Nieprzyjemny zapach penisa ! dlaczego ? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-08-05 23:42:52

wanilja
Dobry Duszek Forum

Nieprzyjemny zapach penisa ! dlaczego ?

Nie uprawiałam jeszcze z chłopakiem seksu oralnego, musiałam się do tego przekonać , a teraz kiedy już jestem na to gotowa, chce to zrobić , chciałabym mu sprawić przyjemność ale coś mnie martwi.
Otóż nie jest tak zawsze, ale nieraz kiedy dotykam jego członka, zdejmuję skórkę i nagle czuje nieprzyjemny zapach, jest na tyle nieprzyjemny że ciężko mi się przełamać do zrobienia mu dobrze.
Wiem wiem że kobieta też nie zawsze ładnie pachnie, szczególnie po kilku godzinach od kąpieli ale to nie aż tak ostry zapach, a ten jest bardzo mocny, czuje go już kiedy tylko zaczne go dotykać nie musze się nawet schylać.
Nie wiem co robić, bo z jednej strony bardzo chciałabym sprawić przyjemność chłopakowi ale nie chce żeby to było coś niemiłego dla mnie, nie moge się przełamać przez ten zapach.
Wiem że zawsze kąpie się zanim do mnie przyjedzie więc dba o higiene, nie ma zadnych chorob wenerycznych bo jestem jego jedyna partnerką.
Nie wiem co robić, nie moge mu przecież o tym powiedzieć.
Czy ten zapach jest normalny ?

#2 2012-08-06 00:24:42

szanties
Dobry Duszek Forum

Re: Nieprzyjemny zapach penisa ! dlaczego ?

Każdy człowiek ma swój własny zapach , zapach potu ciała. Być może Twój chłopak po prostu ma bardzo silny zapach potu i stąd ta woń. Może delikatnie zwróć mu uwagę. Nie wiem , ale ja lubie zapach swojego mężczyzny, jest on podniecający, na pewno wolę kiedy pachnie sobą niż mydłem. Uważam ,że robienie loda od razu po kąpieli jest o wiele mniej smaczne niż później. Po kąpieli tak jakbym lizała, ssała skórę bez smaku zapachu.

Kiedyś kumpel powiedział , że na początku trzeba się przełamać do zapachu drugiej osoby potem zaczyna być on podniecający  - jest w tym dużo prawdy. Też na początku nie lubiłam męskiego zapachu - teraz wydaje mi się on seksowny.

Zapach penisa wprawia mnie w dobry nastrój i chęć do zabawy, ale też musiałam to zaakceptować i polubić .

Na forum używamy cenzuralnego i kulturalnego słownictwa. Mod. Anemonne

Ostatnio edytowany przez Anemonne (2012-08-06 09:48:30)

#3 2012-08-06 00:29:44

JoshHomme
Net-Facet

Zapach części intymnych jest dla każdego indywidualny, u jednych mocniejszy, u drugich słabszy. Ale, jeżeli ten "aromat" jest aż tak mocny, może Twój partner niedokładnie myje się w tamtych okolicach? To dość ważne, zwłaszcza w taką pogodę jak teraz.

#4 2012-08-06 08:40:11

rebel
Przyjaciółka Forum

Może nie ściąga napletka jak się myje?

Ubi tu ... Ibi ego.

#5 2012-08-06 09:22:53

wanilja
Dobry Duszek Forum

Co do zapachu potu, to zupełnie mi to nie przeszkadza ale tam na dole pachnie zupełnie inaczej.
Może to faktycznie taki zapach indywidualny.
Szczerze to nie wiem jak się myje w domu czy ściąga napletk czy nie, zapytałabym ale troche mi głupio że zorientuje się o co mi chodzi

#6 2012-08-06 09:51:05

ewka_19
O krok od uzależnienia

witam smile mojemu mężczyźnie tak samo dziwnie troche pachnie. Ale sie przełamałam. Czasem gdy zaczynam to czuje ten zapach ale staram sie o nim nie myslec. I pozniej ten zapach sie traci. Nie wiem moze u ciebie jest inaczej, moze ten zapach jest bardziej ostrzejszy u twojego chłopaka. Hm, tez bym sie wstydziła z nim o tym po rozmawiac. Bo to jest bardzo krępującę. A moze jakies żele? Sa przeciez różne żele zapachowe do smarowania tam zeby byl np lepszy poślizg, i zapach

"Życie jest jak pudełko
czekoladek, nigdy nie wiesz na
co trafisz ... "

#7 2012-08-06 09:53:08

szanties
Dobry Duszek Forum

szanties napisał:

Każdy człowiek ma swój własny zapach , zapach potu ciała. Być może Twój chłopak po prostu ma bardzo silny zapach potu i stąd ta woń. Może delikatnie zwróć mu uwagę. Nie wiem , ale ja lubie zapach swojego mężczyzny, jest on podniecający, na pewno wolę kiedy pachnie sobą niż mydłem. Uważam ,że robienie loda od razu po kąpieli jest o wiele mniej smaczne niż później. Po kąpieli tak jakbym lizała, ssała skórę bez smaku zapachu.

Kiedyś kumpel powiedział , że na początku trzeba się przełamać do zapachu drugiej osoby potem zaczyna być on podniecający  - jest w tym dużo prawdy. Też na początku nie lubiłam męskiego zapachu - teraz wydaje mi się on seksowny.

Zapach penisa wprawia mnie w dobry nastrój i chęć do zabawy, ale też musiałam to zaakceptować i polubić .

"

Hahaha a PENIS ? To nie jest kulturalne słówo ? To jest nazwa narządu płuciowwego mężczyzny , nie obelga , przekleństwo

Ludzie używają tu słów pisior , grucha etc. i to waszym zdaniem jest kulturalne ?
Gratuluję kultury osobistej i językowej. Tym bardziej ,że penis używany jest jako NAZWA NAUKOWA

akurat jestem studentką medycy i biologii i zapewniam moderatora,że nie ma kulturalniejszego określenia na narząd męski niż PENIS no może Prącie

Z wielką kulturą chcę zwrócić uwagę moderatorowi ,żeby jednak odróżniał słówka kulturalne od obelg i obraźliwych.

Ostatnio edytowany przez szanties (2012-08-06 10:00:44)

#8 2012-08-06 10:31:43

rebel
Przyjaciółka Forum

Jak to nie możesz go zapytac? Wstydzisz się? Dorośnij.
Ja zawsze pytam się partnera przed seksem czy umył pisiora. I to jest normalnie i dla mnie i dla niego.

Ubi tu ... Ibi ego.

#9 2012-08-06 10:42:58

kokoko6
Net-Facet

1. jak już ktoś napisał może nie ściąga napletka gdy myje penisa

2. mycie zaraz przed przyjazdem do Ciebie lub zbyt dokładne nie jest dobre, mydło zabija bakterie łącznie z tymi dobrymi, dobrze jest stosować płyn do higieny intymnej z kwasem mlekowym. Najlepiej miejsca intymne myć jak każde inne czyli raz dziennie (jeśli był seks itp. to oczywiście wtedy też), jeśli nie plyn do hig. in. to chociaż żel do kąpieli a nie mydło. Ekspertem nie jestem ale poparte jest to opinią ekspertów i moim doświadczeniem :p kiedyś coś mi nie grało i zacząłem myć małego wariata po każdym "sikaniu" dokładnie mydłem, chyba po 3 razie w 1 dniu już nie mogłem wytrzymać pochodzącego z dołu zapachu hmmm.. śledzia big_smile

3. oczywiście każdy ma swój indywidualny zapach, jeden słabszy, drugi mocniejszy, którego zmyć całkowicie się nie da, pamiętam moja dziewczyna też się nie mogła przyzwyczaić mimo że dbam o higiene, ale po razie czy dwóch pokochała ten zapach podobnie jak ja jej smile

proponuje powoli, stopniowo zapoznawać się z jego penisem, np. przez coraz czulsze pieszczoty i zbliżanie się ustami do tamtych miejsc, przyzwyczaisz się i pójdzie jak z płatka ;> tylko jak się nie uda to go nie zostawiaj w potrzebie i chociaż pomasuj ręką ! wink

Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty.

#10 2012-08-06 13:19:47

Midi
Net-Facet

szanties napisał:

szanties napisał:

"

Hahaha a PENIS ? To nie jest kulturalne słówo ? To jest nazwa narządu płuciowwego mężczyzny , nie obelga , przekleństwo

Ludzie używają tu słów pisior , grucha etc. i to waszym zdaniem jest kulturalne ?
Gratuluję kultury osobistej i językowej. Tym bardziej ,że penis używany jest jako NAZWA NAUKOWA

akurat jestem studentką medycy i biologii i zapewniam moderatora,że nie ma kulturalniejszego określenia na narząd męski niż PENIS no może Prącie

Z wielką kulturą chcę zwrócić uwagę moderatorowi ,żeby jednak odróżniał słówka kulturalne od obelg i obraźliwych.

Odpisze w stylu podobnym do twojego:
Hahahaha, a nie widać, że na czerwono?! Bo wcześniej było tam słowo na k, ale kolor czerwony EWIDENTNIE WSKAZUJE interwencje moderatorki? Gratuluję umiejetnosci logicznego myslenia.

Matko...

#11 2012-08-06 13:24:21

Anemonne
Moderator

szanties napisał:

szanties napisał:

"

szanties, proponuję, byś - zanim zaczniesz się oburzać - przypomniała sobie, jakiego słowa użyłaś pierwotnie. "Penis" to słowo podmienione przeze mnie, faktycznie naukowe i kulturalne. To, którego użyłaś Ty i które figurowało w Twojej wypowiedzi przed moją edycją, kulturalne ani naukowe stanowczo nie było. No, było może kilkaset lat temu, kiedy oznaczało staropolską ozdobę...

#12 2012-08-06 13:45:22

Gladys
Przyjaciółka Forum

a może nadzwyczajnie w świecie ma jakąś infekcję bakteryjną bądź grzybiczą??

#13 2012-08-06 13:50:11

Midi
Net-Facet

Anemonne napisał:

szanties napisał:

szanties napisał:

"

szanties, proponuję, byś - zanim zaczniesz się oburzać - przypomniała sobie, jakiego słowa użyłaś pierwotnie. "Penis" to słowo podmienione przeze mnie, faktycznie naukowe i kulturalne. To, którego użyłaś Ty i które figurowało w Twojej wypowiedzi przed moją edycją, kulturalne ani naukowe stanowczo nie było. No, było może kilkaset lat temu, kiedy oznaczało staropolską ozdobę...

Haha, jeszcze lepiej big_smile Nie zauwazylem, ze to ta sama osoba, szanties bije poklony big_smile big_smile

#14 2012-08-06 14:07:59

szanties
Dobry Duszek Forum

Midi napisał:

Anemonne napisał:

szanties napisał:

"

Haha, jeszcze lepiej big_smile Nie zauwazylem, ze to ta sama osoba, szanties bije poklony big_smile big_smile

HAHAHA DZIĘKI :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD UŚMIAŁAM SIĘ Z SAMEJ SIEBIE POZDRO big_smile

#15 2012-08-06 14:12:00

vinnga
Moderator

Bardzo proszę o powrót do tematu wątku. Off-top aż się prosi o wyrzucenie, ale jest tak kapitalny, że zostawię dla potomności smile

#16 2012-08-06 14:29:42

JustynaPiatkowska
Redaktor Działu Psychologia i Seks

Wanilja,
brak przeszłości seksualnej z innymi partnerkami nie wyklucza infekcji i chorób męskich stref intymnych, które powodować mogą przykry zapach. Zapach tak silny, że wyczuwalny z dużej odległości przy zdjęciu bielizny i zwiększający intensywność po odsunięcie napletka, może sugerować drobne problemy zdrowotne partnera. Być może spowodowane regularną, lecz niezbyt skrupulatną higieną.

Warto skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu i zastosować kurację, którą być może zaproponuje. Podobne trudności są bowiem powszechne i w ciągu życia dotykają niemal każdego mężczyznę - podobnie jak niemal każda kobieta doświadczyła lub doświadczy drobnych infekcji, stanów zapalnych okolic intymnych. Polecam również staranną higienę okolic intymnych z użyciem przeznaczonych do tego kosmetyków, dostępnych w aptekach i drogeriach.

Jestem psychologiem, seksuologiem i terapeutą. W codziennej pracy prowadzę poradnictwo i terapię w zakresie zaburzeń życia seksualnego kobiet i mężczyzn, także terapię par i małżeństw. Oferuję również E-poradę psychologiczno-seksuologiczną drogą meilową - anonimowość gwarantowana!

http://dobre-rozmowy.pl Gabinet psychologiczno-seksuologiczny w Gdańsku.

#17 2012-08-06 14:37:27

Doonna
Przyjaciółka Forum

Proponuje wykapac sie razem i umyj go sama...potraktuj to jako pieszczote i wymasuj kazdy skrawek ciala, a w tym miejscu najbardziej. Bedziesz miala pewnosc co do mycia pod napletkiem.

#18 2012-08-06 14:54:44

wanilja
Dobry Duszek Forum

rebel napisał:

Jak to nie możesz go zapytac? Wstydzisz się? Dorośnij.
Ja zawsze pytam się partnera przed seksem czy umył pisiora. I to jest normalnie i dla mnie i dla niego.

Dorosłam, proszę bez takich aluzji, nei chodzi o wstyd ale ja nei chciałabym żeby on powiedział mi że w majtkach brzydko mi pachnie więc nie chce zrobić mu przykrości

#19 2012-08-06 15:00:21

wanilja
Dobry Duszek Forum

Doonna napisał:

Proponuje wykapac sie razem i umyj go sama...potraktuj to jako pieszczote i wymasuj kazdy skrawek ciala, a w tym miejscu najbardziej. Bedziesz miala pewnosc co do mycia pod napletkiem.

Czasem kąpiemy się razem wink, i nie zawsze ten zapach jest tak dokuczliwy, czasem praktycznei wogole go nie czuje, moze faktycznie taka pogoda jak osttatnio 30 stopni na plusie sprzyja.
Na razie sproboje go wypytać delikatnie jak się kąpie tongue

#20 2012-08-06 15:27:34

Artemida
Przyjaciółka Forum

Zaproponuj prysznic u Ciebie... Umyj go sama, dokładnie.

A w ogóle to czytałam, że jeśli nie odpowiada nam zapach partnera, to nie powinniśmy się seksować, bo może nasze geny dadzą potomstwo uszkodzone. Nie pamiętam gdzie to wyczytałam, ale były poważne argumenty.

"Egoizm nie polega na tym, że się żyje jak chce, lecz na żądaniu od innych, by żyli tak, jak my chcemy" - Oscar Wilde
"Wszystko jest trudne, nim stanie się proste" - Margaret Fuller

#21 2012-08-06 16:41:43

Doonna
Przyjaciółka Forum

Artemida napisał:

A w ogóle to czytałam, że jeśli nie odpowiada nam zapach partnera, to nie powinniśmy się seksować, bo może nasze geny dadzą potomstwo uszkodzone. Nie pamiętam gdzie to wyczytałam, ale były poważne argumenty.

Tez slyszalam.

#22 2012-08-06 16:52:28

szanties
Dobry Duszek Forum

Artemida napisał:

PADŁAM hahah no to nie wiem gdzie te głupoty przeczytałaś chyba w Fakcie.

Po 1, zapach, który powoduje ,że ktoś nam się podoba to tzw. feromony  - odczucie przez kobietę feromonów mężczyzn jest zależne od cyklu miesiączkowego, im bliżej owulacji, tym BARDZIEJ OSTRY ZAPACH BĘDZIE NAM SIĘ PODOBAŁ, OZNACZA TO,ŻE KOBIETA SZUKA SAMCA , KTÓRY ZAPEWNI JEJ POTOMSTWO. A samiec o najbardziej ostrym zapachu, jest samcem, który prawdopodobnie będzie najlepszym dawcą spermy. .Feromony kuszą samice, bądź samca .Ten sam zapach w zupełnie innym dniu i sytuacji, może nas odpychać ,odrażać oznacza to, że kobieta być może nie jest po prostu chętna.

Tak na prawdę to o czym napisałaś to ZGODNOŚĆ TKANKOWA, ludzie o podobnej zgodności tkankowej są dla nas nie atrakcyjne , dlatego ,że prawdopodobnie maja podobne geny , bądź są ułożone na chromosomach w bardzo podobny sposób niż nasze.

Im osoba bardziej się nam podoba tym prawdopodobnie jest różna pod względem genów.
Nie oznacza jednak to ,że będzie się od nas różniła w sposób fenotypowy czy w sposób zapachu. Im bardziej zapach jest dla nas pociągający, tym bardziej to oznacza, że chcemy według organizmu mieć z nim potomstwo.

Im bardziej atrakcyjna osoba dla Ciebie pod względem seksualnym tym większe szanse , na dobra kombinacje genow. W czasie mejozy i tak dochodzi do CROSING OVER CZYLI WYMIANY MATERIALU GENETYCZNEGO , nigdy nie masz pewności czy z powodów genetycznych nie dojdzie do trisomichromosomu bądź innej abberacji chromosomowej , która może powodować ciężkie choroby genetyczne .

Z postu naszej koleżanki wynika, że nie ma ochoty na seks oralny ze swoim partnerem z powodu zapachu, byc może jego zapach nie jest pociągający dla niej , a być może łączy się to z infekcją bądź zaniedbaniem higieny. Może w czasie jajeczkowania, ten zapach jej będzie się podobał wink

Ostatnio edytowany przez szanties (2012-08-06 17:01:06)

#23 2012-08-06 21:25:00

wanilja
Dobry Duszek Forum

Ale mi ogolnie zapach mojego chłopkaa bardzo sie podoba, uwielbiam nosić koszulki po nim takie noszone ;p, lubie się do neigo przytulać jak się spoci big_smile.
Ale akurat ten zapach ktory ma tam czasem na dole jakoś mi nie podchodzi, nie wiem czym to jest spowodowane.

#24 2012-08-06 23:04:51

wanilja
Dobry Duszek Forum

każdy facet ściąga skórke w trakcie kąpieli ?
To raczej nieprzyjemne prawda ? więc jak to jest ?

#25 2012-08-06 23:25:35

tommy88
Netchłopak

wanilja napisał:

Nie ma w tym nic nieprzyjemnego, jeśli facet nie ma problemów z ciasnym napletkiem. No chyba, że będzie się tam szorował papierem ściernym.....
Ja na Twoim miejscu spytałbym się wprost czy myje przyjaciela regularnie pod napletkiem, bo czasem brzydko pachnie. Niech facet zadziała w tym kierunku, bo jeśli to nie jest brak higieny, to pewnie jakaś infekcja, grzybica. Porządny płyn do higieny intymnej dla mężczyzn to podstawa.

Moja miłość smile=>http://www.youtube.com/watch?v=4OAXrE5uFqc
                      http://www.youtube.com/watch?v=iQsR_KeQt2M

#26 2012-08-06 23:40:02

wanilja
Dobry Duszek Forum

tommy88 napisał:

wanilja napisał:

Nie ma w tym nic nieprzyjemnego, jeśli facet nie ma problemów z ciasnym napletkiem. No chyba, że będzie się tam szorował papierem ściernym.....
Ja na Twoim miejscu spytałbym się wprost czy myje przyjaciela regularnie pod napletkiem, bo czasem brzydko pachnie. Niech facet zadziała w tym kierunku, bo jeśli to nie jest brak higieny, to pewnie jakaś infekcja, grzybica. Porządny płyn do higieny intymnej dla mężczyzn to podstawa.

Właśnie spytałam, i powiedział że nigdy sie tam nie myje yikes i że nie będzie tego robił bo to nie jest miłe uczucie zdejmować go.
Czytałam właśnie że uczy się tego już dzieci i od 3, 4 lat ściąga się im napletki do mycia bo wtedy skórka przyzwyczaja się do tego i w przyszłości nie ma z tym problemu.

Wiem że jeśli chodzi o higiene że to bardzo ważne by go ściągać dlatego nie powiem ale facet mnie troch przeraził ;p powiedziałam mu wprost i zobaczymy co z tym zrobi.

Ostatnio edytowany przez wanilja (2012-08-06 23:40:49)

#27 2012-08-07 00:50:19

Doonna
Przyjaciółka Forum

wanilja napisał:

Właśnie spytałam, i powiedział że nigdy sie tam nie myje yikes i że nie będzie tego robił bo to nie jest miłe uczucie zdejmować go.

Moze ja jestem zacofana albo mialam za malo facetow w moim 40sto letnim zyciu,
ale nie slyszalam zeby zdrowemu facetowi nie sprawialo przyjemnosci zdejmowac skorke...
nie kochaliscie sie jeszcze ???...a masz go brac do buzi i skorka ma byc nie zdieta??????
wlasciwie to jak masz to zrobic???...jestem normalnie zadziwiona...a sam sobie tez robi przez skorke???
Nic z tego nie rozumiem...a ile on ma lat i jak wyglada penis ktory w czasie wzwodu nie wystawia pol glowki i az prosi zeby caly wyjsc?

#28 2012-08-07 01:24:09

szanties
Dobry Duszek Forum

yyyyyyyyyyyyyy......... ja chyba też jestem zacofana ;O

Tak na poważnie , co on pierdzieli ? Przecież to ani nie boli , ano nie jest nieprzyjemne - jak mu staje to co? wtedy dopiero mu ten brud wypływa ? Nie czaje tego , o co mu chodzi ;O On się nie myje i wymyśla bzdury, żeby się usprawiedliwić , albo Ty to sobie zmyśliłaś i przed nami się usprawiedliwiasz z niewiadomych powodów

Skoro widziałaś jego PENISA (haha) to chyba wiesz jak wygląda prącie , jak nie to looknij sobie w necie
Po 1 penis nie jest silnie unerwiony wręcz przeciwnie , możesz go ściskać a ból nie będzie odczuwalny po 2 samo przesuwanie skóry na Penisie , nie jest odczuwalne , no chyba,że wiąże się to z erekcją , no to wtedy sprawia przyjemność, ale mówimy o higienie , więc nie możliwe jest to ,że go to boli , jest leniem i ma gdzieś swoją higienę

#29 2012-08-07 01:58:53

Asteroida24
Dobry Duszek Forum

To może namów go na wspólną kapiel,gdzie będziesz mogła sma porządnie tą skórke mu obciągnąc i umyć,a on potraktuje to że bawisz się jego przyrodzeniem.Bo męzczyzni mają swój zapach,ale skoro tak odrzuca to może dba o higiene,ale nie dokładnie.A co do oralu są przecież tez żele smakowe w rosmanie,aptece raczej tez dostaniesz właśnie dla takich zabaw może będzie o wiele przyjemniej☺A ty nie będziesz miała tych nieprzyjemych wrażeń.Spróbuj,a może będzie o wiele lepiej.Sex musi być przyjemnościa dla obojga i nie może w nim być jakich przeszkód,jak np.zapach członka twojego partnera.Pozdrawiam

"Życie składa się z krótkich momentów, cudownych chwil i przykrych incydentów"

#30 2012-08-07 02:07:23

Asteroida24
Dobry Duszek Forum

wanilja napisał:

