego.

Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń

6

Gadzikowa napisał/a:

A dlaczego to Ty masz przepraszać skoro to w Twoim kierunku padły jakieś zarzuty? To Ciebie coś zabolało, nie jego.

A nie przyszło Ci do głowy, że te zarzuty mogły być uzasadnione? Sama autorka pisze:
"Zabolały mnie te słowa, ale nie potrafie im zaprzeczyć"

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź