Można mieć okres podczas ciąży??pomóżcie!! ;( - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2009-03-26 16:11:03

LoLcIa_nS
Wróżka Bajuszka

Można mieć okres podczas ciąży??pomóżcie!! ;(

Ehh.. nie chce nawet o tym myśleć ,że moge być w ciąży!! ;( kiedyś owszem ale nie teraz.. powiedzcie mi dziewczyny ,czy można mieć okres podczas ciąży.. 2 miesiące temu miałam powody przypuszczac ,że moge być w ciąży.Kochałam się z chłopakiem bez zabiespieczenia,nie doszło do wytrysku w pochwie , ale bałam się,że moge być w ciąży..dostałam jednak okres od tego czasu już 2 razy.Niestety sytuacja powtórzyła się i znowu boje się ,że jestem w ciąży. Tym razem jak narazie nie dostałam okresu.Jak narazie 30 dzień cyklu i nic... strasznie się boje.. mamy problemy z chłopakiem i nie chce żeby dziecko sprawiło ,że zostanie ze mną z litości czy z powodu dziecka..sad( nie chce być w ciąży!! pomóżcie mi ...;(

dodam tylko ,że zgrubłam... boje się ,że jestem w ciąży pomóżcie!!sad((( bardzo was prosze odpiszcie mi coś..sad( jestem z tym sama..;( nie moge nikomu o tym powiedzieć.. jeszcze chłopak chyba odejdzie.. jak wyjdzie ciaza to juz wogole się załamie ;((

#2 2009-03-26 17:08:49

DeliciousNight
Cioteczka Dobra Rada

Re: Można mieć okres podczas ciąży??pomóżcie!! ;(

kochana, biegnij szybko do lekarza!! Ja ginekologiem nie jestem, ale czytalam, ze podczas ciazy (pierwsz 2-3 miesiace) moga pojawiac sie krwawienia. Jezeli nie chcesz isc do lekarza, to kup przynajmniej test ciazowy! A ile masz lat,jesli mozna wiedziec|??

Bo mój cały świat jest dla Ciebie-a Ty jesteś mi  światem...  <3

#3 2009-03-26 17:10:20

LoLcIa_nS
Wróżka Bajuszka

ehh..;( WŁAŚNIE ZA MAŁO NA TO BY BYĆ MAMĄ!! 18.. ;( ehhh .. boje się testu..;(

ja miałam normalne miesiączki tyle samo trwały i były obfite..;(( juz sama nie wiem..;((

#4 2009-03-26 17:13:12

DeliciousNight
Cioteczka Dobra Rada

no ale dowiedziec sie musisz...lepiej wczesiej niz pozniej.Idz do apteki i kup test dla pewnosci. Nia martw sie bardzo malo prawdopodobne jest zebys byla w ciazy smile

Krwawienia podczas ciąży
Przede wszystkim należy powiedzieć, że podczas ciąży nie występuje miesiączka. Mogą natomiast wystąpić krwawienia bądź plamienia, które mogą być mylone z miesiączką. Występujące krwawienia mogą również świadczyć o zagrożeniu dla życia płodu i/lub matki

przeczytalam to wlasnie na pewnej stronie. Jak widzisz moze to byc cos powaznego, wiec lepiej idz do lekarza. Dowiesz sie prawdy i bedziesz miala z glowy a takto bedziesz pewnie sie zamartwiac dopoki Ci brzuch nie zacznie rosnac, bo jak dostaniesz okres to tez sobie pewnie bedziesz wmawiac, ze pewnosci, ze nie jestes w ciazy nie ma. Nic sie nie boj.Idz z jakas zaufana kolezanka i wszystko bedzie ok:)

#5 2009-03-26 17:21:33

LoLcIa_nS
Wróżka Bajuszka

niewiem dlaczego ale wszystko co się ze mną dzieje mówi mi,że jestem w ciąży.. chodze czesto siku...mam zgage... czasem zaparcia.. boli mnie brzuch.. wszedzie tylko słysze o ciąży...;( ehh... tak się boje... kolejny raz zawiode jesli bede w ciąży...;( test.. chcialam poczekać do poniedziałku... ehh...;( dzięki.. ;(

#6 2009-03-26 17:26:24

DeliciousNight
Cioteczka Dobra Rada

wydaje mi sie, ze jestes przewrazliwiona smile wiem co mowie, bo kiedys tez spoznial mi sie okrez, i wszedzie widzialam u siebie obiawy ciazy, a okazalo sie, ze sa to tylko moje urojenia smile z Toba pewnie jest podobnie,ale lepiej tego nie lekcewazyc i isc do lekarza

#7 2009-03-26 17:40:31

LoLcIa_nS
Wróżka Bajuszka

ehh może jestem przewrazliwiona, ale mam duzo stresów ostatnio.. ze starszymi mi się nie układa jeszcze chłopak.. chyba odejdzie.. i ten okres... tak się boje... przepraszam pewnie robie z siebie idiotke.. ;(

#8 2009-03-26 17:41:59

Selena
Gość Netkobiet

Przecież możesz zrobić test ciążowy?Ile wogólel masz lat?Plamienia zdarzają się podczas ciąży,ale to powinien stwierdzić ginekolog,czy jesteś w ciąży i czy wszystko przebiega prawidłowo.Objawy,które opisujesz,to niekoniecznie to.Podejdź do tego na spokojnie,najpierw test...

#9 2009-03-26 17:50:56

LoLcIa_nS
Wróżka Bajuszka

z testem chciałam poczekac do poniedziałku... jak nie bedzie okresu to zrobie na pewno.. plamienia to nie okres.. ja mam dosyc obfite krwawienia.. juz pisałam mam 18 lat

#10 2009-03-26 17:57:42

Selena
Gość Netkobiet

Idż natychmiast do lekarza .A  test zrób,jak najszybciej.

#11 2009-03-26 17:59:19

Noelle
Przyjaciółka Forum

zamiast histeryzować wylej sobie kubeł zimnej wody na głowę- żadna z nas za Ciebie nie zrobi testu, nie powie Ci czy jesteś w ciąży czy nie- zrób test szybko a nie tam w poniedziałek, mi się wydaje że się nakręcasz sama i dlatego widzisz u siebie jakieś dolegliwości!!!! a następnym razem zacznij myśleć zanim wskoczysz z kimś do łóżka, nie mając zabezpieczenia!

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

#12 2009-03-26 18:07:13

LoLcIa_nS
Wróżka Bajuszka

chciałam się tylko dowiedzieć czy można miec okres podczas ciąży... dowiedziałam się... dziękuje... zanim jednak ktoś  mnie oceni co do tego czy wskakuje do łóżka bez zabezpieczenia pomyśli,że nie wszystko złoto co się świeci.. może i się nakręcam sama.. ale miałam nadzieje ,że nad dniach dostane okres... jak narazie czekam 30 dzień cyklu i okresu nie widać.. histeria..owszem może i jestem histeryczka ale problemy mnie przytłaczają i to dlatego.. tym bardziej ,że nie moge o tym z nikim pogadać.. ;( dzięki za odp.

Ostatnio edytowany przez LoLcIa_nS (2009-03-26 18:08:10)

#13 2009-03-26 18:13:32

Noelle
Przyjaciółka Forum

ja Cię nie oceniam, ale staram sie otworzyć Ci oczy- że przez swoją bezmyślność wtedy masz teraz ten dylemat-dziewczyny słusznie napisały MOŻNA MIEĆ MIESIĄCZKĘ PODCZAS CIĄŻY. chciałam Cię jednak jakoś uspokoić i obronić przed kolejną taką akcją bo jesteś młoda i jeszcze nie gotowa na założenie rodziny więc myslę że teraz możesz być spokojna ale żeby ukoić sumienie zrób test. i wybacz jeśli Cię uraziłam swoją szczerością, nie o to mi chodziło, liczyłam na to że zrozumiesz źródło tej sytuacji.. bo nie oceniam Ciebie ale fakt że poszłaś z facetem do łóżka bez zabezpieczenia.

#14 2009-03-26 18:18:01

LoLcIa_nS
Wróżka Bajuszka

mój chłopak prosił byśmy uprawiali sex przerywany kocham go więc się godziłam.. on nie wie o tym ,że wcześniej też mogłam być w ciązy.. teraz od jakiegoś czasu odmówiłam mu sexu.. ja wiem ze to mój bład ,że żle że sie zgodziłam na to ale wtedy jakoś o tym nie myslalam.. moze jesli nie było by takich problemów to nawet bym sie ucieszyła na to dziecko wiem ,że musze zrobic test, boje sie poprostu co wyjdzie wiem ze musze go zrobic.. sad

#15 2009-03-26 18:20:51

Selena
Gość Netkobiet

Nie panikuj,zrób test i wtedy będziesz spokojniejsza.A na przyszłość-uważajcie,skoro nie jesteście jeszcze gotowi na dziecko.To rada-od serca.

#16 2009-03-26 18:32:23

LoLcIa_nS
Wróżka Bajuszka

dzięki dziewczyny.. ;( pomogłyście mi badzo..

#17 2009-03-26 23:20:27

DeliciousNight
Cioteczka Dobra Rada

i nie zamartwiaj sie na zapas,bo to nie ma sensu wink jutro rano idz do apteki i kup test, no i napisz nam jaki byl wynik...

#18 2009-03-26 23:22:23

LoLcIa_nS
Wróżka Bajuszka

tak zrobie i napewno Wam tu napisze jak wyszło.. !! dzięki za wsparcie.. troche się uspokoiłam.. ale stres jest i myśle o tym cały czas.. ale oby to byl fałszywy alarm wink

#19 2009-03-27 12:52:38

Devaura
Wkręcam się coraz bardziej

będzie dobrze, koniecznie daj znać jak wyszło!!

#20 2009-03-29 14:48:49

LoLcIa_nS
Wróżka Bajuszka

Hej Dziewczynki wink niezdarzyłam zrobić testu bo dostałam okres więc wygląda na to ,że w ciąży nie jestem !! big_smile ciesze sie strasznie.. wink narazie w sumie nie do końca jestem tego pewna bo czytałam,że występują plamienia i są one mniej obfite od normalnego okresu i są krótsze.. więc jeszcze się nie ciesze do końca.. poczekam i zobacze czy bedzie taki jak zawsze wink Rozmawiałam ,z swoim facetem bo pogodziliśmy się i musiałam mu o tym powiedzieć.. zreszta sam się coś domyślał.. powiedział ,że nawet jeśli byłabym w ciąży to przecież nic złego.. owszem nasze plany troche by się przyspieszyły ale jak się kochamy to chyba nie ma znaczenia więc troche odetchnełam smile)dziękuje Wam za wsparcie :*smile

#21 2009-03-29 15:16:40

Noelle
Przyjaciółka Forum

i widzisz smile wszystko się dobrze skończyło.. następnym razem uważajcie- żeby nie doprowadzić do kolejnej niepewności!! pozdrawiam!!

#22 2009-03-29 15:21:18

LoLcIa_nS
Wróżka Bajuszka

ojj powiedziałam mu ,że teraz musimy przystopować i bez zabespieczenia nie bedzie nic.. zmadrzeliśmy oboje.. dzięki jeszcze raz:)

#23 2009-03-29 15:24:24

Selena
Gość Netkobiet

Mądre przemyślenia,oby byly wprowadzone w życie.Dziecko,to skarb,ale tylko planowany i kochany.Pozdrawiam niedzielnie.

#24 2009-03-29 19:56:23

LoLcIa_nS
Wróżka Bajuszka

Myśle ,że bd wprowadzane bo oboje byliśmy nieżle przestraszni wink chyba już nie chce czuć tej niepewności.. wink Na dzidziusia przyjdzie czas wink

#25 2009-03-29 22:41:35

DeliciousNight
Cioteczka Dobra Rada

no i w tym wypadku musze powiedziec, ze na dobre Ci ta cala sytuacja wyszla smile przynajmniej teraz bedziecie ostrozni wink pozdrawiam

#26 2009-03-29 23:14:21

LoLcIa_nS
Wróżka Bajuszka

ojj tak,tak napewno uważać bedziemy bardziej bez zwatpienia wink no i zbliżyło to nas:)) więc jest dobrze wink

#27 2011-08-13 12:29:52

MONIKA1982
Niewinne początki

Witajcie dziewczyny mam taki malutki problem :)jestem pewna w 90% że jestem w ciąży chodz mieś miałam ale zawsze była  na czas a teraz dostałam 3 dni wcześniej i jest strasznie malusio i mam 4dzień smile.Mam wzmożony apetyt podjadam w nocy co nigdy tego nie robiłam mam mdłości,czasami wymioty,senność za dnia szybko się męcze,bóle głowy,wrażliwe dziąsła,zęmby a przedewszystkim piersi mam nadbrzmiałe pierwszy pokarm już mam moją przyjaciułka jest juz po pierwszym dziecku i zauważyła ze mi sie juz brzunio uklada ładnie.Czy mam sie martwić moja skapką mieś? czy to jest normalne?.Wsumie szukam dobrego ginekologa bo ten moj moją koleżanke tak poprowadził że poronila z bliznikami więc ja do niego nie pujde o niee.Proszę o pomoc i poradę

Ostatnio edytowany przez MONIKA1982 (2011-08-13 13:41:25)

#28 2011-08-13 12:53:56

Anemonne
Moderator

MONIKA1982 - za błędy nie przepraszaj, tylko po pierwsze wyłącz CapsLock, bo wielkie litery w internecie oznaczają krzyk - więc przestań na nas krzyczeć. Po drugie - możesz używać wbudowanego w przeglądarkę słownika i nie sadzić takich byków. Klawiatura nie zmienia sama "ó" na "u"...

Co to w ogóle znaczy, że "już masz pierwszy pokarm"?! Chodzi Ci o wyciek z piersi...?

#29 2011-08-13 13:26:41

MONIKA1982
Niewinne początki

Anemonne napisał:

MONIKA1982 - za błędy nie przepraszaj, tylko po pierwsze wyłącz CapsLock, bo wielkie litery w internecie oznaczają krzyk - więc przestań na nas krzyczeć. Po drugie - możesz używać wbudowanego w przeglądarkę słownika i nie sadzić takich byków. Klawiatura nie zmienia sama "ó" na "u"...

Co to w ogóle znaczy, że "już masz pierwszy pokarm"?! Chodzi Ci o wyciek z piersi...?

tak` ma kolor taki lekko szarawy i piersi mnie bolą widać że rosną i są nadbrzamiałe

#30 2011-08-13 13:41:17

Anemonne
Moderator

To poczytaj trochę o ciąży, bo pokarm pojawia się dopiero tuż przed porodem i uwierz mi, że gdybyś była w ciąży i to byłby pokarm, to wiedziałabyś to na 100%, bo miałabyś wielki brzuchol (sorry, programy telewizyjne typu "Ciąża z zaskoczenia" do mnie nie przemawiają).

Natomiast jakikolwiek wyciek w sutka jest sygnałem do natychmiastowej wizyty u lekarza. To może być nawet nowotwór - więc czym prędzej leć na badania.

#31 2011-08-13 13:42:52

MONIKA1982
Niewinne początki

Anemonne napisał:

To poczytaj trochę o ciąży, bo pokarm pojawia się dopiero tuż przed porodem i uwierz mi, że gdybyś była w ciąży i to byłby pokarm, to wiedziałabyś to na 100%, bo miałabyś wielki brzuchol (sorry, programy telewizyjne typu "Ciąża z zaskoczenia" do mnie nie przemawiają).

Natomiast jakikolwiek wyciek w sutka jest sygnałem do natychmiastowej wizyty u lekarza. To może być nawet nowotwór - więc czym prędzej leć na badania.

nie prawda bo moja siora od poczatku miala tak pokarm tak ale to ma kolor szarawy a nie bialy

#32 2011-08-13 13:45:51

MONIKA1982
Niewinne początki

MONIKA1982 napisał:

Anemonne napisał:

nie prawda bo moja siora od poczatku miala tak pokarm tak ale to ma kolor szarawy a nie bialy

a wogule moja przyjaciulka tez tak miala ze od poczatku to nie pokarm tylko ojjjjj niewiem jak to okreslic wsumie jestem 100% pewna no ale ile moga trawac te plamienia?

#33 2011-08-13 13:49:01

Anemonne
Moderator

Nie pisz posta pod postem i przestań robić błędy. Zapoznaj się z regulaminem, wypadałoby.

I idź do lekarza - skąd my możemy wiedzieć, co Ci jest. Zadbaj o swoje własne zdrowie, drugiego nie dostaniesz.

#34 2011-08-13 13:55:26

MONIKA1982
Niewinne początki

i to jest dziwne że papierosy mnie odżucają  i  odrazu kibelek sad każdy mówi że jestem bo widać to po oczach.......

Ostatnio edytowany przez MONIKA1982 (2011-08-13 13:58:57)

#35 2011-08-13 14:00:42

Anemonne
Moderator

Jak nie zaczniesz czytać co do Ciebie piszę, to się poddaję...

#36 2011-08-13 14:09:14

Wielokropek
Moderator

MONIKA1982 napisał:

i to jest dziwne że papierosy mnie odżucają  i  odrazu kibelek sad każdy mówi że jestem bo widać to po oczach.......

Faktycznie, ciążę najlepiej zdradza wyraz oczu. wink Szkoda tylko, że lekarze o tym sposobie nie wiedzą.

Po pierwsze: istnieją testy ciążowe do kupienia w każdej aptece.
Po drugie: wyciek z piersi radziłabym skonsultować z lekarzem. Tak na wszelki wypadek.
Po trzecie: jeśli jesteś w ciąży, to wizyta u lekarza tym bardziej jest konieczna. Podobnie z badaniami laboratoryjnymi.

Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2011-08-13 14:15:07)

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

#37 2011-08-13 15:35:38

Ania9O
Netbabeczka

A mi się wydaje  że to jest jakaś prowokacja big_smile

#38 2012-01-26 11:25:30

daizy88
Niewinne początki

Cześc dziewczyny. Mam maly problem. NIe wiem czy mogę byc w ciąży. Wszystko wskazuje że nie, ale chcę się upewnic. Kochałam się w 14 dniu cyklu i ups wypadek przy pracy. Dostałam okres, który trwał 2 dni. Pierwszy dzień był normalny a drugi to już tylko końcowe plamienie. Zrobiłam test dwa tygodnie po stosunku, i test wyszedł negatywnie. Jednak cały czas jest mi niedobrze i strasznie boli mnie brzuch jakbym miała dostac okres (a jestem niecały tydzień po). Czy to może oznaczac ciążę?? Czy to coś z moimi narządami ??? Porszę o odpowiedź.

Ostatnie tematy :

Stopka forum