Niezniszczalni 2, czyli dinozaury kina wracają! ;) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Niezniszczalni 2, czyli dinozaury kina wracają! ;)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Niezniszczalni 2, czyli dinozaury kina wracają! ;)

Nie wiem, czy oglądaliście pierwszą część, ja nie byłam przekonana, nie jestem fanką durnych strzelanek. Ale za namową męża poszłam i zmieniłam zdanie, toż to jest normalne pastisz! Ci wszyscy panowie zebrali się i robili sobie jaja ze swojego filmowego wizerunku. Naprawdę szczerze się wtedy uśmiałam inie powiem, ucieszyłam się, ze jest druga część. A Wy co myślicie?

"Nie żądajcie, bym wojnę doceniał!
Zbyt ciężka jest i surowa!...
Podobnie i kwiaty nie dźwigną kamienia
Na swych gwiaździstych głowach..."
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Kyntia (2012-08-22 14:59:30)

Odp: Niezniszczalni 2, czyli dinozaury kina wracają! ;)

Wczoraj oglądałam big_smile
Jak zobaczyłam Stallone i Shwarca razem to myslalam ze sikne ze smiechu,Norris mnie rozwalił na łopatki big_smile
A żeby było śmieszniej mogliby dodac do obsady  Jackie Chana big_smile

Shwarc od razu widac ze wypadł z obiegu...same teksty jakos sztucznie wypowiadane...
Stal sie trzymał jeszcze big_smile Dziadzio big_smile
Myslalam że Willis się czymś pochwali,a on takie tam scenki zagral...
Co do Van Damme to sie niewiele postarzal tongue

Ale film z przyjemnoscia ogladnelam moze dzieki mojemu ulubionemu aktorowi - Jason Statham.

Ludzie dzielą się na: tych chorych psychicznie i tych jeszcze nie zbadanych.

3

Ja oglądałam 1 część niezniszczalnych i bardzo mi się podobała więc w sumie może i na drugą się wybiorę smile przydałoby mi się takie widowisko smile

Reklama

4

Też oglądałam pierwszą część i też podeszłam do niej z dużą rezerwą, ale zaskoczyli mnie pozytywnie. Bardzo się ucieszyłam, że zrobili ten film z dużą rezerwą do siebie:). Chętnie zobaczę część drugą, tym bardziej, że na filmwebie mają już 7,8!  Co się często nie zdarza.

5

Dwójka jest lepsza od jedynki zdecydowanie - wiecej gagów i superfacetów wink Polecam , jeśli ktoś jeszcze nie był.

Miłość wywraca życie do góry nogami...
Reklama

6

Oglądałem obie części. Film warty polecenia dla osób o specyficznym poczuciu humoru. Mi druga część również bardziej podeszła niż pierwsza- w wielu momentach nieźle się uśmiałem. A Chuck? Ten gość zawsze robi duże zamieszanie wink

Któż jak BÓG ?!

7

Entropia napisał/a:

Nie wiem, czy oglądaliście pierwszą część, ja nie byłam przekonana, nie jestem fanką durnych strzelanek. Ale za namową męża poszłam i zmieniłam zdanie, toż to jest normalne pastisz! Ci wszyscy panowie zebrali się i robili sobie jaja ze swojego filmowego wizerunku. Naprawdę szczerze się wtedy uśmiałam inie powiem, ucieszyłam się, ze jest druga część. A Wy co myślicie?

Ja także nie przepadam za filmami akcji, ale ten mi się podobał smile Według mnie to głównie zasługa obsady aktorskiej, naprawdę się spisali smile Dużo humoru i dystans aktorów do siebie, dobre dialogi smile
Jedynki nie oglądałam, ale chyba to uczynię wink

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

8

Ja się przymierzam do "Niezniszczalnych". Dziś na polsacie pierwsza część. Także jest okazja!
Jestem pewien, że się ubawie. Zobaczyć ich wszystkich razem...

9

Ja właśnie oglądam na polsacie jedynkę smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

10

byłam na dwójce i strasznie się uśmiałam:) jak dla mnie super filmik:)

11

Ja widziałam zwiastun i też miałam wrażenie, że ten film nie do końca będzie serio... wink Poza tym jestem ciekawa, jakie stawki zainkasowali, bo starych gwiazd jest tam masa!

12

Ja wzięłam chłopaka z okazji imienin, ale sama też się ubawiłam smile

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Niezniszczalni 2, czyli dinozaury kina wracają! ;)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016