Co sie dzieje? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Co sie dzieje?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 33 ]

Temat: Co sie dzieje?

Witam. Prosze powiedzcie mi co sie ze mna dzieje. 11 i 12 sierpnia wspolzylam ze swoim Narzeczonym, niezabezpieczamy sie w ogole ale to nie mozliwe zeby to byla ciaza bo objawy nie sa tak wczesnie. Ale dwa dni po tym zaczelo mnie bolec podbrzusze tak jak na okres a dodam ze mam co 36 dni regularnie, a dwa dni temu bylo mi tak niedobrze jak wstalam ze malo co nie zwymiotowalam, i mam dziwne mdlosci. Co sie dzieje?? Czy jestem chora??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co sie dzieje?

może się po prostu zatrułaś smile Po dwóch dniach nie mozesz mieć objawów .
jeśli miesiączka będzie Ci się spóźniać zrób test ciążowy i będziesz mieć pewność..

P.S przeczytaj regulamin forum, ponieważ swoje pytanie mogłaś zadać w temacie o podobnym znaczeniu, aby nie zaśmiecać forum, a ten temat i tak moderatorka zamknie smile

3

Odp: Co sie dzieje?

Small Heart dokladnie  to co pisze Marzena1 ma racje nie ma tak szybkich objawow ciazy  pierwsze objawy moga wystapic dopiero w 2 a nawet pozniejszym tygodniu , czasem nasza psychika tak dziala ze kobieta sobie wkreca mysli caly czas o ciazy  i tak wlasnie reagujemy wiem to  po sobie smile pozdrawiam

4

Odp: Co sie dzieje?

Dziewczyny wlasnie jestem po wizycie u gin i dowiedzialam sie ze tak czesto jest po poronieniu gdy kobieta stara sie o dziecko ponownie i organizm juz reaguje inaczej niz zwykle, powiedzial ze tak jest gdy kobieta psychicznie nie doszla do siebie po utracie dziecka. To poprostu moj organizm robi mi takie zarty ale coz musze sie pilnowac. Dziekuje ze jestescie :*

5

Odp: Co sie dzieje?

Small Heart oj to współczuję sad ale kochana wierzę w ciebie nie poddawaj się. Jeżeli chcecie próbójcie dalej.

6 Ostatnio edytowany przez Marzena1 (2012-08-17 12:17:28)

Odp: Co sie dzieje?

oj przykro mi z powodu poronienia sad
Musiało być Ci cieżko .
Trzymam kciuki za Ciebie smile

P.S będziecie się dalej starać o dzidziusia czy na razie dajecie  sobie odpoczynek ?

7

Odp: Co sie dzieje?

Niestety jest to straszne. Ale staramy sie dalej nie poddamy sie.

8

Odp: Co sie dzieje?

Mam podobny problem poroniłam w lipcu zeszłego roku w 15 tyg ciąży dokładnie wiem co to znaczy, mamy już córeczkę 2 i pół letnią ale strasznie chcemy mieć jeszcze jedno dziecko. Już się pozbierałam po poronieniu ale boję się zajść w następną ciążę mimo pragnienia drugiego dziecka, strach mnie paraliżuje.

9

Odp: Co sie dzieje?

jutrzenka gratuluje coreczki smile no i napweno uda Wam sie i bedziecie mieli drugiego dzidziusia:) trzymam kciuki

10

Odp: Co sie dzieje?

ja boje sie ze moge byc w ciazy. gdy sie kocham z chlokiem nie uzywamy wogole prezerwatyw. niby nie konczy w srodku ale od miesiaca mam zawroty glowy, nudnosci, mialam okres ale byl tak slaby. nigdy takiego nie mialam . ten okres czyli ok. 5 dni byl tak slaby ( calosc to jak jeden dzien normalnego okresu). bylam u lekarza i stwierdzil ze moge byc w ciazy. nigdy nie milaam zgagi a teraz coraz czesciej. calymi dniami prawie nic nie jem bo nie chce mi sie;D jutro badania krwi.:P

11 Ostatnio edytowany przez małgosia1989 (2012-10-21 18:02:01)

Odp: Co sie dzieje?

sama piszesz nie zabespieczasz się wcale, skoro nie chciałabys jeszcze dzidi to poprostu jesteś naiwna jesli myślałaś że wyjęcie penisa o czasie wystarczy,nieraz partner nieswiadomie popuszcza sperme

12

Odp: Co sie dzieje?
karolina18139 napisał/a:

ja boje sie ze moge byc w ciazy. gdy sie kocham z chlokiem nie uzywamy wogole prezerwatyw. niby nie konczy w srodku ale od miesiaca mam zawroty glowy, nudnosci, mialam okres ale byl tak slaby. nigdy takiego nie mialam . ten okres czyli ok. 5 dni byl tak slaby ( calosc to jak jeden dzien normalnego okresu). bylam u lekarza i stwierdzil ze moge byc w ciazy. nigdy nie milaam zgagi a teraz coraz czesciej. calymi dniami prawie nic nie jem bo nie chce mi sie;D jutro badania krwi.:P

stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji,wiesz co to jest  płyn ejakulacyjny ?on też zawiera plemniki i jest wydzielany przed wytryskiem w sumie to w fazie podniecenia,chyba wiesz o co chodzi
test zrobiłaś,na poczatek taki zwykły z apteki ?