Każdy zdrowy facet ściąga skórke to jest podstawa higieny.Bo pod skórką właśnie zbiera się pot,resztki moczu itd.Więć z czasem może to się zamienić w bakterie.Skoro boli go przy ściąganiu skórki to oznacza że ma jakieś nieparwidłowości i powienien iść do lekarza,aby temu zaradzić.Przeież pzreciętnie kazdy y facet w młodości się onanizuje i to polega właśnie na ściąganiu skórki ..Przecież u normalnego faceta podczas stosunku skórka sie zsuwa i nasuwa.Więc myślę,że on musi się udać jak najprędzej do lekarza.Bo z takiego czegos może mieć nawet często zapalenia,które również ty będziesz odczuwała.

"Życie składa się z krótkich momentów, cudownych chwil i przykrych incydentów"

#31 2012-08-07 02:27:12

Doonna
Przyjaciółka Forum

szanties napisał:

Tak na poważnie , co on pierdzieli ? Przecież to ani nie boli , ano nie jest nieprzyjemne - jak mu staje to co? wtedy dopiero mu ten brud wypływa ? Nie czaje tego , o co mu chodzi ;

Wlasnie???
...strasznie mnie rozbawilas szanties...Twoja prostota wypowiedzi zwala z nog, nie moge przestac chichac, a dzieci spia...ide tez spac, to dobry post na koniec dnia.

#32 2012-08-07 02:31:09

szanties
Dobry Duszek Forum

Doonna napisał:

szanties napisał:

Tak na poważnie , co on pierdzieli ? Przecież to ani nie boli , ano nie jest nieprzyjemne - jak mu staje to co? wtedy dopiero mu ten brud wypływa ? Nie czaje tego , o co mu chodzi ;

Wlasnie???
...strasznie mnie rozbawilas szanties...Twoja prostota wypowiedzi zwala z nog, nie moge przestac chichac, a dzieci spia...ide tez spac, to dobry post na koniec dnia.

Jak ktoś głupio mówi , to ja głupio odpowiadam , niestety ;] HAHAHAHhahah wink

#33 2012-08-07 08:38:41

Poprostu Daniel
Net-Facet

Własnie przeczytałem ze Twoj chlopak sie nie myje pod napletkiem. Powiem Ci jedno - zbieraja sie tam resztki potu , spermy i moczu. Duzo bakterii. Czytalem ze brak mycia pod napletkiem prowadzi do powaznych chorob i zakazen. Wygoogluj sobie i koniecznie z nim porozmawiaj bo jego zachowanie jest zdecydowanie zle. Byc moze od malego nie sciagal napletka i teraz ma z tym problem , moze byc konieczna wizyta u lekarza (urologa?)

Moja zona wprost mi mowila jak sie dobieralem do niej zebym skoczyl wziac prysznic tam. ale to jak byl spontan , jak wiedzialem ze wieczorem bedzie bara bara to juz sam sie przygotowywalem. Plyn do higieny , letnia woda i pod skorka trzeba myc big_smile

Świadomy swoich zalet nieświadomie zapominam o swoich wadach smile

#34 2012-08-07 09:27:51

soczek
Net-Facet

wanilja napisał:

tommy88 napisał:

wanilja napisał:

Czytałam właśnie że uczy się tego już dzieci i od 3, 4 lat ściąga się im napletki do mycia bo wtedy skórka przyzwyczaja się do tego i w przyszłości nie ma z tym problemu.

Wiem że jeśli chodzi o higiene że to bardzo ważne by go ściągać dlatego nie powiem ale facet mnie troch przeraził ;p powiedziałam mu wprost i zobaczymy co z tym zrobi.

