"NIETYKALNI"- znacie podobne filmy? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » "NIETYKALNI"- znacie podobne filmy?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1

Temat: "NIETYKALNI"- znacie podobne filmy?

Wczoraj obejrzałam film "Nietykalni" i rozpłynęłam się. Zdecydowanie jeden z najlepszych filmów jakie kiedykolwiek widziałam i tutaj zwracam się z pytaniem do Was drogie Panie. Czy znacie jakieś podobne filmy? Niekoniecznie z wątkiem niepełnosprawnym, ale ogólnie filmy tego rodzaju?

Pozdrawiam.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: "NIETYKALNI"- znacie podobne filmy?

nie przypominam sobie nic podobnego, ale może Faceci od kuchni?... też francuskie i zabawne... A wzruszający to Odrobina nieba.

Miłość wywraca życie do góry nogami...

3

Polecam film "Wożąc panią Daisy".

"Miłość to forma uprzedzenia. Kochasz to, czego potrzebujesz, kochasz to, co poprawia ci samopoczucie, kochasz to, co jest wygodne. Jak możesz twierdzić, że kochasz jednego człowieka, skoro na świecie jest dziesięć tysięcy ludzi, których kochałabyś bardziej, gdybyś ich kiedyś poznała? Ale nigdy ich nie poznasz."
? Charles Bukowski "Kłopoty to męska specjalność"
Reklama

4 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2012-09-09 17:35:28)

auoxonne napisał/a:

Polecam film "Wożąc panią Daisy".

Fajnie, że poleciłaś ten film. Obejrzałam i bardzo mi się podobał smile
Tak samo "Nietykalni"- świetny film, bardzo dobre dialogi smile

Tak podajemy filmy generalnie o przyjaźni, to może "Mój przyjaciel Hachiko" (2010)? Wątek przyjaźni człowieka z psem. Bardzo mi się podobało.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

5 Ostatnio edytowany przez Słonica (2012-09-09 18:23:48)

A

Reklama

6

truskaweczka19 napisał/a:

Tak podajemy filmy generalnie o przyjaźni, to może "Mój przyjaciel Hachiko" (2010)? Wątek przyjaźni człowieka z psem. Bardzo mi się podobało.

Muszę się w końcu zebrać i obejrzeć ten film ! Tyle osób już go poleca... smile
Tak mi się skojarzyło,że w "Buntowniku z wyboru " jest wątek przyjaźni. Dużym plusem są też błyskotliwe dialogi. wink

"Miłość to forma uprzedzenia. Kochasz to, czego potrzebujesz, kochasz to, co poprawia ci samopoczucie, kochasz to, co jest wygodne. Jak możesz twierdzić, że kochasz jednego człowieka, skoro na świecie jest dziesięć tysięcy ludzi, których kochałabyś bardziej, gdybyś ich kiedyś poznała? Ale nigdy ich nie poznasz."
? Charles Bukowski "Kłopoty to męska specjalność"

7

sprawdź na Nce - http://n.pl/co-ogladac/wypozyczalnia-vod/premiery tu zawsze mają niezłe propozycje filmowe. Nietykalnych też widziałem swojego czasu. Genialny film i nawet zabawny. Żelazną damę polecam - w podobnym klimacie.

8

K.T. napisał/a:

Wczoraj obejrzałam film "Nietykalni" i rozpłynęłam się. Zdecydowanie jeden z najlepszych filmów jakie kiedykolwiek widziałam i tutaj zwracam się z pytaniem do Was drogie Panie. Czy znacie jakieś podobne filmy? Niekoniecznie z wątkiem niepełnosprawnym, ale ogólnie filmy tego rodzaju?

Pozdrawiam.

Z podobnych filmów, które obejrzałam, utrzymanych w podobnym klimacie polecam:

1. "Choć goni nas czas" (2007)

....Miliarder Edward Cole i mechanik z klasy średniej Carter Chambers żyją w dwóch różnych światach. Pewnego dnia spotykają się w jednej sali szpitalnej i dochodzą do wniosku, że są dwie rzeczy, które ich łączą: chcą robić rzeczy, o których zawsze marzyli, a nie zdążyli ich zrealizować oraz odkryć kim tak naprawdę są. Wyruszają wspólnie w podróż ich życia, odkrywają przyjaźń i uczą się jak najpełniej przeżyć życie...

2. "Pukając do nieba bram" (1997)

...Martin Brest i Rudi Wurlitzer zgadzają się co do tego, że śmierć to bardzo niemiły moment w życiu człowieka. Wiadomość, że obaj są nieuleczalnie chorzy, całkowicie ich zaskakuje. Obaj "kandydaci na przedwczesną śmierć" nie czują się szczególnie blisko związani wspólnym losem, w każdym razie nie przed pierwszym wspólnie pociągniętym łykiem tequilli. W kilka chwil później, obaj w świetnych humorach kradną luksusowy samochód. Z gazem wciśniętym "do dechy" pędzą ku największej - i chyba ostatniej - przygodzie ich życia. Nie wiedzą jeszcze, że w bagażniku samochodu, który właśnie ukradli dwójce bandytów jest walizka z milionem marek. Boss gangsterów za wszelka cenę chce odzyskać auto...

Ważne jest, aby poz­wo­lić pew­nym rzeczom odejść. Uwol­nić się od nich. Od­ciąć. Zam­knąć cykl.Nie po­wodu du­my, słabości czy pychy, ale po pros­tu dla­tego, że na coś już nie ma miej­sca w Twoim życiu.Zam­knij drzwi, zmień płytę, pos­przątaj dom, strzep­nij kurz...

9

Motyl i skafander. Ale to już trochę trudniejszy film.

10

Sztuka latania
http://www.filmweb.pl/film/Sztuka+latania-1998-9983

Rainman big_smile
http://www.filmweb.pl/Rain.Man

11

Polecam także 'Siedem Dusz'    i    'Ja w środku tańczę'

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » "NIETYKALNI"- znacie podobne filmy?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016