13

Odp: Co sie dzieje?

Karolina a test ciążowy robiłaś?

14

Odp: Co sie dzieje?

testu jeszcze nie robiłam, ale jeśli bede miała dzidziusia to bardzo sie ucieszę. nie jestem naiwna bo wiem co robię. dziecko mi w niczym nie przeszkodzi.. mam dziwne objawy. nigdy zgagi nie mialam a teraz czesto.
napislaam ze sie troszke boje bo mam 20 lat ale kochanego chlopaka:D

15

Odp: Co sie dzieje?

to co ze masz 20 lat,ja w tym wieku tez juz miałam dziecko smile zgagę miałam od ok.6 miesiąca,ale wiem że na początku ciąży też sie zdarza smile na jakiej podstawie lekarz stwierdził ze możesz byc w ciąży?zrobił ci może usg?

16

Odp: Co sie dzieje?

powiedzialam ze mam zawroty glowy. nudnosci ale nie wymiotuje. okres jesli moge go tak nazwac byl tak slaby jak nigdy. spiaca,przemeczona. no a z chlopakiem nie uzywamy prezerwatyw bo ja wole nature heheh:D piersi mnie nie bola ale widze zmiany zachodzace.

17

Odp: Co sie dzieje?

zajść moglaś podczas poprzedniego cyklu,mimo że  nastepny okres sie pojawił :)piersi w 2 ciazy też mnie nie bolały,wiem że bez gumki lepiej :)ale u mnie po 2 dziecku,nawet nie ma mowy aby uprawiać seks bez niej smile

18

Odp: Co sie dzieje?

sorki jeśli na ciebie naskoczyłam   wink , napisałaś że boisz się być w ciąży to myślałam że po prostu nie jesteś gotowa na to ale jesli chodzi o wiek to spoko ja też urodziłam córeczke w wieku 20 lat,a ty zanim urodzisz będziesz miec 21  tongue

19

Odp: Co sie dzieje?

bede sie cieszyla jak bede miala dwa serduszka w sobie;D  wrocilam od lekarza i w czwartek sie dowiem co mi dolega czy to cos z choroba zwiazane czy dzidzius;D

20

Odp: Co sie dzieje?

a masz wyniki krwi przy sobie? czy dopiero w czwartek je odbierzesz?

21

Odp: Co sie dzieje?

a dlaczego tak sobie, dla siebie testu nie zrobisz?

22

Odp: Co sie dzieje?

w czwartek dostane wyniki krwi. wczesniej mialam problemy z brzuchem. bol niesamowity prawie mdlalam ( chyba watroba) i teraz zlecili mi badania- proby watrobowe.

23

Odp: Co sie dzieje?

jeśli to tylko próby wątrobowe to z nich się nie dowiesz czy jesteś w ciązy, wątroba nie boli hehe wiem bo sama miałam chorą, może to kolka wątrobowa albo kamienie w żąłądku

24

Odp: Co sie dzieje?

mialam proby watrobowe, ob, morfologie, cholesterol, cukier, tsh i nie pamietam co jeszcze. sporo tego mi zlecili.

25

Odp: Co sie dzieje?

ciekawe czy hcg tez tam było bo własnie ten wynik pokazuje ciaze, zrób test i bedzie po sprawie

26

Odp: Co sie dzieje?

oj dzisiaj sie strasznie zle czulam.. czekam do czwatrku i robie tescik:D

27

Odp: Co sie dzieje?

a czego nie zrobisz go już,ja bym tak nie mogła żyć w niepewności smile test robiłam najpóźniej 4 dnia po terminie spodziewanego okresu smile

28

Odp: Co sie dzieje?

a do którego czwartku??  big_smile my tu chyba jestesmy bardziej niecierpliwe jak ty hehe  big_smile

29

Odp: Co sie dzieje?

jutro mam wyniki ale do odbioru ale niestety bede musialy poczekac bo pracuje i nie bede miala czasu odebrac:D zero stresiku:D

30

Odp: Co sie dzieje?

nie jedna z nas pozazdrości ci tej cierpliwosci big_smile

31

Odp: Co sie dzieje?

hej:)

32

Odp: Co sie dzieje?

karolina18139 i jaki wynik testu bo nic nie napisałaś?

Posty [ 33 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Co sie dzieje?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024