Qrcze trochę mnie tym przeraziłaś, po jednym upalnym dniu i sporym wysiłku fizycznym powinien go umyć.
...aż mnie ciarki przesły. lol

Ostatnio edytowany przez soczek (2012-08-07 09:28:21)

#35 2012-08-07 10:09:46

wanilja
Dobry Duszek Forum

Doonna napisał:

wanilja napisał:

Moze ja jestem zacofana albo mialam za malo facetow w moim 40sto letnim zyciu,
ale nie slyszalam zeby zdrowemu facetowi nie sprawialo przyjemnosci zdejmowac skorke...
nie kochaliscie sie jeszcze ???...a masz go brac do buzi i skorka ma byc nie zdieta??????
wlasciwie to jak masz to zrobic???...jestem normalnie zadziwiona...a sam sobie tez robi przez skorke???
Nic z tego nie rozumiem...a ile on ma lat i jak wyglada penis ktory w czasie wzwodu nie wystawia pol glowki i az prosi zeby caly wyjsc?

Kochaliśmy się, w czasie wzwodu lub gdy go pieszcze to normalnie skórka schodzi ale w czasie kąpieli penis jest w spoczynku więc może nigdy nie ściągał wtedy skórki.
Wiem że to konieczne dla higieny, i proszę się powstrzymać od głupich komentarzy jakich się naczytałam, nie mam 14 lat i wiem jak wygląda prącie.

Ostatnio edytowany przez wanilja (2012-08-07 10:16:32)

#36 2012-08-07 10:16:03

tommy88
Netchłopak

wanilja napisał:

tommy88 napisał:

wanilja napisał:

Twój facet jest jakiś nienormalny.... Żeby Ci do głowy nie przyszło robić mu loda! Normalnie brudas na maxa. Pod napletkiem każdy facet powienien się myć 2 razy dziennie i obowiązkowo przed seksem czy po masturbacji. Twój facet nie rozumie tego, że może sobie narobić kłopotów? Jak to nie jest dla nie niego miłe, to może ma lekką stulejkę, krótkie wędzidełko albo bardzo wrażliwą głowkę na dotyk.... Zapytaj i niczym się nie krępuj. Tutaj chodzi nie tylko o jego, ale i o Twoje zdrowie.

Moja miłość smile=>http://www.youtube.com/watch?v=4OAXrE5uFqc
                      http://www.youtube.com/watch?v=iQsR_KeQt2M

#37 2012-08-07 10:18:32

wanilja
Dobry Duszek Forum

tommy88 napisał:

wanilja napisał:

tommy88 napisał:

Twój facet jest jakiś nienormalny.... Żeby Ci do głowy nie przyszło robić mu loda! Normalnie brudas na maxa. Pod napletkiem każdy facet powienien się myć 2 razy dziennie i obowiązkowo przed seksem czy po masturbacji. Twój facet nie rozumie tego, że może sobie narobić kłopotów? Jak to nie jest dla nie niego miłe, to może ma lekką stulejkę, krótkie wędzidełko albo bardzo wrażliwą głowkę na dotyk.... Zapytaj i niczym się nie krępuj. Tutaj chodzi nie tylko o jego, ale i o Twoje zdrowie.

Jak zdejmujemy skorke w trakcie wzwodu to jest miłe więc nie wiem czy możliwe aby miał stulejke, powiedziałam mu wprost wytłumaczylam jak to wygląda i nie ma pomyslu jak go do tego przekonać ;/, ale wiem że poki tego nie zmieni to post ścisły

Ostatnio edytowany przez wanilja (2012-08-07 10:19:52)

#38 2012-08-07 11:17:44

paulla777
Przyjaciółka Forum

Wanilla, nie dziwie sie, ze brzydko tam pachnie, jak tak dba o to miejsce. To tak jakbym myła zęby nie otwierajac buzi..ech... Porozmawiaj z Nim, wytlumacz, że sam sobie szkodzi, a przez to rowniez i Ty masz barierę w zrobieniu mu dobrze, przez ten zapach oczywiscie, ktory sam sobie funduje. Wykąpcie sie razem, sprobuj mu ściągnąć Ty skorkę, delikatnie, niech sie chlopak przełamie w końcu i przyzwyczai do tego uczucia i zacznie tam myc!!!

Zamknij oczy,ale nie umieraj... Masz prawo do płaczu...       
A teraz wstań i walcz o następny dzień...

Stopka forum